Skocz do zawartości
IGNORED

Svs sb 2000pro x2 czy svs sb4000


jojoro1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co lepiej się sprawdzi w codziennym użytkowaniu? Svs sb 2000pro x2 czy svs sb4000 X1?

Obie opcje mogę mieć w zbliżone cenie.

Wielkość salonu to 28m2 ale przestrzeń osłuchowa bardziej 20m2.

Przeznaczenie to 80% kino 15% muzyka 5% gry.

Oczekuję takiego kinowego basu. Dom jednorodzinny więc sąsiedzi mnie nie interesują.

 

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Są wątki , które to tłumaczą. Poszukaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jojoro1 napisał:

Przeznaczenie to 80% kino 15% muzyka 5% gry.

Oczekuję takiego kinowego basu. Dom jednorodzinny więc sąsiedzi mnie nie interesują.

To najlepiej 1x PB 3000 lub 2x Klipsch SPL 120 / SPL 150 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór między dwoma mniejszymi a jedynym większym, też zależy on miejsca ustawienia tego jednego suba.

Jak ma być wciśnięty w róg, to lepiej 2 mniejsze.

Jak będzie między 3/4 a 2/3 ściany, to można rozważyć jeden większy.

A najlepiej zrobić próby w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw na serię PB, która dedykowana jest pod systemy kinowe.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedl mi wlasnie SB-4000 wiec bede na dniach testowal, bo sam podejmuje wlasnie decyzje co do sobow 🙂 Bedzie porownanie PB 2000 PRO z SB 3000 i SB 4000 wlasnie 🙂 SB 2000 to moim zdaniem za male suby do kina, PB 2000 PRO to takie minimum w srednim/duzym pomieszczeniu, jeden PB zagra mniej wiecej jak dwa SB 🙂 W poprzednim tescie PB 2000 PRO przebija spokojnie SB 3000 w kinie 🙂 Zobaczymy jak wyjdzie PB 2000 PRO vs SB 4000 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam AVR850 + AVR600 / Klipsch THX 8000L x3 + THX 8000S x4 / SVS PB3000 x2 / NVidia Shield / Panasonic PT-AT6000E / Adeo Plano Reference 120"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, T napisał:

Doszedl mi wlasnie SB-4000 wiec bede na dniach testowal, bo sam podejmuje wlasnie decyzje co do sobow 🙂 Bedzie porownanie PB 2000 PRO z SB 3000 i SB 4000 wlasnie 🙂 SB 2000 to moim zdaniem za male suby do kina, PB 2000 PRO to takie minimum w srednim/duzym pomieszczeniu, jeden PB zagra mniej wiecej jak dwa SB 🙂 W poprzednim tescie PB 2000 PRO przebija spokojnie SB 3000 w kinie 🙂 Zobaczymy jak wyjdzie PB 2000 PRO vs SB 4000 🙂

 

piszac przebija spokojnie to az taka roznica? czy glownie chodzi o cisnienie czyli odczucia fizyczne basu 😄 czy w jakosci basu tez roznica? pytam bo slepo kupilem sb3000 i wlasnie do mnie jedzie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ryback napisał:

piszac przebija spokojnie to az taka roznica? czy glownie chodzi o cisnienie czyli odczucia fizyczne basu 😄 czy w jakosci basu tez roznica? pytam bo slepo kupilem sb3000 i wlasnie do mnie jedzie

PB 2000 PRO zagra lepiej w kinie niz SB 3000, oczywiscie majac na mysli ilosc basu i uderzenie 🙂 Ale moim zdaniem w kinie to jest wazniejsze niz jakosc basu, ktora tez nie jest jakos zla w porownaniu do SB 🙂 Do muzyki definitywnie SB, jest szybszy i daje przyjemniejszy bas, ale w kinie PB wygrywa moca i iloscia basu 🙂 Nie sprawdzalem jak PB-2000 zagra z zatkanymi portami w muzyce, bo nie mam zatyczek, ale jest taka opcja niby zamknietego 🙂 Bede porownywal z SB 4000 w kinie, zapewne SB zagra i mocniej i lepiej, no ale koszta tez inne 🙂 Wiec jesli do kina to definitywnie polecam bardziej PB 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam AVR850 + AVR600 / Klipsch THX 8000L x3 + THX 8000S x4 / SVS PB3000 x2 / NVidia Shield / Panasonic PT-AT6000E / Adeo Plano Reference 120"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz. Robiłem te same testy chyba i dla mnie pb2000 pro najgorszy wyszedł. Może zależy od pomieszczenia, akustyki i ustawień. Tylko ja jeszcze do tego miałem pb3000.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wjechal mi sb3000 na chatke i hmmm, tak na szybko po wyjeciu z pudelka i podpieciu to dupy nie urywa :DDDD

widze a raczej slysze ze zabawa z ustawieniem bedzie dluga i meczaca 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.11.2021 o 15:53, STELVIO napisał:

A widzisz. Robiłem te same testy chyba i dla mnie pb2000 pro najgorszy wyszedł. Może zależy od pomieszczenia, akustyki i ustawień. Tylko ja jeszcze do tego miałem pb3000.
 

