Skocz do zawartości
IGNORED

Transport CD vs Streamer


carlos med
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, kaviter napisał:

 

Ja mam ML No. 37 z 99' (w moich rękach od 2007 albo 2006) i to samo ori laser i do dzisiaj działa bez zarzutu. Dwa razy był serwisowany, za pierwszym razem niedługo po tym jak go kupiłem losowo się wyłączał i miał w sumie banalną aczkolwiek bardzo trudną do zdiagnozowania usterkę (słaby styk podstawki jednego z układów scalonych, w sensie raz stykała raz nie), i drugi raz miał rutynowy przegląd, który jednak zakończył się wymianą części kondensatorów i jakiegoś układu zasilającego napęd.

Ja jedynie co robiłem z moimz to go wyczyściłem z kurzu i to tyle. 

Mam go od nowości. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu głównego . 

Ayon Audio CD-10 Signature mieści się w budżecie, to kompletny CD z tego co piszą na stronie Ayona z napędem Philips pro-2, na lampach 6H30 , z wejściami na wewnętrzny DAC i z bonusem w postaci konwertera PSM-DSD ( z którego można a nie trzeba korzystać) . No i jest w miarę nowy co może lepiej wróżyć na przyszłość. 

Co prawda do np Reimyo cdt-777 już niewiele trzeba dołożyć . 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez carlos med
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu głównego . 

Ayon Audio CD-10 Signature mieści się w budżecie, to kompletny CD z tego co piszą na stronie Ayona z napędem Philips pro-2 w innym miejscu info , że to StreamUnlimited, wyjście  na lampach 6H30 , z wejściami na wewnętrzny DAC i z bonusem w postaci konwertera PSM-DSD ( z którego można a nie trzeba korzystać) .

Co prawda do np Reimyo cdt-777 już niewiele trzeba dołożyć . 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez carlos med
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by tam Reimyo kupował. Przecież to wydmuszka, podobnie jak kable, piegi do korekcji akustyki, format XRCD - wszystkoo pomysły chytrego Japończyka, który wie jak nabierać naiwnych na swoje pomysły 😄

 

A zapomniałem o wspaniałych kolumnach pozbawionych basu 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.09.2022 o 10:23, Cezary_58669 napisał:

Tak ale z TBM-u

Tylko i wyłącznie, myszy z epoki najlepsze.

Ew. z kopii taśmy matki 🙂 , a to robi różnicę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie , ładnie, ale ja jako zwykły śmiertelnik nie mam dostępu do tego typu materiału . Więc CD musibmi wystarczyć . Pomożecie coś z tym Ayonem , wart uwagi ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, carlos med napisał:

Pięknie , ładnie, ale ja jako zwykły śmiertelnik nie mam dostępu do tego typu materiału . Więc CD musibmi wystarczyć . Pomożecie coś z tym Ayonem , wart uwagi ? 

Eeeeee ... do vinyla dostęp nie jest trudny. 

Odpowiedni gramofon, ramę, wkładka, phono stage. Cena od ok. 4000 zł do sky is the limit 🙂 .

Problemem raczej są ceny vinyli z epoki, które też zaczynają dążyć w kierunku nieba.

Poza tym nośniki analogowe w stosunku do cyfrowych plików mają jedną przeogromną wadę ... nie można ich pozyskać za darmo 😉 .

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, pmcomp napisał:

Tylko i wyłącznie, myszy z epoki najlepsze

Japonia slynie z referencyjnego sprzetu ale rowniez z wytworni plytowych, ciekawych artystow z oryginalna mieszanka muzy np Jiro Inagaki, Isao Suzuki, Masabumi Kikuchi, Masaru Imada, Akira Ishikawa, Terumasa Hino, Fumio Karashima i mozna by tak jeszcze godzinami pisac..😊  Podobnie jak o progresywnym i psychodelicznym rocku lat 70-tych z za naszej zachodniej granicy.

 

26 minut temu, carlos med napisał:

Pięknie , ładnie, ale ja jako zwykły śmiertelnik nie mam dostępu do tego typu materiału . Więc CD musibmi wystarczyć .

