Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka


Espectro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jarekb napisał:

Nawet na forum walczyli zażarcie ,szykują się wypłaty ? Legitymacje znalezione? 

Teraz natomiast wprowadzimy prawo, że za przynależność do PiS lub sympatyzowanie z tą formacją ɓędzie emerytura na poziomie minimalnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:

250 tys zł to była miesięczna pensja PiS-owskiego nominata w spółkach skarbu państwa.

Peowski nominat na tym samym stanowisku brał trzy albo cztery razy więcej bez względu na wyniki finansowe które były słabe przy PiSowskich.

 

6 minut temu, Bobcat napisał:

Były na wybory kopertowe, których nie było, Ostrołękę, respiratory których nikt nie widział, maseczki bez atestu i astronomiczne pensje za pilnowanie łąki w Baranowie.

Premier miał obowiązek wybory przeprowadzić, wy robiliście wszystko żeby te wybory się nie odbyły,  chcieliście podmienić Kidawę na Trzaskowskiego już nie pamiętasz?

PiS wam to umożliwił

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kidawa była przegrana ,zauważyli to a teraz wymyślają 

jak to było , fotografa do więzienia bo zrobił zdjęcie z bliska i wyszła jak czarownica 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jarekb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, jarekb napisał:

Nawet na forum walczyli zażarcie ,szykują się wypłaty ? Legitymacje znalezione? 

Moja "jeszcze ciepła".

 

Zakład o sto tysięcy euro, że nawet najmniejszego nie masz pojęcia, z jakiego spektaklu ten cytat pochodzi?😀

 

Co ja gadam?...

 

Przecież ty nawet nie wiesz, co to takiego "spektakl" i z czym to się je.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, caleb66 napisał:

Prawem dżungli, silniejszy wygrywa zawsze

 

Masz przestrzegać prawa, nie ma zgody na łamanie konstytucji, prawa i nie ważne co robili poprzednicy, to was nie usprawiedliwia, nie ma zgody na symetryzm.

Bo tamci tak robili to i my będziemy,

o nie, nie będziecie

Znakomity tekst. hahaha 😂 O jakim "prawie" Waść tu u licha prawisz? Masz na myśli zbiory polskich paranoicznych, nawzajem wykluczających się zapisów prawnych, napisanych w języku Zulu, traktowanie określonych zapisów jako "martwych" i resztę tego "prawnego" bałaganu? 🤣 Bałaganu z którego inteligentny człowiek po wyższych studiach mało co jest w stanie zrozumieć? Ten totalny bajzel wygodny jest dla ludzi o zasobnych portfelach, których stać na wziętego adwokata. Szarym, ciężko pracującym ludziom to pokraczne prawo nie ma ABSOLUTNIE NIC do zaoferowania.

Jedynym znanym mi zbiorem, sensownie uporządkowanym, którego zapisy jednoznacznie bronią interesu obywatela, jest Kodeks Postępowania Administracyjnego. Ponieważ jest napisany prostym, zrozumiałym językiem i stawia bardzo konkretne wymagania urzędom państwowym, przez sądy jest traktowany wybiórczo.

Nie będę się znęcał nad PiS. Wskaż, co w polskim prawie zmieniło się na lepsze przez ostatnich 35 lat? 😂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No to brunatnych mamy teraz bezpartyjnych samorządowców 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„If you don't like the weather, wait a minute.” -- Scottish proverb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mrok napisał:

Wskaż co w polskim prawie zmieniło się na lepsze przez ostatnich 35 lat?

Skąd niby mam wiedzieć? Nie jestem prawnikiem ale jedna rzecz jest pewna, Polacy do sądów chodzą nie po sprawiedliwość a po wyroki a te zależą od zasobności portfela najczęściej.

Jak to zmienić? Trzeba uwolnić zawody prawnicze, zlikwidować korporacje, sitwy, ułatwić dostęp młodym, resztę niech zrobi wolny rynek i konkurencja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



A co, nie pozwalasz teraz na łamanie Konstytucji i innych źródeł prawa?


Ty nie bądź taki art. 188 Konstytucji RP

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„If you don't like the weather, wait a minute.” -- Scottish proverb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, romeksz napisał:

jakie

Papierowe.

37 minut temu, romeksz napisał:

Trzy zgony świadków ws.

