Skocz do zawartości
IGNORED

Joe Biden Prezydentem USA - Trzymamy kciuki | Wątek ogólny o USA


janunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, tomek7776 napisał:

nie ma czym sie chwalic,

Ale ja się wcale nie chwalę, ja po prostu niestety mam talent 😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, xniwax napisał:

Pozornie, jeszcze nie ma i oby nie było).
Ostatnie zachowania "opozycji" po stronie KO nie napawają optymizmem.

Masz babo placek.
 

Kto rozpocznie tę wojnę domową ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczor z Donaldem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tez watek o Bindenie, już to na forum wkleiłem ale tu jest bardziej prawidłowo.

Binden przekonuje ze to niemożliwe żeby Talibanowie przejęli władzę w Afganistanie. 🙂

Tacy ludzie rządzą całymi krajami, całym światem.....wszystkie decyzje które podejmują można do śmietnika włożyć. Slepi, ułomni ,bezradni przywódcy światowi...zrujnowali cala przyrodę , każda ich decyzja to kolejna tragedia.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi i wy pisorki i wy miłośnicy Moskwy, przypomnieć który amerykański prezydent wprowadził wojska do Afganistanu i który podjął decyzję o ich wycofaniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Adam Sikora napisał:

Tacy ludzie rządzą całymi krajami, całym światem.....wszystkie decyzje które podejmują można do śmietnika włożyć. Slepi, ułomni ,bezradni przywódcy światowi...zrujnowali cala przyrodę , każda ich decyzja to kolejna tragedia.

Myślałeś, że to nadprzyrodzeni ludzie?

Na przykład taki Duda; nadprzyrodzony...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Adalbert95 napisał:

Możecie mi i wy pisorki i wy miłośnicy Moskwy, przypomnieć który amerykański prezydent wprowadził wojska do Afganistanu i który podjął decyzję o ich wycofaniu?

Zaraz znowu się okaże, że nie odróżniają Chucka Norrisa od Arnolda Schwarzeneggera 😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Zbig napisał:

Zaraz znowu się okaże, że nie odróżniają Chucka Norrisa od Arnolda Schwarzeneggera 😉

 

I od Sachy Barona Cohena ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie doczekałem się odpowiedzi. Ale nic, jutro wam napiszę, bo sobie już przypomniałem.

Przypomniałem sobie też o porozumieniu jakie podpisał rząd USA (którego prezydenta?) z Talibami w Dosze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Afganistan. "Wojska amerykańskie oddają strzały w powietrze na lotnisku w Kabulu w trakcie, gdy tłum ludzi tłoczy się na płycie" - donosi agencja AFP, powołując się na świadka zdarzenia.

"Czas, by Joe Biden zrezygnował w niesławie po tym, na co pozwolił w  Afganistanie. To, co tam zrobił, przejdzie do legendy jako jedna z największych porażek w historii Ameryki" - przekazuje w oświadczeniu  Donald Trump. Były prezydent z Partii Republikańskiej oskarża swojego następcę o wzrost liczby zakażeń koronawirusem oraz narastający problem imigracyjny.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomek7776 napisał:

"Czas, by Joe Biden zrezygnował w niesławie po tym, na co pozwolił w  Afganistanie. To, co tam zrobił, przejdzie do legendy jako jedna z największych porażek w historii Ameryki" - przekazuje w oświadczeniu  Donald Trump.

A mógł kretyn milczeć.  Zrezygnować to powinna GOP. Z dalszego istnienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha,,,coraz smieszniejszy Zbig ,,,

fajnie sie ciebie czyta,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Radosław Sikorski o Afganistanie: To kolejna wtopa CIA. Upadku komunizmu też nie przewidzieli

 

Jaką Polska ma gwarancje, że w razie trudnej sytuacji Amerykanie w ten sam sposób nie porzucą Polski? - Cieszę się, że w obozie rządzącym wreszcie następuje jakaś refleksja, przecież ja im mówię to od lat. Przestrzegałem prezydenta Dudę, że stawianie wszystkich żetonów na Donalda Trumpa jest błędem. Jak się polega tylko na mocarstwie na drugim końcu świata, to jest ryzyko. Polska powinna mieć dwie polisy ubezpieczeniowe - amerykańską, ale i europejską - mówił.

