Skocz do zawartości
IGNORED

Używany odtwarzacz do 4 tys zł


Saper91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Drizzt napisał:

Znacznie niższą trwałość??? Ja go reklamowałem natychmiast po zakupie i próbie odtworzenia PIERWSZEJ płyty SACD. To tylko świadczy o (nieistniejącej) kontroli jakości w fabryce tego chińskiego badziewia, niczym więcej.

Mialem podobnie z sa8005 marantza. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Znacznie niższą trwałość??? Ja go reklamowałem natychmiast po zakupie i próbie odtworzenia PIERWSZEJ płyty SACD. To tylko świadczy o (nieistniejącej) kontroli jakości w fabryce tego chińskiego badziewia, niczym więcej.

Za komuny kupiłem motocykl ETZ 250 niemieckiej produkcji. Większość mojej rodziny stała na przemian w kolejce ponad tydzień 24 h na dobę w ówczesnym PZ - mocie. Byliśmy 3-ci w kolejce. Rzucili po ponad tygodniu 3 motocykle do tego sklepu. Mój (ten trzeci) jako jedyny nie chciał odpalić. Okazało się, że silnik był uszkodzony fabrycznie. Kupiliśmy ten motocykl mimo tego żeby uniknąć następnych dni oczekiwania w kolejce. Sprzedawca poinformował nas, że można reklamować - kupić i odesłać na gwarancji. Czekałem ponad miesiąc. Uczulony jestem do dziś na takie akcje. Minęło sporo lat od tego zdarzenia. Sporo się zmieniło ale są Tacy, którzy nadal zostali w tyle - oczekują nawet szacunku za "łaskę". Tych omijam szerokim łukiem.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, piorasz napisał:

Za komuny kupiłem motocykl ETZ 250 niemieckiej produkcji. Większość mojej rodziny stała na przemian w kolejce ponad tydzień 24 h na dobę w ówczesnym PZ - mocie. Byliśmy 3-ci w kolejce. Rzucili po ponad tygodniu 3 motocykle do tego sklepu. Mój (ten trzeci) jako jedyny nie chciał odpalić. Okazało się, że silnik był uszkodzony fabrycznie. Kupiliśmy ten motocykl mimo tego żeby uniknąć następnych dni oczekiwania w kolejce. Sprzedawca poinformował nas, że można reklamować - kupić i odesłać na gwarancji. Czekałem ponad miesiąc. Uczulony jestem do dziś na takie akcje. Minęło sporo lat od tego zdarzenia. Sporo się zmieniło ale są Tacy, którzy nadal zostali w tyle - oczekują nawet szacunku za "łaskę". Tych omijam szerokim łukiem.

 

Ja kupiłem ten odtwarzacz wysyłkowo, jak zwykle kupuje się niedrogą elektronikę. W autoryzowanym sklepie, nowy. Był fabrycznie zapakowany, z tego co pamiętam miał śrubę zabezpieczającą napęd na czas transportu. Kurier go nie uszkodził. A tu zonk. Odtwarzał tylko płyty CD, na SACD mielił bezradnie i nie był w stanie wczytać nawet TOC. Dobrze, że serwis Pioneera zadziałał sprawnie i po 2 tygodniach miałem już urządzenie z wymienionym napędem, które od tamtej pory działa sprawnie. Jednak niesmak pozostał, bo takie historie nie powinny się zdarzać. A zainteresowanie sprzętem, gdzie napędy CD były jeszcze solidne - wzrosło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, piorasz napisał:
15 godzin temu, muda44 napisał:
Ale że co? 
Pisałem o szybkości wczytywania płyty a później potwierdziłem że szukając fabrycznego odtwarzacza w tej cenie  PD50 nadal według mnie nie ma konkurencji. 

Marcin.... Daj spokój. Wyjdzie ci na dobre. Nie drąż bo jak cię lubię.... Znasz mnie ?

Napisałeś publicznie że Ci podpadłem to napisz dlaczego. 

