Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to wiem, a Ty foksiu?

Wiesz, że ja wiem, że tak ci się wydaje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fox733

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek

 

To,że Twoja opinia jest zazwyczaj zgodna z opinią prezesa to oczywiście przypadek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojciech

Nie wiem czy zauważyłeś, ale od dłuższego czasu nie zamieszczam wpisów dot. polityki. Nawiązujesz więc chyba do starych wpisów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez TomekL3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopot w tym, że wpisy nie dotyczące polityki zamieszczasz w wątku Polityka. Rozumiem, że twoja świadomość buja gdzieś powyżej takich drobiazgów, ale zwykłym śmiertelnikom może to jednak przeszkadzać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie przeszkadza?

 

Nie wiesz, na jakich zasadach działa forum internetowe?

 

Z tobą się gada, jak z jakimś botem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie zamieszczasz wpisów dotyczących polityki?
Sensem polityki jest działanie przeciw ludzkości. Polityka zapobiega wzrostowi świadomości. Wywołuje negatywne emocje- patrz wątek.

 

 

Nie wiesz, na jakich zasadach działa forum internetowe?

 

Z tobą się gada, jak z jakimś botem.

Nie jestem botem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten łysy zawsze tak pier**li bez sensu?

 

Skoro "trzy stacje metra, po kolei" - obstawiam Warszawę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatele Federacji Rosyjskiej nie skaczą na Majdanie Placu Czerwonym i nie zabijają się nawzajem żeby otrzymać możliwość zaoszczędzenia 30 euro na wizie do EU.

 

Umówmy się, że z pensją na poziomie 200 euro lub z emeryturą ok. 40 euro, 99% Ukraińców nie stać na turystyczne zwiedzanie Europy. Pracować legalnie w UE bez zezwolenia Ukraińcy nadal nie mogą a nielegalny pracownik jest znacznie łatwiejszy do gnębienia. I o to chyba chodzi UE: zwiększyć podaż taniej ukraińskiej siły roboczej nie mającej żadnych praw.

 

A co ty się tak Jurij nagle martwisz o Ukraińców? Jak by byli w kremlowski Imperium (dawniej ZSRR) to zarabiali by więcej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie, chora reakcja. Ty Jurij pouczasz o niewolnictwie??? Przecież ty tkwisz umysłem w starym systemie.

 

No ale tu nie o tym wątek, wszędzie rozsiewasz swoje fobie i propagandę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos propagandy Jurija:

 

""Minęły czasy, gdy razem z Michaiłem Gorbaczowem budowaliśmy wspólny europejski dom. Daleko nam też do roku 2001, gdy Władimir Putin wygłosił w Bundestagu przemówienie, które dawało nadzieję na szybkie zbliżenie Wschodu i Zachodu" - powiedział Steinmeier dziennikarzom "FAZ".

 

Prezydent Niemiec zwrócił uwagę, że od początku ubiegłej dekady Europa i Rosja coraz bardziej oddalają się od siebie. "Rosja poszukuje dziś swojej tożsamości, odróżniając się raczej od Zachodu niż szukając z nim podobieństw" - zauważył. Jego zdaniem momentem zwrotnym była aneksja Krymu i militarne działania Rosji we wschodniej Ukrainie w 2014 roku. "Obecnie nie należy oczekiwać zaskakujących zbliżeń pomiędzy Europą a Rosją" - zaznaczył niemiecki socjaldemokrata. Pytany, co Zachód powinien zrobić w tej sytuacji, Steinmeier podkreślił, że powinno się stronie rosyjskiej dobitnie powiedzieć, "co nas dzieli". Zastrzegł, że Rosja pozostanie dla Niemiec "wielkim sąsiadem", który "na dobre i na złe ma wpływ na sytuację w Europie". "

 

Interesujące w świetle długoletniego, przychylnego Rosji nastawienia "Drogiego Waltera",jak mówił o nim Waszczykowski.

 

Widać, że w trakcie długotrwałych kontaktów z Kremlem Steinmeier wyleczył się z jakichkolwiek złudzeń. A Jurij pierdzieli tu propagandowe kawałki, że wszystko to robota Amerykanów i gdyby nie oni Europa pokochałaby Putina. Chyba jednak nie.

 

Najbardziej studzące entuzjazm do Putina są jego czyny,a nie jakieś wydumane amerykańskie naciski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Najbardziej studzące entuzjazm do Putina są jego czyny

 

Nie zastanawia Cię, dlaczego zdecydowanie bardziej destrukcyjne dla Europy czyny Amerykanów, które skutkują m.in. setkami tysięcy ofiar i milionami uchodźców, nie studzą entuzjazmu do Waszyngtonu?

