Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I ciekawie ustawiłeś tego suba. Czemu tak?

hehe - może fajnie szarpie kanapą :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mój Lankasterze... Ryka... Ryki już nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny salonik, teraz szary w modzie.

 

Wiedziałem, że pierwszy post będzie o rzutniku :)

 

 

O tym samym pomyślałem, że idealne zamiast telewizora wpasowałby się ekran. I ciekawie ustawiłeś tego suba. Czemu tak?

No, a gdzie kawę i drinka postawić :) W końcu ma być wstrząśnięty, nie mieszany :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez omen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a to moje kino domowe,amplituner pewnie wymienię na wzmacniacz SC-LX90 SUSANO,wtedy zrezygnuję ze stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-59681-0-58776900-1463129981_thumb.jpg

post-59681-0-59029700-1463129994_thumb.jpg

post-59681-0-25534400-1463130013_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KANSAS - Ekran jak najbardziej tam pasuje chyba 100" wejdzie ? niestety w takim salonie, tylko MS da najlepszy obraz a podejrzewam, ze ramowka na stale wykluczona... no, bo kto by chcial te pyski z tvn takie duze ogladac :)

Zostaje opcja ekranu rozwijanego a dodatkowo kasete mozna zaslonic plyta gk i jest bajka. Tylna sciana tam nad sofa, az sie prosi o jakis panel akustyczno-artystyczny, zobacz sa na allegro. Kolumny efektowe gdybys mogl zmienic na dipole to w Twoim salonie beda same plusy. Ladny subik krowiasty lubie takie :)

 

Panowie a to moje kino domowe,amplituner pewnie wymienię na wzmacniacz SC-LX90 SUSANO,wtedy zrezygnuję ze stereo.

 

chcesz moja szczera opinie ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hifibloke

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę projektora,myślę ewentualnie nad innym lcd ultra hd 75 cali,ale nie pali się.Sub jak najbardziej daje czadu wbrew temu co nie którzy piszą o nich,akustyka jest poprawna nie jestem na tym punkcie przerażliwiony.Audiofil wiecznie nie szczęśliwy,a nie o to chodzi.

Dipole są na bokach i jest 7,1,wcześniej był 7,2 ale zrezygnowałem z 2 suba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kinomaniak 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej aranżacji najbardziej mi się podobają dyplomy "Za zajęcie pierwszego miejsca":) Nad całą resztą należy jednak mocno popracować, bo wg mnie wszystko jest nie tak jak powinno być.Najważniejsze jednak, żeby właściciel był zadowolony.

Hifibloke napisz swoje spostrzeżenia, to pomożesz koledze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej aranżacji najbardziej mi się podobają dyplomy "Za zajęcie pierwszego miejsca":) Nad całą resztą należy jednak mocno popracować, bo wg mnie wszystko jest nie tak jak powinno być.Najważniejsze jednak, żeby właściciel był zadowolony.

Hifibloke napisz swoje spostrzeżenia, to pomożesz koledze.

Naturalnie to może kolega pokaże jak ma perfekcyjnie wszystko spasowane chętnie to zobaczę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no tak jak prezes1 pisze najwazniejsze zeby wlascicielowi sie podaobalo.....ale napisze Ci co ja bym poprawil gdybym sie do takiego pokoju wprowadzil....

Pokoj bardzo fajny ma potencjal, ale panuje ogolny chaos :( Natomiast bardzo dobrze, ze wkleiles foty swojego pokoju a nie jak inni biadola, wymadrzaja sie, wysmiewaja, wielce krytykuja, doradzaja a nic swojego nie pokazali ... Ja np. swoje wkleilem i nawet paru osobom sie podobalo a sam nie jestem jeszcze do konca zadowolony :/

Ok jadziem...

Pierwsze wszystko out walek w reke i malowanie na jakis bardziej przyjazny kolorek... taki zielony napewno klockom audio/video uroku nie dodaje.

Nastepnie jakas dluzsza szafka rtv (nawet cos robione na zamowienie) tak zeby te klocki jakos pomiescic... ewentualnie ten szpulowy jakos lanie wyeksponowac z boku.

