Skocz do zawartości
IGNORED

Wybór DAC i transport streamer.


TRIkiuba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
W dniu 25.04.2022 o 19:53, Piopio napisał:

@pawlardo napisał:

Szukałem ostatnio trochę informacji w temacie i trafiłem na interesującą analizę techniczną dwóch kabli USB,
Nordost Tyr 2 za $1400 vs Amazon Basics za niecałe $7. Testujący (respektowany w świecie audio) wykazał kompletny brak jakichkolwiek różnic w tych kablach, co za tym idzie wskazał na bardzo niskie prawdopodobieństwo wpływu na dźwięk. Przy odsłuchu na słuchawkach też nie usłyszał żadnych różnic. Link do testu poniżej. 

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/nordost-tyr-2-review-usb-cable.31730/

Jedyna różnica którą był w stanie pokazać w kablach USB to jitter i zniekształcenia na niekorzyść długich kabli USB, ale głównie przy połączeniu z słabym DACiem, ten test wykazał że I'm krótszy kabel tym lepiej, na samym adapterze (brak kabla) nawet lepiej, aczkolwiek przy lepszym DACu tego problemu już zbyt nie było. 

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/do-usb-audio-cables-make-a-difference.1887/

 

Jesteś audioidiotą ? A co ja pytam wg Ciebie ? Wg mnie pytam o techniczne uzasadnienie wpływu kabli USB na przesyłane dane cyfrowe. Możesz mi wskazać testy potwierdzające ?

Dlaczego każdego chcesz na siłę nawracać? Nie po Bożemu. Odmawiasz ludziom prawa do pielęgnowania swoich fanaberii? Kobietom też będziesz radził, żeby kupowały buty, torebki po 100 zł a nie takie pod 2 i więcej tysięcy. Przecież jedne i drugie spełniają swoją funkcję, a nawet czasem te za stówkę mogą buty mogą być wygodniejsze, ale czy któraś kobieta powie Ci, że te za 3,5 tys. są niewygodne, choćby stopy przechodziły katorgę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, pantagruel napisał:

Dlaczego każdego chcesz na siłę nawracać? Nie po Bożemu. Odmawiasz ludziom prawa do pielęgnowania swoich fanaberii? Kobietom też będziesz radził, żeby kupowały buty, torebki po 100 zł a nie takie pod 2 i więcej tysięcy. Przecież jedne i drugie spełniają swoją funkcję, a nawet czasem te za stówkę mogą buty mogą być wygodniejsze, ale czy któraś kobieta powie Ci, że te za 3,5 tys. są niewygodne, choćby stopy przechodziły katorgę?

Jestem intelektualnie szczery. Nawracam bo taką mam misję. Proponuję rozsądne i dobre rozwiązania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
16 godzin temu, folab napisał:

zastanawiam się czy masz dobry słuch ...

Dobry. Problem a tym, że nie jestem już naiwny i nie gram w audio grę. Czyli szukanie jelenia przez firmy z branży audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 5/13/2022 at 9:12 PM, folab said:

zastanawiam się czy masz dobry słuch ...

Raczej zastanów się nad wyobraźnią. Swoją przede wszystkim. Potem trochę pomyśl, bo myślenie jest tu dużo istotniejsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.05.2022 o 21:12, folab napisał:

zastanawiam się czy masz dobry słuch ...

Ja się z kolei zastanawiam, czy osoby piszące takie teksty są pewne swojego słuchu. Jeśli tak, to pokaż wyniki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adi777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Adi777 napisał:

Ja się z kolei zastanawiam, czy osoby piszące takie teksty są pewne swojego słuchu. Jeśli tak, to pokaż wyniki.

Przepraszam ale naprawdę zaglądają tu ludzie szukający wiedzy, a nie licytujący się kto ma lepsze wyniki, większe uszy czy inne większe....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TomekB166 napisał:

Przepraszam ale naprawdę zaglądają tu ludzie szukający wiedzy, a nie licytujący się kto ma lepsze wyniki, większe uszy czy inne większe....

Serio? Tak, wiem o tym, po prostu wkurzające są takie głupkowate teksty jak ten powyżej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, TomekB166 napisał:

Przepraszam ale naprawdę zaglądają tu ludzie szukający wiedzy, a nie licytujący się kto ma lepsze wyniki, większe uszy czy inne większe....

