Skocz do zawartości
IGNORED

Ostatnio obejrzane.


lucmaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Jak pokochałam gangstera". Nr1 w Polsce na Netflix. Co powiecie? Ja jutro z chęcią obejrzę z nadzieją, bo dawno nie nakręcili dobrego, polskiego filmu gangsterskiego. Zwiastun obiecujący.



Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, piorasz napisał:

"Jak pokochałam gangstera". Nr1 w Polsce na Netflix. Co powiecie? Ja jutro z chęcią obejrzę z nadzieją, bo dawno nie nakręcili dobrego, polskiego filmu gangsterskiego. Zwiastun obiecujący.


 

Recki ma fatalne, ale ogląda się przyjemnie, zwłaszcza z dobrym alko i na loozie 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem godzinkę. Dziś z żoną dokonczymy pewnie. To już trochę daje pogląd na ten film. No ,, chłopcy z ferajny" to nie są.....

Dziś  z kumplem się widziałem , co tam, co tam , co sluchasz , co ogladasz ? Okazalo sie ze tez ogladal juz . Na moje pytanie i jak ? Odpowiedzial ze ,, tylko to dymanie i dymanie"🤣🤣.

Rzeczywiście dużo tego jest . 

Na plus napewno zaliczylbym świetnie ukazane lata 70 i 80. Kapitalnie pokazana panorama prl-u. Na tym tle ukazany jest swiat bandyterki trojmiasta. 

Minus -  kuleja dialogi i jest trochę ,, dlużyzn" .

Rewelacyjny jest jak zawsze Eryk lubos no i blyszczy odtworca glownej roli ale nie pamietam jego nazwiska . Ostatnio dosyc mocno akcentuje swoją obecnosc w roznych filmach ( rewelacyjna rola w Hiacyncie).

Noo zobaczymy jakie wrażenia będę miał po obejrzeniu całości.  Na ta chwilę polecam .

Pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, aryman napisał:

Wczoraj obejrzałem godzinkę. Dziś z żoną dokonczymy pewnie. To już trochę daje pogląd na ten film. No ,, chłopcy z ferajny" to nie są.....

Dziś  z kumplem się widziałem , co tam, co tam , co sluchasz , co ogladasz ? Okazalo sie ze tez ogladal juz . Na moje pytanie i jak ? Odpowiedzial ze ,, tylko to dymanie i dymanie"🤣🤣.

Rzeczywiście dużo tego jest . 

Na plus napewno zaliczylbym świetnie ukazane lata 70 i 80. Kapitalnie pokazana panorama prl-u. Na tym tle ukazany jest swiat bandyterki trojmiasta. 

Minus -  kuleja dialogi i jest trochę ,, dlużyzn" .

Rewelacyjny jest jak zawsze Eryk lubos no i blyszczy odtworca glownej roli ale nie pamietam jego nazwiska . Ostatnio dosyc mocno akcentuje swoją obecnosc w roznych filmach ( rewelacyjna rola w Hiacyncie).

Noo zobaczymy jakie wrażenia będę miał po obejrzeniu całości.  Na ta chwilę polecam .

Pozdro.

Po obejrzeniu całości lepiej bym tego nie ujął 👍 ale sceny seksu nakręcone ładnie, z taktem i są na właściwym miejscu 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam z pierwsze recenzje. Polskie kino trzeba lubić a ja się do takich zaliczam.
Są gorsze i lepsze filmy ale zawsze uważam, że trzeba zobaczyć żeby w ogóle można było coś powiedzieć. W każdym razie uprzedzeń nie mam jak wielu moich znajomych.
Jutro obejrzę i być może coś napiszę.

BTW.
Ostatnio dość sporo seriali oglądam na Netflix. Trochę fajnych typów mam. Pytanie czy to dobre miejsce czy może jest inny wątek. Jeśli nie to piszcie o Waszych typach.
(Ten wątek odkrykyłem parę dni temu).



ale sceny seksu nakręcone ładnie, z taktem i są na właściwym miejscu


To chyba najważniejsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film skończony.  Obejrzany w dwóch podejsciach  i podstawowy zarzut to jednak jest trochę za długi. 

Wcześniej pisałem o rewelacyjnych kreacjach Tomasza Wlosoka i Eryka langosza.  Mocno nakreslonych postaci jest oczywiście więcej.  Chociażby drobny epizod ale jak zagrany! Przez Andrzeja Grabowskiego 😀  

Natomiast najbardziej pozamiatal Sebastian Fabiański grający niejakiego Silvio.  Tak zakręconego, odjechanego świra w polskim kinie nie było już dawno. A może nigdy?

