Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-30 6:34
https://dane.gov.pl/pl
5 minut temu, il Dottore napisał:

Praktycznie w 100% przeszliśmy na telemedycynę. Kasa wyższa o 20% - a zero ryzyka. ?

Jedyne co cierpi, to mój głos, mam już struny głosowe całkiem zdarte. Boję się że pacjent w końcu pomyśli że jakiś menel dzwoni. ?

Ale opłaca się. ?

To super ?  Zostałeś po prostu telemarketerem od "sprzedaży garnków".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, MSki napisał:

To super ?  Zostałeś po prostu telemarketerem od "sprzedaży garnków".

Dokładnie! ? Ale pamietasz Gdynia Radio z czasów komuny? Zawsze dyżurował tam lekarz i pomagał załogom polskich statków na całym świecie.

Telemedycyna ma przyszłość. Można skutecznie pomagać ludziom w ten sposób. Znam ośrodki, gdzie wykonuje się tylko badanie obrazowe. A potem przez internet RTG, tomografia czy MRI idzie do opisu do zupełnie innego kraju i wraca do pacjenta opisane. Dlatego USG jest takie drogie bo musi je robić lekarz osobiście i nie można korzystać z outsourcingu do opisu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, il Dottore napisał:

To siedź w domu, jak się boisz.

Nie masz prawa żądać by cały świat dostosowywał się do ciebie jednego. To skrajny egoizm.

Oj tam zaraz w domu wystarczy się ubrać porządnie ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.10.2020 o 21:15, SynSama napisał:

A ja właśnie się śmieję. Myślę, że już spokojnie można się kłaść i umierać, bo tak żyć na dłuższą metę przez najbliższe 5 lat i tak się nie da :-). Wygrani ci, co swoje już przeżyli ( w tym skromny autor niniejszego postu ), przegrani ci, przed którymi jeszcze był kawał życia. Cóż..no wszystkim się nie dogodzi :-).  Trzeba patrzeć na to, ile stresów i codziennego użerania się nam odejdzie :-))) .

A po co tym sobie głowę zawracać?

Ja dawno już to olałem.Wiadomosci nie oglądam.Obostrzenia mam w d****.Żyję swoim starym życiem.

Maseczkowców mam w d**** antymaseczkowców też.

Na policję mam wykute w pamięci paragrafy.

Chociaż ani razu mnie nie zaczepili.

Więc po co się spinać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, il Dottore napisał:

Zostałem odizolowany

A! Ważne!

Nakup se gorzały i czegoś na zagrychę, bo wraże władze Irlandii wprowadzają lockdown.

Na razie - Irlandii Północnej, ale to przecież za miedzą...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

celebrytów to ja nie słucham,  ale...Morawiecki tez cos mówił o nowym popandemicznym rozdaniu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, costa brava napisał:

chyba zartujesz, tyle to bylo wiosną,  teraz śmiertelność wirusa to ułamki procenta 

licze całosc pandemi

aby była smiertelnosc musza byc duze ilosc zakazen czyli tam gdzie nie wyrabia ochrona zdrowia

ostatnio madrowałes sie ze respiratorow mało pracuje  bo około 100, aktualnie jest 460 aktywnych wiec gdzie tam mała smiertelnosc ?

kazda z tych osób jest w stanie skrajnie cięzkim

2 godziny temu, il Dottore napisał:

Zostałem odizolowany przez moją firmę, za co jestem jej bardzo wdzięczny. Siedzę bowiem sobie, popijam kawunię i dzwonię, dzwonię... Praktycznie w 100% przeszliśmy na telemedycynę. Kasa wyższa o 20% - a zero ryzyka. ?

Jedyne co cierpi, to mój głos, mam już struny głosowe całkiem zdarte. Boję się że pacjent w końcu pomyśli że jakiś menel dzwoni. ?

widac uznali ze do tego tylko sie nadajesz

czyli do ględzenia

9 godzin temu, il Dottore napisał:

To ty się właśnie w tej chwili kompromitujesz. Ten koncert życzeń oprócz nieczynnych nerek TO JEST WŁAŚNIE SELEKCJA.

