Skocz do zawartości
IGNORED

Projektor zamiast tv do salonu.


Xpedite999
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam w salonie.
Nie widziałeś jak robię "adaptację salonu", bo takich zdjęć na tym forum nie dawałem.

Ostatnio nawet zakupiłem Black Velvet 35m x 1.4m i zrobiłem kurtyny, które zakładam tylko na projekcję.
Salon zamienia się w czarną norę.
Wcześniej miałem czarny bawełniany materiał, też było całkiem czarno ale Black Velvet, wymiata.

Raf ma kotary(albo aksamit w każdym bądź razie jest to jakiś tam materiał ) i na czas projekcji zasłania ściany i sufit...
Zgadza się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Xpedite999 napisał:

Dozować tak muszą osoby waszego pokroju majace proje z drogimi lampami i max 3k godz limitem które szczypią się na oglądanie i pomyślą dwa razy zanim włączą projektor co będą oglądać i czy napewno warto . Tak to jest kiedy zdajesz sobie sprawę że sam zakup proja nie kończy wydatków z nim związanych .

skoro kogoś stać na projektor za 20k to stać go lampy, które pozornie są śmiesznie tanie (no ale skąd ty to możesz wiedzieć), oglądanie TV na projektorze to żadna przyjemność, nawet canal+ 4k wygląda słabo.

Projektor, który chcesz kupić to nic innego jak średnie urządzanie z ceną adekwatnie zwiększoną o koszt źródła światła. Zasadnicza różnica będzie taka że sony/jvc po latach nadal będzie działać a Ty swój wyrzucisz na śmietnik. Więc kogo tutaj "nie stać".

10 godzin temu, Xpedite999 napisał:

Chyba zmasakrować a nie zamaskować. 

Ludzie z kasą w salonach często chowają dyfuzory za tkaninami, może ja nawet pomalować farbą. Mając odpowiedni budżet możesz zrobić ładny salon z bardzo dobrą akustyką i niewidzialną adaptacją.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Epsona lampy są tanie ale do JVC, to już takie tanie nie są.
Niemniej, jak bym miał kupować projektor zamiast telewizora, to wybrał bym laser.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Xpedite999 napisał:

Dozować tak muszą osoby waszego pokroju majace

Kto pisał o jakimś ,,dozowaniu,,, chłopie JVC kupuje się żeby się delektować obrazem a nie kupić jakiś szajs i po chwili wielkość się znudzi a kicha na ścianie zostanie, ja sobie lampę wymienię raz na dwa lata a ty po czasie możesz się męczyć i udupiłeś kasę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, RAF77 napisał:

Do Epsona lampy są tanie ale do JVC, to już takie tanie nie są.

Lampy są tanie, gorzej z modułami ale nasz forumowy osiłek słyszał tylko o lampach i nie wie co to moduł zasilający.

Wszyscy piszą o lampach w projektorach a nikt o matrycach i podświetlaniu w TV, przecież testy udowodniły że po 10 000h telewizory często nadają się na śmietnik albo jako radio. Jeśli laser realnie wyciągnie 15-20 tyś godzin to według mnie jest spoko alternatywą, choć trochę overkill cenowy.

9 minut temu, darulok napisał:

ty po czasie możesz się męczyć i udupiłeś kasę.

właściwie to musi wydać kolejne 16 tyś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko temat jest nie o delektacji a o salonie i katowaniu każdego dnia więc nie mylić mi tych pojęć.  Myślicie że taki Stelvio który ciułał na projo latami teraz ogląda co chce i kiedy chce bez obawy o wymianę lampy ? 

Szajs i kicha na ścianie z proja laserowego za 13k ? Wolne żarty.  Takie urban legends jak z klipschem i krwią z uszu.  Najwięcej wiedzą ci co go nie widzieli jak zwykle i ciężko rację przyznać skoro ma się jvc za okolice tej samej ceny i ogląda raz na tydzień z rodziną. 