Gabki to wogole malo daja ( tez cos mam) ale w takiej ilosci to wogole pomylka i wyglada to malo estetycznie. Lepszym o wiele rozwiazaniem bedzie postawic dwa panele na bazie PT80 w rogach za kolumnami i z tylu w rogi w pierwsze odbicia pewnie tez cos wejdzie. Koniecznie jakis wlochaty dywanik na srodek pokoju. Na scianie te dyplomy, foty spoko jednak ehh chaos hmmm czasmi mniej da wiecej :) Tyl pokoju ten stol i materac pasi do audio jak piernik do wiatraka lepiej juz posunac sofe bardziej do tylu

kinomaniak 2 nic personalnego to, tylko moja opinia, ale nawet Twoj fajny nik nie pasuje do tego pokoju...

Popatrz na adaptacje KANSAS prawie referencyjny :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hifibloke

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materac to celowa prowokacja,co do koloru zielony jest dla mnie idealny,Rozstawienie takie jest celowe,zaraz będą pisać że lcd za nisko,central za nisko,dipole za wysoko,a tyły za nisko.Robiłem odsłuchy przed takim właśnie ustawieniem kolumn,i wbrew temu co piszą w książkach tak gra bardzo przestrzennie dżwięk jest w całym pokoju,a nie tylko na wysokości uszów słuchacza.Naturalnie nie jest to ideał a w pokoju postawię może nawet bilard jak wyniosę te piłkarzyki,oraz wymienię sofę na coś odpowiedniego, to pokój nie reprezentacyjny,i nie do chwalenia tylko do odpoczynku.Wątek tylko po to aby coś tam ciekawego podpatrzyć,ale zdjęć co na lekarstwo,bo koledzy to raczej tylko gawędziarze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o gustach sie nie dyskutuje zielony nie moj Tobie sie podoba, wiec jest gicior. Bilard zamiast pilkarzykow to jest super sam bym chcial miec. Sofa jak dla mnie ok szkoda, ze nie czrna i kompletna z dwoma fotelami.

Jak cos zmienisz zapodaj foto. A my tym czasem czekamy na foty od gawedziarzy :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hifibloke

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hifibloke , napisałeś dosłownie wszystko o czym myślałem. Nic dodać. Kinomaniak2 nie denerwuj się i nie obrażaj, bo chcemy dobrze. Skoro w galerii załączasz swoje wnętrza to musisz się liczyć z komentarzami niekoniecznie pochlebnymi bo każdy ma przecież inny gust. Ja zacząłem przeglądać ten dział forum bo marzę o namiastce kina domowego a mam tylko stereo i szukam tu pomysłów na modyfikację swego pokoju no i systemu ( ekran i projektor ) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hifibloke , napisałeś dosłownie wszystko o czym myślałem. Nic dodać. Kinomaniak2 nie denerwuj się i nie obrażaj, bo chcemy dobrze. Skoro w galerii załączasz swoje wnętrza to musisz się liczyć z komentarzami niekoniecznie pochlebnymi bo każdy ma przecież inny gust. Ja zacząłem przeglądać ten dział forum bo marzę o namiastce kina domowego a mam tylko stereo i szukam tu pomysłów na modyfikację swego pokoju no i systemu ( ekran i projektor ) .

 

ulla la :) napisze Ci potem jak to widze pod kino... teraz klade wykladzine:) w sypialni

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super,fajnie to wygląda,ja absolutnie się nie obrażam,Lubię pooglądać coś fajnego,a tu 1000 wpisów i tylko 10 zdjęć.Co do dywanu odpada,Sofa będzie nowa czarna Chesterfield,.Co do szafek nie jest to takie proste bo nie chcę szafki szerokiej na 3m aby wszystko pomieścić.Jak wiecie sprzęt lubi mieć przestrzeń ,więc nie chce aby się grzał w jakiejś szafce,w planie wymiana amplitunera na lx90 i wtedy pozbędę się częsci klocków,wtedy też może zrobię na zamówienie szafkę 220 cm tak aby wszedł tam większy lcd bo ta ma 160 cm i jest za mała,co do magnetofonu,i gramofonu,musi stać na tej samej stronie co cały sprzęt bo jest tylko jedna para kolumn,i dedykowany przełącznik abym mógł sobie posłuchać wszystkiego na co mam ochotę na jednych kolumnach,sprawa więc nie jest taka prosta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezes1 na poczatek troche ogolnych faktow, ktore pewnie i tak znasz niemniej jednak powtorzmy.