14 godzin temu, Drizzt napisał:

Znacznie niższą trwałość??? Ja go reklamowałem natychmiast po zakupie i próbie odtworzenia PIERWSZEJ płyty SACD. To tylko świadczy o (nieistniejącej) kontroli jakości w fabryce tego chińskiego badziewia, niczym więcej.

Krell SACD jak dobrze pamiętam kosztował coś 20 000zl i standardem było to że nowe egzemplarze nie czytały płyt a Ty cudu za 1000zl oczekujesz. 

Cuda tego typu skończyły się na początku lat 90tych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muda44
No nic. Poprostu pamiętam co pisałeś jakiś czas temu (lub mówiłeś). PD30 były do doopy a PD50 genialne. Dziś się skończyły w sklepie Pd50 to teraz PD30AE najlepsze. To są Twoje słowa. Czesem sam się gubisz... Rób co chcesz tylko nie z ludzi idiotów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, muda44 napisał:

Krell SACD jak dobrze pamiętam kosztował coś 20 000zl i standardem było to że nowe egzemplarze nie czytały płyt a Ty cudu za 1000zl oczekujesz. 

Cuda tego typu skończyły się na początku lat 90tych. 

Cudów?? Muda nie rozśmieszaj mnie bo dostanę zajadów. Są jakieś granice, nawet w branży.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Aethelred napisał:

Ja lubię top loadery bo oprócz accuphase to reszta tych szuflad chodzi słabo

A jak ma chodzic plastic fantastic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

>>Pisałem o szybkości wczytywania płyty. 

Jako fabryczny, bez modyfikacji nadal jest the Best w tej i wyższej cenie tylko dostań nową sztukę... <<<

https://www.audioaffair.co.uk/checkout/cart/

https://www.audiovisualonline.co.uk/product/66412?utm_source=AffiliateWindow

 

..skonczyly sie ....))))))  dostawa nastepnego dnia...

Edytowane przez Moontan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.05.2020 o 09:59, pmcomp napisał:

I nie wiadomo w jakim stanie laser. Tam jest CDM1 (wersja 1)

A w jakim ma byc? jak trafisz kiedys padniety laser to Ci tysiaka dam :) tylko podkreslam, mowimy o samym laserze, bo to ze odtwarzacz nie czyta plyt to nie wina samego lasera

19 godzin temu, McGyver napisał:

Krell KAV280CD laser Philips VAM1201 dostępny i tani. 
Krell KAV250CD MkII laser Philips CDM12 dostępny i tani 
Krell KAV300CD laser Sony KSS240 dostępny i niedrogi 
Krell KAV300CD MkII laser Sony KSS213 dostępny i BARDZO tani
Meridiany serii 500 lasery Philips serii CDM12, dostępne 

Wszystkie zamienniki i loteria ktory bedzie dzialal

 

Mity na temat laserow wciaz zywe, problemem jest odtwarzacz z niedostepnym ale niesmiertelnym laserem gdzie brak odczytu plyt dotyczy w 99% elektroniki towarzyszacej a nie samej glowicy, a problemem nie jest dostepnosc lasera ale jedynie w zamienniku skladanym przez chinczyka na oko, gdzie cala optyka nie jest skalibrowana, co widac pozniej bo jitterze i sygnale rf

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bumpalump napisał:

Mity na temat laserow wciaz zywe, problemem jest odtwarzacz z niedostepnym ale niesmiertelnym laserem

Siewco mitów, laserów nieśmiertelnych NIE MA. Istnieją co najwyżej długowieczne. Ale trzydzieści lat z okładem to dużo nawet dla tych długowiecznych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci pokaze jak wyglada roznica KSS-240 zamiennika i oryginalu, bo zawsze sie kazdy pociesza tym ze zamienniki sa dostepne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSS-240A nowy oryginalny
111uW mocy, RF 1Vp-p, Błąz zegara 7%

KSS-240A nowy zamiennik
38uW mocy, RF 0,7Vp-p Błąd zegara 16%
 

 

VAM12.1  oryginał ma moc diody nadawczej na poziomie 300-500uW, zamiennik rzadko przekracza 100uW

Jak Pan w chinach ma lepszy dzien to sie postara i uda mu sie lepiej wkleic soczewki i detektor, sygnal RF będzie ładniejszy, jitter mniejszy, ale jak ma kiepski dzien to wychodza takie kwiatki.