Tak na marginesie -Szaleństwo jakie ma ta postac w Oku nie jest tylko przypadłością gangsterki. Według mnie dokładnie ten sam ładunek szaleństwa ma w Oku współcześnie tu i teraz niejaki Jarosław, niektórzy wyznawcy pisu i covidoidioci!

Chociaż moja żona twierdzi, że mam to samo szalenstwo pod powieka gdy zmieniam sprzęt audio.🤣  nawet jeśli tak jest to jest to mniej groźnie. 

Apropos muzyki - rzeczywiście bardzo dobre dźwięki docierają z ekranu. 

Podsumowując- bardzo dobre otwarcie roku w polskiej kinematografii. Polecam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silvio tam pozamiatał 😁takiego wariata to trzeba umieć zagrać 😉

@pioraszjeśli lubisz polskie kino, to obejrz sobie "Kraj" na Netflixie, 6 różnych historii nie związanych z sobą, takie z życia wzięte, trochę czasem przekoloryzowane ale jak najbardziej prawdopodobne. W jednej historyjce głównym bohaterem jest "Nikoś". 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Neo44 napisał:

A na najnowszego Matrixa warto iść do kina?

Na Filmwebie dostał tylko 4 gwiazdki  na 10 możliwych.

 

Mnie się podobał. Na pewno dla fana warto. Koniec filmu mi się nie podoba. Ale ogólnie niezły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też obejrzałem tą polską ganskterkę. W zasadzie mogę się podpisać pod wszystkim co wyżej zostało napisane. Mnie się ogólnie podobał w kategorii polskie firmy. Śmiało dałbym 7 na 10 punktów. Minusy za przydługie niektóre sceny no i teksty mogły być bardziej wyrafinowane, dopracowane. A i co ważne. Gra Królikowskiego to totalna porażka. Ta rola go przerosła.
Tak czy siak kto lubi Polskie kino to pozycja obowiązkowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, piorasz napisał:

 Gra Królikowskiego to totalna porażka. Ta rola go przerosła.

 

Bo to kiepski aktor jest , żeby nie powiedzieć ,, aktorzyna". Obojętnie gdzie by nie grał i w jaka postać się nie wcielił ma zawsze ten sam wyraz twarzy...

Tu mi się przypomina inny polski ,, aktor " Kuba Wesołowski . Ta sama historia ...

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Bo to kiepski aktor jest , żeby nie powiedzieć ,, aktorzyna". Obojętnie gdzie by nie grał i w jaka postać się nie wcielił ma zawsze ten sam wyraz twarzy...
Tu mi się przypomina inny polski ,, aktor " Kuba Wesołowski . Ta sama historia ...
 
 
To prawda. Nigdy za nim nie przepadałem.

A przy okazji.
Ostatnio oglądałem niezły serial na Netflix:
"Sprawa O.J. Simpsona". Film oparty na faktach opowiada o słynnej sprawie amerykańskiego futbolisty oskarżonego za zabójstwo żony i nie tylko jej. Gra tam między innymi John Travolta. Pokazał w tym filmie niesamowity kunszt aktorski i wszechstronne umiejętności aktorskie. Tutaj wciela się w jednego z adwokatów Simpsona. Bardzo mi zaimponował kolejny raz.
Polecam, kto jeszcze nie oglądał, gdyż film zagrany jest wzrorcowo w pełnej obsadzie.


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Neo44 napisał:

A na najnowszego Matrixa warto iść do kina?

Na Filmwebie dostał tylko 4 gwiazdki  na 10 możliwych.

 

Nie warto. Ten film nie powinien  powstać, tak jak nowe Gwiezdne Wojny czy Indiana Jones 4 . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psie pazury - polecam. Najlepsze co oglądałem ostatnio. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.01.2022 o 22:46, NRK napisał:

Nie warto. Ten film nie powinien  powstać, tak jak nowe Gwiezdne Wojny czy Indiana Jones 4 . 

Jak setki filmów . Takie sobie gadanie, bo te kontynuacje akurat tobie się nie podobają. Nie musisz  akurat tego oglądać, ale wielu chce. Przynajmniej jest wybór. Tak jak gadanie o wydanych płytach po latach świetności, przez niektórych artystów. Ta płyta nie powinna nigdy powstać, bo jest dużo gorsza od jego wcześniejszych dzieł. Ale pomarudzić zawsze sobie można

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jak setki filmów . Takie sobie gadanie, bo te kontynuacje akurat tobie się nie podobają. Nie musisz  akurat tego oglądać, ale wielu chce. Przynajmniej jest wybór. Tak jak gadanie o wydanych płytach po latach świetności, przez niektórych artystów. Ta płyta nie powinna nigdy powstać, bo jest dużo gorsza od jego wcześniejszych dzieł. Ale pomarudzić zawsze sobie można
Co nie zmienia faktu, że wyszedłem w połowie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.01.2022 o 16:27, piorasz napisał:

"Jak pokochałam gangstera". Nr1 w Polsce na Netflix. Co powiecie?

