Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-26 1:27
https://dane.gov.pl/pl
7 godzin temu, janunio napisał:

Może ktoś przypomni ile dni potrzebowali Chińczycy by w Woochan zbudować szpital na wiosnę ?

Jeden taki znafca okpił mnie, że to nie szpital tylko pudełka po butach.

Chińczyki Polakom mieli do pięt nie dorastać. 

Więc jestem spokojny...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość glazior

(Konto usunięte)

"Siedział sobie pan Giertych i inny pan, w maseczkach, korzystali z telefonu. Nie było tu żadnej paniki, żadnego dramatu" - opowiada portalowi Niezalezna.pl Anna Sikora, o tym co się działo na izbie przyjęć szpitala w Otwocku, do którego początkowo przewieziono Giertycha. Była prezes tego szpitala przypadkiem stała się naocznym świadkiem i z zaskoczeniem czytała niektóre medialne relacje o stanie zdrowia adwokata.

Podczas wczorajszego przeszukania w mieszkaniu Romana Giertycha, mecenas miał stracić przytomność i w takim stanie przewiezionym być do Powiatowego Centrum Zdrowia w Otwocku, a następnie do jednego ze szpitali w Warszawie.

O tym co się działo w pierwszej z placówek, opowiedziała reporterowi Niezalezna.pl Anna Sikora, była posłanka PiS, która jest pacjentką tego szpitala. I wczoraj wieczorem przez przypadek stała się naocznym świadkiem przyjazdu i pobytu Giertycha na izbie przyjęć.

Leżałam akurat na oddziale wewnętrznym, gdzie widać dokładnie przez okno podjazd dla karetek. W godzinach wieczornych przyjechały dwie karetki, jakaś policja i samochody. Ponieważ inhalując się patrzę przez okno, zwróciłam uwagę na pojazdy, nie znając jeszcze wieści

 - opowiada.

Anna Sikora tłumaczy, że kiedy miała mieć swoje badania, dowiedziała się, że do szpitala przywieziono Romana Giertycha.

opatrzyłam sobie, co się dzieje, mając świetny widok na izbę przyjęć. Siedział sobie pan Giertych i inny pan, w maseczkach, korzystali z telefonów. Nie było tu żadnej paniki, żadnego dramatu

- mówi Sikora, dziwiąc się, jak później sytuacja została opisana przez rodzinę Giertycha. 

Była posłanka zaznacza, że nie wie, jak sytuacja wyglądała w szpitalu w Warszawie, natomiast podczas pobytu Romana Giertycha w Otwocku nie zauważyła żadnych niepokojących oznak.

Widziałam go dokładnie z mojego okna, już po badaniach. Pan Giertych siadał, wstawał, zachowywał się normalnie, jak zdrowy człowiek. Jego towarzysz stał, pan Giertych więcej siedział, zajęci byli bardziej swoimi telefonami. Patrzył sobie w telefon. Każda ciekawość ma swoje granice, więc obejrzałam to jeszcze parę minut i weszłam na jeden z portali, dowiedzieć się co się stało

"Nie było żadnej paniki, ani nikt nie walczył o jego życie" - podkreśla nasza rozmówczyni.

Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się z innego źródła, Giertychowi wykonano EKG i tomografię, które wykazały dobre wyniki. 

Giertych do was drodzy Koledzy niedługo dołączy . ?

Edytowane przez glazior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmowa przyjęcia porodu w szpitalu.

"Szpital Tomaszów Mazowiecki. Żonie odeszły wody a Pan doktor nie przyjmuje na odział. Jak się później po około 15 minutach okazało na odziele potwierdzono wirusa. "

To chyba jeden z tych naszych bohaterskich lekarzy zwalczających kovida, którzy nas pouczają co to jest etyka i troska o zdrowie bliźniego. Brawo!

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagranie miało miejsce 13 kwietnia 2005 roku. Na zamieszczonym poniżej materiale, który wyciekł z Pentagonu urzędnicy Departamentu Obrony Narodowej (ang. DOD- Departament of National Defence) omawiają plan opracowania i wypuszczenia wirusa zmieniającego strukturę DNA. Praca nad szczepionką która pozwala modyfikować działanie mózgu i sposób myślenia.