 

swoja droga jak ktos ma oryginalne KSS-240A, VAM'y i wszelkie inne glowice ktore rzekomo nie czytaja plyt to kupie w kazdej ilosci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, McGyver napisał:

 

 

1 godzinę temu, Bumpalump napisał:

 

Dobra panowie. Mam technics hd550. Czyta plyty I gra jak ta lala. Na karku ponad 20 lat juz. Obok hi end to nawet nie stalo. W czym tkwi tajemnica tej dlugowiecznosci i jaki laser i mechanizm tam siedzi? Gra to kilka godzin dziennie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co sądzicie o odtwarzaczach firmy TRI ? Np. CD4SE ? Sam co prawda w cedekach już nie siedzę ( pliki only ), ale jakiś czas temu widziałem taki na aukcji i mi się spodobał...wizualnie, a o firmie szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie słyszałem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SynSama

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Huberto1984 napisał:

W czym tkwi tajemnica tej dlugowiecznosci

1. Diodzie nadawczej która nie pracuje na maksimum swoich mozliwosci (KSS-121 moc maksymalna diody to 400uW, fabrycznie byly ustawiane na 240uW czyli nieco ponad polowe mozliwosci)

2. Chłodzeniu diody nadawczej - zobacz sobie stare głowice KSS-121 np tam cała optyka to jeden odlew aluminium ktory stanowi chlodzenie dla diody nadawczej (przyklad np KSS152A oryginal ma radiator, zamiennik nie ma radiatora)

3. Precyzji wykonania

4. Szklane pryzmaty i kolimatory

24 minuty temu, Huberto1984 napisał:

jaki laser i mechanizm tam siedzi? Gra to kilka godzin dziennie. 

SOAD60A

Tak to sie kiedys robilo, jedyne co po 30 latach sie robi to czysci pryzmaty i kolejne 30 lat grania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

bc49533e0a35.jpg

7f3130eab9d8.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SynSama napisał:

co sądzicie o odtwarzaczach firmy TRI ? Np. CD4SE ?

Wykonywane OEM w fabrykach Cayina.  
Odtwarzacz pseudolampowy, czyli z analogówką w której "buszuje" całe stado opampów, a na końcu jest doczepiony lampowy buforek - zamulacz. 
Tutaj wiwisekcja analogicznie zrobionego Cayina: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, piorasz napisał:

@muda44
No nic. Poprostu pamiętam co pisałeś jakiś czas temu (lub mówiłeś). PD30 były do doopy a PD50 genialne. Dziś się skończyły w sklepie Pd50 to teraz PD30AE najlepsze. To są Twoje słowa. Czesem sam się gubisz... Rób co chcesz tylko nie z ludzi idiotów.

To przeczytaj co piszesz ?

Są DWA RÓŻNE odtwarzacze CD z serii " 30 ".

PD-30 i PD30AE. Podobna nazwa ale ZUPEŁNIE INNE URZĄDZENIA .

PD-30 jest gorszy od PD-50 czy PD-30AE .

A sam zamiast szukać PD-50 zrobiłem dla siebie 30AE. Piszę też tu od pewnego czasu że nawet fabryczny 30AE JEST BARDZO DOBRYM TRANSPORTEM CD .

4 godziny temu, Drizzt napisał:

Cudów?? Muda nie rozśmieszaj mnie bo dostanę zajadów. Są jakieś granice, nawet w branży.

Serio oczekiwałeś jakości i niezawodności za 1000zł ?

Czasem są perełki ale większość urządzeń za te pieniądze to max oszczędności .

Normą dzisiejszego AUDIO są urządzenia kosztujące  kilka czy kilkadziesiąt tysięcy FABRYCZNIE WADLIWE , tylko mało się kto do tego przyznaje a ja o tym pisać już nie będę .