Ale wygodniej udawać idiotę. Baw się tak dalej.

Tylko, że ludzie nie są głupi i już cię przejrzeli.

wszystkie sztuczne nerki pracuja w mojej okolicy bo maja z tego interes i sa to swiadczenia nie wymagajace pobytu czyli dzienne

prowadzisz tu zwykła dezinformacje jak widze nie majac pojecia jak działaja stacje dializ w Polsce

ciekawe jacy ludzie mnie " przejrzeli "  chyba ze twoi bracia w dziele dezinforomacji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zła wiadomość dla Covidian.

Stanfordzka metaanaliza 61 prac podaje śmiertelność na świrusa na poziomie 0,2% zaś dla starców powyżej 70r - aż całe okrągłe 0,3%.

Całe straszenie świrusem rząd socjalistyczny może sobie zatem w d*** wsadzić.

To nie ja. To WHO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Piotr_1 napisał:

Jest tam tylko i wyłącznie interpretacja statystyczna rzekomej epidemii

Manipulacje propagandowe. Pierwsza z brzegu:

obraz.thumb.png.15750117517d80d60c2b4960cd87a3d0.png

Dlaczego pokazują dane z końca lata, kiedy sytuacja była stabilna i odsetek zakażonych pośród przetestowanych był na mniej więcej tym samym poziomie? Dzisiaj mamy 8.099 nowych potwierdzonych przypadków na 64.500 testów. Daje to 12,6% z nie 3% z opowiadań "eksperta". A wzrost nowych przypadków nadal jest wykładniczy w odróżnieniu od ilości testów.

Jeżeli nie ma żadnej pandemii to skąd jest ten gwałtowny wzrost zajętych łózek szpitalnych i respiratorów? Lekko chorych do szpitali nie biorą (mam dwójkę znajomych, które chorują w domu - z gorączką i kaszlem).

obraz.thumb.png.e76563db0318ddb182338315c88978e3.png

obraz.thumb.png.63295e683409b87f1ff031b5d9db9ad8.png

Słyszałeś o brakach respiratorów przy poprzednich epidemiach grypy? (Pytanie retoryczne bo znam twoją odpowiedź - na siłę ludzi zdrowych podłączają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie że biorą nie tylko lekko chorych ale i zdrowych do szpitali:) niby na kwarantannie ale hospitalizowany...to lepiej brzmi ?

dziś zrobili 64 tys testow i wielkie halo ile "chorych" , i dzis tez mają ogłosić nowe ograniczenia, przypadek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minutes ago, il Dottore said:

Bardzo zła wiadomość dla Covidian.

Stanfordzka metaanaliza 61 prac podaje śmiertelność na świrusa na poziomie 0,2% zaś dla starców powyżej 70r - aż całe okrągłe 0,3%.

Całe straszenie świrusem rząd socjalistyczny może sobie zatem w d*** wsadzić.

To nie ja. To WHO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ale tego to już nie zacytujesz, cwaniaczku:

"A limitation of this analysis is that several studies included have not yet been fully peer- reviewed and some are still ongoing. Moreover, despite efforts made by seroprevalence studies to generate estimates applicable to the general population, representativeness is difficult to ensure, even for the most rigorous studies and despite adjustments made. Estimating a single infection fatality rate value for a whole country or state can be misleading, when there is often huge variation in the population mixing patterns and pockets of high or low mortality."

A może tego nie rozumiesz .....

7 minutes ago, costa brava said:

a wlasnie że biorą nie tylko lekko chorych ale i zdrowych do szpitali:) niby na kwarantannie ale hospitalizowany...to lepiej brzmi ?

dziś zrobili 64 tys testow i wielkie halo ile "chorych" , i dzis tez mają ogłosić nowe ograniczenia, przypadek?