Na cd tez jest co niemiara swietnie wydanego materiału made in japan, charakteryzuje je przejrzystosc, napowietrzenie, barwa, cos jak cechy miedzi furukawy..😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zakres zainteresowań to właśnie w 90% rock progresywny , ale i klasyka ( z której z resztą rock progresywny czerpie ) , jazz i dobre realizację  innych gatunków. Więc vinyl też by mógł być , ale jak słusznie zauważono ceny LP kosmos. Mam gramofon i phono stage ale jakiś co najwyżej entry level i przyznaje że to inna bajka . Nie chodzi mi o to żeby mieć wszystko w streamingu za kilkadziesiąt złotych bo co z tego że wszystko jak z jakością kiepsko . Dlatego CD z lekko "analogowym" sznytem to dla mnie chyba najbardziej racjonalny wybór . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez carlos med
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, carlos med napisał:

Mój zakres zainteresowań to właśnie w 90% rock progresywny , ale i klasyka ( z której z resztą rock progresywny czerpie ) , jazz i dobre realizację  innych gatunków. Więc vinyl też by mógł być , ale jak słusznie zauważono ceny LP kosmos. Mam gramofon i phono stage ale jakiś co najwyżej entry level i przyznaje że to inna bajka . Nie chodzi mi o to żeby mieć wszystko w streamingu za kilkadziesiąt złotych bo co z tego że wszystko jak z jakością kiepsko . Dlatego CD z lekko "analogowym" sznytem to dla mnie chyba najbardziej racjonalny wybór . 

Na CD masz największy wybór i dostępność muzyki. Winyli z epoki analogu, tych w dobrym stanie jest coraz mniej, a ceny szybują w kosmos. Poza tym nie ma na nich muzyki nagrywanej po 90r. Później już tylko cyfra. A współczesne winyle i tak są robione z cyfry. Znawcy tematu uważają, że szkoda kasy na cyfrowe analogi. Co do Ayona, to miałem kiedyś model chyba 5. Bardzo fajnie grał, właśnie tak analogowo. Ponoć ten nowy HF-35 jest jeszcze lepszy. Nie wiem tylko jak z jakością samego napędu. Esoteric z nowej serii XD np K-03XD gra fajnie i analogowo, ale cena jest już konkret. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, carlos med napisał:

Pomożecie coś z tym Ayonem , wart uwagi ? 

Proponuje wpierw przesłuchać Ayon`a - testowo. Buduje scene przed kolumnami, granie pierwszo planowe, mało słychać drugi plan, przez co gubi przeszkadzajki dołączane przez realizatora do nagrań. Dodam, że sprzęt lubi dobry kabel zasilający o ile z AQ NRG4 (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) poprawa była ... żadna, to podmiana na AQ Thunder

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) dała dużo. Nie testowałem sekcji DAC z plików mój był podstawowy model.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Bogusław_59825 napisał:

Proponuje wpierw przesłuchać Ayon`a - testowo. Buduje scene przed kolumnami, granie pierwszo planowe, mało słychać drugi plan, przez co gubi przeszkadzajki dołączane przez realizatora do nagrań. Dodam, że sprzęt lubi dobry kabel zasilający o ile z AQ NRG4 (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) poprawa była ... żadna, to podmiana na AQ Thunder

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) dała dużo. Nie testowałem sekcji DAC z plików mój był podstawowy model.

Dzięki za opis wrażeń z Ayon. To inne granie niż moje obecne gdzie  scena raczej wgłąb za linię kolumn. Trzeba będzie samemu posłuchać . Przeszkadzajki to jednak muszą być. U mnie na CD czeka Oyaide Tunami - GPx - V2 . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, carlos med napisał:

U mnie na CD czeka Oyaide Tunami - GPx - V2

Do jasniejszego czy analitycznego cd/daca moze sie sprawdzic, ale do cieplejszego, bardziej analogowego brzmienia, to zdecydowanie gpx-re (na bialych wtykach) a jeszcze lepiej gpx ultimate (furukawa + topowe wtyki oyaide). Wiem, wiem, kasa...😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Cezary_58669 napisał:

Do jasniejszego czy analitycznego cd/daca moze sie sprawdzic, ale do cieplejszego, bardziej analogowego brzmienia, to zdecydowanie gpx-re (na bialych wtykach) a jeszcze lepiej gpx ultimate (furukawa + topowe wtyki oyaide). Wiem, wiem, kasa...😉

Moj  to jest  Oyaide Tunami gpx-re V2 na białych Aspirin White 1,8m

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, carlos med napisał:

Moj  to jest  Oyaide Tunami gpx-re V2 na białych Aspirin White 1,8m

👍🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sly30 napisał:

Winyli z epoki analogu, tych w dobrym stanie jest coraz mniej, a ceny szybują w kosmos. Poza tym nie ma na nich muzyki nagrywanej po 90r. Później już tylko cyfra. A współczesne winyle i tak są robione z cyfry. 