 

link do artykułu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Piotr_1 napisał:

Odmowa przyjęcia porodu w szpitalu.

"Szpital Tomaszów Mazowiecki. Żonie odeszły wody a Pan doktor nie przyjmuje na odział. Jak się później po około 15 minutach okazało na odziele potwierdzono wirusa. "

To chyba jeden z tych naszych bohaterskich lekarzy zwalczających kovida, którzy nas pouczają co to jest etyka i troska o zdrowie bliźniego. Brawo!

 

 

Pewien starszy człowiek dostał wylewu. Zabrano go do szpitala.
Przez trzy tygodnie żona nie mogła go zobaczyć, bo podobno robili mu "testy" na wiadomego wirusa.
Po trzech tygodniach wreszcie ją dopuszczono.
Jej mąż był w tragicznym stanie - nieumyty ani razu. NIC z nim nie zrobiono przez ten czas. Rzeczy, jak były zostawione trzy tygodnie temu, tak i leżały na swoich miejscach, nie ruszone.
Nie był w stanie już mówić, choć rozumiał mniej więcej, co się do niego mówiło.
Wkrótce potem umarł,.
Zapisany jako ofiara Kofida
To są, k**wa, "lekarze".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że nie zamieściłem zdania komentarza do filmu z YT, który umieściłem w poprzednim poście. Widać, że mało kto oglądał:(

Choć to ponad godzina, to ze wszechmiar WARTO z uwagą obejrzeć... i zastanowić się, o co biega w tym biznesie?

Spojrzeć z innej strony (naukowej, a jednocześnie przełożonej na prosty język) nt. rzekomej pandemii i "testów" do jej wykrywania. Nie z tej, którą tłuką i wciskają nam w głowę rządy, wkorzystując media jako tubę do stkutecznego, stopniowego zastraszania, ograniczania, zamykania i odbierania praw. To wszystko prowadzi w końcu do likwidowania i uśmiercania ludzi (głównie na choroby współistniejące.

Nie zdążają z udzieleniem pomocy (o ile w ogóle), bo pandemia. Nie przyjmą na oddział, bo pandemia. Nie wpuszczą rodziny i przyjaciół, bo pandemia. Itd....

Ludzie umierają w ciszy i samotności...

O to chodzi?

Jest też kilka słów o użyciu "ratujących życie" respiratorów...

Nie dajmy się omamiić!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk
literówka

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zukzukzuk napisał:

 

Arcyciekawe. Polecam aby wszyscy covidovianie obejrzeli i posłuchali ZE ZROZUMIENIEM.
@cir - Tobie i Twoim klakierom ta wiedza przyda się najbardziej, bo czytanie bzdur, które wypisujecie przestało już nawet śmieszyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, zukzukzuk napisał:

Nie zdążają z udzieleniem pomocy (o ile w ogóle), bo pandemia. Nie przyjmą na oddział, bo pandemia. Nie wpuszczą rodziny i przyjaciół, bo pandemia. Itd....

Ludzie umierają w ciszy i samotności...

To nie nowina. Tak było i jest. Jedynie eskalacja i stopień napastliwości politycznej mnie obrzydza.

 

1 godzinę temu, Amator 2b napisał:

To są, k**wa, "lekarze"

Nie bój nic, w anclach się nimi zajmą.

PS.

Oczywiście to absurd (komentarz). Ja jedynie go nasilam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zona przeczytała,  że poznański Szpital MSW i A przeszkszałcają w jednoimienny. Czyli, chorzy na nowotwory - wypad...

A Błaszczak ponoć przeszkolił 100.000 żołnierzy do pomocy w walce z Covidem...

Czarny scenariusz jest coraz ciemniejszy:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, zukzukzuk napisał:

Widać, że mało kto oglądał:(

Choć to ponad godzina, to ze wszechmiar WARTO z uwagą obejrzeć... i zastanowić się, o co biega w tym biznesie?

