Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  574 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim club


parmenides
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Artistplant napisał:

ładne, tylko trzeba brać cały set bo potem będzie kłopot sprzedać klocki w różnych kolorach

Poradźcie proszę , czy różnica pomiędzy zestawem: NDX2/282/250DR a NDX2/SN3 będzie wg Was znacząca? może ktoś robił taki upgrade u siebie, kolumny SF Olympica 2

dzieki 🙂

Tak, i to zdecydowanie. 282 i 250Dr to znakomity zestawy, który powinien zaskoczyć (pozytywnie) każdego użytkownika integry Naim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 
Możecie mi polecić jakaś listwę zasilająca do  Naim? Chodzi mi tu głównie o zabezpieczenie przed  niebezpiecznymi niespodzianki z sieci…

1. Coś za rozsądne pieniądze

2. minimum 6 gniazd

3. Może ktos z was ma coś na sprzedaż 😉

Z góry dzięki za pomoc!

Edytowane przez Timi1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Timi1987 napisał:

Witam. 
Możecie mi polecić jakaś listwę zasilająca do  Naim? Chodzi mi tu głównie o zabezpieczenie przed  niebezpiecznymi niespodzianki z sieci…

1. Coś za rozsądne pieniądze

2. minimum 6 gniazd

3. Może ktos z was ma coś na sprzedaż 😉

Z góry dzięki za pomoc!

Taga Harmony PC-5000 (czarny). Kondycjoner zasilający. (audio-mix.pl)

Od kiedy mam ten produkt skończyły się wszelkie problemy Naima z prądem, a te potrafią być bardzo uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, KotD napisał:

 

Taga Harmony PC-5000 (czarny). Kondycjoner zasilający. (audio-mix.pl)

Od kiedy mam ten produkt skończyły się wszelkie problemy Naima z prądem, a te potrafią być bardzo uciążliwe.

Jaki Naim i jakie problemy miałeś ?

Naim Uniti Star + Dynaudio Emit 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Timi1987 napisał:

Witam. 
Możecie mi polecić jakaś listwę zasilająca do  Naim? Chodzi mi tu głównie o zabezpieczenie przed  niebezpiecznymi niespodzianki z sieci…

1. Coś za rozsądne pieniądze

2. minimum 6 gniazd

3. Może ktos z was ma coś na sprzedaż 😉

Z góry dzięki za pomoc!

Niezależnie jaką listwę wybierzesz, ważne aby nie zawierała jakichkolwiek filtrów, lampek, przełączników itp. Osobiście uważam, że Atlas jest godny polecenia - dobrze wykonany ale niestety nie tani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak oceniacie funkcjonowanie apki Focal & Naim? Zastanawiam się nad zakupem któregoś z urządzeń ze starszej serii Unitii, ale opinie w google store odstraszają - problemy z połączeniem z tidalem, zrywanie połączenia apki z urządzeniem, zwieszki podczas odtwarzania utworów. Jak Wasze doświadczenia?

Dzięki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, jznwq napisał:

Cześć, jak oceniacie funkcjonowanie apki Focal & Naim? Zastanawiam się nad zakupem któregoś z urządzeń ze starszej serii Unitii, ale opinie w google store odstraszają - problemy z połączeniem z tidalem, zrywanie połączenia apki z urządzeniem, zwieszki podczas odtwarzania utworów. Jak Wasze doświadczenia?

Dzięki i pozdrawiam 🙂

Użytkuję Uniti Star od jakiś 8 miesięcy , wcześniej kilka miesięcy Atom był u mnie - wszystko działa sprawnie bez zwiech itp. Apka prosta i intuicyjna. Korzystam też często u siebie po prostu z Tidal Connect - też bezproblemowo. 

Naim Uniti Star + Dynaudio Emit 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Artistplant napisał:

To mamy Naima w klasie D, ciekawe czy to jednorazowy skok w bok czy stała tendencja, seria Classic podrożeje pewnie

 

No dziwne zagranie Naima z tym nowym Uniti Nova PE - czemu to ma służyć ? I ta cena 😕

Naim Uniti Star + Dynaudio Emit 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tak. W Anglii, Francji, Szwajcarii, Niemczech itp. będzie szło.

Z pewnością Focal/Naim dobrze zbadał rynek.

A że nagle okazuje się, iż można mieć hi end od Naima (przynajmniej cenowy) w jednej małej skrzynce, gdy przez lata wmawiało się, że tylko separacja jest gwarantem jakości, no cóż... Odpowiednio wysoka cena zawsze działa. 

The Prodigy - No Good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mnie nie przekona że „to” zagra lepiej niż Ndx2/282/250dr, będzie pierwsze wrażenie ale niedosyt zostanie, oczywiście dla klienta szukającego lifestylowego all in one to super opcja z Kantą do salonu ale dla bardziej zaawansowanych sluchaczy pozostaną inne opcje, osobiście liczyłem na Supernove z mocniejszym ab i lepszym daciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kacper525 napisał:

Osoby ceniące sobie „estetykę” w postaci jednego urządzenia mogą być owym ustrojstwem zainteresowane. 

Tak, tylko cena na tle konkurencji oferującej to samo jest poyebana.

45 tysięcy złotych, tak tylko przypomnę, jakby ktoś zapomniał. 

Edytowane przez Adam 38

The Prodigy - No Good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.