Polaczenie dobrego stereo z dobrym kinem to nie takie proste zadanie gdzies zawsze wkradaja sie kompromisy. Generalnie im ciemniejszy wystroj pokoju tym lepszy obraz otrzymamy tak jak i w stereo np. gole sciany vs panele akustyczne, dywany, kwiatki itp. a wracajac do Twojego pokoju...

Jaki ekran ? jezeli na tej scianie tz. ze ramowka odpada i juz nie musisz sie zastanawiac nad MS, bo rozwijanych nie maja.

Dalej co wazne to kolor czy przemalowanie sciany projekcyjnej plus sufit wchodzi w gre ? jesli nie to juz musisz isc na wiekszy kompromis co do uzyskanego obrazu. Jest jeszcze rozwiazanie takie aby na czas projekcji zaslonic sciany sufit czarnym aksamitem jest ktos taki na forum i obraz ma zyleta. Oczywiscie nie jest to wygodne zeby za kazdy raz rozkladac i zawieszac te kurtyny plus zaczepy bedzie Ci gdzies widac nastepny kompromis:)

Jak duzy ekran ? jak rozwiniesz gdzie bedzie ? przed kolumnami czy za ? tu problem daje Twoja wysoka szafka rtv, gdzie dasz centralke ? im nizej tym lepiej sie patrzy na duzy ekran... w kinie tez nikt nie siedzi w pierwszym rzedzie... no chyba, ze jest full.

W koncu jak kupic ekran to juz cos lepszego najlepiej z napinaczami ...tak wiem kosztuja sporo. Projektor budzetowy jeden z lepszych to Benq 1070+ a z wysokiej polki to sony i jvc. Projek pod sufitem ? taki duzy zyrandol chyba bedzie przeszkadzac....Tylne glosniki efektowe jak blisko sciany lub zawieszone to prosze prosze tylko dipole. Subwoofer jaki lubisz z portem czy bez ?

A tyl pokoju ? looo no to Ci natrzaskalem pytan :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre rady. Zdaję sobie sprawę z kompromisów jakie mnie czekają. Ekran docelowo zjeżdżałby między panelami. Mieści się spokojnie 240 a nawet 260 cm. Projektor oczywiście zamontowany będzie pod sufitem, a żyrandol zastąpiony niewysokim plafonem. Z malowaniem ścian na ciemno to ciężka sprawa, wiadomo z jakich powodów, ale myślę, że pasek sufitu o szer. 1,0 m. najbliższy ekranu uda się przyciemnić. Nie planuję montować głośników efektowych i raczej zostanę przy 2,0. Rozważam oczywiście podpięcie suba. No i oczywiście projektor. Myślałem nad BenQ 1080+ ale raczej pójdę w Sony. Najnowszy HW 45 właśnie wchodzi na rynek. Opcją jest HW 55 lub 65, bo można dostać dość dobre ceny za ex-demo w cenie 45-tki. Czas pokaże jak to wyjdzie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze zmiejsciles nawet przednie presence glosniki nice touch :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysraczy tylko te kabelki schować i będzie kompletne :)

 

zazdraszczam - ale we wakacje będę miał przeprowadzke i jest nadzieja na małe 4-o osobowe kinko

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mój Lankasterze... Ryka... Ryki już nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KANSAS -

piękne miejsce na ekran i rzutnik :)

- a już jest ze spokojnie i ze smakiem - może się podobać!

Jak robiłem remont 3 lata temu to nawet nie myślałem o kinie, sytuacja rozwojowa. pewnie kiedyś będzie:)

O tym samym pomyślałem, że idealne zamiast telewizora wpasowałby się ekran. I ciekawie ustawiłeś tego suba. Czemu tak?

