Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy aby My

Wszyscy wy? Nie, spora część to zwykłe dziwki, które będą lizać każdy tyłek, by próbować się załapać się do koryta, albo choć poprawić swoją samoocenę i uleczyć kompleksy. Ale Ty, apologeta amator, choć podobno nie głosujący, tkwisz w tym pisiarskim matrixie tak głęboko, ze stał się on jedynym wymiarem. Powrót do rzeczywistości realnej będzie wyjątkowo bolesny, ale to dobrze.

 

pojechałeś najczystszej wody propagandą.

A Tobie skąd wiedzieć jak wygląda porządna propaganda? Myślisz, ze Twoje zakodowanyzapeowany, czy podobne, to jakaś propaganda? Nie to nie jest propaganda. To, a już mniejsza z tym, czym to jest...

że personalizujesz to wszystko z użytkownikami tego forum

Ale jakoś zupełnie nie przeszkadza personalizowanie i to tych którzy którzy jakoby są, ale się nie wypowiadają, przez matoole już nie przeszkadza i jest jak najbardziej ok?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich? W Polsce nie ma ani prawicy, ani centroprawicy

Błyszczysz inteligencją ,aż miło. Czy to ,że w Polsce nie ma prawdziwej prawicy znaczy ,ze nie ma w tym kraju ludzi o takich poglądach? Reszty nawet nie chce mi się analizować bo nie ogarniam Twojego ciągu logicznego. Dlatego lubię tutaj zaglądać i wspominać mądre słowa Stanisława Lema.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Homo sapiens do myślenia potrzebuje całego mózgu, a nie tylko lewej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porządna propaganda

 

Gdzież napisałem, że porządna?

Pochlebiasz sobie?

 

Czy to ,że w Polsce nie ma prawdziwej prawicy znaczy ,ze nie ma w tym kraju ludzi o takich poglądach?

 

Pewnie nie ma skoro pisze to ktoś kto ma poglądy wszystkich innych.

Szczególnie kiedy tych mających inne poglądy niż On...wg niego nie ma.

Megalomania i egocentryzm czystej wody.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie ogarniam Twojego ciągu logicznego

A to mnie jakoś zupełnie nie dziwi. Zresztą sam przywołujesz Lema, wiec nie muszę tłumaczyć dlaczego mnie nie dziwi.

Czy to ,że w Polsce nie ma prawdziwej prawicy znaczy ,ze nie ma w tym kraju ludzi o takich poglądach?

Zakładając przez chwilę, że nie jesteś wśród tych od Lema; nie, nie ma ludzi o takich poglądach, albo jest ich zupełnie znikoma ilość. Gdyby było ich więcej niż ta garstka, byłaby i jakaś partia chcąc taki elektorat "zagospodarować". Na najprostszej zasadzie podaży zaspokajającej popyt. Skoro takiej partii nie ma to znaczy, ze popytu też nie ma. Powinien to zrozumieć nawet ktoś zaliczany do tych od Lema.

 

Gdzież napisałem, że porządna?

Ani o porządnej, ani o czystej wody, ani o propagandzie, w ogóle nie masz pojęcia. Twoje jakiekolwiek "wywody" choć częściowo tyczące propagandy są tylko po pisiarsku żałosne, bo to jak wysłuchiwać opinii indianina z najgłębszych zakamarków Amazonii, o fizyce kwantowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytaj skoro musisz później cokolwiek napisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błyszczysz Adalbert, błyszczysz. Wymiatasz swoją logiką, oj wymiatasz. Pisz dalej, z chęcią będę czytał.

Zapraszam oczywiście pozostałych członków Yntelygenckyego Klubu Miłośników Wzajemnego Głaskania się po Jajkach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Homo sapiens do myślenia potrzebuje całego mózgu, a nie tylko lewej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tyle tych "błyskotliwych ripost" was obu... Aż żal na to patrzeć, postaralibyście się bardziej. Miałem choć nadzieję, że wreszcie pojawi się jakiś "prawicowiec", choć zwykły prawak, którego stać będzie na więcej. A tu po raz kolejny nic...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co miałby z Tobą gadać i o czym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość glazior

(Konto usunięte)

W Polsce nie ma ani prawicy, ani centroprawicy. Jest tylko pisiarskie katolewactwo i oszołom Korwin

Kolega jest specyficznym inkubatorem głupich myśli.

