Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  343 członków

Sonus Faber Klub
IGNORED

Sonus Faber CLUB


mike27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

-> zbig

 

myślę, że kariera 3020i u mnie się kończy, wysłużył się wystarczająco długo. Ale nie on je teraz napędza. Aktualnie mam podpięty zestaw NAD C 541i + C 350. Daje to sobie radę naprawdę dobrze. W każdym razie powoli będę zmieniał resztę toru dopasowując do Concerto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

Panowie coś nie ruchawy club :((

co byś powiedzieli na temat Guarneri? Ktoś je słyszał? Jakieś porównania, bo wyszukiwarka jakoś nie chce nic pokazać :((

a pytam, bo w niedługim czasie będę okazję posłuchania :)) czego mogę się spodziewać??

 

pozdrawiam właścicieli sonusów

jodel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbig, niekoniecznie.

 

Raczej stare ciągoty ku brzmieniu firmowemu, innej niż SF fabryki, choć kiedyś "w pewnym związku".

 

Sorry Panowie (i Panie), ale okrutna zdrada w powietrzu zawsze wisi, choć valmontowym "to silniejsze ode mnie" trudno się usprawiedliwić, a i racjonalnie podchodząc do sprawy sensu nie za bardzo widać, c'est la vie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

SFEA I mają na górze esotary, które dają dużo lepszą górę niż scanspeaki zastosowane w SFEA II. Jedynki mają też wzorcową przestrzeń, którą tylko jeszcze słyszałem w Dynaudio 25 - ale reszta jest nieporozumieniem. W SFEA II zastosowano bierną membranę, ale jej efekt jest dyskusyjny. Generalnie dwójki stanowią regres w stosunku do jedynek i dotąd nie mogę zrozumieć dlaczego zarzucono produkcję wzorcowych jedynek i Extrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznice miedzy nimi sa ogromne.

 

Jedynki sa bas reflexowe a dwojki zamkniete z membrana bierna ztylu obudowy poza tym roznia sie glosnikami wysokotonowymi.

 

Zdania na temat ktore lepsze sa podzielone ale z przewaga jednak po stronie EA 1.

 

Ps.Na zdieciu u gory sa EA 1 z nieoryginalnymi basowcami (prawdopodobnie) za slabe zdjecie ale jednak tak mi sie wydaje i jesli chcesz je kupic to sprawdz to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kyuss3,

 

faktycznie woofer wyglada podejrzanie i cena też nie jest niska. Dla mnie jednak te kolumny są warte każdych pieniędzy i uważam je za wzorzec szczególnie w dziedzinie góry i średnicy. Nieprzypadkowo esotary uchodzą za najlepsze głośniki - ale już esotary 2 zastosowane w Dynaudio to już nie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiolil123 >>> Zazdroszcze Ci kolumn sam na nie poluje zaczolem od Minuetto teraz MA a nastepne beda EA 1.

 

Zestaw ktory mam teraz zaskoczyl mnie i nie tylko dzwiekiem na tyle dojrzalym ze go sobie zostawilem (a mial byc na przeczekanie) czasem sie uda przypadkiem cos takiego zrobic.

 

Wofery na bank nieoryginalne w tych na zdjeciu.

 

Ps.Spiewajace panie z kolekcji M.Niedzwiedzkiego czaruja moje uszy przy pomocy SF MA a nogi zziebniete po cmetarzu grzeje laptop i jest fajnie czego i Wam zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robix,

Jesli Twoim zdaniem woofery sa na bank nieoryginalne to chyba odpuszcze sobie temat tego konkretnego egzemplarza elect. Ale kusi bardzo.....zeby sie upewnic zadzwonie do sprzedajacego. Okazalo sie, ze to Polak:).

audiofil,

W "o mnie" da sie zauwazyc , ze przewidujesz zmiany elementow systemu. Electy tez chcesz wymienic na cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.