@Martin Rejek nawet nie wchodź w dyskusję bo o zdanie nie prosiłem a obecność twoja jest tu zbędna. 

2 minuty temu, fetek napisał:

 nasz forumowy osiłek słyszał tylko o lampach...

Nie generalizuj bo twojej fotki nie widziałem... i tak wiem co to moduły itp dlatego epsona nie biorę pod uwagę z tanimi lampami bo nie samą lampą żyje projektor podczas wielogodzinnej pracy codziennie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dyskutować, alternatywy i tak brak. Dobry ekran i będzie ogień.

Ja nie lubię obrazu z TV, Oled jakąś się borni, Qled, led to jakiś koszmar. Co Tobie konkretnie nie pasowało ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, fetek napisał:

Ludzie z kasą w salonach często chowają dyfuzory za tkaninami, może ja nawet pomalować farbą. Mając odpowiedni budżet możesz zrobić ładny salon z bardzo dobrą akustyką i niewidzialną adaptacją.

 

? yeap, nawet nie za tkaniną czy zasłoną, a są super ustroje do adaptacji pasywnej, które same w sobie stanowią dekorację. Odpowiednio dobrane tworzą cool całość i nawet WAF się cieszy ich pięknem  ??

A projektor w nieprzystosowanym salonie to imo po prostu trend tych czasów, żeby mieć bo inni mają - a praktyczna korzyść słaba albo żadna. Po chwila nikt nie chce oglądać i wisi smętnie z sufitu....

U mnie od czasu panowania Covid, sala kinowa oblegana, najlepsze miejsce w chacie i okazuje się najlepiej wydane pieniądze ?? zacznę sprzedawać bilety na miejscówki po 500+ ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez will66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Xpedite999 napisał:

Tylko temat jest nie o delektacji a o salonie i katowaniu każdego dnia więc nie mylić mi tych pojęć

to proj bez sensu, siedzenie godzinami, dniami , miesiącami w norze tzn bez dostępu światła, nie za bardzo to widzę na dłuższą metę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat uważam za zamknięty.  Decyzję podejmę tak czy inaczej po sprawdzeniu osobistym a dalszą paplaninę za zbędną.  Panie @stench można zamknąć zanim się znowu chlew zrobi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Martin Rejek napisał:

 bo i tak nic nie kupisz, 

Ciężko Cię przebić w planowaniu i nie kupowaniu więc nawet nie próbuje...

 

15 minut temu, Martin Rejek napisał:

a pisać se będę gdzie mi się podoba, 

A se pisz se...

 

16 minut temu, Martin Rejek napisał:

chyba ze napiszesz do Moderacji o wyłączenie mnie z dyskusji!!! Ale tego nie zrobisz bo masz blokadę na wysyłanie wiadomości i zdaje mi się ze słusznie...!!!

Zapomniałeś że jest opcja " zgłoś " z której właśnie skorzystałem.  Tym samym mam pytanie dotyczące użytkowników " Premium " do których kolega należy. Czy nie karanie ich tak jak za swoje zachowanie to coś na kształt haraczu pobieranego przez audiostereo.pl  gdzie to płatnym można jak widać dużo więcej? Można to wyjaśnić @stench bo to nie pierwszy raz gdzie zachowanie kolegi i obelgi kierowane nawet pod adresem moderacji pozostają bez odzewu ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, Xpedite999 napisał:

i obelgi kierowane nawet pod adresem moderacji pozostają bez odzewu

Pokaz mi gdzie w tym temacie napisałem coś na moderatorów? No... coś masz z głowa nie tak... to chyba od tych koksów i sterydów ci się tam klepki lekko poprzestawiały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto twierdzi że tak napisałeś w tym temacie ? Wszyscy pamiętają jak bluzgałeś i G za to miałeś!!! Gdzie jaka kolwiek sprawiedliwość???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
40 minut temu, Xpedite999 napisał:

Kto twierdzi że tak napisałeś w tym temacie ? Wszyscy pamiętają jak bluzgałeś i G za to miałeś!!! Gdzie jaka kolwiek sprawiedliwość???