Ja właśnie obejrzałem. Trochę przewijałem, ale sens złapałem.
Zięba to mądry gość, a znienawidzony przez sektę lekarzy wiadomo dlaczego.
W dodatku teraz staje się też niewygodny dla rządowych manipulacji, więc wcale bym się nie zdziwił, gdy nagle coś mu się stało.

Uprzedzając głupie komentarze w stylu, że jestem ignorant, albo płazkoziemiec napiszę tylko, że bardziej wierzę tego typu niezależnym telewizjom, niż tym publicznym głównego ścieku, w których codziennie tylko kłamstwa i manipulacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zukzukzuk

Zaraz niektórzy zaproszą Cię do szpitala covidowego i zapytają czy się odważysz...

Bo cierpienie i śmierć covidowca jest ważniejsza niż inne cierpienie i śmierć.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak. Nie szaleję za nim, ale GOŚC swoje wie... Rządzący (i media też) już dawno go znienawidzili, bo gada nie to. co chcą i głoszą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, zukzukzuk napisał:

Zona przeczytała,  że poznański Szpital MSW i A przeszkszałcają w jednoimienny. Czyli, chorzy na nowotwory - wypad...

A po co "leczyć" tych, którzy i tak zaraz umrą?
Teraz będą przyjmować tych z rzekomym wirusem covid-19, którego nikt nie zidentyfikował, nie wyizolował, wiadomo tylko że rozwala płuca. Podadzą respirator, który na chwilę ulży choremu, ale przyspieszy śmierć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Grzegorz7 napisał:

 

4 minuty temu, Grzegorz7 napisał:

Zaraz niektórzy zaproszą Cię do szpitala covidowego i zapytają czy się odważysz...

Bo cierpienie i śmierć covidowca jest ważniejsza niż inne cierpienie i śmierć.

Nie ma problemu. Wiem i jestem przekonany o tym, co wiem i jestem przekonany. 

A dlaczego nie pokazują umierających na np. białaczkę? Tylko tych na Covid?

Tak masz rację. Ich umieranie jest gorsze, a przy tym  -  zapewne dużo lżejsze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, zukzukzuk napisał:

A dlaczego nie pokazują umierających na np. białaczkę?

W karetkach i na korytarzach? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez toptwenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, zukzukzuk napisał:

Zona przeczytała,  że poznański Szpital MSW i A przeszkszałcają w jednoimienny. Czyli, chorzy na nowotwory - wypad.

Nieaktualne.

Przesuń parę stron wstecz.

Wojewoda to wycofał. Była już mowa o tym.

8 minut temu, zukzukzuk napisał:

dlaczego nie pokazują umierających

Nie powinni.

Śmierć to indywidualna decyzja. Nic w tym nie pomożesz. Nie szukaj sensacji. To każdego (kiedyś) dotyczy lub będzie dotyczyć.

Śmierć to nie jest temat do  napastliwej polityki.

"Niech odpoczywają w spokoju".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zukzukzuk napisał:

Sorry, że nie zamieściłem zdania komentarza do filmu z YT, który umieściłem w poprzednim poście. Widać, że mało kto oglądał:(

Zięba kłamie od samego początku mówiąc, że wirus HIV nie został wyizolowany przez Luca Montagnier (który za to otrzymał Nobla).

https://www.semanticscholar.org/paper/Isolation-of-a-T-lymphotropic-retrovirus-from-a-at-Barré-Sinoussi-Chermann/7872732fd9c2e2bc5102408b477a8fd7adbe633f

DOI:10.1126/SCIENCE.6189183

Corpus ID: 390173

Isolation of a T-lymphotropic retrovirus from a patient at risk for acquired immune deficiency syndrome (AIDS).