Nieudolna próba zrobienia z bandyty bohatera. Fabuła ogólnie niby trzyma się kupy, ale nijak ma się do rzeczywistości. Gra aktorska, charakteryzacja i dialogi sprawiają wrażenie kabatetu bądź naturszczyków i nie zmieni tego dość scenografia, która umyka przez w większości totalnie nietrafioną muzykę.

Film słaby pod każdym względem, obejrzałem do końca tylko dlatego, że nie lubię nie znać zakończenia. 

Ocena 1/5, a ten 1pkt za kilku starszych aktorów w epizodycznych rolach.

W dniu 8.01.2022 o 20:42, aryman napisał:

...blyszczy odtworca glownej roli...

Że co!? Gra jakby sam siebie chciał sparodiować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Matrix.....Biorąc pod uwagę, że żaden film z tej serii nigdy nie nadawał się do oglądania, te słabe oceny jakoś mnie nie zaskakują...

W dniu 26.12.2021 o 14:35, Krzychu72 napisał:

Dune. Mnie ten film nie zachwycił. Wizualnie, dźwiękowo poziom bardzo wysoki. Fabuła mnie jednak nie wciągnęła. Ksiązki nie czytałem, filmu z 1984 nie pamiętam. Wg mnie na IMDB oraz Filmweb oceny zawyżone.

Lubię szczere opinie ludzi nie kierujących się wszechobecnym hypem na jakiś film, serial. Zgadzam się w 110%. Technicznie film wybitny, ale nic poza tym. Naprawdę jedna wielka, plastikowa wydmuszka....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SynSama

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.01.2022 o 23:06, marcinmarcin napisał:

Psie pazury - polecam. Najlepsze co oglądałem ostatnio. 

Może być, zakończenie dość nieoczekiwane 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, szymon1977 napisał:

Ocena 1/5, a ten 1pkt za kilku starszych aktorów w epizodycznych rolach.

 

Zgadzam się z tą oceną.

Obejrzałem ten film w trzech podejściach (na raz nie dał bym rady...) i poza fajnie dobraną muzą i naprawdę dobrą stroną techniczną cała reszta leży.

Poprzedni film Kawulskiego - "Jak zostałem gangsterem" - był  niezły: muzyka, zdjęcia, fabuła i tempo  - super fajnie się zgrało i przyjemnie się ten film oglądało.

"Jak pokochałam gangstera" wlecze się niemiłosiernie - bez  dobrego alko radzę nie zaczynać seansu 😎

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, vader44 napisał:

Poprzedni film Kawulskiego - "Jak zostałem gangsterem" - był  niezły:

Powiedziałbym nawet całkiem dobry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Krzychu72 napisał:

Niewybaczalne. Bardzo dobry dramat. Bardzo dobra jak zwykle Sandra Bullock. Polecam.

Niezły. Przy okazji co to za kawałek gra córka na konkursie? Te kilka sekund pokazane w filmie jest niesamowite!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi ?

 

28 minut temu, szymon1977 napisał:

Przy okazji co to za kawałek gra córka na konkursie?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krzychu72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.01.2022 o 15:50, SynSama napisał:

Nowy Matrix.....Biorąc pod uwagę, że żaden film z tej serii nigdy nie nadawał się do oglądania, te słabe oceny jakoś mnie nie zaskakują...

jedynka była całkiem spoko, potem już tylko gorzej. "4" ma ten problem że film ktoś musi wytłumaczyć byśmy wiedzieli o co tak naprawdę chodzi.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, fetek napisał:

jedynka była całkiem spoko

Matrix 1? Można obejrzeć - można nie obejrzeć. Błędnie posądzany o fabułę opartą o jakiś odkrywczy pomysł funkcjonowania ludzkości w wirtualnej rzeczywistości. Podobny film był wcześniej (tytułu nie pamiętam) ale niskobudżetowy więc przeszedł bez echa. A i sam pomysł nie był jakiś błyskotliwy, nawet ja sam na przełomie lat80/90 na to wpadłem gdy programując Commodore c64 rozmyślałem o sztucznej inteligencji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.