Skocz do zawartości
IGNORED

Propozycje i uwagi dotyczące Forum


EDDY

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

(Konto usunięte)

Ale jak z kimś rozmawiasz w gronie dyskutantów face to face, to łatwo się z jakimś baranem pożegnać i się go z dyskusji pozbyć. Tutaj natomiast już nie. Więc jest mnóstwo osób które nie wiedzą nic w danym temacie a przychodzą tylko robić bagno. Jak go ktos w końcu zbanuje, to i tak nic sobie z tego nie robi tylko idzie robić gnój gdzie indziej. Na moderację najczęściej nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość SlawekR

(Konto usunięte)

Trudno zgodzić się z systemem, który uzależnia stosowanie systemu "lajków" od zalogowania na FB, gdyż wymusza to posiadanie swojego konta tamże. Wielu (w tej liczbie ja) jest takich, którzy konta na FB nie mają i mieć nie zamierzają. Dlaczego musi to skutkować dla nas statusem B-class Forumowicza (pozbawionego pewnych możliwości)?

 

Pełna zgoda: dotychczasowy system był niedoskonały i często (za często) nadużywany. Nie wylewajmy jednak dziecka z kąpielą. Wnioskuję przywrócenie sytemu "lajków" w postaci zmodyfikowanej, aby nie były one anonimowe. To (jak się wydaje) powinno ukrócić samowolę i przekształcanie systemu ocen w jego karykaturę.

 

Sławek wspomniał powyżej, że system "lajków" obciąża silnik Forum, a staramy się o poprawę jego wydajności. Czy jednak jedyną drogą dla osiągnięcia tego celu jest likwidacja niektórych funkcjonalności? Nie lepiej pomyśleć o zmianie samego silnika na nowocześniejszy, doskonalszy i bardziej wydajny?

 

 

Bardzo przepraszam. Ja nie korzystam nieodpłatnie. Jestem klubowiczem regularnie opłacam ustaloną przez Właściciela Forum doroczną składkę członkowską. Rozumiem, że Właściciel szuka dróg finansowania. Ale dlaczego takich, które ograniczają niektórym funkcjonalność?

 

Bobcat, wszystko jest kwestią do dyskusji. Przy czym raczej do racjonalnej wymiany zdań, jaką prowadzisz. A nie tak jak niektórzy usiłują to robić, na zasadzie rzucania się i obrażania na system.

 

Mnie tam osobiście też system lajków facebookych nie jest do niczego potrzebny. Ba, uważam go za całkowicie zbędny. Tak samo jak każdy innych system "kolejek". Po co to komu na forum dyskusyjnym, żeby robić z niego drugiego Facebooka? Więc póki co to tylko rozważana opcja, nic więcej.

 

Moim zdaniem, wzorem większości for, każdy tego typu system, czy to własny, czy zewnętrzny i tak przynosi więcej wad niż realnych korzyści. I dlatego generalnie jest tendencja do odchodzenia od takich wynalazków w ogóle na forach. A jak ktoś ma nieodpartą chęć tego typu "socjalizowania się" to od tego ma serwisy dedykowane. Więc nie ma co dublować ich funkcjonalności.

 

Ja też opłacam kartę klubową, ale jakoś nie tęsknię za "kolejkami" i nie odczuwam ich braku i akurat nie odbieram tego, jako pozbawienia mnie istotnych przywilejów. Bo dla mnie cały ten system to dziecinada, całkowicie zbędna. Ale to moje prywatne zdanie. Aczkolwiek każdy inny racjonalny głos w tej sprawie jest ważny, bo czemu by nie. Przy czym z naciskiem na słowo "racjonalny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem zwolennikiem Facebooka - mam tam co prawda konto i czasami zaglądam co się dzieje, ale nie mam absolutnie żadnej potrzeby pisania o tym co dzieje się u mnie. I mam wrażenie że tak się dzieje z większością osób które szanują swój czas oraz czas innych.