Byc moze, ja bardzo zadowolony jestem z PB 2000 PRO, PB 3000 tez mialem ale za mocne do moich 20m2 jako ze chce 2 suby 🙂 W nastepnym tygodniu bede mial nieco czasu wiec rozpakuje SB 4000 i bede porownywal PB 2000 PRO z SB 3000 i SB 4000 🙂 Trzeba w koncu podjac decyzje co ma zostac 🙂

W dniu 1.12.2021 o 11:23, jojoro1 napisał:

@T i Jak ci wyszło to porównanie PB 2000 pro vs SB 4000?

Jeszcze nie mialem czasu zrobic, SB 4000 stoi zapakowany jeszcze 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam AVR850 + AVR600 / Klipsch THX 8000L x3 + THX 8000S x4 / SVS PB3000 x2 / NVidia Shield / Panasonic PT-AT6000E / Adeo Plano Reference 120"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie mialem czasu zrobic, SB 4000 stoi zapakowany jeszcze
 
Wrzuć jakąś fotkę jak się razem prezentują w zestawie. Musi ciekawie wyglądać.
U mnie pb3000 dawał świetny bas, ale za dużo wiatru robił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, STELVIO napisał:

Wrzuć jakąś fotkę jak się razem prezentują w zestawie. Musi ciekawie wyglądać.
U mnie pb3000 dawał świetny bas, ale za dużo wiatru robił.

Jasne, nie wiem nawet czy nie zrobie wideo, duzo ludzi pytalo 🙂 Z tym wiatrem sie zgadzam, niczym w kinie 4D 😄 W sumie porownalem PB1000PRO (mialy byc 4 ewentualnie) z PB2000PRO, PC2000PRO, SB3000 i PB3000 🙂 Zostawilem na razie PB2000PRO, SB3000 i doszedl SB4000 i tych trzech cos wybiore, beda dwie sztuki w 20m2 🙂

2 godziny temu, długi89 napisał:

Heh coś kiepskie te porównania, jak może PB2000Pro pobić wyższy model? Widać że nie zależy Ci na jakości basu tylko na tak zwanym bummm… którym możesz wywołać tańszym subem🤣

Nastepny fachowiec-filozof-teoretyk, wiedzacy zdalnie lepiej od tego co mial okazje posluchac i porownac 🙂 Kup, posluchaj, ocen, bedziesz mial jakies rozeznanie i Twoja opinia bedzie cos warta 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

20211023_125953.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez T

Arcam AVR850 + AVR600 / Klipsch THX 8000L x3 + THX 8000S x4 / SVS PB3000 x2 / NVidia Shield / Panasonic PT-AT6000E / Adeo Plano Reference 120"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, długi89 napisał:

Heh coś kiepskie te porównania, jak może PB2000Pro pobić wyższy model? Widać że nie zależy Ci na jakości basu tylko na tak zwanym bummm… którym możesz wywołać tańszym subem🤣

wyższe mogą być po prostu za mocne do jego pomieszczenia a przyjęta filozofia dwóch słabszych jest słuszna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, fetek napisał:

wyższe mogą być po prostu za mocne do jego pomieszczenia

Ano dokladnie, w 20m2 2 x PB3000 nie gralo lepiej niz 2 x PB2000 PRO bo byly za mocne i trzeba bylo je sciszyc, wiec wydatek bez sensu 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam AVR850 + AVR600 / Klipsch THX 8000L x3 + THX 8000S x4 / SVS PB3000 x2 / NVidia Shield / Panasonic PT-AT6000E / Adeo Plano Reference 120"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, T napisał:

bardzo zadowolony jestem z PB 2000 PRO

daje radę w trudnych scenach ? kończy się z godnością ? chodzi mi o furkotanie portów.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, fetek napisał:

daje radę w trudnych scenach ? kończy się z godnością ? chodzi mi o furkotanie portów.

