Skocz do zawartości
IGNORED

Jak usłyszeć drugi plan?


naczesany
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Również jestem "szczególarzem", byle przy tym jednocześnie - ogarniać całość, w której te szczegóły istnieją.

Przy tym zarazem nie jestem niewolnikiem procedur ( bo to zabawa albo po prostu frajda).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało ograna masakra.

Warszawska Orkiestra Rozrywkowa

(Lepsza jest Coma i Daria Zawiałow w 2 wersjach na płycie "Sen o 7 szklankach")

Inna masakra, to chropawa retro obsesja...

Nada się na dzwon do telefonu w każdym hałasie otoczenia:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, xetras napisał:

"...My kosmici π i σ,

Raczej miałem na myśli to Pi 

I nie miałem na myśli nic złego. Wiem doskonale co znaczy bezsenność... na szczęście z wiekiem mi to przeszło 

6 godzin temu, #Szakovsky napisał:

Kupiłem wczoraj melatoninę, może pomoże. 

Też przerabiałem, ale już nie pamiętam czy pomagała...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.03.2021 o 08:47, marcinmarcin napisał:

miałem na myśli to Pi 

O wyobcowaniu (potencjalnych i faktycznych) geniuszy myślałem.

Np. John Nash - noblista z ekonomii (a matematyk), o którym film z 2001 ("Piękny umysł") to kawałek dobrego kina.

Matma to dla ogółu zwykle koszmar, a ja wymiękłem dopiero przy statystycznych metodach rozwijania szeregu (Luszniewicz pisał to z pamięci na wykładach, ściąg/notatek żadnych u niego nie widywałem).

PS. Przy okazji dygresja statystyczna :

Wyznaczenie π metodą Buffona to dopiero przebłysk geniuszu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xetras
Dopisek

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niematematycznej ale powtarzalnej procedury otrzymujesz matematyczne przybliżenie.

Bystry obserwator był z tego Buffona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Cześć.

Szukałem tego tematu, żeby dopiero teraz się dołączyć. 🙂 Śledziłem tę dyskusję i przy jej pomocą chciałem się czegoś nauczyć, bo choć miłośnikiem muzyki jestem od dawna, nigdy za bardzo nie koncentrowałem się na czymś takim jak drugi plan. Różne dźwięki, których mimowolnie szuka się obok kolumn słyszę często, ale żeby za, czy przed kolumnami coś tak bardzo namacalnie można byłoby usłyszeć, było dla mnie zagadką. Kiedy kilka dni temu włączyłem sobie Soundtrack z filmu Phone Booth przypomniał mi się ten temat. Nie słucham ścieżek dźwiękowych, ale w filmach często są ciekawe tematy, wątki muzyczne. Oczywiście w połączeniu z tym co się widzi na ekranie brzmi to lepiej, bo nadaje temu pewien klimat. W tym filmie podobała mi się ta muzyka z takim buczeniem, o ile w ogóle muzyką nazwać to można, na samym początku, kiedy pokazują zatłoczone ulice Manhattanu z ludźmi chodzącymi z komórkami, tańczącymi, śpiewającymi, grającymi w trzy karty itp. Ten soundtrack to „Times Square”. Nie, że w tym motywie usłyszałem jakiś drugi plan, ale posłuchałem sobie reszty tych ścieżek, żeby spróbować skojarzyć je z konkretnymi fragmentami tego filmu, bo oglądałem go wielokrotnie. Dźwięki z niektórych ścieżek słychać jakby i na ścianie za kolumnami. Jak się domyślam, nie są to żadne drugie plany, ani jakieś sceny 3D, ale przy okazji czytania tego tematu zadawałem sobie pytanie, skąd biorą się te efekty dźwiękowe, które słychać w rożnych miejscach poza kolumnami, a była tam mowa o jakimś szczekającym psie, bo chyba nie są one efektem samej stereofonii. Oczywiście takie stukania, pukania czy choćby szczekania słychać nie tylko przy muzyce typu soundtrack z efektami latającego helikoptera lub jakieś innej tworzonej przy pomocy elektroniki. (Pytanie tyczyło się zapewne usłyszenia planów np. w muzyce symfonicznej. Jakieś wiolonczele, kontrabasy, puzony w ostatnich rzędach orkiestry.) Zmieniając temat z pytania o drugi plan, na „efekty dźwiękowe”, zapytam się czy są one m.in. wynikiem odbicia fali akustycznej od ścian lub mebli z którymi się zderza i zmienia swój kierunek? Czy realizator dźwięku, instrumentalista czy ktoś takie sztuczki z dźwiękiem tworzy w sposób zamierzony, a jeśli tak, to w jaki sposób. Kolumna to chyba też takie pudło rezonansowe, które oddaje do otoczenia część tej fali w rożnych kierunkach. Czy w ogóle istnieje coś takiego jak drugi plan dźwięku w domowym stereo? Czytać od początku trochę by mi zajęło, ale o ile sobie przypominam, nie zostało to tutaj potwierdzone, ani zaprzeczone. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Kuno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chodzi o to, że słyszysz na nagraniu więcej niż inni, co oznacza że masz lepszy sprzęt i ogólnie jesteś na wyższym poziomie, możesz zabłysnąć na forum, czyli w sumie warto słyszeć drugi plan.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, J.Jerry napisał:

Ogólnie chodzi o to, że słyszysz na nagraniu więcej niż inni, co oznacza że masz lepszy sprzęt i ogólnie jesteś na wyższym poziomie, możesz zabłysnąć na forum, czyli w sumie warto słyszeć drugi plan.

Błyszczeć nie chcę 🙂, ale skąd biorą się te efekty mnie interesowało. Rozumiem, że kino domowe z jakimiś kolumnami dookoła mogą coś tam symulować, ale przy stereo to ciekawe. 

A, jeszcze jakaś kwadrofonia kiedyś chyba przed ścieżkami 5.1 czy 7.1 była. Porucznik Columbo tak się tym zachwycał w jednym z odcinków. Jak zwykle, żeby uśpić czujność podejrzanego zapewne 🙂 Jednak stereo to tylko dwie kolumny 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu odwiedził mnie kolega  by posłuchać mojego kinowego Denona + bufor lampowy + B&W .On miał  Onkyo. Posłuchał muzyki i mówi " kino domowe gra u ciebie super. A teraz włącz mi stereo".

Gdy mu pokazałem że to grają tylko przednie głośniki i to jest stereo , to powiedział że  nigdy nie słyszał takiego przestrzennego dźwięku z dwóch kolumn . Był bardzo zaskoczony, bo stereo kojarzyło mu się z zdecydowanie z bardziej płaskim dźwiękiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dzeus67 napisał:

Dawno temu odwiedził mnie kolega  by posłuchać mojego kinowego Denona + bufor lampowy + B&W .On miał  Onkyo. Posłuchał muzyki i mówi " kino domowe gra u ciebie super. A teraz włącz mi stereo".

Gdy mu pokazałem że to grają tylko przednie głośniki i to jest stereo , to powiedział że  nigdy nie słyszał takiego przestrzennego dźwięku z dwóch kolumn . Był bardzo zaskoczony, bo stereo kojarzyło mu się z zdecydowanie z bardziej płaskim dźwiękiem.

Podobna sytuacja. Również kiedyś odwiedził mnie pewien kolega z czasów podstawówki. Nie był jakimś miłośnikiem muzyki ani dźwięku przestrzennego, choć był miłośnikiem filmów. Nie był więc miłośnikiem jakiegokolwiek dźwięku. Puściłem mu jakiś kawałek, bo chciałem pochwalić się nowymi kolumnami. Oczywiście nie wiedział jakie miałem stare i jak grały. Dla niego zresztą było to i tak bez znaczenia. Ja jednak postanowiłem i tak się pochwalić. Zachwycił się wtedy tymi dźwiękami z różnych miejsc, a nie tylko prosto z kolumn. Z kolei innemu koledze, który odwiedził mnie z żoną, również chciałem zaprezentować swoje nowe kolumny. Wtedy jego żona powiedziała, że też chce mieć takie stereo w domu 🙂 Nie posiadam jakiegoś hiper super sprzętu, ale byłem zadowolony z ich zachwytu 😁 Może zaszczepiłem miłość do muzyki i sprzętu audio u jego żony, bo on jest profesjonalnym fotografem i kręcą go tylko aparaty oraz obiektywy 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. Do próby zrozumienia czym jest ten drugi plan czy też to czarne tło, o którym wspomniał autor tematu na początku (do czarnego tła tylko się odniósł, bo pisał o tym ktoś inny), przybliżył mnie jeden efekt pisząc na tablecie. Kiedy dotknąłem paska przeglądarki na jakiejś stronie, żeby coś wpisać i wyszukać, wysunęła się oczywiście klawiatura ekranowa, a że jest ona lekko przezroczysta pod spodem przesuwał się cień/tło/plan od jakiejś reklamy. Drugi plan w sensie takiego czegoś, jak awatar jednego z użytkowników tutaj. Nie wiem jak to wyjaśnić, ale właśnie to skojarzyło mi się z tym mitycznym czarnym tłem o którym napisał pewien z kolegów w innym temacie. Zacytuję. „Dla opisania tego zjawiska posluzymy sie raczej opisem i nazewnictwem znanym ze swiata widzialnego odczuwanego wzrokiem gdyz na opisanie zjawisk akustycznych brakuje slownictwa.” Brakuje znaków diakrytycznych, ale nie posiadam praw autorskich, więc zmieniać tego tekstu chyba mi nie wolno 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
 