PO

Kilka zgonów polskich świadków ws. Smoleńska , mord w Łodzi dokonany przez byłego członka PO.
Oczekujesz jakiś zmian po 13 grudnia 2024 r.?

52 minuty temu, romeksz napisał:

art. 188 Konstytucji R

Przeczytaj czy coś jest o uchwałach i wchodzeniu na rympał do "gazet", a teraz do wszystkiego co popadnie. 
Pamiętaj też o tym co zrobił Komorowski łamiąc Konstytucję w 2010 i 2015 r. i co zrobił Kropiwnicki w tymże roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Masz przestrzegać prawa, nie ma zgody na łamanie konstytucji, prawa i nie ważne co robili poprzednicy, to was nie usprawiedliwia, nie ma zgody na symetryzm.
Bo tamci tak robili


Dziękuję za potwierdzenie, że PiS łamał prawo i konstytucję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„If you don't like the weather, wait a minute.” -- Scottish proverb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej zakłamanego i zadufanego w sobie człowieka na tym forum nie spotkałem


Cir, jako że byłeś moderatorem, to zapytam.

Co się k... zmieniło w chwili gdy to Ty zostałeś moderatorem w bodajże 2012?

Bo przedtem, to akurat sobie z [mention=24402]palton[/mention] normalnie rozmawiałem - był w Szkocji i tak sobie właśnie gadaliśmy, o Szkocji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„If you don't like the weather, wait a minute.” -- Scottish proverb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Legitymacje Ubeka i do kasy jak za dobrych czasów ,taka Polska !!


I "przez osiem ostatnich lat" PiS tak robił.



Nawet na forum walczyli zażarcie ,szykują się wypłaty ? Legitymacje znalezione? 


d43b8f6a83f2b84ff5c938b6be7c9a30.jpg
Prawda?
Zwłaszcza to "kosztem dzieci" jest znakomite.
O "komunistycznych odrzutach" - nawet nie chcę wspomnieć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„If you don't like the weather, wait a minute.” -- Scottish proverb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bobcat napisał:

Były na wybory kopertowe

Na szczęście postanowiono wybory korespondencyjne. W przeciwnym razie Magdalenka targowicka na rozkaz ubeków, doprowadziłaby do całkowitego paraliżu państwa.

Wam się wydaje, że nie pamiętamy sekwencji wydarzeń?

Urbanowskie kłamstwa takie podobne do putinowskich...

 

Jak kto zapomniał, co się wtedy działa, to znaczy, że ma mgłę pocovidową albo inne deficyty. Bo przecież nie kłamie pod dyktando ubecji. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeden z najlepszych komiksów w polskiej polityce - bezpartyjni samorządowcy , którzy ... założyli partię . 

Vince Vaughn Lol GIF by filmeditor

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Braun nie udaje komunii dusz. 🙂

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, MV2 napisał:
23 godziny temu, Maju napisał:

tusk

Lataj sobie ze zgłoszeniami, aż żylaków dostaniesz. Może mnie Moderacja wycinać, punktować, banować i pazurki wyrywać, ale Cię w końcu nauczę pisać nazwisko Premiera Rządu RP dużą literą. 

Nie wiem po co te lamenty, bronisz kumpli którzy w chamstwie i oszczerstwach o mnie się tu wyspecjalizowali?
Nie przypominam sobie bym twoje wpisy zgłaszał.....a jak ci ktoś nałgał, że to głównie z mojej winy coś ciebie spotyka, to miej do niego pretensje nie do mnie.
Może tak jak cir (który nie rozumie co oznacza EOT) widzisz w moich wpisach to czego tam nie było i na podstawie takich własnych wymysłów insynuujesz że zgłaszałem.....u was wszystko jest możliwe.  🙂

I wybacz, ale nazwisko naczelnego arcyłgarza  RP będę pisać tak jak na to ten kłamca oszukujący Wyborców i Naród zasługuje. Moderacji się poskarż, zniosę karę za pisanie niezgodne z ortografią z godnością, ale jak długo będę chciał i mógł, nikt mi tak demonstrować swojego o nim zdania nie zabroni!!!
I w takiej formie (jak o skompromitowanych vlado i arkadowskim) tak i o rudym będę pisać w zależności od tego jakich matactw aktualnie się ima, kogo oszukuje.    🙂
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, romeksz napisał:

Cir, jako że byłeś moderatorem, to zapytam.