F. Barré-Sinoussi, J. Chermann, +9 authors L. Montagnier

Published 1983

Biology, Medicine

Science

A retrovirus belonging to the family of recently discovered human T-cell leukemia viruses (HTLV), but clearly distinct from each previous isolate, has been isolated from a Caucasian patient with signs and symptoms that often precede the acquired immune deficiency syndrome (AIDS). This virus is a typical type-C RNA tumor virus, buds from the cell membrane, prefers magnesium for reverse transcriptase activity, and has an internal antigen (p25) similar to HTLV p24. Antibodies from serum of this patient react with proteins from viruses of the HTLV-I subgroup, but type-specific antisera to HTLV-I do not precipitate proteins of the new isolate. The virus from this patient has been transmitted into cord blood lymphocytes, and the virus produced by these cells is similar to the original isolate. From these studies it is concluded that this virus as well as the previous HTLV isolates belong to a general family of T-lymphotropic retroviruses that are horizontally transmitted in humans and may be involved in several pathological syndromes, including AIDS.

Prawie w tym samym czasie wirus HIV wyizolował też zespół Amerykanina Roberta Gallo.

https://ui.adsabs.harvard.edu/abs/1984Sci...224..497P/abstract

Detection, Isolation, and Continuous Production of Cytopathic Retroviruses (HTLV-III) from Patients with AIDS and Pre-AIDS

Popovic, Mikulas; Sarngadharan, M. G.; Read, Elizabeth; Gallo, Robert C.

Abstract

A cell system was developed for the reproducible detection of human T-lymphotropic retroviruses (HTLV family) from patients with the acquired immunodeficiency syndrome (AIDS) or with signs or symptoms that frequently precede AIDS (pre-AIDS). The cells are specific clones from a permissive human neoplastic T-cell line. Some of the clones permanently grow and continuously produce large amounts of virus after infection with cytopathic (HTLV-III) variants of these viruses. One cytopathic effect of HTLV-III in this system is the arrangement of multiple nuclei in a characteristic ring formation in giant cells of the infected T-cell population. These structures can be used as an indicator to detect HTLV-III in clinical specimens. This system opens the way to the routine detection of HTLV-III and related cytopathic variants of HTLV in patients with AIDS or pre-AIDS and in healthy carriers, and it provides large amounts of virus for detailed molecular and immunological analyses.

Publication: Science, Volume 224, Issue 4648, pp. 497-500

Pub Date: May 1984

DOI: 10.1126/science.6200935

Dalej nie oglądałem - strata czasu.

2 godziny temu, Piotr_1 napisał:

Nagranie miało miejsce 13 kwietnia 2005 roku.

A zdjęcie z nagrania pochodzi z pracy naukowej z roku 2010. https://n.neurology.org/content/75/18_Supplement_1/S67

https://www.metabunk.org/threads/debunked-funvax-pentagon-briefing-on-removing-the-god-gene-hoax.317/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, xetras napisał:

Nieaktualne.

Przesuń parę stron wstecz.

Wojewoda to wycofał. Była już mowa o tym.

Przesuń wstecz. Napisałem: żona przeczytała... Nie musi to być aktualne. To tylko przykład, trend. Nie ten szpital dziś? A jutro, czy pojutrze, będą dziesiątki innych. Przecież "pandemia" zatacza coraz większe kręgi...

 

20 minut temu, xetras napisał:

Nie powinni.

Śmierć to indywidualna decyzja. Nic w tym nie pomożesz. Nie szukaj sensacji. To każdego (kiedyś) dotyczy lub będzie dotyczyć.

Tak.
A poza tym, proszę, nie pouczaj mnie o zachowaniu się w obliczu śmierci... Jakby powiedział B. Linda - co ty q...a wiesz o...

 

No proszę.

Wynika, iż Jug już wie i jest przekonany, że w kwestii pandemii, to rządy i media mówią prawdę...

A Zięba? Ponieważ kłamie o HiV (wg Juga), więc ten pozwala sobie na dalsze wnioski...

O Covid chodzi mój drogi. Zacytuj coś na temat po angielsku. Wiesz zapewne, jak Twoje działania są nazywane? Rząd PiS, co rusz taką taktykę stosuje...

Czekam na Twój filmik na YT o KŁAMSTWIE Zięby. Napisz publicznie. Będzie się działo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, JuG napisał:

Zięba kłamie od samego początku mówiąc, że wirus HIV nie został wyizolowany przez Luca Montagnier (który za to otrzymał Nobla).