 

Ja się dzielę swoją wiedzą. Dziwnym trafem spotyka mnie hejt. Za to osoby, które posłuchały moich rad są zadowolone. Nigdy nie polecam czegoś słabego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.04.2022 o 12:49, pantagruel napisał:

ale czy któraś kobieta powie Ci, że te za 3,5 tys. są niewygodne, choćby stopy przechodziły katorgę?

O czym to świadczy? 

Normalne to na pewno nie jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Adi777 napisał:

Ja się z kolei zastanawiam, czy osoby piszące takie teksty są pewne swojego słuchu. Jeśli tak, to pokaż wyniki.

Ale jakie wyniki? Z jakiego słuchu? Muzycznego czy audiofilskiego? Słuch muzyczny, do słuch wyuczony, lub absolutny, co nie ma aż tak istotnego znaczenia - ale znaczenie ma to, że słuch muzyczny zostaje z nami na dugo, czasami do końca życia, natomiast słuch audiofilski po prostu zanika tak szybko, jak szybko się pojawia... Póżniej, to już ściema i samogwałt. Przerabiałem to, to wiem 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Chicago
Edyt Edytowy

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.04.2022 o 19:53, Piopio napisał:

@pawlardo napisał:

Szukałem ostatnio trochę informacji w temacie i trafiłem na interesującą analizę techniczną dwóch kabli USB,
Nordost Tyr 2 za $1400 vs Amazon Basics za niecałe $7. Testujący (respektowany w świecie audio) wykazał kompletny brak jakichkolwiek różnic w tych kablach, co za tym idzie wskazał na bardzo niskie prawdopodobieństwo wpływu na dźwięk. Przy odsłuchu na słuchawkach też nie usłyszał żadnych różnic. Link do testu poniżej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jedyna różnica którą był w stanie pokazać w kablach USB to jitter i zniekształcenia na niekorzyść długich kabli USB, ale głównie przy połączeniu z słabym DACiem, ten test wykazał że I'm krótszy kabel tym lepiej, na samym adapterze (brak kabla) nawet lepiej, aczkolwiek przy lepszym DACu tego problemu już zbyt nie było. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jesteś audioidiotą ? A co ja pytam wg Ciebie ? Wg mnie pytam o techniczne uzasadnienie wpływu kabli USB na przesyłane dane cyfrowe. Możesz mi wskazać testy potwierdzające ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piopio jak juz sie powolujesz na trgo testera to uczciwie będzie przytoczyc pomiary z testu tego kabla usb

A te ewidentnie wskazuja ze jest "lepszy"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, biniek napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piopio jak juz sie powolujesz na trgo testera to uczciwie będzie przytoczyc pomiary z testu tego kabla usb

A te ewidentnie wskazuja ze jest "lepszy"

Owszem ma to pewnie znaczenie gdy nie zastosujemy izolacji galwanicznej. Izolacja redukuje jednak wszystkie szumy zasilania. Więc jakość kabla nie ma znaczenia. Ważne, żeby dobrze przesyłał dane przy założeniu, że DAC jest nowoczesny. Jak stary bez kolejki FIFO to sprawy się komplikują 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Piopio napisał:

Owszem ma to pewnie znaczenie gdy nie zastosujemy izolacji galwanicznej. Izolacja redukuje jednak wszystkie szumy zasilania. Więc jakość kabla nie ma znaczenia. Ważne, żeby dobrze przesyłał dane przy założeniu, że DAC jest nowoczesny. Jak stary bez kolejki FIFO to sprawy się komplikują 😉

Pomiary wychodza lepiej nawet na dobrym inzynierskim DAC jakim jest RME

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz ze tak doswiadczony tester robi pomiary na zestawie z petla masy? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez biniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, bum1234 napisał:

Raczej zastanów się nad wyobraźnią. Swoją przede wszystkim. Potem trochę pomyśl, bo myślenie jest tu dużo istotniejsze.