To miałem na myśli. Tyle, że pod tą lekko przezroczystą klawiaturą obraz się przesuwał. Dla mnie zrozumieniem tego drugiego planu (o ile coś takiego występuje w dźwięku, jak już wcześniej napisałem) jest ten przykład. Czy ktoś podziela moje zdanie, że to dobry przykład i nadaje się do zobrazowania tego w przypadku dźwięku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Kuno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem audiofilem i słuchałem tu i ówdzie, ale czegoś takiego jak czarne tło jeszcze nie spotkałem. A jak nie ma czarnego tła, to jakie wtedy jest tło? Białe?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, fafarskid napisał:

Jestem audiofilem i słuchałem tu i ówdzie, ale czegoś takiego jak czarne tło jeszcze nie spotkałem. A jak nie ma czarnego tła, to jakie wtedy jest tło? Białe?

Może są i takie tła, które mają kolor „rzadki” 😉 Ja również nie twierdzę, że są jakieś czarne tła, tak samo jak drugie plany. Gdybyś czytał uważnie … Przytoczyłem to tylko, żeby rozwinąć swoje rozważania na temat, jak w temacie 🙂 Poza tym, z całym szacunkiem. Co ma do rzeczy, czy jesteś audiofilem 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy , naprawdę ciężkie do rozkminienia . 

I na dodatek super stereo z amplitunera 😊 . Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dedal75 napisał:

Macie problemy , naprawdę ciężkie do rozkminienia . 

I na dodatek super stereo z amplitunera 😊 . Pzdr

No wychodzi na to, że ciężkie. Choć podobno jest prosty sposób, żeby usłyszeć drugi plan. Pożądny kabel głośnikowy. Każdy audiofil o tym wie 😜

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadasz jak by cos ci zaszkodziło wczoraj , co do kabla nie ważne co podpinam mam drugi plan bez problemu 😂. I może porządny nic nie psuje  a pożądny tak 🤦Pzdr 

ps wnioskuje że jesteś klonem jakiegoś mądrali albo  zbanowanym trollem 😜

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dedal75

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dedal75 napisał:

Gadasz jak by cos ci zaszkodziło wczoraj , co do kabla nie ważne co podpinam mam drugi plan bez problemu 😂. I może porządny nic nie psuje  a pożądny tak 🤦Pzdr 

ps wnioskuje że jesteś klonem jakiegoś mądrali albo  zbanowanym trollem 😜

Ludzie, co się z Wami dzieje. Skąd ta podejrzliwość i domysły z d… wzięte. Kto miał mnie tu zbanować, jeśli nigdy z tego forum nie korzystałem. To nie jedyne forum o audio na świecie. Na forum o TV to samo. O komputerach i oprogramowaniu to samo. Ludzie oburzają się, jeśli nawet nie kierowało się wobec nich żadnego sprzecznego, ani kąśliwego komentarza. Nie doczytać, ale zaraz ubliżać. Zbanowany troll mądrala. Masz tu odnośnik o czym wspomniał autor tematu na samym początku, ponieważ natknął się na taki wątek, jak sam napisał. 

Tam było napisane o kablu, więc sobie zażartowałem. Skąd miałbym wiedzieć z czego korzystasz, co słyszysz, i co mnie miałoby to interesować. Zresztą po co zamieszczasz tu komentarz, skoro nie interesuje Cię ta dyskusja. Co za rak trawi to społeczeństwo 🙁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kuno napisał:

Ludzie, co się z Wami dzieje. Skąd ta podejrzliwość i domysły z d… wzięte.

No racja ...

Gdybyś był na tym formum wcześniej, wiedziałbyś co tu się wyprawia ... ile trolli i innych popaprańców się tu codziennie przewija. Często trudno jest odróżnić zwykłego nowego użytkownika od kolejnego klona czy innego świra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szpakowski napisał:

No racja ...

Gdybyś był na tym formum wcześniej, wiedziałbyś co tu się wyprawia ... ile trolli i innych popaprańców się tu codziennie przewija. Często trudno jest odróżnić zwykłego nowego użytkownika od kolejnego klona czy innego świra.