 

Fejsbukowego przycisku "Lubię" chronicznie nie cierpię, do tego stopnia że skonfigurowałem AdBlock-a tak by to wycinał ze wszystkich stron które odwiedzam. Ale też zdaję sobie sprawę że są ludzie którzy uważają to za przydatne, jednak myślę że na naszym forum takowych jest niewiele.

 

A może zamknąć całkiem "Bocznicę"?

Zobaczcie drodzy moderatorzy ile problemów odpadnie a zostanie tematyczne forum.

 

To jedna z opcji którą bierzemy pod uwagę. Osobiście byłbym za, jednak historia pokazuje że na każdym forum wcześniej czy później taki dział się samoistnie tworzy - i nie wiem czy warto z tym walczyć.

 

Wcześniej proponowałem ewentualny podział Bocznicy na części, ale nie spotkało się to ze specjalnym zainteresowaniem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kompletnie nie trafia racjonalna argumentacja. Zacietrzewienie na samo słowo "Facebook" przesłania możliwość racjonalnego myślenia. Napiszę jeszcze raz. Jeśli nie jesteś zalogowany na portalu społecznościowym, nie będziesz nawet wiedzieć, że coś takiego funkcjonuje. Nic się nie zmieni z Twojego punktu widzenia, w odniesieniu do sytuacji obecnej.

 

Mam rozumieć, że nikt nie będzie mógł oceniać moich postów za moimi plecami, skoro nie mam tam konta?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy określenie charakteru forum, nie leży jednak w gestii właściciela

Owszem, na szczęście w tym przypadku właściciel mocno liczy się ze zdaniem użytkowników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedna z opcji którą bierzemy pod uwagę. Osobiście byłbym za, jednak historia pokazuje że na każdym forum wcześniej czy później taki dział się samoistnie tworzy - i nie wiem czy warto z tym walczyć.

 

Oczywiście że nie warto z tym walczyć.

Przez te lata dowiedziałem się z bocznicy ogromnej liczby ciekawych rzeczy. I spojrzenie na nie przez pryzmat różnych światopoglądów, też dawało sporo do obiektywnego myślenia.

A i techniczna szczegółowa tematyka jest bardzo użyteczna. Pytanie w sylu "zepsuł mi się prodziż, jak by można to naprawić?" jest jak najbardziej na miejscu.

Zagadnienia z zakresu historii, żywienia, obronności też są bardzo interesujące, i nie rozumiem dlaczego grupa ludzi na poziomie nie miałaby możliwości o tym porozmawiać.

No, z religią i polityką jest gorsza sprawa, bo rozmówcy za bardzo kierują się emocjami. Ale to tak samo jakby np. zamykać jakąś szkołę tylko dlatego że grupka uczniów pali papierosy w krzakach. Znacznie sensowniej jest zamykać urwisów w kozie.

 

Zresztą łatwo się domyślić że i liczba wejść poleci na łeb bez bocznicy. Bo ileż można czytać o sprzęcie grającym ? Nawet jeśli się to lubi.

 

Ps. A, o UFO na przykład, to się z tego forum dowiedziałem dużo więcej niż do tej pory przez całe życie. : -)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga administracjo czy bany prywatne i prewencyjne we wszystkich wątkach zostaną zniesione?

 

Czy moderatorzy łamiący regulamin i netykietę zostali ukarani?

 

Póki co ilość restrykcji narzuconych na użytkowników mocno zniechęca i wywołuje niesmak. Proszę zamieścić oficjalne dane odnośnie ilości pisanych postów, zakładania nowych tematów i odwiedzin strony audiostereo.

Mam nieodparte wrażenie, że nastąpiło mocne przewietrzenie i skromna ilość merytorycznych wpisów. A miało być zupełnie odwrotnie.

 

Może nadszedł czas aby zamiast bronić handlarzy, łamiących prawo moderatorów i święte krówki posłuchać użytkowników, którzy tworzyli ten serwis?

Jeżeli Państwu nie zależy na pozycji portalu, cena akcji w granicach 1-5 groszy + coroczne straty są pożądane to proszę kontynuować dzieło zniszczenia.