Myslenie moze cie sprowadzić na manowce ,muzyki się słucha ,wykresy i badania teoretyczne mozna sobie wsadzić w .... ludzie ciągle są głupi ,to znaczy ci którzy myslą ze cos wiedzą,zachodzą zjawiska których najtęższe głowy nie ogarniają ,ale żeby nie wyszło że są głupi to tworzą jakieś teorie 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minutes ago, folab said:

Myslenie moze cie sprowadzić na manowce ,muzyki się słucha ,wykresy i badania teoretyczne mozna sobie wsadzić w .... ludzie ciągle są głupi ,to znaczy ci którzy myslą ze cos wiedzą,zachodzą zjawiska których najtęższe głowy nie ogarniają ,ale żeby nie wyszło że są głupi to tworzą jakieś teorie 

 

Audio to nie teoria względności, ani fizyka kwantowa. Problem w tym, że to głównie zjawiska o naturze psychologicznej, czego się nie docenia. Jeśli o technikę chodzi, to nie ma tam nic trudnego (dla fachowca oczywiście) i tak jak to ktoś napisał, możliwości współcześnie produkowanego sprzętu przekraczają możliwości ludzkiego słuchu.

Muzyki nie odbiera się wykresami. Twierdzenie, że są osoby które tak uważają jest kompletnie absurdalne i może powstać tylko w głowie nawiedzonego audiofila, który nie rozumiejąc techniki wymyśla jakieś cudactwa, mające uprawdopodobnić jego dziwaczne teorie.

I powiedz mi jeszcze jedno - kim jesteś i jakie są twoje kompetencje by pisać coś takiego:

"ludzie ciągle są głupi ,to znaczy ci którzy myslą ze cos wiedzą,"

bo z tego co piszesz raczej nie wynika, że należysz do grona tęgich głów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bum1234 napisał:

Audio to nie teoria względności, ani fizyka kwantowa. Problem w tym, że to głównie zjawiska o naturze psychologicznej, czego się nie docenia. Jeśli o technikę chodzi, to nie ma tam nic trudnego (dla fachowca oczywiście) i tak jak to ktoś napisał, możliwości współcześnie produkowanego sprzętu przekraczają możliwości ludzkiego słuchu.

Muzyki nie odbiera się wykresami. Twierdzenie, że są osoby które tak uważają jest kompletnie absurdalne i może powstać tylko w głowie nawiedzonego audiofila, który nie rozumiejąc techniki wymyśla jakieś cudactwa, mające uprawdopodobnić jego dziwaczne teorie.

I powiedz mi jeszcze jedno - kim jesteś i jakie są twoje kompetencje by pisać coś takiego:

"ludzie ciągle są głupi ,to znaczy ci którzy myslą ze cos wiedzą,"

bo z tego co piszesz raczej nie wynika, że należysz do grona tęgich głów.

jestem doświadczonym audiofilem , piszę o głupocie znając wypowiedzi najmądrzejszych naukowców zajmujących się obserwacją wszechświata którzy mówią że są zszokowani niewytłumaczalnymi zjawiskami zachodzącymi w kosmosie ,dzisiejsza nauka jutro będzie nieaktualna ,najlepszy sprzęt do odtwarzania muzyki robi się na ucho ,nie da się wyliczyć brzmienia ,dlatego smieję się z ludzi którzy mówią że to tylko zera i jedynki..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minutes ago, sly30 said:

A kim ty jesteś i jakie są twoje kompetencje, że zatruwasz to forum od 12 lat? Nudzisz się? Nudne jest życie sfrustrowanego rencisty?

Zaczynamy ad personam?

5 minutes ago, folab said:

jestem doświadczonym audiofilem , piszę o głupocie znając wypowiedzi najmądrzejszych naukowców zajmujących się obserwacją wszechświata którzy mówią że są zszokowani niewytłumaczalnymi zjawiskami zachodzącymi w kosmosie ,dzisiejsza nauka jutro będzie nieaktualna ,najlepszy sprzęt do odtwarzania muzyki robi się na ucho ,nie da się wyliczyć brzmienia ,dlatego smieję się z ludzi którzy mówią że to tylko zera i jedynki..

A fachowcy śmieją się z ciebie, a zwłaszcza ci, którzy doskonale wiedzą, jak skutecznie nabić cię w butelkę, co przecież, jak widać na załączonym obrazku jest bardzo proste, wobec kogoś, kto informacje o nauce czerpie z portali internetowych, których cele są zupełnie różne od przekazywania rzetelnej wiedzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bum1234 napisał:

Zaczynamy ad personam?

Zadałeś to pytanie innemu userowi. To przedstaw swoje osiągnięcia i kompetencje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Just now, sly30 said:

Zadałeś to pytanie innemu userowi. To przedstaw swoje osiągnięcia i kompetencje. 