Przeglądałem czasami to forum, ale korzystam z innego. Pewnie i tam mają swoje konta Ci co tutaj piszą, ale ja tam nie doszukuje się jakichś klonów i nie udzielam się w wątkach, jeśli nie chcę brać udziału w jakiejś dyskusji. Wolę przeznaczyć ten czas na słuchanie muzyki. Tu zainteresował mnie ten temat, wiec chciałem dołączyć. Jednak szybko można się zniechęcić, bo niezainteresowany wchodzi do tematu, żeby napisać cokolwiek aby napisać. Chyba strata czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kuno napisał:

Chyba strata czasu.

Niestety żeby usłyszeć porządną scenę 3D trzeba mieć dobry sprzęt i przyzwoite akustycznie pomieszczenie. Ludzie słuchają często na jakiś szrotach czy innym badziewiu a potem wypisują różne brednie i negują wpisy innych użytkowników ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kuno napisał:
8 godzin temu, Kuno napisał:

 Pożądny kabel głośnikowy. Każdy audiofil o tym wie 😜

🙂 Poza tym, z całym szacunkiem. Co ma do rzeczy, czy jesteś audiofilem 🙂

To daruj sobie takie wstawki . 

Czarne tło czyli oczyszczenie otoczenia w nagraniu zauważyłem po  wpięciu przewodów zasilających z dużo wyższej półki niż zwyklak ale to dopiero sprawdzam .

A drugi plan mam , napewno muszą kolumny mieć sporo miejsca dookoła efekt satysfakcjonujący .

Teraz zadowolony ? Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dedal75 napisał:

A drugi plan mam , napewno muszą kolumny mieć sporo miejsca dookoła efekt satysfakcjonujący

A to akurat mogę potwierdzić 😁 słyszałem osobiście i wrażenie głębi było zaskakujące 👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I na dodatek super stereo z amplitunera"

A słyszałeś co daje bufor lampowy Musical Fidelity wpasowany dobrze w system. Na pewno nie ociepla tylko dźwięku jak piszą niektórzy ,ale daje bardzo dużą przestrzeń z ładna lokalizacja dźwięków. Do tej pory żałuje że go sprzedałem.

Trzeba uważać bo nie do każdego wzmacniacza pasuje o czym sam się przekonałem.

Przykładem niech będzie odsłuch wzmacniacza Copland CSA-8 z tanim cd gdzie scena przypominała  głębokością kartkę papieru. Wstawili bufor i to co było płaskie zyskało piękną głębię i realizm muzyczny.

Zaskoczony  uzyskanymi rezultatami  na tym budżetowym  sprzęcie zainwestowałem w lepszy wzmacniacz , kolumny i ruch ten  okazał się mocnym krokiem w tył w stosunku do już sprzedanego tańszego sprzętu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dzeus67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co stoi na przeszkodzie by wrócić do tego ? A nie filozofować teraz co było a nie jest.

Nie doczytałem jaki amplituner , z łaski swojej możesz model podać ? 

Nie każdy  potrzebuję bufora lampowego , napewno ja takiej potrzeby nie mam 😊 Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dedal75 napisał:

Czarne tło czyli oczyszczenie otoczenia w nagraniu zauważyłem po  wpięciu przewodów zasilających z dużo wyższej półki niż zwyklak ale to dopiero sprawdzam

A jakie to przewody? 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viborg vp1501 orginalna konfekcja .

DH Labs Red Wave  wtyki nie wiem muszę zerknąć ale to jutro .

Wpięte we.wzmacniavz , źródła nie ruszalem jeszcze .

Testuję ale mało czasu ,  zweryfikuje to później .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, dedal75 napisał:

DH Labs Red Wave

W podobnej cenie jest Acrolink 7N-PC4030 Leggend, zacny brzmieniowo, mam na wtykach Furutecha  FI/FIe48Ag NCF, ale to nie mój niestety i muszę go oddać.

Jak masz gdzie pożyczyć,  to weź pod uwagę przewody Oyaide, daj im pograć i wtedy siadaj do testów.

🙂

Zacząłeś z wysokiego C, to Premier nie zabłyśnie za bardzo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem tylko głośnikowy i ic a w kartonie znalazły się jeszcze 3 zasilające co zrobić 😊 

URL=https://images90.fotosik.pl/595/85a4070cd044cec9.jpg]85a4070cd044cec9.jpg[/URL]

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dedal75

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, szpakowski napisał:

Niestety żeby usłyszeć porządną scenę 3D trzeba mieć dobry sprzęt i przyzwoite akustycznie pomieszczenie. Ludzie słuchają często na jakiś szrotach czy innym badziewiu a potem wypisują różne brednie i negują wpisy innych użytkowników ...

Nie dopisałeś, że niezbędny jest również kabel zasilający, którym płynie magiczny prąd 3D. Jesteś tu dość długo. Oni tak na poważnie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.