Ooooo ... widzę wciągnąłeś wnioski i nauczyłeś się prawie na pamięć mojego zdania w temacie cyfra vs. analog?

To już analog nie jest be? Pytam bo jeszcze rok temu był u ciebie bardzo be, wystarczy poczytać twoje wpisy. Czyżby Jacei i inni koledzy magnetofoniarze i vinylowcy z warszawki cię nawrócili? Uważaj, bo jak będziesz częściej dzwonił to cię całkowicie przekabacą 😉 .

W końcu mawiają, że tylko krowa nie zmienia zdania ... brawo 🙂 .

 

PS. trudno chyba, żeby muzyka nagrywana po 90r była dostępna na winylach w epoce analogu czyli 50-80. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, carlos med napisał:

Dzięki za opis wrażeń z Ayon. To inne granie niż moje obecne gdzie  scena raczej wgłąb za linię kolumn. Trzeba będzie samemu posłuchać . Przeszkadzajki to jednak muszą być. U mnie na CD czeka Oyaide Tunami - GPx - V2 . 

Wspomniałeś o słuchanej muzyce (gatunku), dlatego napisałem by samemu posłuchać Ayon.

Proponuje sprawdzić CEC CD5, to także pewny napęd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bogusław_59825 napisał:

 

Proponuje sprawdzić CEC CD5, to także pewny napęd.

Ja bym sprawdził. To kombajn. Robi za CD, za transport i za DAC. Po wejściach przyjmuje do DXD i DSD128, nie znalazłem czy pod SPADIF sygnał DSD jest w DoP.

Miałem kiedyś CECa i do dziś żałuję, że go sprzedałem. To był czołg.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T+A MP3000 HV tez niezly multi bizon, jakby tak upolowac u sasiadow w dobrej cenie, moze by nie plakali😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cec cd5 to już trochę wyższy pułap cenowy , trzeba by liczyć na okazję, a z tym to wiadomo jak bywa .

Wpadła mi jeszcze oferta METRONOME CD 8S . Ktos może słuchał ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, carlos med napisał:

Cec cd5 to już trochę wyższy pułap cenowy , trzeba by liczyć na okazję, a z tym to wiadomo jak bywa .

Wpadła mi jeszcze oferta METRONOME CD 8S . Ktos może słuchał ??

Słuchałem przed zakupem mojego transportu. W bezpośrednim starciu wypadł jako transport gorzej niż Jay's Audio CDT-1. Jako CD nie testowałem.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, carlos med napisał:

Cec cd5 to już trochę wyższy pułap cenowy , trzeba by liczyć na okazję, a z tym to wiadomo jak bywa .

Wpadła mi jeszcze oferta METRONOME CD 8S . Ktos może słuchał ??

Miałem u siebie kilka różnych transportów Metronome i wszystkie grały bardzo dobrze. Tego chińczyka Jays nie miałem, ale słyszałem opinie testujących, że dźwięk kliniczny, ostry i do tego sprzęt ponoć awaryjny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sly30 napisał:

Miałem u siebie kilka różnych transportów Metronome i wszystkie grały bardzo dobrze. Tego chińczyka Jays nie miałem, ale słyszałem opinie testujących, że dźwięk kliniczny, ostry i do tego sprzęt ponoć awaryjny.

Sly, ty jak zwykle COŚ slyszałeś ale … od kogoś. Te audioploteczki cie kiedys zabija.