To jest jego zimowe miejsce. Normalnie stoi koło lewego frontu ( w okresie świąt to miejsce okupuje choinka:))

hehe - może fajnie szarpie kanapą :)

To prawda przenosi na kanapę:)))

KANSAS - Ekran jak najbardziej tam pasuje chyba 100" wejdzie ? niestety w takim salonie, tylko MS da najlepszy obraz a podejrzewam, ze ramowka na stale wykluczona... no, bo kto by chcial te pyski z tvn takie duze ogladac :)

Zostaje opcja ekranu rozwijanego a dodatkowo kasete mozna zaslonic plyta gk i jest bajka. Tylna sciana tam nad sofa, az sie prosi o jakis panel akustyczno-artystyczny, zobacz sa na allegro. Kolumny efektowe gdybys mogl zmienic na dipole to w Twoim salonie beda same plusy. Ladny subik krowiasty lubie takie :)

Jeśli już się pojawi ekran to ramowy na stałe. Jeszcze się nie zagłębiałem w temat ale raczej MS ze względu na warunki ( kolor ścian, brak pełnego zaciemnienia w dzień, okono na zachód, plisy przyciemniające około 60%.

Jesli chodzi o TVN to żonka ma w sypialni 40" ale raczej żeby katować "Na wspólnej" itd:)

Ekran chciałbym 130" ale będzie wystawał za szafkę RTV (240cm) i na to mój Domowy Dekorator Wnętrz już się nie zgodzi. 100" jak najbardziej ale:

- nie wiem jak z odległością od proja

- nie wiem czy mni na klatce schodową wejdzie taki duzy ekran

- wszystko zabudowane, DDW nie godzi się na prucie ścian, żeby poprowadzić kable do proja :(

mam pewien pomysł może ktoś z forum pomoże ale o to zapytam w osobnym wątku wątku, żeby tutaj nie śmiecić

Kanapa stoi jakieś15cm od ściany, na dipole mam za małą półkę w rogu.

Prędzej by przeszedł ekran 130" niż zamiana zdjęcia ślubnego na panel akustyczno-artystyczny nad kanapą:))))

Wiem, że akustycznie jest kupa ale było gorzej, sporo wniósł dywan.

Sub to Velo impact 12 mały nie jest ale też nie za wielki. Jak na warunki mieszkania w bloku z dużej płyty to jest ok:)

 

ogólnie sytuacja rozwojowa:) dzięki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie filmy sobie puścisz w tym mega wypasionym pomieszczeniu ?

Napisz nam jakąś listę.

Wskaż Twoje źródła sygnału VIDEO. PLEASE.

Nie lepiej to pojechać z żoną i dziećmi do zawodowej sali kinowej ?

A po tym na koncert muzyczny na żywo ?

Sorka, że się czepiam ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie filmy sobie puścisz w tym mega wypasionym pomieszczeniu ?

Napisz nam jakąś listę.

Wskaż Twoje źródła sygnału VIDEO. PLEASE.

Nie lepiej to pojechać z żoną i dziećmi do zawodowej sali kinowej ?

A po tym na koncert muzyczny na żywo ?

Sorka, że się czepiam ...

 

 

chyba zarty sobie stroisz ?! my tu o kinie w domu a Ty o kinie gdzie trzeba stac w kolejce a jak juz siadziesz w tym zawodowym kinie to sluchasz mlackania kolesa obok i sluchania beblania kolejnego matola z tylu sory dzieki za takie kino aaa juz nie wspomne o brudnym kiblu i korkach do tego super kina....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie filmy sobie puścisz w tym mega wypasionym pomieszczeniu ?

Napisz nam jakąś listę.

Wskaż Twoje źródła sygnału VIDEO. PLEASE.

Nie lepiej to pojechać z żoną i dziećmi do zawodowej sali kinowej ?

A po tym na koncert muzyczny na żywo ?

Sorka, że się czepiam ...

