Skocz do zawartości
IGNORED

Nasze instalacje KD niech nas zobaczą:)


norwidos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma odleglosci, w instrukcjach sa podane katy. Ja mam katy ustawione na okolo 45 stopni

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kupiłem gramofon z Anglii. Cena zakupu taniej niż w pl ale doliczyć koszt przesyłki to dużej różnicy nie było. Teraz tylko się modlić żeby się nią zepsuł.

Set KD mam Klipsch RP. Z Onkyo dobrze się zgrywał.Onkyo RZ3100 konfiguruje Dolby Atmos do 7.2.4 RZ1100 konfiguruje do 5.2.4 ja na dzień dzisiejszy potrzebuję 7.2.2 więc taka 1100 powinna w zupełności wystarczyć. A gdzie kupić? Pewnie w pl to będzie najlepszy wybór, chociaż kto wie.

No jeśli jak sam przyznaje biznesu nie zrobiłeś to po co?

Jak kupować w UK to z rabatem 50 procent!

Napisz o cenę elektroniki do mnie. Zrobię co mogę.

 

 

Onkyo rz1100 ogarnia do 7.2.4 (jezeli dokupisz wzmacniacz koncowke mocy)

 

Zrodlo:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ponizej masz schemat jak to sie podlacza, schemat jest z amplitunera marantz, ale w onkyo rz1100 bedzie podobnie.

 

Conne%20SP%2011.1%20TR%20TF%207010U_DRDZILgfjwyxpv.png

 

 

Na dzien dzisiejszy kompletnie nie widze sensu kupowania onkyo rz3100, wedlog mojej wiedzy Teoretycznej o wiele lepiej jest kupic onkyo rz1100 plus za roznice w cenie dobry wzmacniacz a koncowy rezultat bedzie lepszy od zakupu rz3100.

 

Skoro uwielbiasz onkyo, to rz1100 bedzie dla ciebie idealem.

 

Tylko ptaszki cwierkaja ze niby rz1100jest ciut gorszy od rz800. Sa ludzie co sprzedali rz1100 i zrezygnowali z full atmosa na poczet rz800.

 

 

Pozdrawiam.

Przyzwyczaili się do innego zasilania końcówek mocy.

Jeśli taki był powód chwała im że w ciemno potrafią to wyłapać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Stivi89

(Konto usunięte)

Panowie odejdę trochę od tematu, wczoraj byłem po wzmacniacz tani jak barszcz(50€) słuchałem go u poprzedniego właściciela w porównaniu co prawda z Amplitunerem Denon-a x7200 i powiem szczerze 20 letni wzmak zjadł go na śniadanie, moc zaledwie 25 wat na kanał a wystarczyła by zagrać dość ciekawie i angażująco w porównaniu do AV. Rwał membrany jak chciał, detal, srednica, stereofonia no bajka. Po przy jeździe do domu test porównawczy z moim 3200 i monitor audio rx8. I co kopara opadła... kontrola na basie, stednica, wysokie delikatne, nie to co przy AV. Najwidoczniej trzeba zafundować niezły piecyk do tych RX8 po tym co w czoraj usłyszałem. I wiem że nie będzie to żaden Japończyk tylko Brytyjczyk. Bo oni wiedzą co to znaczy słuchać liniowo, miękko, tak jak z analogu... Aha zapomniałem był to Cambridge Audio A1

Edytowane przez Stivi89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I słusznie zauwazyleś a raczej uslyszales bo to urządzenie do kina domowego... :-) Ja na swoim tylko radia słucham a do stereo mam osobny system. :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niektorym przydalby sie kubel zimnej wody :)

 

Wzmacniacze za 300zl graja lepiej od amplitunerow za kilka grubych tysi. Rozumiem ze moze grac inna barwa (angielski wzmak) ale nie lepiej.

 

Ale to i tak nie przebije postow o wymianie zasilaczy w routerach dla lepszego dzwieku po NAS...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem na tym forum już dość długo,i były różne tendencje,najpierw że porządny zestaw kina domowego oparty na Flagowych sprzętach od Marantza,Yamahy,Rotela zagra całkiem dobrze jak potrzeba też stereo,potem że nowe amplitunery z gównianymi nowościami na pokładzie grają lepiej od starych topowych klocków,zawsze było o tym że stereo to nie ich żywioł,teraz jest taka moda że amplitunery nawet te drogie to zupełne dno.Kolega pisze że ten suchar,najgorszy wzmacniacz jaki kiedyś miałem CA a1 gra mu lepiej od dość drogiego Denona..Oraz że Anglicy robią doskonałe wzmacniacze które przypominają analog,.CA,Arcam,to największe suchotniki jakie słuchałem,i ja nie chciałbym ich już za darmo,coś tu nie halo na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tu nie halo na forum.