Sly, doceniam Twoją postawę w sprawach nie dotyczących audio, więc spróbuj zachować się podobnie także i w tym wypadku. Jesteś niekonsekwentny, ale cóż, taka jest natura ludzka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, bum1234 napisał:

Sly, doceniam Twoją postawę w sprawach nie dotyczących audio, więc spróbuj zachować się podobnie także i w tym wypadku. Jesteś niekonsekwentny, ale cóż, taka jest natura ludzka.

Ależ jestem bardzo konsekwentny. Od zawsze uważam, że kable mają różny wpływ na system audio, niektóre psują dźwięk inne poprawiają. Od lat twierdzę, że wzmacniacze grają różnie, DACi też. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Just now, sly30 said:

Ależ jestem bardzo konsekwentny. Od zawsze uważam, że kable mają różny wpływ na system audio, niektóre psują dźwięk inne poprawiają. 

I to jest właśnie ta niekonsekwencja. Tu popełniasz błąd. I to od zawsze 😄

Co do wzmacniaczy i DACów można przyznać Ci rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bum1234 napisał:

I to jest właśnie ta niekonsekwencja. Tu popełniasz błąd. I to od zawsze 😄

Co do wzmacniaczy i DACów można przyznać Ci rację.

Kable potrafią wnosić większe zmiany niż DACi. Nawet kable zasilające, w co niektórym trudno uwierzyć. I nie zawsze są to zmiany na plus. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mam Ci powiedzieć. Cokolwiek napiszę i tak nie zmienisz zdania. A szkoda, bo kable to strata czasu i czysta psychologia. W grę wchodzą jeszcze inne czynniki, ale nie zmienia to faktu, iż ich wpływ na sygnał jest zbliżony do zera. A zgodzisz się z pewnością z tym, że jeśli coś nie wpływa na sygnał, to wpływ na brzmienie systemu przez to coś jest zerowy, czyli go nie ma.  Nikt nie przedstawił, jak dotąd, żadnych dowodów na to, że jest inaczej. I nie przedstawi, bo jest to fizycznie niemożliwie.

Chociażby milion audiofilów twierdziło że jest inaczej 😄

 

 

P.S,

7 minutes ago, sly30 said:

 w co niektórym trudno uwierzyć

To nie jest kwestia wiary. To zagadnienie techniczne, które techniczną metodologią da się rozstrzygnąć obiektywnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, sly30 napisał:

Kable potrafią wnosić większe zmiany niż DACi. 

Najlepiej sprawdzić to w ślepym teście.

Tylko do tego trzeba mieć jaja 🙂 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, bum1234 napisał:

Nikt nie przedstawił, jak dotąd, żadnych dowodów na to, że jest inaczej. I nie przedstawi, bo jest to fizycznie niemożliwie.

Nikt też nie przedstawił dowodów na skuteczność akupunktury, a Azjaci stosują ją skutecznie od kilku tysięcy lat. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, sly30 said:

Nikt też nie przedstawił dowodów na skuteczność akupunktury, a Azjaci stosują ją skutecznie od kilku tysięcy lat. 

Skoro nie przedstawiono dowodów, to czy fakt trwania jakichś praktyk od tysięcy lat czegoś dowodzi?

Jeśli ta metoda jest skuteczna i ta skuteczność jest dowiedziona statystycznie, to przecież taki dowód istnieje. W przypadku kabli czegoś takiego nie ma, czyż nie?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, bum1234 napisał:

ta skuteczność jest dowiedziona statystycznie

to już konsekwentnie. 

skuteczność kabli też jest dowiedziona statystycznie 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, bum1234 napisał:

Sly I spółka:

Przeceniacie swoje osoby. To nie wy jesteście przedmiotem zainteresowanie. Chodzi tylko o waszą skłonność do propagowania audio-voodoo i publikowanie opisów nieistniejących zjawisk. W końcu audio to technika i z ezoteryką oraz  z bajkopisarstwem nie ma nic wspólnego.

Swoją drogą jak lata temu pisałem o izolacji galwanicznej, zasilaniu liniowym i kartach USB to pewna grupka "technicznych" mnie wyśmiewała i toczyła ze mną wojnę. Byłem dla nich propagatorem audio-voodoo. Bo gołe PC na najlepsze źródło ever 😉 Teraz dzięki ASR okazało się, że to jednak działa i ma wpływ na jakość dźwięku. A firmy nagminnie stosują te rozwiązania. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.