 

Powiem tak - zawsze gralem na zamknietych subach, z racji tego ze mialem polaczone systemy stereo i kinowy w jednym pomieszczeniu i nie mam duzego doswiadczenia z otwartymi 🙂 Wieki temu mialem Paradigma PS 1000 i ze trzy lata temu przez tydzien Klipscha 115RW - Paradigma juz nie pamietam, moj pierwszy sub ponad 20 lat temu a Klipsch dudnil z portow i po tygodniu oddalem do sklepu i kupilem zamkniete 🙂 Wiec biorac to pod uwage, PB i 2000 i 3000 nie dudni tak jak Klipsch, nie graja jak zamkniete oczywiscie ale do kina byl bym zadowolony z obu modeli 🙂 Nie mialem zadnych przykrych odczuc, acz w 20m2 definitywnie nie graly tez i na maxa 🙂 

14 minut temu, STELVIO napisał:

@T u mnie koniec końców stoją dwa sb4000. Dały mi to czego oczekiwałem od basu. I wizualnie mi bardzo odpowiadają.

Cos czuje ze u mnie skonczy sie tym samym, tym bardziej ze PB nie wchodza mi pod ekran i musialy by lezec na boku 🙂 Poslucham, obejrze pare filmow i bede decydowal 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam AVR850 + AVR600 / Klipsch THX 8000L x3 + THX 8000S x4 / SVS PB3000 x2 / NVidia Shield / Panasonic PT-AT6000E / Adeo Plano Reference 120"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie akurat odwrotnie było. Zawsze otwarta konstrukcja suba. Więc zamknięta to dla mnie małe odkrycie. I nie żałuję. Może gdyby sb3000 wyglądały tak jak sb4000 to pewnie by zostały. Też dla mnie mega zagrały.

@T i Jak ci wyszło to porównanie PB 2000 pro vs SB 4000?
A u Ciebie coś poszło do przodu z decyzją? Bo mogły by być spokojnie dwa pb2000 pro na tym metrażu. Tym bardziej jak kino na pierwszym miejscu. No chyba że budżet ograniczony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarty czy zamknięty - różnie to z tym bywa. Na podstawie porównania 2-3 modeli nie można wyciągać kategorycznych wniosków. Wszystko zależy od konkretnego modelu, jego strojenia i jak zagra w naszym pokoju, czy słuchamy muzyki czy filmu. Znam różne subwoofery (nie tylko SVS) - BR jak i OZ, które grały moim zdaniem super (szczególnoe jeden NHT - 12" z BR, w muzyce), choć miały odmienne charakterystyki basu. W przypadku mojego SVS najbardziej pasował mi bas jak zamknąłem 3 otwory BR i zrobiłem zamkniętego - najpłynniej gra, choć SPL nieco spada, ewentualnie 1 otwarty BR. 3 otwarte BR to jakaś porażka jak na mój gust (3 otwarte = strojenie na 25hz, potem 20, 16 i 12hz dla OZ). Zdaję sobie sprawę że w innym pomieszczeniu wrwżenie mogłoby być już inne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, T napisał:

Powiem tak - zawsze gralem na zamknietych subach, z racji tego ze mialem polaczone systemy stereo i kinowy w jednym pomieszczeniu i nie mam duzego doswiadczenia z otwartymi 🙂 Wieki temu mialem Paradigma PS 1000 i ze trzy lata temu przez tydzien Klipscha 115RW - Paradigma juz nie pamietam, moj pierwszy sub ponad 20 lat temu a Klipsch dudnil z portow i po tygodniu oddalem do sklepu i kupilem zamkniete 🙂 Wiec biorac to pod uwage, PB i 2000 i 3000 nie dudni tak jak Klipsch, nie graja jak zamkniete oczywiscie ale do kina byl bym zadowolony z obu modeli 🙂 Nie mialem zadnych przykrych odczuc, acz w 20m2 definitywnie nie graly tez i na maxa 🙂 

ok ale jaka jest ich reakcja gdy ścieżka schodzi poniżej 20hz ? walą w próżnie czy furczą ?

Ja raczej postawię na konstrukcje pasywne i schowam za ekranem jak bozia przykazała czyli 1/4 dół i boki. Taki patent rozwiązuje wiele problemów zwłaszcza że napęd można zrobić za pomocą jednej końcówki z DSP

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
11 godzin temu, T napisał:

Kup, posluchaj, ocen, bedziesz mial jakies rozeznanie i Twoja opinia bedzie cos warta 🙂

Nie muszę wole w tej cenie zrobić dwa niż mieć jeden… 

11 godzin temu, fetek napisał:

wyższe mogą być po prostu za mocne do jego pomieszczenia a przyjęta filozofia dwóch słabszych jest słuszna.

Nie ma czegoś takiego jak za mocne…

10 godzin temu, STELVIO napisał:

@T u mnie koniec końców stoją dwa sb4000. Dały mi to czego oczekiwałem od basu. I wizualnie mi bardzo odpowiadają.

No i to jest konkret odpowiedź… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fetek napisał:

ok ale jaka jest ich reakcja gdy ścieżka schodzi poniżej 20hz ? walą w próżnie czy furczą ?