 

To nie ta kwestia, a kwestia różnie działających narządów słuchu lub różnych "gustów" .... ;) :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To nie ta kwestia, a kwestia różnie działających narządów słuchu lub różnych "gustów" .... ;) :)

Dokładnie, jednemu wystarczy stereo z amplitunera i będzie bardzo zadowolony drugiemu nie i chce coś lepiej np wzmacniacz i cd. I z tego powstają te całe dywagacje. .. :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka i wzmacniacz to wzmacniacz,ale nie każdy wzmacniacz gra dobrze,a te CA,Arcamy to jest nieporozumienie.Nie jest to takie proste,trzeba wiedzieć który wzmacniacz jest mocny,a tu kolego pisze że taki cienias 2x25 wat gra mu doskonale,ja pamiętam,miałem a1,a300,a500,540,640,650,i tylko CA500 coś tam grał,i ruszał B&W wtedy to były zwyczajne 603 s2. A taki HK 680 ,Grundig a9000 ,Sansui au-x711,901,czy Luxman l-435 to robił miazgę z tymi kolumnami.Nie jest tak dużo dobrych nowych wzmacniaczy,jak wam się wydaje.Kolejny przykład wzmacniacz który miałem 3 lata temu,razem z amplitunerem Onkyo. Piszę tu o Pioneer a50 wzmacniacz klasy D zachwalany,grał gorzej od amplitunera Onkyo 929,,i to w każdym aspekcie,brak mu było mocy przestrzeni,ogólnie tylko przy cichym słuchaniu w nocy dało się go słuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Stivi89

(Konto usunięte)

Dariusz, sorry ale takie są moje odczucia, i moje uszy nie są tępe. Miałem kiedyś modele Es Sonego, Yamahe, Denona, Technics-a, i coś tam jeszcze ale głównie Sony. Jak gra sony każdy wie zamula. Poszedłem w kino kupiłem Denona 3200 z myślą że w miarę zagra, no sorry ale dla mnie nic nie warty, lepszy stary qs940 Sonego, niby ma te 2x150wat ale jakoś nie czuć tej mocy, przy 75-99 to już jazgot, zniekształcenia, a basu jak nie było tak nie ma głośniki pracują na dosłowne 2-3mm wychyl ledwo ledwo. Brytyjczyka nie miałem to mój pierwszy, zagrał tak Vollenweider-a i to już na godziwnie 9:00 że głośniki myślałem że wyfruna, utwor Stella. A na denku, nic... kultura na wysokich, bez wyostrzen, więcej detali, średnica nie natarczywa. Może dla Ciebie to śmieć, mi pokazał w bezpośrednim porównaniu ze denon to śmieć, i zdania nie zmienie a wydane 50€ nie poszło w błoto, a nawet jeśli to tylko 50€ to nie jest majątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amplituner jak sama nazwa wskazuję służy do KD nie do stereo jedynie można na nim posłuchać radia Maryi jak napisał Bipo. Do stereo są inne sprzęty do tego przystosowane więc żadnej Ameryki nikt nie odkrył że do tego jest lepszy wzmak było wałkowane już to nie w jednym wątku ostatnio to nawet Pmcomp wałkował że lepiej stary lepiej zagra niz nowy. I tak oglądam RS tam stare wzmaki regenerują bo graja lepiej niż nowe i nawet nie które mimo drogich kosztów naprawy jest warto naprawić bo zagra lepiej niż nowy. A kto jaki ma słuch to kwestia indywidualna jak było to tu powiedziane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez spinacz66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz, sorry ale takie są moje odczucia, i moje uszy nie są tępe. Miałem kiedyś modele Es Sonego, Yamahe, Denona, Technics-a, i coś tam jeszcze ale głównie Sony. Jak gra sony każdy wie zamula. Poszedłem w kino kupiłem Denona 3200 z myślą że w miarę zagra, no sorry ale dla mnie nic nie warty, lepszy stary qs940 Sonego, niby ma te 2x150wat ale jakoś nie czuć tej mocy, przy 75-99 to już jazgot, zniekształcenia, a basu jak nie było tak nie ma głośniki pracują na dosłowne 2-3mm wychyl ledwo ledwo. Brytyjczyka nie miałem to mój pierwszy, zagrał tak Vollenweider-a i to już na godziwnie 9:00 że głośniki myślałem że wyfruna, utwor Stella. A na denku, nic... kultura na wysokich, bez wyostrzen, więcej detali, średnica nie natarczywa. Może dla Ciebie to śmieć, mi pokazał w bezpośrednim porównaniu ze denon to śmieć, i zdania nie zmienie a wydane 50€ nie poszło w błoto, a nawet jeśli to tylko 50€ to nie jest majątek.