Zapytaj go lepiej co potem zrobił jak tu na forum "v" i "a" robili co chcieli.....przyklaskiwał jak teraz rudemu    🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, romeksz napisał:

PiS już zabijał, a co byłoby w trzeciej kadencji?

Trzy zgony świadków ws. afery podkarpackiej

Romek czy ty czasem nam tu całkiewm nie odlatujesz??

Może na ziemię sprowadzi ciebie opinia Giertycha i zaczniesz pisać o faktach a nie o tym co zasieli ci w głowie oszczercy (np. z GW).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )


A swoją drogą co na to Moderacja.....takie bezpodstawne i chamskie zarzuty powinna zwrócić czasem uwagę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, romeksz napisał:
12 godzin temu, xniwax napisał:

Robiłem to rozrzucając ulotki za małolata, później drukowałem je na powielaczach po stanie wojennym,

 


No to ja k... nie wiem, jakie te ulotki powielałeś, że popierasz PiS i Konfederację.

 

Może takie z których wynikać mogło, że w wolnym kraju takie indywidua jak sędzia skazujący opozycjonistów w Stanie Wojennym niejaki Iwulski nie będzie miał prawa orzekania.....tymczasem jeszcze do niedawna orzekał w SN!
Co więcej wybierał sędziów do KRS i wtedy to że to robi skompromitowany komuch nikomu nie przeszkadzało!! O neo KRS nikt nie bredził!!
 

Może takie ulotki które nie dopuszczały nawet myśli, że nastąpi dogadywanie się z postkomunistami.....dzielenie się z nimi wpływami i władzą.....co zresztą trwa do dzisiaj.


A Piotrowicza (jak nie chcesz się więcej kompromitować tak jak memami z wiocha.pl) to lepiej nie wspominaj.....w przeciwieństwie do niego wasz "autorytet" sędziowski Iwulski realnie zaszkodził opozycjonistom i od tego czasu ruszyła jego "kariera" w sądownictwie o czym możesz poczytać niżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę listę już wstawiałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A Kidawa ostatecznie pogrążyłaby PO, gdyby w ostatniej chwili nie została podmieniona na niejakiego R. Trzaskowskiego. Co umożliwił covid i bajzel z tym związany. PO istnieje tylko z powodu covidu- trzeba przyznać, że urbanerska ubecja całkiem nieźle to rozegrała. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, absinth3 napisał:

Tę listę już wstawiałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A Kidawa ostatecznie pogrążyłaby PO, gdyby w ostatniej chwili nie została podmieniona na niejakiego R. Trzaskowskiego. Co umożliwił covid i bajzel z tym związany. PO istnieje tylko z powodu covidu- trzeba przyznać, że urbanerska ubecja całkiem nieźle to rozegrała. 

Ciekawe kto przy covidzie napasł sie jak świnia przy korycie ...myślisz że zapomnieliśmy o przekrętach pis-owych w tamtym czasie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kardiolog decydujący o respiratorach- dobry dowcip. Ciekawe od kogo miał rekomendacje?

To tak, jakby anestezjolog miał rekomendować kardiologowi typ/rodzaj głowic do ECHA przezprzełykowego, albo producenta stentów

Sprawa wykonania? Tu wątpliwości jest mniej; najważniejszy błąd był na poziomie wyboru aparatów, ale akurat wtedy tylko takie były dostępne; inne były wykupione i firmy nie nadążały z produkcją. Mówię o firmach renomowanych i aparatach sprawdzonych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS polegl przez swoją zachlannosc, bute i arogancję,  i co najwazniejsze uleganie globalistom światowym i unijnym 

Żeby sie postawić jak Szwecja trzeba było miec odwagę,  fakt,  no ale kto jak nie Polak powinien ją  mieć ? Musimy być odważni albo nas nie będzie,  co juz się  dzieje 

I w sprawie klimatu to samo 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez costa brava
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, costa brava napisał:

PiS polegl

Poległ- tylko Ty mi powiedz czy na pewno o TAKĄ zmianę chodziło?

A to dopiero początek. 

Konfa radośnie dołączyła się do obijania PIS-u. I oczywiście zagrała na KO/PO, nawet nie na siebie.

Każdy, kto nie głosował na PIS, oddał głos na KO/PO 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.