Jak G..... miałem??? Wejdź se na profil to zobaczysz liczbę punktów i za co!!! Były bany na dwa tygodnie...

Łap... myślisz ze Ci co maja konto Premium to są nie tykali??? W błędzie jesteś!!!

E8E702A3-C19F-4AF5-8A1F-23EF4E017D4D.png

4DFB9438-EEC7-4A21-9849-3CD1B78E5BD0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny geniusz co już nie umie czytać wcześniej napisanych postów nawet swoich jeżeli pamięć zawodzi . Lajkujesz emocjonalnie nie stabilnego gościa dopingując tym samym i masz efekt . Po co go podpuszczasz skoro wiesz że u niego z kulturą nie najlepiej ? A podpuszczony lajkami nawet nie czuje że ktoś nim manipuluje i myśli że walczy w słusznej sprawie coraz bardziej sobie pozwalając.... Nie wiem co gorsze.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, fetek napisał:

Zasadnicza różnica będzie taka że sony/jvc po latach nadal będzie działać ...

 

6 godzin temu, fetek napisał:

Lampy są tanie, gorzej z modułami ale nasz forumowy osiłek słyszał tylko o lampach i nie wie co to moduł zasilający.

??? skleroza czy głupota ? Czy może moduły Sony i JVC są niezniszczalne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  ANS lumeny biznesowego odpowiednika Optomy UHZ65lv

 

TRYB100% MOCY

Jasny 4468

Prezentacja  - 3,581

HDR Sim  - 2,115

Kino  - 2,723

Gra  - 2,928

sRGB  - 1,525

DICOM SIM - 2,438

Mierzył Mr.D.Stone.

 Zapodał Mr. W.Stone 

Jasność można obniżać stopniowo o 10% do 50 %. Projek różni się od lv gwarancją i ceną (21500 zł vs 15500 zł ).  Polityka cenowa Optomy jest na tyle dobra, że nie ma sensu szukać za granicą. Gwarancja 3 lata lub 11000 h na źródło światła oczywiście z elektroniką.

DLP się nie psują, jedynie były problemy z szczelnością.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, WARMSTONE napisał:

UHZ65lv

dobrze widzę że to prawdziwe 4k ? chyba jeden z tańszych projektów ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce patrzę np w Nautilusie mają fajną gwarancje na podstawowy model uhz65 - 5 lat lub 20 000 godzin w zależności co pierwsze za 14k zł. @WARMSTONE to normalne czy zależy od sklepu bo nie widziałem tego nigdzie wcześniej ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o modelu biznesowym i gwarancji w U.S.A. Interesuję się na razie jedynie LV ponieważ jasność jest ponad 1.5 razy lepsza i ma dopracowany Dynamic Black HLG oraz HLG. Projektor na lata i tego HLG może brakować. Innych różnic nie analizowałem bo pomimo 65 jest fajna to cena lv raptem 1500- 2000 zł wyższa. Jeszcze jedna rzecz kalibracja co jakieś 25000 h a w lampowcu to chyba przy każdej wymianie a jak nie to orginał z modułem za 2700 zł. Co do jasności 65 to jest taka sama jak w x7900 i nie wiem dlaczego jest na forach nisko oceniana. Ot i cała tajemnica czerni w Jvc. Pokryj wszystko czarnym welurem , twarz wysmaruj pastą do butów dresik czarny z wyprutymi paskami , czarny kocyk na kanapę i robisz fotki na forum. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, WARMSTONE napisał:

Ot i cała tajemnica czerni w Jvc. Pokryj wszystko czarnym welurem , twarz wysmaruj pastą do butów dresik czarny z wyprutymi paskami , czarny kocyk na kanapę i robisz fotki na forum. 