Kolejny idiota.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, costa brava napisał:

dziś zrobili 64 tys testow i wielkie halo ile "chorych" , i dzis tez mają ogłosić nowe ograniczenia, przypadek?

A może tylko ogłosili, że tyle zrobili? W tej plandemii wszystko jest przecież możliwe.
Preparowanie danych też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JuG napisał:

Manipulacje propagandowe. Pierwsza z brzegu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dlaczego pokazują dane z końca lata, kiedy sytuacja była stabilna i odsetek zakażonych pośród przetestowanych był na mniej więcej tym samym poziomie? Dzisiaj mamy 8.099 nowych potwierdzonych przypadków na 64.500 testów. Daje to 12,6% z nie 3% z opowiadań "eksperta". A wzrost nowych przypadków nadal jest wykładniczy w odróżnieniu od ilości testów.

Jeżeli nie ma żadnej pandemii to skąd jest ten gwałtowny wzrost zajętych łózek szpitalnych i respiratorów? Lekko chorych do szpitali nie biorą (mam dwójkę znajomych, które chorują w domu - z gorączką i kaszlem).

obraz.thumb.png.e76563db0318ddb182338315c88978e3.png

obraz.thumb.png.63295e683409b87f1ff031b5d9db9ad8.png

Słyszałeś o brakach respiratorów przy poprzednich epidemiach grypy? (Pytanie retoryczne bo znam twoją odpowiedź - na siłę ludzi zdrowych podłączają).

Z rozmowy we filmie wynikło że na pewnym etapie tego Pana statystyka przestały interesować podawane publicznie liczby, ponieważ straciły swoją wiarygodność, np. w oparciu o liczby podawane na Śląsku, do których się odniósł i stwierdził, iż takie skorelowanie zachorowań i zarażeń w epidemiologii nie występuje, jest niemożliwe, czy coś w ten deseń stwierdził.

Stąd, wydaje mi się że statystyk chcący coś sprawdzić, poszukuje obiektywnych i losowych próbek do badań i źródeł informacji które nie noszą znamion skażenia manipulacją. W przeciwnym razie wyniki jego pracy nie będą przestawiały prawdziwego stanu rzeczy.

A w dodatku przyznał że teraz już dziesięć milionów, albo więcej Polaków jest nosicielami, a nie będzie miało objawów i na nic nie zachoruje, w związku z tym przypuszczam że stosowanie testów i robienie z sensacji że coś wykryto w organizmach ludzi, to wzbudzanie niepotrzebnej paniki, strata czasu, strata pieniędzy, również dla niego. Wiadomo też z tego że maseczki czy izolowanie się już nic nie da. Ludzie zaczną chorować w sezonie grypowym, jeżeli będzie ich więcej niż zwykle, to mnie to nie zdziwi, ponieważ się "zapuścili" - jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz i wcale nie musi mieć to związku z covidem.

Musisz też zauważyć że wykładnicze przyrosty są w miejscach, tam gdzie się wybiórczo bada. Nie jest to próba przeprowadzona losowo w populacji Polskiej, tylko gdzieś w szpitalach, albo tam gdzie się robi te testy, a testy się robi tam gdzie przychodzą ludzie z podejrzeniem zachorowania. Co to daje do statystyki? To tyle samo daje, jakby badać ile Polacy jedzą ryb, a ankiety robić tylko w barach rybnych. Wtedy by wyszło że 90% Polaków je 2x w tygodniu rybę i z chęcią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Piotr! Każdy powinien do tego dojść, ale jak widać dochodzą tylko niektórzy. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, soundchaser napisał:

A może tylko ogłosili, że tyle zrobili? W tej plandemii wszystko jest przecież możliwe.
Preparowanie danych też.

straszniej by wyglądało gdyby bylo mało testów i tyle zakażeń,  więc myślę że to prawda, ale spokojnie , wprowadzili maski na ulicach więc za ok tydzień zacznie spadać  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

śmiertelność będzie większa ale  z innego powodu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, acapella55 napisał:

Normalnie ekspert nad ekspertami.