 

Szkoda tylko,

 

Po co w ogóle rozmawiasz z tym nierozgarniętym wyborcą Patologii Obywatelskiej.

Kiedy mój Tato coś ważnego mi tłumaczył, używał do tego pasa.Tacy jak on i jemu podobni na tym forum partyjni menele rozumieją tylko ból lub cyfry na pasku wypłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu taka cisza o najnowszym sondażu dla OKO press hehe

 

niestety ubrudziłem sobie rączki i wszedłem na ten gadzinowski, antypolski, lewacki portal, specjalnie dla was,

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

widać że sponsorzy z "faterlandu" położyli już laskę na naszej totalnej opozycji i będą rzeźbić mikrona ( na miarę naszych możliwości :D) na rok przed wyborami hehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem już PiSowskim propagandzistom odpisywać, ale zreflektowałem się. To już lepiej iść pod sklepik i przy piwie z wiejskimi mędrcami pogadać. Brednie na takim samym poziomie, a przynajmniej piwa sie człowiek napije. No i trzeba powiedzieć, że lud wiejski stracił sympatię do kasty facetów ubranych w sukienki, co mnie mocno zdziwiło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem już PiSowskim propagandzistom odpisywać, ale zreflektowałem się. To już lepiej iść pod sklepik i przy piwie z wiejskimi mędrcami pogadać. Brednie na takim samym poziomie, a przynajmniej piwa sie człowiek napije. No i trzeba powiedzieć, że lud wiejski stracił sympatię do kasty facetów ubranych w sukienki, co mnie mocno zdziwiło.

 

Bardzo odpowiednie dla ciebie miejsce i towarzystwo, w końcu znajdziesz audytorium na swoim poziomie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość glazior

(Konto usunięte)

iść pod sklepik i przy piwie z wiejskimi mędrcami pogadać.

 

Ty rozmawiasz z wiejskimi mędrcami a ja teraz słucham fajnej muzy stary i nierozgarnięty dzieciorobie.

Pozdrowienia dla wszystkich kodomitów.

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

post-19474-0-02725800-1498252367_thumb.jpg

Edytowane przez glazior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem - wolę gadać z głupkami wiejskimi niż internetowymi, więc sobie daruję.

 

Z tematów politycznych wzruszająca rozmowa Syriusza z Konradem Piaseckim. Pan Redaktor odrobił lekcje i przygotował sobie różne wypowiedzi Syriusza z epoki, gdy był jeszcze jednym z czołowych polityków PO. Piasecki nie musiał się nawet jakoś szczególnie wyzłośliwiać, w odpowiedzi na stwierdzenia Syriusza przypominał mu jego wcześniejsze wypowiedzi i pytał, co się stało się, że tak radykalnie i błyskawicznie zmienił zdanie.

 

Syriusz wypadł totalnie niewiarygodnie i przychylam się do twierdzenia, że za jego woltą stało rozdęte do granic możliwości ego i obietnice, które złożył mu PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używał do tego pasa

Swoje własne kompleksy i bolesne przypadki z dzieciństwa bądź łaskaw zachować dla siebie. Tłumaczenie się tym, że rodzić mocno w dzieciństwie bijał, w debatach politycznych dowodzi tylko, że albo za dużo, albo jednak jeszcze za mało tego pasa używał i w wyniku tego wyrosło co wyrosło.

jemu podobni na tym forum partyjni menele rozumieją tylko ból lub cyfry na pasku wypłat.

To jak mniemam z własnych doświadczeń, bo mentalność tresowanej małpy, która rozumie tylko albo kopa albo banana, jakże charakterystyczna dla pisiarstwa jest jedyną jaką znacie. I właśnie dlatego, że nie potraficie ani sobie wyobrazić, ani żyć w przestrzeni gdzie nie ma ani bananów ani kopów będzie przyczyną waszej klęski. I to sromotnej. Czemuś biedny - boś głupi. Czemuś głupi - boś biedny...

 

stary i nierozgarnięty dzieciorobie.

Z niektórych żadne lanie pasem, chama nie wytłucze.