To tylko pokazuje jak kiepski jest ten denon,nie słuchałem tych nowych modeli żadnych,a ostatni Denon jaki u mnie gościł to był 4810,i dawał radę,sam wygląd tych nowych amplitunerów mnie odrzuca,dopiero modele od 4 wzwyż jakoś wyglądają.Nie zrozum mnie zle słuchałeś czy masz tego CA i jak wymiata tego nie najtańszego przecież Denona,bo ponad 3 tyś trzeba za niego zapłacic.To w takim wypadku amplituner bardzo lichy,i tyle.Ja mam podobne zdanie,owszem są sprzęty do kina które dorównują tanim wzmacniaczom ,ale to modele już paro letnie,nie te najnowsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ty i jeszcze Spinacz najwięcej się udzielacie w byle czym związanym. Chyba trzeba se zrobić odpoczynek. pozjadali

W czym pytam się gdzie się udzielam gdzie nie mam tematu pojęcia brak mi słów gdzie nie mam tematu tam nie co piszesz co nie mam rozeznania ?

Widać jakim jesteś znawcą stereo

 

Edit: Tam co nie mam w temacie pojęcia to nie piszę i tyle w temacie

 

Kolego chciałeś mnie oczernić ale ci nie wyszło Podobnie jak Kiki w temacie jak wyszło można poczytać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez spinacz66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przypadkiem trafiłem na strone 102 tegoż wątku. Jest tam pokazana instalacja Bipo'a i to w jaki sposób zaciemnił on pokój, aby uzyskać smolistą czerń w wyświetlanym na ekranie obrazie.

Troche mnie to zaszokowało, ponieważ pokój jest generalnie jasny, a zaciemnienie dotyczy tylko niewielkiego jego fragmentu.

Oto oryginał zdjęcia (jednego z kilku):

DSC05349j_aqprwps.jpg

 

A to jest powiększenie dolnej krawędzi obrazu:

22jpg_aqprwwp.jpg

 

Zastanawia mnie przyciemnienie w dolnej krawędzi obrazu. Może się mylę, ale to wygląda jak obrobione programem graficznym.

Sorki, że się czepiam, ale wg mnie jeżeli ktoś pokazuje coś na forum, to powinno to oddawać stan rzeczywisty.

No i powtarzam - może się mylę :). Jeżeli tak - to gratuluje Bipowi totalnej czerni osiągniętej tak niewielkim nakładem kosztów i roboty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @jaamar1, chyba trochę Ciebie poniosło z tymi zarzutami.

Z tego co wiem @Bipo bardzo poważnie podchodzi do KD. Wszytko przemyślane, Atmos, kolor ścian jak i zaciemnienie pokoju. Znam Bipa i wystarczy prześledzić wątek co zrobił aby takie efekty były :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WywołanO do tablicy: Jammar zdjęcia są zrobione bez żadnej obróbki i wstawione na forum. Nigdy w życiu bym nie próbował oszukiwać kogoś z forum jak by było inaczej niż w rzeczywistości. Ja nie z tych. Wiele osob bylo u mnie z forum i widzieli pokoj w trakcie seansu. Obraz jaki uzyskałem rowniez moga potwierdzic. Właśnie dla takich sytuacji chciałem aby kilka osób widziało na żywo czy wszystko co pokazuje na zdjęciach zeczywiscie ma miejsce. Salon w trakcie seansu jest zrobiony w jaskinie czyli wszystkie ściany i sufit do połowy jest czarny nie ma nic jasnego. Każdy element salonu jest zasłonięty począwszy od kolumn a kończąc na stoliku kawowym.

Odnośnie ostrości jestem tego pewny że to co widać w szczegółach na zdjęciu widać u mnie. Odnośnie kolorów i czerni tu będą niestety przekłamania bo aparat będzie oszukiwał. Ponadto ja jestem totalny amator w robieniu zdjęć przyznaje się bez bicia. Włączam , ustawiam na auto pstryk i tyle w temacie.. :-)

Jammar zapraszam w razie czego do mnie, nie ma problemu możemy zrobić seans. To sobie zobaczysz co i jak... :-) Pozdrawiam

Ps. Tutaj kiedyś wrzucałem jeszcze zdjęcia

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I tu w trakcie seansu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bipo ... A powiedz mi jeszcze tylko gdzie podziała się na powyższym zdjęciu kaseta od ekranu?

Gdzie jest dolna ramka?

 

Może mam taki monitor, ale niczego nie widzę nad obrazem.