 

Mówiąc o zmianie prawa reprywatyzacyjnego, stwierdził też, że "ta sprawa była podnoszona przez wiele lat i była przedmiotem twardych rozmów". - Ale to nie wychodziło do domeny publicznej. A sprawa nie została załatwiona, bo jest nie do załatwienia. Kolejne ekipy obiecywały różne rzeczy, po czym okazywało się, że kto ma dobre roszczenia, to sprawa jest już w sądzie - kontynuował.

Polityk skrytykował też pomysł wypłacenia odszkodowań organizacjom mającym reprezentować ofiary Holokaustu. - Polska miałaby za mienie swoich obywateli wypłacać odszkodowanie jakimś organizacjom, które mianowały się przedstawicielami byłych polskich obywateli? Niby z jakiej racji? Na jakiej zasadzie miałyby być dokonywane przelewy i komu? Organizacjom ze Stanów Zjednoczonych, które palcem nie kiwnęły w sprawie polskich Żydów? - zastanawiał się europoseł.

- W księgach wieczystych nie ma kategorii mienia katolickiego, protestanckiego, czy żydowskiego. Czy Watykan ma prawo do mienia bezspadkowego zmarłych katolików w USA czy w Izraelu? Przecież to absurd - dodał.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomuś cytuje Sikorskiego jako wyrocznię. Koniec świata!!!

Problem w tym, że PiS zdążył się skonfliktować i z USA i z Europą więc pytanie o nasze bezpieczeństwo w tej chwili wisi w powietrzu.

3 godziny temu, tomek7776 napisał:

"Czas, by Joe Biden zrezygnował w niesławie po tym, na co pozwolił w  Afganistanie. To, co tam zrobił, przejdzie do legendy jako jedna z największych porażek w historii Ameryki" - przekazuje w oświadczeniu  Donald Trump. Były prezydent z Partii Republikańskiej oskarża swojego następcę o wzrost liczby zakażeń koronawirusem oraz narastający problem imigracyjny.

Kolejny raz udowodnił że jest cwanym oszustem. Przecież to on podpisał porozumienie o wycofaniu wojsk amerykańskich z Afganistanu. To on zmniejszył amerykański kontyngent umożliwiając Talibom zdobycie kolejnych terenów.

O jego "walce" z COVID to nawet szkoda mówić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, jar1 napisał:

A Biden będzie rządził wiecznie. 🙂

W perspektywie politycznej PiS do następnych wyborów w Polsce, z mocno wątpliwym dla PiS rozstrzygnięciem. Czyli prawie wiecznie :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Adam Sikora napisał:

jest tez watek o Bindenie, już to na forum wkleiłem ale tu jest bardziej prawidłowo.

Binden przekonuje ze to niemożliwe żeby Talibanowie przejęli władzę w Afganistanie. 🙂

Tacy ludzie rządzą całymi krajami, całym światem.....wszystkie decyzje które podejmują można do śmietnika włożyć. Slepi, ułomni ,bezradni przywódcy światowi...zrujnowali cala przyrodę , każda ich decyzja to kolejna tragedia.

 

Problemy natury psychicznej nie są przeszkodą w wyborze na urząd prezydenta USA. Bidenowi nie przeszkodziła wyraźna demencja. 

24 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Kolejny raz udowodnił że jest cwanym oszustem. Przecież to on podpisał porozumienie o wycofaniu wojsk amerykańskich z Afganistanu. To on zmniejszył amerykański kontyngent umożliwiając Talibom zdobycie kolejnych terenów.

Wprawdzie Trump podjął decyzję o wycofaniu wojsk z Afganistanu, ale Biden mógł ja anulować. Tak samo jak zrobił to z decyzja swojego poprzednika o sankcjach wobec NS2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomek7776 napisał:

Jaką Polska ma gwarancje, że w razie trudnej sytuacji Amerykanie w ten sam sposób nie porzucą Polski?

Gwarancję?  Takie pojęcie nie występuje w polityce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Zbig napisał:

Gwarancję?  Takie pojęcie nie występuje w polityce.