Ja raczej postawię na konstrukcje pasywne i schowam za ekranem jak bozia przykazała czyli 1/4 dół i boki. Taki patent rozwiązuje wiele problemów zwłaszcza że napęd można zrobić za pomocą jednej końcówki z DSP

Nie mierzylem dokladnie czestotliwosci 🙂 Mam z 15 kawalkow testowych na ktorych zawsze testuje sprzet, glownie pokazowki THX i DD/DTS stworzone do tego celu 🙂 Znam je na pamiec wiec latwo mi porownac dzwiek z roznych kolumn/subow/wzmakow i nie slyszalem na nic zadnych negatywnych reakcji 🙂 Chcesz moge wrzucic jakas testowa czestotliwosc i nagrac, zapewne mikrofon zlapie jak byly by jakies anomalie 🙂

Na suby za ekranem nie mam miejsca 🙂 Chce sie pobawic z 
double bass array i zobaczyc czy pomoze mi to zniwelowac problemy z pomieszczeniem, a na wiecej niz dwa suby nie mam ani miejsca, ani funduszy ani ochoty 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam AVR850 + AVR600 / Klipsch THX 8000L x3 + THX 8000S x4 / SVS PB3000 x2 / NVidia Shield / Panasonic PT-AT6000E / Adeo Plano Reference 120"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie testuje sb2000 pro x2 i w salce  20m2 to jest wg mnie b dobra opcja, przynajmniej w moim systemie. 

Oczywiście można iść w wielkość i wyższe serie,  ale żeby to miało sens to wg mnie musi być odpowiedni / większy metraż.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MartyMcFly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś myślałem. Ustawienie miejsca odsłuchu, wystarczające warunki akustyczne i porządna kalibracja robi robotę. Mógłbym mieć jeszcze wyższy model subów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, długi89 napisał:

Nie ma czegoś takiego jak za mocne…

oczywiście że są, bas to głównie pomieszczenie im mocniej je pobudzisz tym większy masz problem. Myślisz po co ludzie lądują kilometry sześcienne wełny i rezonatory ?

2 godziny temu, T napisał:

Nie mierzylem dokladnie czestotliwosci 🙂 Mam z 15 kawalkow testowych na ktorych zawsze testuje sprzet, glownie pokazowki THX i DD/DTS stworzone do tego celu 🙂 Znam je na pamiec wiec latwo mi porownac dzwiek z roznych kolumn/subow/wzmakow i nie slyszalem na nic zadnych negatywnych reakcji 🙂 Chcesz moge wrzucic jakas testowa czestotliwosc i nagrac, zapewne mikrofon zlapie jak byly by jakies anomalie 🙂

dema słabe, masz specjalne ścieżki do tego albo po prostu odpal początek age of tomorrow

26 minut temu, MartyMcFly napisał:

Oczywiście można iść w wielkość i wyższe serie,  ale żeby to miało sens to wg mnie musi być odpowiedni / większy metraż.

Odpowiednia adaptacja i można iść w większe, mocniejsze. Mimo wszystko to zawsze lepsze głośniki, lepsza kontrola i zupełnie inne możliwości korekcji. PB2000 jak mocno podkręcisz na impulsie to je kiedyś rozwalisz bo są po prostu za słabe.

16 minut temu, STELVIO napisał:

Też tak kiedyś myślałem. Ustawienie miejsca odsłuchu, wystarczające warunki akustyczne i porządna kalibracja robi robotę. Mógłbym mieć jeszcze wyższy model subów.

Nie kalibracja tylko aktywna korekcja, której jak nie umiemy lepiej nie używać. Suby zamknięte dużo ciężej znoszą nasze głupoty a same systemy mają sens dopiero w bardzo ale to bardzo dobrych klockach. Po za tym wszystkiego tym nie wyliczysz a jej efekt jest "punktowy" co w domowych warunkach wprowadza sporo ograniczeń.

Ja i wiele osób, które są znacznie mądrzejsze i doświadczone dopuszcza konkrecję tylko na subwooferach, reszty lepiej nie dotykać. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, fetek napisał:

dema słabe, masz specjalne ścieżki do tego albo po prostu odpal początek age of tomorrow

I to mnie wlasnie zawsze rozbraja, glownie w polskich forach bo nasza nacja w tym bryluje 😄 Nie wiesz jakie mam kawalki, ale wiesz ze sa slabe 🙂

Wiec uzywam THX Bass Test - Ultimate Subwoofer Test i Dolby Atmos Demonstration Disc zrobione przez Dolby - jak THX i Dolby nie wiedza jak zrobic pokazowe dyski, to juz tylko polskie fora zostaja na ratunek 😄

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Arcam AVR850 + AVR600 / Klipsch THX 8000L x3 + THX 8000S x4 / SVS PB3000 x2 / NVidia Shield / Panasonic PT-AT6000E / Adeo Plano Reference 120"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.