 

Bardzo odpowiednie dla ciebie miejsce i towarzystwo,

No widzisz jakiś ty nierozgarnięty. To w końcu wasz elektorat, a, że Jaro nie o 2, a o 5 klas mądrzejszy niż wasi to przekabaci i po władzy, władzuni. Gdybyś był mądrzejszy to byś wiedział w najbardziej żywotnym interesie PiS jest by tego akurat audytorium za wszelką cenę nie dać sobie odebrać. Uważniej, i o ile to w ogóle możliwe, ze zrozumieniem czytaj biuletyny z Nowogrodzkiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość glazior

(Konto usunięte)

Dużo słów , mało treści bocznicowy Proust'cie czy raczej bocznicowy Prusie.

 

Z niektórych żadne lanie pasem, chama nie wytłucze.

 

 

Adalbert95 nie pozuj na chama i debila, jeżeli faktycznie nim jesteś.

 

No widzisz jakiś ty nierozgarnięty. To w końcu wasz elektorat, a, że Jaro nie o 2, a o 5 klas mądrzejszy niż wasi to przekabaci i po władzy, władzuni. Gdybyś był mądrzejszy to byś wiedział w najbardziej żywotnym interesie PiS jest by tego akurat audytorium za wszelką cenę nie dać sobie odebrać. Uważniej, i o ile to w ogóle możliwe, ze zrozumieniem czytaj biuletyny z Nowogrodzkiej.

 

 

Nie da się tego czytać.Co za bełkot.

Niektórym to naprawdę brakuje dowcipu i polotu tak potrzebnego podczas pisania w internecie.

Edytowane przez glazior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu taka cisza o najnowszym sondażu dla OKO press hehe

 

 

Mówisz i masz:

"Profile poparcia głównych partii są klarowne. PiS ma elektorat coraz wyraźniej plebejski. Poparcie na wsi sięga 52 proc., w największych miastach jest dwuipółkrotnie niższe (20 proc.). Na partię Kaczyńskiego głosowałoby aż 57 proc. osób po zawodówkach, wraz z wykształceniem poparcie dla PiS spada do poziomu 23 proc. wśród osób po studiach."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się informacje ze spotkania Grupy Wyszechradzkiej z Macronem.Przy okazji zaczyna wyjaśniać się historia towarzyszących spotkaniu manewrów.

 

Polska do końca czerwca przewodniczy Grupie Wyszehradzkiej i pierwotnie proponowała spotkanie z brytyjską premier Theresą May. Ale zwłaszcza Czechy i Słowacja żądały Macrona.

Czeskie media przyniosły plotkę, że Polska chciała odwołania spotkania. – Nie proponowaliśmy odwołania tego spotkania – przekonywał potem minister ds. europejskich Konrad Szymański.

 

Ale z nieoficjalnych informacji od dwóch członków Grupy Wyszehradzkiej jednoznacznie wynika, że Polska pytała Wyszehrad, czy spotkanie z Francuzem powinno się odbyć, biorąc pod uwagę jego czwartkowy wywiad dla ośmiu gazet (w tym „Wyborczej”), w którym oskarżył kraje Europy Środkowej o łamanie wartości europejskich. Warszawa nie sugerowała odpowiedzi, ale sondowała, czy nie ma w Wyszehradzie woli „ostentacyjnego odwołania” spotkania.

 

Widać, że rząd PiS cały czas knuje i gra na osłabienie Unii, ale nawet w tamach Grupy Wyszechradzkiej nie znajduje sojuszników dla swoich pomysłów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym artykule -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - to się niektórym w dupie zagotuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mój Tato coś ważnego mi tłumaczył, używał do tego pasa.T

Efekty widać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poparcie na wsi sięga 52 proc., w największych miastach jest dwuipółkrotnie niższe (20 proc.). Na partię Kaczyńskiego głosowałoby aż 57 proc. osób po zawodówkach, wraz z wykształceniem poparcie dla PiS spada do poziomu 23 proc. wśród osób po studiach."

 

Oznacza to po prostu wzrost wykształcenia i mądrości politycznej na wsi przy jednoczesnym wstecznym ubytku na wykształceniu i wyrobieniu politycznemu w miastach.

Ludzie po zawodówkach mądrzeją, a ludzie po studiach niestety stadnie chwilowo głupieją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oznacza to po prostu wzrost wykształcenia i mądrości politycznej na wsi przy jednoczesnym wstecznym ubytku na wykształceniu i wyrobieniu politycznemu w miastach.

Ludzie po zawodówkach mądrzeją, a ludzie po studiach niestety stadnie chwilowo głupieją.

