Skocz do zawartości
IGNORED

Hi-end interkonekty - czy nie podróbki


Piotr Ryka

Rekomendowane odpowiedzi

A nie lepiej to wszystko traktować w dużej części jako zabawę? Odejdzie wtedy zbytnia powaga i nadętość - a i ludzie staną sie bardziej serdeczni w stosunku do siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qubric napisał:

 

"To jest coś co udaje kabel sieciowy (kiedyś w programie satyrycznym Wojciecha Mana wystepował taki człowiek który ze starej skarpetki, kawałka bułki i odrobiny plasteliny upodabniał swoją twarz do twarzy znanych ludzi telewizji, sportu i polityki - tym jest własnie Velum."

 

A TERAZ PRZYGOTUJCIE SIĘ NA SENSACJĘ: ten facet co to ze skarpetki i tak dalej NAZYWAŁ SIĘ BRODA !!!

Tomasz Broda. A tu są te jego mordki. ROTFL.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa maryn, 17 Gru 2005, 10:14

>Ufam że kiedy Q. gołosłownie zarzuci nieuczciwość komuś kolejnemu,..<

 

Gdzie zrzuciłem Ci nieuczciwość???

 

>... ale cytaciki, cytaciki proszę! <

 

Właśnie... Cytaciki proszę, Jozwa - cytaciki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudivan, 17 Gru 2005, 10:58

>ten facet co to ze skarpetki i tak dalej NAZYWAŁ SIĘ BRODA<

 

O żesz... ooo!

 

No i tajemnica Veluma vel BRODA się wyjasniła :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuszJ, 17 Gru 2005, 10:37

 

O kurcze - nie tylko ujawnienie tajemnicy BRODY. Ale również moich interesów - to forum jest fantastyczne :)))

 

No przynam MarjuszJ, że się nie spodziewałem iż tak szybko mnie rozszyfrujesz.

 

A potrafisz równie sprawnie odnajdywać własny interes?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa maryn napisał:

 

>ktoś już zauważył na forum, że dudivan i Qubric tworzą bliźniaczą parę.

 

Przepraszam bardzo ale biorąc pod uwagę kontekst w jakim zostało wypowiedziane to spostrzeżenie muszę poczynić rozróżnienie takie, że nigdy nie zarzucałem józwie marynowi stronniczości w jego pracy dziennikarskiej w branży audio. Po pierwsze z powodu wrodzonej niesmiałości, po drugie z braku jakichkolwiek przesłanek, po trzecie z głębokiego pragnienia unikania konfliktów, zwłaszcza zaś ze samym soba, bo w HFiM oraz MHF czytuję w/w autora i nabywam za cenne PLN-y kolejne numery.

Owszem zdarzyło mi się napisac, że j.m. jest opłacany przez przedstawicielstwa obcych państw (przy czym nie skonkretyzowałem jakich) w celu tropienia i ścigania nietoperzy jako popleczników znanego terrorysty Batmana, co wywolało reakcję nieadekwatną do bodźca, której echa wybrzmiewają we wpisie do którego niniejszym się odniosłem. Amen(t).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qubric - nie wyrazilem sie scisle: chodzilo mi o nie o to, jakie Ty masz interesy i gdzie, a o to ze zakladasz, ze tak powiem, mieszana motywacje Jozwy w biezacym sporze.

 

Co do Twojego interesu, jezeli juz wchodzimy na inny temat, to jestem w rozterce. Normalnie - nie wiem. A poniewaz ciekawym, bronic Cie bede przed zbanowaniem przez TWA do upadlego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchatku, rzucic Ci kilka linkow do watkow zatrollowanych przez Twoje TWA? Moze i kazdy ma takiego Qubrica na jakiego zasluguje. Daj zyc, Swieta ida, moze i mentorzy glosem ludzkim przemowia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuszJ, 17 Gru 2005, 11:50

 

A tosmy się trochę nie zrozumieli.

 

Jozwie nie zarzucałem że jest opłacany czy nawet stronniczy. On to sam sobie wymyslił w swej bogatej wyobraźni.