Zapieką zadki posiadaczy ale sama prawda .

 

Chcesz model jaśniejszy ze względu na pomieszcenie też czy ten HLG ci potrzebny ( co to ? )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Zapieką zadki posiadaczy ale sama prawda .
 
Chcesz model jaśniejszy ze względu na pomieszcenie też czy ten HLG ci potrzebny ( co to ? )
Jeśli patrzeć na to jak na żarcik, to tak. 100% racji.
Jak chcesz zobaczyć przewagę JVC, to tak musisz zrobić, niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raf obejrzyj testy na YT i na ich podstawie chociaż powiedz że Kamień nie ma racji . Testowe Sony są dwa razy droższe a optoma podstawowa tzn nie model o którym nawet pisze Kamień. Recenzenci sami piszą ze jest baardzo blisko w temacie czerni i kontrastu.  Dodaj do tego brak konieczności zmiany lampek przez jakieś 25000 godz i masz proja który prędzej ci się znudzi niż zepsuje bo i gwarancja 5 letnia.  W tym czasie wydać 10k na lampy w JVC czy Sony a i tak nie będzie to samo w jaśniejszych pomieszczeniach ( w ciemnych jak widać też się broni ) . Fanboi JVC rozumiem bo to zacna marka i ma w cyce modele ale w tym wypadku faworyt jest jeden , optoma . Przypominam też że obrośliście trochę w piórka z tym JVC bo wszyscy jak jeden macie co najwyżej model budżetowy ( jeden z tańszych)7900 a poematy piszecie jakby model był co najmniej za 150k . To tak trochę jakby zebrał się fanklub SVS i przechwalał markę nad innymi gdzie nikt z klubowiczów nie wyszedł poza model sb/pb 2000 więc trochę skromności też mile widziane . Wiem doskonale że kosztował tak czy inaczej dużo wyrzeczeń jego zakup ale w hierarchii to entry level ( mercedes A klasa,  ale mercedes ?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą wypowiedź to flachę bym ci postawił niestety na AS można tylko kielicha .

Optoma UHZ65 -  kontrast 500 : 1

JVC X7900        -  kontrast  200 : 1

Ostrość chyba każdego DLP jest lepsza a w wypadku UHZ vs X7900  to jak brzytwa vs scyzoryk.

11 godzin temu, Xpedite999 napisał:

czy ten HLG ci potrzebny ( co to ? )

Co to? Bez znaczenia. Ważne, że będę mógł napisać , iż mój projo ma coś takiego a x 7900 nie. Dlaczego model LV ? Nowy soft, a większą jasność lepiej mieć jak nie mieć. Zawsze mogę zredukować. Zachęca mnie także wyważona  cena jak za nowość. Zakup planuję równo za rok i może ze 2 tysie będzie taniej. Co do ceny UHZ 65 wygląda na to, że Optoma niżej zejść nie może i pewna solidności swego produktu zachęca 5-letnią gwarancją.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optoma UHZ65 +ramowy ekran jakieś 110 cali = cena Sony 85cali modelu 9095 gdzie Sony daje 2 lata a optoma 5 , jeżeli ktoś patrzy na wielkość tym bardziej faworyt jest jeden . Pozostaje tylko funkcjonalność gdzie tv ma wszystko wbudowane a przy optomie trzeba dokupić co i tak często robią nawet posiadacze tv oddzielnie.  Podjarany jestem i to ostro , zdecydowany na 85% .