Dzięki za tę głęboką analizę. To jeszcze nam tylko zdradź czy powstała w wyniku zmądrzenia po zawodówce czy zgłupienia po studiach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradź mi jakie znaczenie ma dla ciebie tamto i jakie ma to czego sobie życzysz?

Jak rozumiem, bez względu na wszystko nie ma dla Ciebie kompletnie żadnego znaczenia ani jedno, ani drugie.

Tak więc po co pytasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste było - a wyniki tych badań tylko to potwierdzają - że PiS to partia populistyczna kupująca wyborców i odwołująca się do najprostszych emocji, które często sama wywołuje.

 

Rozumiem, że w geniusz prezesa wierzą prości ludzie ogłupieni propagandą i kupieni programem 500+. Ale cała reszta?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było kiedyś i jak widać pozostało, czyli cudowna zamiana wody w wino.....ekhm, się znaczy procentów w procenty ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-63728-0-53763300-1498304730_thumb.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dla mózgu najważniejsza jest logika i spójność, a nie prawda. Osoby które powielają fałszywe stwierdzenia, są przekonane, że mówią prawdę i zszokowane, gdy okazuje się, że fakty są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w geniusz prezesa wierzą prości ludzie ogłupieni propagandą i kupieni programem 500+. Ale cała reszta?

 

Nie sądzą aby "sukces" PiS w wyborach był zasługą czyjegoś geniuszu.

Raczej jest to efekt permanentnego braku "geniuszu" w polskiej polityce.

PO przegrało wybory z dwóch powodów, pierwszy - bo nie lubią być dymani na każdym kroku, drugi - owszem realna obietnica zmiany ich

bytu ekonomicznego, choćby te 500+.

 

Kolejnym tematem są "żelazne elektoraty"

Moim zdaniem PiS to jakieś 15 - 20% głosujących, PO - to 5 - 10% (reszta elektoratu to elektorat "pływający" od Skrajnej lewicy po prawicowy środek.

Pozostaje jakieś 70-80% elektoratu (tego głosującego), który powiedzmy jest podatny na "populizm" i nigdy nie wiadomo jak się zachowa przy urnie wyborczej.

Na koniec ta olbrzymia część społeczeństwa, która nie głosuje.

 

Ta część obywateli nie głosuje:

- bo jest zniechęcona do polityki,

- bo po co?

- bo nie ma na kogo

- bo nie ma czasu

- z lenistwa

- bo jest im obojętne kto rządzi.

 

Zawsze i co 4 lata jest jakaś "nadzieja", że te przynajmniej 50% nie głosujących zagłosuje.

Jest tylko kwestia na kogo z tych dwóch PO czy PiS?

 

Póki co nie ma innej alternatywy - dlatego też głosujących wciąż będzie na poziomie 45-55 %.

Czyli główne siły polityczne w tym kraju nadal będą reprezentantem co najwyżej 25 % całego społeczeństwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jest to efekt permanentnego braku "geniuszu" w polskiej polityce.

Nie zauważyłeś bardzo dużego wpływu zbiegu okoliczności który był spowodowany błędami popełnionymi przez SLD. To było decydujące że PiS rządzi samodzielnie choć rzeczywiście miał zawsze możliwość koalicji z Kukizem a to niewiele by zmieniło w "rozdupcaniu" polskiej demokracji.

Również błędna/słaba kampania Komorowskiego który roztrwonił ogromną przewagę też się do tego przyczyniła. A wystarczyło trochę więcej intensywności żeby miał kto chronić instytucje demokratyczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko mieści się w ogólnym braku "geniuszu" politycznego czyli braku jednostki, jednostek wybitnych, które "rozruszałyby"

proces wyboru i doboru polityków do rządzenia tym krajem.

 

Póki co, czy komuś się podoba czy też nie - Kaczyński mimo wszystko "wybija" się pod każdym politycznym względem

przy miernym Schetynie czy Petru.

Kukiza nie przymierzam bo nie wiem na co Go w ogóle stać.

 

błędna/słaba kampania Komorowskiego

 

Wybacz ale obiektywnie rzecz ujmując to generalnie Komorowski w ogóle słaby był, jest i będzie we wszystkim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale obiektywnie rzecz ujmując to generalnie Komorowski w ogóle słaby był, jest i będzie we wszystkim.

Możliwe, ale w porównaniu do zdalnie sterowanego Dudusia, mistrza długopisu, to był mistrz świata. Zresztą potwierdza to w wywiadach już po swojej kadencji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.