Zresztą w każdej dziedzinie to dzisiaj przykry standard ...

4 godziny temu, Moontan napisał:

>>Pisałem o szybkości wczytywania płyty. 

Jako fabryczny, bez modyfikacji nadal jest the Best w tej i wyższej cenie tylko dostań nową sztukę... <<<

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

..skonczyly sie ....))))))  dostawa nastepnego dnia...

PD-50AE to nie jest PD-50 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, muda44 napisał:

Serio oczekiwałeś jakości i niezawodności za 1000zł ?

Jakiej tam niezawodności? O tym moglibyśmy mówić po kilku latach użytkowania. Oczekiwałem, że będzie.. działał! I ty te sprzęty polecasz? Really?!?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, piorasz napisał:

Za komuny kupiłem motocykl ETZ 250 niemieckiej produkcji.

 

DDR-owskiej ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, muda44 napisał:

Są DWA RÓŻNE odtwarzacze CD z serii " 30 ".

PD-30 i PD30AE. Podobna nazwa ale ZUPEŁNIE INNE URZĄDZENIA .

PD-30 jest gorszy od PD-50 czy PD-30AE .

A sam zamiast szukać PD-50 zrobiłem dla siebie 30AE. Piszę też tu od pewnego czasu że nawet fabryczny 30AE JEST BARDZO DOBRYM TRANSPORTEM CD

Ok. Sorry bo przeoczyłem, że są 2 różne modele PD-30 - przyznaję i biję się w pierś. 

Mam jednak wrażenie, że podczas naszej ostatniej rozmowy przekonywałeś mnie do wyższości PD-30AE nad PD-50. Być może ja coś źle zrozumiałem? 

DDR-owskiej ...
Fakt. Nie zmienia to faktu, że na ówczesne warunki w panującym wtedy ustroju politycznym był to cud techniki. Była jeszcze Jawa 350 od południowych sąsiadów. A potem długo, długo nic - czarna dziura :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Moontan napisał:

n..o fakt PD  50 tanszy ....ale tez mozna kupic

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 i juz w koszyku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To spróbuj kupić. W kraju też jest pełno takich ogłoszeń a po kilku dniach dostajesz info że towaru brak. 

14 godzin temu, Drizzt napisał:

Jakiej tam niezawodności? O tym moglibyśmy mówić po kilku latach użytkowania. Oczekiwałem, że będzie.. działał! I ty te sprzęty polecasz? Really?!?

Właściciele Krella SACD za 20 000zl też oczekiwali że będzie działał. Ponad rok temu jak kupiłem nowy samochód z full pakietami bezpieczeństwa też na to liczyłem i po kilku miesiącach sprzedałem. Nikogo nie tłumaczę, takie są realia. 

 

PD-30 nigdy nie polecałem. 

13 godzin temu, piorasz napisał:

Ok. Sorry bo przeoczyłem, że są 2 różne modele PD-30 - przyznaję i biję się w pierś. 

Mam jednak wrażenie, że podczas naszej ostatniej rozmowy przekonywałeś mnie do wyższości PD-30AE nad PD-50. Być może ja coś źle zrozumiałem? 

Tak mówiłem. Zamiast używanego PD-50 lepiej kupić i zrobić 30AE albo nawet nie przerabiać a dokupić DAC. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, muda44 napisał:

Zamiast używanego PD-50 lepiej kupić i zrobić 30AE albo nawet nie przerabiać a dokupić DAC. 

ok a jakim dac'iem warto sie zainteresowac myslac o tym transporcie. Jakas sugestia? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.05.2020 o 10:33, babatular napisał:

Philips CD 960 sprzed 100lat . Wiedziałem, że tak się musi skończyć to doradzenie koledze - czyli szrot i 30 letnie beznadziejne CD.  I ta argumentacja - że tam jest TDA1541 to dźwiękowo warto -buahahahahah.

Jak wątek znajdzie się w odpowiednim miejscu to doradzę. 