 

Natomiast dokąd prasa audio jest zasilana sprzętem i reklamami przez dealerów i producentów, dotad nie moze z założenia byc obiektywna. Jozwa jest wątpliwym świadkiem w wystąpieniach broniących nieuczciwych producentów kiedy wykazuje, że sprzedanie komuś trzech drutów zamaskowanych wężem ogrodniczym za kilkaset złotych, to jest w porządku, ok. i przejaw wolnego rynku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puchatek, 17 Gru 2005, 11:50

 

A ja niniejszym wszem i wobec oświadczam że na tym forum nie lubię pierdołowatych puchatków i wszelkich podobnych im melepetów :)))

 

Puchatek - fajny masz opis. Na twoim miejscu jednak zapisałbym to morsem - tak jak ja. Jeszcze ktoś Cię spotka na ulicy i z puchatka trociny polecą ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa maryn

Zwracanie się aktora do widowni:

"sami to zauważyliście"

"ktoś już zauważył"

"oceńcie sami"

"Ja, niestety, taki nie jestem"

........

 

świadczy o pewnych jego zdonościach, począwszy od szeptu do krzyku.

Posiadając dobrą pamięć, o której często wspominasz, a która jest rzeczą przydatną , także dla aktora amatora, zapewne znasz swoje wypowiedzi (na forun).

 

Wystarczające są Twoje "bezkompromisowe" wpisy w bieżącym wątku.

Nieprawdaż? :-)

 

 

"P.S. Jako dziennikarz nie omieszkam też obrobić wam dupy na cały kraj."

(Temat nr 21938)

Nie wątpię :-)

Jak się ma lista jozwy maryna? :-)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuszJ

 

"Ale tak konkretnie Zbig, to kogo miales na mysli, bo sie troche w tym wszystkim pogubilem."

 

Niestety nie zrobiłem sobie listy :-) Tych, dla których internet jest drugim, lepszym w ich mniemaniu życiem. Bardzo chcą być debeściakami, więc z godnym podziwu zapałem raz po raz strzelają w powietrze... i za każdym razem trafiają ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbig, 17 Gru 2005, 18:19

cyt:" Obserwując ile energii poświęcają niektórzy w walce o lepszą świadomość ogółu w kwestii przewodowego przesyłania sygnałów n.cz., "

 

O lepszą świadomość walczą chyba obie strony - i ci antykablarze i ci prokablarze. Więc możemy uznać, że w powietrze już strzeliłeś, Zbig i nawet trafiłeś.

Teraz postaraj się odnaleźć cel ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Teraz postaraj się odnaleźć cel ;)

 

Cel się zawsze znajdzie, najważniejsze aby sobie postrzelać. Jak to mowią znani górale: tajemnieczy strzał z za kanapy czyli babcia partyzant:-) Teraz to jest epumisan!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Rust: "Posiadając dobrą pamięć, o której często wspominasz, a która jest rzeczą przydatną , także dla aktora amatora, zapewne znasz swoje wypowiedzi (na forun). Wystarczające są Twoje "bezkompromisowe" wpisy w bieżącym wątku. Nieprawdaż? :-)"

 

Rozumiem z tego tyle, że cytacików na poparcie tezy nie będzie. Jaka szkoda. Kolejna gęba cholewa. I to właśnie mam za złe Kaczyńskim - umocnili w narodzie przekonanie, że jeśli ktoś poczuje się urażony oskarżeniem, że miał dziadka (powiedzmy) w KGB, a w rzeczywistości ten dziadek był u Andersa, to ten ktoś po prostu jest ponurakiem i nie zna się na zartach. Cóż, dla was to zabawa, nam chodzi o życie, jak rzekł poeta.

Ale wracając do tematu. Pożyczyłem sobie za namową Qubrika kabel głośnikowy Velum. Jeśli będzie najlepszy w swej cenie, to go se kupię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa maryn, 17 Gru 2005, 20:51

>Rozumiem z tego tyle, że cytacików na poparcie tezy nie będzie. Jaka szkoda. Kolejna gęba cholewa.<

 

Ja proszę Jozwę o "cytaciki" od połowy tego wątku - i nic. To jak to nazwać??? To już nawet nie cholewa z gęby tylko stary śmierdzący gumofilc.

 

 

I jeszcze w dodatku się kaczki najadł zepsutej chyba, bo mu się odbija... Pieknie...

Jozwa!

Kup tego Veluma...

Albo od razu kup dwa - a co tam! Dobrze zagrają. Zasługujesz na nie :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa

Co do Kaczyńskich, to coś mi się wydaje, że to najpierw ich odsądzano latami od czci i wiary i twierdzono, że nie mniej niż pół Polski ukradli (Lipińska, Michnik, Pineiro, Wałęsowiacy i wielu innych). A rzeczony dziadunio to, jak słyszałem, jednak Wehrmacht od środka zaliczył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozwa maryn

R.u.s.t napisał:

"Wystarczające są Twoje "bezkompromisowe" wpisy w bieżącym wątku.