Tera` już wszystko rozumieim. A z matematyki, koleś ty ty maturę zdawaleś? Chyba nie, bo nawet tak prostego testu byś nie zdał z taką zdolnością do myślenia jaką tu p[rezentujesz.

Nie kolesiuj cymbale. Wyłącz cymbał, wtedy zaśpiewasz a'cappella (przez dwa p)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, acapella55 napisał:

A może tego nie rozumiesz .....

nie rozumie całkowicie na czym polega statystyka, REPREZENTATYWNE GRUPY  i siła dowodów

cóź teleporady ?

2 godziny temu, JuG napisał:

Dzisiaj mamy 8.099 nowych potwierdzonych przypadków na 64.500 testów. Daje to 12,6% z nie 3% z opowiadań "eksperta". A wzrost nowych przypadków nadal jest wykładniczy w odróżnieniu od ilości testów.

Jeżeli nie ma żadnej pandemii to skąd jest ten gwałtowny wzrost zajętych łózek szpitalnych i respiratorów? Lekko chorych do szpitali nie biorą (mam dwójkę znajomych, które chorują w domu - z gorączką i kaszlem).

INFO z pierwszej ręki

obecnie ze skierowań z domu z POZ 50 % jest pozytywnych , wysyłaja po paru dniach choroby jak nie odpuszczaja objawy

to oznacza olbrzymi przyrost objawowych a nie z przesiewów ze szpitali czy zakładów pracy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, cir napisał:

INFO z pierwszej ręki

A powiedz jak jest z respiratorami? Ile w poprzednie lata mieliście średnio podłączonych a ile teraz?

Czy obecnie kryteria przyjmowanie chorych "grypowych" do szpitali są inne niż w latach poprzednich?

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa reprezentatywna, tak to właśnie słowo klucz do sukcesu. Jest wzrost zachorowań na grypy itp., tego nie będę negował, będzie jeszcze większy, może i będzie nawet dość tragicznie, dlaczego by miało by nie być? Będzie więcej zejść na niewydolność układu oddechowo krążeniowego, dlaczego nie? Wszystkie warunki są do tego zapewniane. Stres, brak ruchu, chodzenie w maskach, krycie się w zamkniętych domach, sprzedaż alkoholu o ile wzrosła? Trzykronie? Sprzedaż papierosów ile? Zażywanie narkotyków? Nadużywanie leków?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, JuG napisał:

A powiedz jak jest z respiratorami? Ile w poprzednie lata mieliście średnio podłączonych a ile teraz?

Czy obecnie kryteria przyjmowanie chorych "grypowych" do szpitali są inne niż w latach poprzednich?

z tym jeszcze dajemy rade ale dlatego tylko ze jest mniej planowych Pacjentów i nadal mamy podpiete zewnetrzne oddziały czysto covidowe które pomagaja rozładowac

aktualnie około 15 % łózek jest dodatkowo przerabianych na potencjalnie covidowe co przypomina stare oddziały obserwacyjno zakazne ktore kiedys były powszechne w szpitalach tak jak i same szpitale były naszykowane do pracy w czasie wojny ?

mój szpital do tej pory ma np budynek do produkcji kropłowek ?

nasz głowny problem aktualnie to dziesiątkowanie personelu kolejnymi zarazonymi pracownikami

do respiratorów potrzebujesz ludzi z praktyka , samo zwiekszenie maszyn  niewiele da

ludzi nie ma i to jest prawdziwa tragedia i to nie kasa jest problemem

nikt nie chce tego robić -smutna prawda obecnych czasów

grypa nigdy nie była duzym problemem szpitalnym a teraz albo jest jej mniej albo jeszcze nie sezon na grype to zawsze pojawiało sie jak fala

covid natomiast ma sie  juz wspaniale , kwitnąco

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Piotr_1 said:

Nie kolesiuj cymbale. Wyłącz cymbał, wtedy zaśpiewasz a'cappella (przez dwa p)

Tak koleś. Pisownia zależna jest od języka, w którym coś się pisze. Widzę, że wikipedię opanowałeś, ale zachowujesz się jak dziennikarz, który wybiera tylko to co mu w danej chwili odpowiada. 