Gain 1.0 chyba będzie optymalny do takiej jasności?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Raf obejrzyj testy na YT i na ich podstawie chociaż powiedz że Kamień nie ma racji . Testowe Sony są dwa razy droższe a optoma podstawowa tzn nie model o którym nawet pisze Kamień. Recenzenci sami piszą ze jest baardzo blisko w temacie czerni i kontrastu.  Dodaj do tego brak konieczności zmiany lampek przez jakieś 25000 godz i masz proja który prędzej ci się znudzi niż zepsuje bo i gwarancja 5 letnia.  W tym czasie wydać 10k na lampy w JVC czy Sony a i tak nie będzie to samo w jaśniejszych pomieszczeniach ( w ciemnych jak widać też się broni ) . Fanboi JVC rozumiem bo to zacna marka i ma w cyce modele ale w tym wypadku faworyt jest jeden , optoma . Przypominam też że obrośliście trochę w piórka z tym JVC bo wszyscy jak jeden macie co najwyżej model budżetowy ( jeden z tańszych)7900 a poematy piszecie jakby model był co najmniej za 150k . To tak trochę jakby zebrał się fanklub SVS i przechwalał markę nad innymi gdzie nikt z klubowiczów nie wyszedł poza model sb/pb 2000 więc trochę skromności też mile widziane . Wiem doskonale że kosztował tak czy inaczej dużo wyrzeczeń jego zakup ale w hierarchii to entry level ( mercedes A klasa,  ale mercedes )
Przecież ja Ciebie na JVC nie namawiam.
To raz.
Dwa.
W tej linii były trzy modele.
X5900, X7900 i X9900.
A więc model o którym piszemy jest po środku lini modelowej a nie "entry level".
Ale to tak tylko dla sprostowania.

Bierz optome i ciesz się życiem.
Za tą wypowiedź to flachę bym ci postawił niestety na AS można tylko kielicha .
Optoma UHZ65 -  kontrast 500 : 1
JVC X7900        -  kontrast  200 : 1
Ostrość chyba każdego DLP jest lepsza a w wypadku UHZ vs X7900  to jak brzytwa vs scyzoryk.
Co to? Bez znaczenia. Ważne, że będę mógł napisać , iż mój projo ma coś takiego a x 7900 nie. Dlaczego model LV ? Nowy soft, a większą jasność lepiej mieć jak nie mieć. Zawsze mogę zredukować. Zachęca mnie także wyważona  cena jak za nowość. Zakup planuję równo za rok i może ze 2 tysie będzie taniej. Co do ceny UHZ 65 wygląda na to, że Optoma niżej zejść nie może i pewna solidności swego produktu zachęca 5-letnią gwarancją.
 
Nie wiesz, co to jest hlg
Zawsze możesz się dokształcić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no tajemnica to nie jest , coś na kształt hdr i tyle . Nie ma sensu się bujać jeżeli znasz definicje bo mało to wnosi . Dzwoniłem do Niemieckiego oddziału Optomy i do 30000 godz latają te modele spokojnie bezawaryjnie , czyli tyle co tv albo i dłużej. 

Model 5900 znam bo to mam w kinowym pomieszczeniu ale 7900 był ostro przeceniany,  wielki szu nawet pisał że ma swojego za 11 więc w granicach modelu 5900 a nawet taniej . Uderz w stół a posiadacze się odezwą jak nazwiesz ich model entry levelem hahaha no jak kredyty co niektórzy pobrali to prędko o nim nie zapomną i tym bardziej złego słowa nie powiedzą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki Szu. To coś zachachmecicił, ze Stanów ściągał kontenerem,. miesiąc płynął, nie wiadomo skąd to kupował (może od złodzieja jakiegoś). Że mu 11tys wyszło.
Pewnie kupił w supermarkecie i sprowadził, na lewo, bez uiszczenia podatku.
(Ja bym się tym nie chwalił, na jego miejscu).

Dobrze wiesz jakie były ceny modelu X7900.
22tys na początku a potem JVC zrobiło dzień dziecka i obniżyło ceny na całym świecie, zaczynając od USA. Można było kupić za 15-17tys.




Ale po co my tu o JVC piszemy...
Jak Ty chcesz projektor z laserem.
(I prawidło,. moim zdaniem, do zastosowania zamiast telewizora).



Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.