 

Ale się czepiam ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jaamar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaamar1 przecież to co widzisz na dole obrazu to swiatło padające na kawałek bordera(ciemny pasek) z tąd taki efekt.

Ciężko ustawić czasem obraz aby padał co do mm. na szary obszar ekranu ;);)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam ciemna scenę a w pokoju jest czarno to dla mnie kaseta jest ledwo co widoczna , praktycznie jej niewidać a apart zglupiał i nie odróznil w ciemnych obszarach ledwo widocznych rzeczy i zrobił wszystko na czarno. Nie wiem , nie znam się na tym, tak sobie to tłumacze... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bipo - nie ma tematu.

Ja mam Magic Screena, ciemno szary sufit, szare ściany ciemnoszare zasłony, JVC X500 i nie mam zupełnie smolistej czerni - mówię jak jest, bo i po co mam ściemniać.

Wspomagam się backlightem pod ekranem aby zobaczyć to co chcę.

Dlatego właśnie byłem trochę zdziwiony.

Druga połowa Twojego pokoju jest mega jasna. Gdy są jaśniejsze sceny - nie ma bata - ten tył musi rozświetlić obraz na ekranie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnięte naświetlanie ile się dało:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez burz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę to podsumować tak... pokazywanie zdjęć z obrazem obarczone jest sporym błędem. Szczególnie dotyczy to kontrastu, którym można manipulować w bardzo prosty sposób .. czasami jest to oczywiście nie zamierzone, spowodowane parametrami zastosowanym podczas robienia zdjęcia.

Bez zobaczenia czegoś na żywo trudno jest wyciągnąć właściwe wnioski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę to podsumować tak... pokazywanie zdjęć z obrazem obarczone jest sporym błędem. Szczególnie dotyczy to kontrastu, którym można manipulować w bardzo prosty sposób .. czasami jest to oczywiście nie zamierzone, spowodowane parametrami zastosowanym podczas robienia zdjęcia.

Bez zobaczenia czegoś na żywo trudno jest wyciągnąć właściwe wnioski.

100% racji - a tutaj niby doświadczenie userzy a jarają się zdjęciami jak powszechnie wiadomo iz zdjęcie może maksymalnie przeginać zarówno na plus jak i na minus i jest prawie zawsze w ogóle nie miarodajne bo tak naprawdę to widzimy to co przekłamał aparat wykonującego i to co przekłamała karta graficzna w tandemie z monitorem oglądającego :):):). Więc ma to jedynie sens przy porównaniu dwóch zdjęć robionych w identycznych warunkach ale tylko jako wychwycenie różnic na tych zdjęciach a nigdy zdjęcie nie powie prawdy o obrazie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jgx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ręce opadają jak ktoś chce kupować np. projektor porównując sobie obrazy z yotube lub zdjęcia z aparatu... :-). Zawsze to potwarzam tylko obraz widziany na żywo odda nam realny obraz wyswietlany przez projektor w danym pomieszczeniu. Ten sam projektor innaczej wyświetli onraz w jaskini a inaczej w nieprzystosowanym pomieszczeniu. Wiele osób jest mocno zawiedzionych bo w salonie wtypowej jaskini obraz był taki piękny a po włączeniu w domu mamy operę mydlana... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mebli i kolumn używam czarnej Agro włókniny która jest lekka jak piórko i po złożeniu nie zabiera miejsca. Kupisz ją z rolki ile metrow potrzebujesz. Boczne ściany to grube zasłony blackaut. Wszystko kupowałem w Leroy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Do mebli i kolumn używam czarnej Agro włókniny która jest lekka jak piórko i po złożeniu nie zabiera miejsca. Kupisz ją z rolki ile metrow potrzebujesz. Boczne ściany to grube zasłony blackaut. Wszystko kupowałem w Leroy.

Tylko czy agro włóknina nie odbija swiatła,zamiast go absorbować?

Wydaje mi się ze lepsza dla mnie bedzie narzuta czarna z ikea , wsumie to mam rolety dzień i noc brązowe + biała firana, w trakcie seansu chciałbym zasłaniać tą narzutą okno zakładajac ją na karnisz i mocując za pomocą żabek.e77ed33c995ff6ffb60e41dc17b8f7f6.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy agro włóknina nie odbija swiatła,zamiast go absorbować?

Wydaje mi się ze lepsza dla mnie bedzie narzuta czarna z ikea , wsumie to mam rolety dzień i noc brązowe + biała firana, w trakcie seansu chciałbym zasłaniać tą narzutą okno zakładajac ją na karnisz i mocując za pomocą żabek.e77ed33c995ff6ffb60e41dc17b8f7f6.jpg

A po co chcesz co chwilę to robić?

Nie lepiej dodatkowy karnisz i na stałe zasłonę dać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.