 

Przed upadłością proszę się do mnie zgłosić, odkupię pozostałe zgliszcza.

 

 

Strona techniczna działania tego forum jest KATASTROFALNA! Czas zapisywania i edycji na poziomie początków internetu. Widać zawodzą Państwo na wszystkich frontach. Zamiast banować lepiej popracujcie nad poprawnym działaniem serwisu. mlb jako informatyk powinieneś pomóc, bo piszesz co niemiara tylko nie w temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@excel - najwyraźniej nie rozumiesz na czym polega funkcja moderatora na tym forum. Jesteśmy przede wszystkim użytkownikami, a to że bliżej współpracujemy z Administracją - ta współpraca jest dobrowolna z obydwu stron i wcale nie powoduje że decydujemy o zmianach na tym forum. Podsumowując - nie wiem o co Ci chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ceną za płynne działanie forum ma być brak możliwości stawiania kolejek, to jestem za.

Tym bardziej jeśli ma to być w jakimkolwiek stopniu powiązane z fejsbukiem, a nawet jeśli nie,

to i tak "lajkowanie" na forum dla dorosłych facetów uważam za infantylne i całkowicie zbędne.

Gdybym w oparciu o ilość punktów reputacji miał oceniać wiarygodność użytkowników tego forum

i nie daj boże na tej podstawie dokonywał wyborów, to bym na tym wyszedł ... że strach pomyśleć.

 

Ale jak z kimś rozmawiasz w gronie dyskutantów face to face, to łatwo się z jakimś baranem pożegnać i się go z dyskusji pozbyć. Tutaj natomiast już nie. Więc jest mnóstwo osób które nie wiedzą nic w danym temacie a przychodzą tylko robić bagno. Jak go ktos w końcu zbanuje, to i tak nic sobie z tego nie robi tylko idzie robić gnój gdzie indziej. Na moderację najczęściej nie ma co liczyć.

Rozumiem, że masz na myśli przede wszystkim swój autorski wątek o wyczynach Kuleszy w którym zbanowałeś 98% dyskutantów

tylko dlatego, że ośmieli się nie podzielać Twojego entuzjazmu oraz zachwytów nad osobą megakonstruktora i jego megadziełami?

 

P.S.

Do południa wszystko śmigało aż miło. Po godzinie 14-tej forum znowu zaczęło przymulać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej właściciele próbują sobie zrobić dodatkową reklamę poprzez przeklętego Facebooka, od którego coraz więcej osób dostaje odruch wymiotny.

Zgadzam się, bo jak można wytłumaczyć fakt usunięcia kolejkowania na rzecz robienia tego samego, ale wyłącznie dla wybrańców FB ? Albo wszyscy albo nikt, bo inaczej robi się jeszcze większy dym. No chyba że chodzi o interesy, to wtedy nie przeszkadzam. Tylko wypadałoby jasno powiedzieć co i jak. Najważniejsza jest prawda, najgorsza, ale prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fejsbukowego przycisku "Lubię" chronicznie nie cierpię, do tego stopnia że skonfigurowałem AdBlock-a tak by to wycinał ze wszystkich stron które odwiedzam.

Jak to zrobić globalnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest świat zorganizowany, jeśli ktoś chce korzystać nieodpłatnie z jakiegoś forum, to musi przyjąć do wiadomości fakt, że właściciel szuka dróg finansowania, aby móc komercyjne forum utrzymać.

To jest największa bzdura w biznesie jaką powszechnie wciska się ludziom. Firmie przede wszystkim chodzi o JAK NAJWIĘKSZE ZYSKI, a nie o szukanie funkcjonalności i upustów dla zwykłych ludzi, utrzymujących ten biznes. Tak samo nawija się na uszy makaron przekonując nas, ze gdyby nie zasyrwające całe pasmo telewizyjne reklamy- bulilibyśmy setki złotych za oglądanie nudnej telewizji. To jest kłamstwo wymyślone dla nas.