Poniżej zdjęcie tego szrotu CD960

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odlewany i niezniszczalny napęd,soczewka Zeissa w polu magnetyczntm,kostka 1541. To jest twoim zdaniem szrot? Leki wziąłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Margol napisał:

Odlewany i niezniszczalny napęd,soczewka Zeissa w polu magnetyczntm,kostka 1541. To jest twoim zdaniem szrot? Leki wziąłeś?

Ponad  30 letni - beznadziejnie grający i wykonany szrot. Dodatkowo w większości przypadków grzebany i "poprawiany" przez mistrzów lutownicy i śrubokręta.

Soczewka Zeissa - no i co z tego ???

1541 -  no i co z tego ? przedpotopowa kość, dzięki której CD960 to jest HI-END ???

Naprawdę - nie rozśmieszaj mnie.

 

I coś takiego poleca się koledze w budżecie do 4tys zł ? - po prostu MINA - mina przeciwpiechotna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei dosyć długo słuchałem z plików oraz tidala z sotm SMS 200 + chord qutest , tęskniłem za CD i po przesledzeniu wątków forum oraz uzyskaniu porady użytkownika Muda zdecydowslem sie na transoort marantz cd 72 , podlaczylem do chorda dobrym kabelkiem coaxialnym i nie chce tutaj audiofilskiej poezji przytaczacale jestem pod ogromnym wrażeniem brzmienia mimo że marantz nie był modyfikowany (co zamierzam oczywiście wykonać) płyty czyta każde dosłownie w sekundę fakt trochę zapłaciłem ale szczerze polecam , chord fantastyczny dac jeśli chodzi o detale o niuanse a i dociążenia wcale mu nie brak , pozdrawiam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Valghor89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, babatular napisał:

Ponad  33 letni - beznadziejnie grający i wykonany szrot. Dodatkowo w większości przypadków grzebany i "poprawiany" przez mistrzów lutownicy i śrubokręta.

Soczewka Zeissa - no i co z tego ???

1541 -  no i co z tego ? przedpotopowa kość, dzięki której CD960 to jest HI-END ???

Naprawdę - nie rozśmieszaj mnie.

„Przychodzi facet do lekarza, po chwili pyta:Panie Doktorze co mi jest?nic odpowiada Doktor-jest Pan j**nięty. Panie Doktorze,ale czy zdrowo?”

Tyle 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Margol napisał:

niezniszczalny napęd

Chyba niezniszczalny odlew a nie napęd. Cała masa  CD960 miała już naprawiane/wymieniane napędy. A te które od nowości jeszcze się nie zepsuły - to nie są użytkowane.  Bo te które są użytkowane i jeszcze "żyją" - za "chwilę"padną.

1 minutę temu, Margol napisał:

„Przychodzi facet do lekarza, po chwili pyta:Panie Doktorze co mi jest?nic odpowiada Doktor-jest Pan j**nięty. Panie Doktorze,ale czy zdrowo?”

Tyle 

HI-END  - i PHILIPS CD 960 - kto tu jest j**nięty ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.05.2020 o 22:19, Saper91 napisał:

Czy warto iść w Gryphona Z 97roku? Ma co prawda XLR, ale to juz troche wiekowy player i nie wiadomo jak z laserem. Ktoś miał styczność? Cena 5000, pewnie do utargowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nigdy nie miałem Gryfa,zwyczajnie w czasach kiedy byłem audiofilem nie mialem na niego środków. Z opisu spełnia wszystkie Twoje kryteria,sama firma jest godna zaufania i z pewnością ma świetny backup w zakresie serwisu. Po prostu go kup i ciesz się muzyką.

6 minut temu, babatular napisał:

Chyba niezniszczalny odlew a nie napęd. Cała masa  CD960 miała już naprawiane/wymieniane napędy. A te które od nowości jeszcze się nie zepsuły - to nie są użytkowane.  Bo te które są użytkowane i jeszcze "żyją" - za "chwilę"padną.

HI-END  - i PHILIPS CD 960 - kto tu jest j**nięty ?

No ja tego nie napisałem,więc wychodzi na to,że....Ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jamówię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.