Jedyna gwarancja jaką mamy to postępująca degrengolada obecnego reżimu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Zyzol napisał:

Wprawdzie Trump podjął decyzję o wycofaniu wojsk z Afganistanu, ale Biden mógł ja anulować.

Nie tylko podjął taką decyzję, ale i podpisał "porozumienie" z Talibami w Katarze.

Zadałem sobie trud przeglądnięcia wątku o trampku, a tam ani jednego słowa krytyki jego decyzji przez was.

Wtedy było cacy, teraz jest be. Czyli decyzja trampka o wycofaniu dobra, decyzja Bidena by decyzję trampka wykonać fatalna. Napisać, że jesteście niekonsekwentni to nic nie napisać. Talibowie się nie zmienili na jotę. Byli tacy sami 20, 5, rok temu i teraz...

Przypominam też sobie jak to pialiście z zachwytu, że trampek nie rozpętał żadnej wojenki (w przeciwieństwie do innych, szczególnie jakoby demokratycznych prezydentów), a teraz drzecie gęby, że demokratyczny prezydent nie zmienił decyzji poprzednika i wojnę zakończył zamiast ją kontynuować?

Za trampka pokój niby taki cenny, ale za Bidena już nie? Wy się już w tej waszej kłamliwej propagandzie zupełnie zatraciliście się. Łgać trzeba choć w miarę konsekwentnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jednak jest.

Teraz się jeszcze dozbroili.

6 minut temu, Adalbert95 napisał:

Talibowie się nie zmienili na jotę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Adalbert95 napisał:

Nie tylko podjął taką decyzję, ale i podpisał "porozumienie" z Talibami w Katarze.

Zadałem sobie trud przeglądnięcia wątku o trampku, a tam ani jednego słowa krytyki jego decyzji przez was.

Wtedy było cacy, teraz jest be. Czyli decyzja trampka o wycofaniu dobra, decyzja Bidena by decyzję trampka wykonać fatalna. Napisać, że jesteście niekonsekwentni to nic nie napisać.

PS. Talibowie się nie zmienili na jotę. Byli tacy sami 20, 5, rok temu i teraz...

 

Myślę że Talibowie przez te lata mieli okazję wiele się nauczyć. Czy skorzystają z tej wiedzy, czy zwycięży fanatyzm czy pragmatyzm jeszcze nie wiemy. Najszybciej dowiedzą się tego zwykli mieszkańcy Afganistanu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Zbig napisał:

Gwarancję?  Takie pojęcie nie występuje w polityce.

czyli negujesz to co pisał np jaro,ze umow sie dotrzymuje,haha,,

musicie kontrolowac co i komu piszece.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomek7776 napisał:

czyli negujesz to co pisał np jaro,ze umow sie dotrzymuje,haha,,

musicie kontrolowac co i komu piszece.

Naucz się odróżniać podstawowe terminy.  O zachowanie elementarnej logiki nie wnoszę bo wiem że to za trudne dla Ciebie.

Nie wiem co pisze jaro.  Nie mam z nim zawartej umowy, a już zwłaszcza gwarancyjnej LOL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Tomciu wysłałeś trampkowi swoje wyrazy oburzenia jakie to fatalne skutki ma jego decyzja o wycofaniu wojsk z Afganistanu, czy jeszcze się męczysz z translatorem z googla?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Adalbert95 napisał:

Już wysłałeś trampkowi swoje wyrazy oburzenia jakie to fatalne skutki ma jego decyzja o wycofaniu wojsk z Afganistanu, czy jeszcze się męczysz z translatorem z googla?

Pytanie kto się z kim męczy 😉

DeepL podobno lepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Adalbert95 napisał:

Już Tomciu wysłałeś trampkowi swoje wyrazy oburzenia jakie to fatalne skutki ma jego decyzja o wycofaniu wojsk z Afganistanu, czy jeszcze się męczysz z translatorem z googla?

a ty Bidenowi swoje gratulacje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem aż takim wielbicielem Bidena jak ty trampka, nie więc muszę niczego wysyłać. Ale jak Biden "zejdzie ze sceny" to wyślę depeszę do Kamali. Bo ona to jest prawdziwy młot na prawackie oszołomstwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.