Napisałem wyraźnie, w bezposrednim porownaniu Jay’s Audio CDT-1, pierwszy transport peroducenta od ktorego zaczal swoja przygode na rynku hi-end na swiecie, nie mój bo ja m.in. po tym odsluchu kupiłem lepszy CDT-3, okazał się byc lepszy od Metronome 8 CD. BTW w odsluchu braly udział trzy inne osoby. Ja nie napisalem ze Metronome zle gra, po prostu Jay’s gra lepiej jako transport.

Czyli twoja jest zasłuszana i do tego nieprawdziwa opinia, a ode mnie jest sprawdzona informacja. Ot taka mala róznica.

Dzwiek osty i kliniczny? Powiedz temu od ktorego to slyszales zeby zmienil dostawce tego co bierze na mniej kliniczne i ostre albo zmniejszył dawkę … bo mu sie juz na mozg rzuca. Zapewne sa lepsze transporty od Jay’s Audio ale CDT-3 jest zbudowany jak czołg, na audiofilskich elementach tam gdzie potrzeba, jego zasilanie to mistrzostowo swiata, zegar rubidowy z mozliwoscia wysterowania nim innych urzadzeń, sprawdzony napęd CDM Philipsa. I do tego rewelacyjnie gra.

Malo? Pewnie dla ciebie tak, taka nazwa nie mozna się pochwalić kolegom od audioploteczek i sąsiadom 🙂 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.... każdy swoje chwali .....

słuchałem Jay's Audio transport (nie pamiętam modelu) w salonie PremiumSound dawno temu, to "wyraziste" granie, ale żeby ostry czy kliniczny? raczej tak bym tego nie nazwał, nie było tak źle, został skreślony z mojej listy, bo chodziło mi bardziej o kłopoty z gwarancją, gdyby coś było nie tak bo nie miał atestu na EU i brak serwisu, nie wiem, jak jest z tym dziś, ale ja odsyłać go na serwis do producenta nie chciałem.

To inna propozycja, ...... Moon 260D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bogusław_59825 napisał:

hehe.... każdy swoje chwali .....

 

Ja swojego nie chwalę. Słuchałem CDT-1, a sam po odsłuchach i porównaniach zakupiłem najnowszy wtedy referencyjny CDT-3 prosto z Chin. Miałem podobny dylemat jak @carlos med, czy kupić jakąś topową dwudziestoparoletnią używkę czy nówkę sztukę z zakładanym budgecie. Tego Jay'sa nigdy nie kupiłbym w ciemno bez odsłuchu, a wtedy żadnego jego dystrybucji w Europie nie było. Mam go do dziś, nie żałuję i nic mnie nie uwiera aby zmienić. Zgrywa się pięknie i z dCS-em i z Audio Note. Nowszych ani transportów ani żadnego CD-ka od Jay's Audio nie słuchałem więc się nie wypowiem. A te dwa akurat i owszem i to tych dwóch modeli dotyczy odniesienie do Metronome.

Anyway nowsze Jay'sy aż tak mi sie nie podobają, a tu poleciłem nie Chinola tylko Włocha ... do posłuchania. Na oko, jak napisałem nie słuchałem. Gorszy napęd. Z rubida zrezygnowano, budowa też dużo prostsza i oszczędniejsza. Widocznie Jay wyrobił sobie markę i stwierdził, że nalezy zacząć zarabiać. Bardzo dobra strategia 🙂 .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to właśnie jest taki dylemat : nowy ale coś z niższej półki , czy coś bardziej extra ,ale już starsze i z "ryzykiem" .

Do tego w mojej sytuacji to wybór między CD a transportem plików/streamerem  np dCS Network Bridge ( jest oferta poniżej 12k) o , którym piszą że dorównuje CD z poziomu 20k i więcej i za chwilę do tego Debussy lub coś podobnego i jest sprzęt na lata. Tylko do Tidala / Quobuza to nie wiem czy będzie aż taka różnica w porównaniu z obecnym streamerem , a jak mam ripowac płyty CD to już wolę ich słuchać z CD a w plikach na kilku platformach widzę że mój repertuar dostępny w 20% . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CEC CD5 to taki ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cena zachęcająca , ale to raczej od handlarza więc stan może być różny . 

Co takiego jest w nim wyjątkowego ...laser Sanyo ...dac Sabre ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, tomek7776 napisał:

wyjątkowy w nim jest brak porządnych wyjsc cyfrowych.

jak go odbierasz sonicznie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.