Swoją drogą, to ciekawe, że osoby ktore nie wierzą w wirusa, dają się wodzić za nos producentom kabli, wzmacniaczy lampowych, samochodów, kosmetyków, polepszaczy paliwa itd.

Jak widać na załączonym przykładzie człowiek działa wybiórczo i większość z nas nie jest konsekwentna. Zwłaszcza wtedy gdy trzebaby przyznać się do błędu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, JuG napisał:

 

Niespecjalnie mnie to przekonuje do noszenia maski, tym bardziej że nie ma takiej potrzeby, ponieważ epidemii nie ma.

Wybiórczo potraktowano temat zdrowia, dość infantylnie i tendencyjnie.

Wizja pokazuje tutaj temperaturę powietrza, widać jak temperatura i wilgoć zatrzymuje się wewnątrz maski. A temperatura i wilgoć to błyskawiczne namnażanie się paskudztw.

Dla mnie tak: gdyby była faktyczna epidemia, to do 10min na zakupy mogę to założyć, przecież zakładałem w kwietniu, ale też trzeba wykonywać spokojne ruchy, dużo nie dychać. Tak jak płetwonurek, który także zatruwa się gazem, tzn. azotem, albo tlenem powyżej pewnego stężenia.

 

23 minuty temu, acapella55 napisał:

Swoją drogą, to ciekawe, że osoby ktore nie wierzą w wirusa, dają się wodzić za nos producentom kabli, wzmacniaczy lampowych, samochodów, kosmetyków, polepszaczy paliwa itd.

To ciekawe, ponieważ codziennie projektuję i badam urządzenia audio. Fatum? To chyba jakiś spisek.

A w muzyce używa się powszechnie włoskich terminów muzycznych. Allegro, largo, vivace, adagio, to wszystko po włosku Panie!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykam opinie, ża maski KN95 są drogie;

Przy zamówieniu 50 szt AliExpress dostawa za darmo przez Pocztex pod drzwi. Cena jednej sztuki wychodzi 1,30 pln
Dane: KN95 maska z zaworem oddechowym ochrona przed pyłem maska ochronna Respirator odpowiednik FFP2 FFP3. To są maski (mam kupiłem w marcu) wielokrotnego użytku.

link

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... pamiętam Szumowskiemu wyszło 50 czy 70zł za sztukę przy zamówieniu kilkaset tysięcy sztuk, także lepiej się targujesz niż on, trochę lepiej. W marcu na Allegro były po 35zł jak ich nie było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minutes ago, Piotr_1 said:

Niespecjalnie mnie to przekonuje do noszenia maski, tym bardziej że nie ma takiej potrzeby, ponieważ epidemii nie ma.

Wybiórczo potraktowano temat zdrowia, dość infantylnie i tendencyjnie.

Wizja pokazuje tutaj temperaturę powietrza, widać jak temperatura i wilgoć zatrzymuje się wewnątrz maski. A temperatura i wilgoć to błyskawiczne namnażanie się paskudztw.

Dla mnie tak: gdyby była faktyczna epidemia, to do 10min na zakupy mogę to założyć, przecież zakładałem w kwietniu, ale też trzeba wykonywać spokojne ruchy, dużo nie dychać. Tak jak płetwonurek, który także zatruwa się gazem, tzn. azotem, albo tlenem powyżej pewnego stężenia.

 

To ciekawe, ponieważ codziennie projektuję i badam urządzenia audio. Fatum? To chyba jakiś spisek.

A w muzyce używa się powszechnie włoskich terminów muzycznych. Allegro, largo, vivace, adagio, to wszystko po włosku Panie!

 

Juz sobie.wyobrazam te projekty. Badasz pewnie na słuch? I pewno wierzysz w kable?

:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.