 

Europa pokochałaby

 

Powtórzę po raz setny: o uczuciach w stosunkach międzynarodowej mówią tylko niekumaci naiwniacy.

 

"Obecnie nie należy oczekiwać zaskakujących zbliżeń pomiędzy Europą a Rosją" - zaznaczył niemiecki socjaldemokrata.

 

Zaskakujących w danej chwili jeszcze nie ale pożyjemy, zobaczymy - otaczający nas świat szybko się zmienia. Oby tylko Polska ze swoją polityką antyeuropejską i antyrosyjską nie obudziła się kolejny raz z ręką wiadomo gdzie. Jakąś alternatywą dla Polski byłoby zaskakujące zbliżenie z USA ale w Europie jest już bliski partner USA - GB, chyba kolejnego Amerykanie nie potrzebują. Możliwie coś wyjaśni wizyta Trumpa w Polsce i jego spotkanie z Putinem na szczycie G20.

 

https://ria.ru/politics/20170617/1496740090.html

 

Putin przypomina słowa zmarłego kilka dni temu Helmuta Kohla: Jeżeli chcemy zachować swoją cywilizację w tym burzliwym i szybko się zmieniającym świecie z rosnącymi centrami siły, siły nie tylko militarnej ale i ekonomicznej, kulturowej, wtedy oczywiście Europa i Rosja muszą być razem. I odpowiada na nie: Całkowicie się z nim zgadzam. Znacie naszą pozycję, która polega na tym, że jesteśmy do tego przygotowani, teraz potrzebna gotowość od naszych partnerów, potrzebne pozbycie się przez nich fobii z przeszłości.

 

Co do tkwienia przeze mnie w starym systemie poradziłbym Cię przeczytanie chociażby Wielkiej Szachownicy Brzezińskiego ale byłoby to namawianie do wyrzucania pieniędzy w błoto.

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukraińcy chcą żeby język UA stał się oficjalnie drugim językiem urzędowym we Wrocławiu....

 

 

Nie ma się co dziwić - cały Lwów przeniósł tatko Stalin do Wrocławia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuski korpus rozstrzygnął bitwę pod Monte Cassino

A tak. To właśnie udane natarcie FKE i dojście do doliny Liri uważane jest za moment przesądzający w bitwie o Rzym. Zdobycie samego wzgórza i ruin klasztoru Monte Cassino miało już mniejsze znaczenie strategiczne. Z bitwy o Monte Cassino, mimo, że była to tylko jedna z wielu bitew na linii Gustawa, ze względów politycznych uczyniono u nas symbol. I przez polską emigrację i potem, w dużej mierze za sprawą Wańkowicza i u nas. To, że uczyniono, nie zmienia jednak faktu, że za moment zwrotny w bitwie o Rzym wszyscy historycy (nawet i część polskich) uważają dojście do rzeki Liri. Tak jak komuniści usiłowali z tragicznej dla nas bitwy pod Lenino uczynić symbol, tak i twierdzenie, że to tylko Polacy zdobywając MC otworzyli aliantom drogę na Rzym jest po prostu nieprawą.

 

Szybko zaczęliśmy je liczyć w milionach Euro.

Stać ich, a jak pisirastwo sczeźnie to sobie w dwójnasób odbiją. Nie podobają się masmedia które nie włażą w tyłek kaczorkowi? I bardzo dobrze, możecie sobie nawet je nienawidzić. I tylko to wam zostało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...

 

Brzeziński miał łeb. Prorokował rozpad Sowietów w czasach, gdy wydawało się to kompletną abstrakcją. I kto miał rację?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Prezydent Niemiec

 

Prezydent w Niemczech ma podobną rolę do polskiego - ładnie wyglądać. A minister spraw zagranicznych nawołuje (po raz kolejny) USA do zbliżenia z Rosją (wtedy i Niemcom będzie lżej, czego jak widać bardzo chcą).

 

https://ria.ru/world/20170618/1496758405.html

https://www.welt.de/politik/article165651855/Wir-muessen-wegkommen-von-dieser-Megafon-Diplomatie.html

 

(...) było by dobrze gdyby drużyna Trumpa zaczęła szukać w stosunkach z Rosją "przeładowania, nowych kontaktów, nowych negocjacyj".

 

"Bez Rosji nie nie możemy rozwiązać konflikty w Syrii, Libii, Ukrainie czy w innych miejscach. Próba Obamy upokorzenia Rosji była dużym błędem. Nadal mam nadzieję, że Waszyngton naprawi ten błąd."

 

Minister jednak uważa, że obecnie wszystko wygląda tak, jakby Moskwa i Waszyngton odwracali się od siebie.

 

Prorokował rozpad Sowietów

 

Nie prorokował a wspomagał.

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.