Nieprawdaż? :-)"

Nie zmieniłem zdania.

 

(dawać mi tu szybko...) cytaciki, cytaciki, świadczy o umiejetności zdrabniania wyrażeń w języku polskim.

Ale i też o trochę niegrzecznym, "popędzaniu" polemisty :-(

Podczas gdy przykłady, stylu Twoich wypowiedzi, na który zwróciłem uwagę, są widoczne.

 

Zgodnie z dotychczasową, preferowaną pezwz Ciebie "linią polityczną"

zakończę diagmozą:

"Ponieważ stan (R.u.s.t`a) przeszedł właśnie w fazę ostrą, nie będę mu oczywiście tłumaczył..."

=========================

============================

 

Zwrócenie uwagi na niezbyt poprawny sposób polemiki z adwersarzem, wywołuje Twoją przesadną reakcję.

To tylko tyle i aż tyle.

 

Według Ogólnej Wykładni Wszystkiego (i Niczego):

"życie jest gdzie indziej" :-)

 

 

I tak się skończyła wielka awantura:

Kto ma grać królewnę? Strzelec, czy też kura?

Albo czy w finale wystąpią łabędzie?

Jedno już jest pewne, spektaklu nie będzie :-)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pożyczyłem sobie za namową Qubrika kabel głośnikowy Velum. Jeśli będzie najlepszy w swej cenie, to go se kupię."

 

Czyżby Velum miał głęboko zakonspirowanych przedstawicieli, tak głeboko, że sami nie wiedzą że nimi są aż tu nagle... Qubric, za namówienie józwy powinieneś dostać niezłą prowizję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz na calosc, Jozwa - kup se enbeesa. A velumowego dystrybutora sie spytaj, czy nie ma do sprzedania jakichs kolumn z sasiedniego tartaku za 1/3 hiendowej ceny, te VA mocno tu nie spasuja.

 

Dolewajac do konca - mam nadzieje, ze w razie czego zdobedziesz sie na elberothowa szczerosc: "...wolalbym cos markowego...". Co prawda oznaczac bedzie obnizenie pulapu lotu podmiotu lirycznego felietonu "Snob" i przelot tuz nad glowami wypasanych przez Ciebie owieczek, ale - przynajmniej dla mnie - troche Cie to uczlowieczy, Drogi Jozwo. Liczac na Twa gruboskornosc, pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbig, 17 Gru 2005, 22:42

>"Pożyczyłem sobie za namową Qubrika kabel głośnikowy Velum. Jeśli będzie najlepszy w swej cenie, to go se kupię."<

>Qubric, za namówienie józwy powinieneś dostać niezłą prowizję.<

 

No ja myslę! Zwłaszcza że pisalismy cały czas o sieciówce. A wiadomo przeciez że sieciówka do wzmacniacza to wystarczy jedna tylko a takich głośnikowych to trzeba dwa odcinki... a może nawet i cztery...

Konto do przelewu podaje na e-mail :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza sama istota tego watku bardzo ciekawi mnie profil psycho-spoleczny osobnika, ktory wydaje na interkonnekt pieniadze rzedu dziesiatek tysiecy zl...

Oczywiscie, bezdyskusyjnym jest, iz jezeli posiadamy gruby portfel, to jedynie od nas zalezy, na co wydamy okreslone srodki. Tym niemniej, zyjemy jednak poki co w takiej, a nie innej rzeczywistosci (ubogie spoleczenstwo, etc.) i zastanawiam sie, jak czuje sie wlasciciel 2x60cm przewodu, za ktorego zaplacil 78.000 zl jadac ulica swojego miasta i widzac tych wszystkich ludzi zyjacych za kilkaset do w niewielkim procencie kilku tysiecy zl miesiecznie...

Wiem, bardzo dobrze ze istnieja ludzie bogaci i radzacy sobie finansowo, bo to oni z czasem przyczyniaja sie do ogolnej zamoznosci spoleczenstwa, ale caly czas zastanawia mnie jednak aspekt moralny... Jak to jest wydac rownowartosc utrzymania rocznego naprawde wielu ludzi na kawalek kabelka, ktory popiesci, albo i niekoniecznie zlote uszy audiofila... Tuz obok ktos przymiera w biedzie, co jednak nikogo nie obchodzi, bo to "nie moja sprawa"... To taka luzna dygresja... Nie ma ona na celu nikogo urazic, ale dobrze by bylo, aby pozwolila "uchwycic" okreslony dystans do tematu.

 

Pozdrawiam,

Lete

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.