Myślisz, że wstawienie tu linka do jakiegoś info na ten temat załatwia sprawę?
To nie takie proste. Fejków w necie jest cała masa, a niektóre są na zlecenie rządów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, JuG napisał:

DOI: 10.1126/science.6200935

Dalej nie oglądałem - strata czasu.

A zdjęcie z nagrania pochodzi z pracy naukowej z roku 2010.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Skąd wiadomo kto od kogo skopiował zdjęcia mózgu? Przyjrzałem się im dokładnie i te na wykładzie z 2005 posiadają więcej informacji graficznej, więcej odcieni, detali, wyglądają na bardziej pierwotne, są na cały ekran w wysokiej jakości w niektórych momentach (3:13), natomiast te małe z artykułu są mniejsze i mają podbity kontrast czernie i w zasadzie gorzej tam widać strukturę kolorystyczną i odcienie mózgu. Natomiast jeżeli ta mowa naukowca jest tam wstawiona, wraz z tymi niuansam,i że ktoś przechodzi przed kamerą.... i słychać jego szmer, szelest, ruchy warg ogólnie się zgadzają, no to ja nie wiem co to jest za rozszyfrowywanie fejków. Skąd wiadomo że zdjęcia do prezentacji z 2005 pochodzą z faktycznych badań, a nie są tylko prezentacją graficzną mającą lepiej coś zaprezentować. To nie jest dowód naukowy w laboratorium, to jest prezentacja pewnych osiągnięć, ogólna, pokazanie pewnej idei na poziomie ogólnym.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zukzukzuk napisał:

Jug już wie, że to media mówią prawdę...

Zięba to ci powiedział? Z tego, że media kłamią nie wynika, że Zięba mówi prawdę. Błąd wnioskowania. Prawda jest jedna, kłamstw może być wiele.

Ja wiem, że metodę PCR od lat z sukcesem używają do różnorakich badań genetycznych. Np. jak rozpoznają boreliozę? Testem RT-PCR. Czy według Zięby bakteria Borrelia burgdorferi też nie istnieje jak i wirus SARS-CoV-2?

1 minutę temu, soundchaser napisał:

Myślisz, że wstawienie tu linka do jakiegoś info na ten temat załatwia sprawę?
To nie takie proste. Fejków w necie jest cała masa, a niektóre są na zlecenie rządów.

Jakie fejki?! To są stare (z 1983 i 1984 r) artykuły naukowe ze znanych portali naukowych.

k**wa mać! Mg inż. zarabiający pseudomedycyną pier**li kompletne głupoty - to święta prawda, naukowiec-wirusolog publikuje prace naukową i dostaje Nobla z fizjologii i medycyny - fejk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, zukzukzuk napisał:

Będzie się działo

Tak ogólnie - jest chaotycznie. Dlatego często absurd mi przychodzi do łba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Piotr_1 napisał:

kto od kogo skopiował zdjęcia mózgu?

W sytuacjach ekstremalnych można z wielu osób zrobić "fanatyków".

Chociażby w stanie zagrożenia.

 

1 minutę temu, JuG napisał:

wyleczyli" tym pentagonowskim wirusem radykalnych muzułmanów? Afganistan jest już ateistycznym państwem?

Chyba islamiści są na niego odporni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JuG napisał:

Jakie fejki?! To są stare (z 1983 i 1984 r) artykuły naukowe ze znanych portali naukowych.

k**wa mać!

wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0007.gif

A wtedy już był internet? Wszystko można spreparować. Masz dostęp do tych materiałów w REALU?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JuG napisał:

Skąd wiadomo, że istniejesz?

Od 2005 r. minęło 15 lat - "wyleczyli" tym pentagonowskim wirusem radykalnych muzułmanów? Afganistan jest już ateistycznym państwem?

No faktycznie, może nie istneję, może jestem spiskiem. A może mam Cię przenieść w czasie i przestrzeni wstecz żebyś mógł go tam dotknąć palcem i powąchać? Poza tym to nie są odpowiedzi, widziałem rzekomą analizę audio fejku na tamtym forum i nie kumam o co chodzi. Gdzie dowód? Audio przesunięte o 0,1s względem video? O to chodzi? Zdarza się w materiałach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.