 

Nie rozumiem tutaj na forum takich wpisów, sorki ale nie po to ludzie kupują sprzęt i inwestują nie kiedy dużą ilość gotówki aby później iść i męczyć się w kinie gdzie mi mlaskają, ciapią, wychodzą co chwilę siku a nie kiedy robią inne dziwne rzeczy. Owszem raz na jakiś czas może się zdarzy że człowiek pomimo iż w domu osiągnął lepszy dźwięk i obraz niż w dużym multipleksie skusi się na jakiś seans ale to są naprawdę wyjątki. Ponadto powyższe pytania w dziale kino domowe są troszkę nie na miejscu, to tak jak bym w dziale stereo zadał forumowiczom dlaczego kupują stereo jak można iść na koncert na żywo....

 

Hibloke dobrze pamiętasz z zaciemnieniem salonu poprzez zastosowanie czarnych kotar to ja zrobiłem i mój pomysł jak widziałem już u kilku osób się sprawdził. Szczególnie w salonach które nie mogą pełnić dedykowanej salki kinowej a po filmie trzeba wrócić do normalnej funkcji jaką pełni pokój..;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że w kinie nie jest kameralnie,ja zawsze trafiam na kogoś co cmoka,ciągle coś je szeleści,brak mi cierpliwości dla ludzi,z drugiej jednak strony kolega miał chyba co innego na myśli,ktoś napisał że wydajemy kupę kasy na kino w domu,a czy każdy musi mieć kino w domu,wybaczcie,jak kogoś uraże ,czy nie lepiej dwa głośniki i dobry wzmacniacz ,zamiast 5,7 i suba do śmiesznych pomieszczeń,kolumny na półkach sub pod biurkiem ,uważam że to jest zbędne,i nie stosowne.ekran na całą scianę,a potem składanie wszystkiego,pewnie to kolega wyżej miał na myśli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Panowie ale to nie chodzi tylko o mlaskanie, siorbanie,szeleszczenie , głupie śmichu -chichu po thc i ciągłe wyłażenie do klopa po browarze.... chodzi także o oto że jakość dźwięku i obrazu w większości renomowanych kin publicznych to porażka...i większość osób które mają w domu w miarę dobrze "poukładane" domowe kino to potwierdzą....

...jak mam zapłacić za 3,4 ( 100-120 pln-ów) bilety do IMAX-a na którym się zawiodłem i to bardzo to wole tą kasę wydać na płyte blu-ray i obejrzeć to na swoim (lepszym czy gorszym)sprzęcie skalibrowanym pod moje ucho i oko...

... a jak mam wydać jakąś kasę na tzw.kulturę to idę do teatru lub jakiś kabarecik... Kina publiczne zostały skreślone w moim pojęciu rozrywki czy kultury.... a gwoździem do trumny było "Przebudzenie mocy" 3D w IMAX... oczywiście biorę tylko pod uwagę jakość projekcji, bo co do treści to jest jeszcze gorzej...dzisiejsze filmy to rozrywka a więc efekty jep, bum, łup i spółkowanie... ja w filmach nie doszukuję się tresci i tego od nich nie oczekuję traktuje to jako rozrywkę i relaks i wyłączam uzwojenie.... Ksiązki traktuje jako podmiot wnoszący treści... chociaż ostatnio nie przeczytałem żadnej z braku czasu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam o co chodzi...

Oczywiście, ze nie każdy musi mieć kino domowe. Nie każdy musi mieć telewizor, nie każdy musi mieć rower.

Całe to forum łączy ludzi o podobnych zainteresowaniach. Jeżeli ktoś tego nie popiera - po co w ogóle tutaj zagląda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jaamar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... a wracajac do tematu... aha Bipo to Twoje no ja z czasem zapominam co kto i gdzie :) rozwiazanie super prawdziwy transformer nie dla wszystkich pewnie, ale jak juz odpalisz systema to obraz zyleta szaaacun.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo zdanie co do kina, po ostatniej wizycie na GW w Katowicach utwierdziłem się w przekonaniu, że magia kina to przeszłość, a powinno być odwrotnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino to teraz reklamy trwające dłużej niż film.

Podczas ostatniego mojego pobytu w kinie pogubiłem się w temacie po co tam przyszedłem - czy na film czy na reklamy.

Dodatkowo bardzo słaba jakość obrazu, dźwięk zbyt głośno puszczony - jazgot nie do przyjęcia.

Generalnie bez sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.