 

Sławek wspomniał powyżej, że system "lajków" obciąża silnik Forum, a staramy się o poprawę jego wydajności. Czy jednak jedyną drogą

Tak,tak, zaraz SławekR w jednym zdaniu złożonym wyłoży nam, że reklamy na forum najpewniej przyśpieszają cały system i bez nich nic by już nie działało. :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość GratefullDe

(Konto usunięte)

Generalnie najwiecej spowalniają silnik forum wpisy w watkach :/

 

A skoro tak, to proponuję:

W poniedzialki i czwartki piszemy tylko w stereo i dyi

We wtorki i piatki analog , lampa, akustyka

Bocznica i reszta w weekend

 

Dni, w ktorych nie piszemy to czytamy :)

 

W swieta wyłączamy reklamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Father_PiO

(Konto usunięte)

Rozumiem, że masz na myśli przede wszystkim swój autorski wątek o wyczynach Kuleszy w którym zbanowałeś 98% dyskutantów

tylko dlatego, że ośmieli się nie podzielać Twojego entuzjazmu

 

Na to wygląda. Swoją drogą, ten wątek to reklama, jak to się nazywa w regulaminie? Marketing szeptany? To chyba jest nielegalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość SlawekR

(Konto usunięte)

Zgadzam się, bo jak można wytłumaczyć fakt usunięcia kolejkowania na rzecz robienia tego samego, ale wyłącznie dla wybrańców FB ? Albo wszyscy albo nikt, bo inaczej robi się jeszcze większy dym. No chyba że chodzi o interesy, to wtedy nie przeszkadzam. Tylko wypadałoby jasno powiedzieć co i jak. Najważniejsza jest prawda, najgorsza, ale prawda.

 

 

Jeszcze raz napiszę, to tylko rozważana propozycja. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim. Wyłączenie systemu kolejek, w naturalny sposób wiąże się z tym że podejmowana jest dyskusja na temat alternatywnych rozwiązań. Ale nikt nie zamierza na siłę nikogo uszczęśliwiać. Co nie znaczy, że nie można przedyskutować możliwych dostępnych opcji. W końcu po to pierwotnie został założony wątek, noszący tytuł, nomem omen, a jakże "propozycje i uwagi....". Więc padła propozycja, którą być może byliby zainteresowani Ci którym doskwierać może brak systemu kolejek. Ale jak nie będzie takiego zainteresowania, to nikt nie wprowadzi nic na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzez kolejki zawiązywały się sympatie, koleżeńskie oczywiście. A tak? Znowu trzeba będzie na siebie wilkiem patrzeć :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacietrzewienie na samo słowo "Facebook" przesłania możliwość racjonalnego myślenia.

Zdaje się do niedawna też byłeś przeciwnikiem FB. Nawet się chwaliłeś, że nie jesteś obecny na tym portalu. Też nie jestem tam obecny i jest to raczej powód do dumy niż zmartwienia. Co się zmieniło ? Czy punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ?

Forum dalej chodzi jak traktor z lat 50 ubiegłego wieku, więc te punkty popularności sprytnie zlikwidowane pod hasłem przyśpieszenia działania nic nie pomogły użytkownikom.

Pozdrawiam manipulatorów ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedna z opcji którą bierzemy pod uwagę. Osobiście byłbym za, jednak historia pokazuje że na każdym forum wcześniej czy później taki dział się samoistnie tworzy - i nie wiem czy warto z tym walczyć.

Usuńcie z serwera tysiące zdjęć a przede wszystkim setki filmików Hjujni, wklejone przez 747, zobaczycie jak wam serwer odetchnie i przyśpieszy. Nie trzeba będzie kombinować z kolejkami i za zamulanie serwera odpowiedzialności zrzucać na forumowiczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość SlawekR

(Konto usunięte)

Poprzez kolejki zawiązywały się sympatie, koleżeńskie oczywiście. A tak? Znowu trzeba będzie na siebie wilkiem patrzeć :-)

 

 

Sympatie to się mogą zawiązywać poprzez uczestnictwo w rzeczowych i merytorycznych dyskusjach, ale jakoś ciężko mi dostrzec wpływ anonimowych "kolejek" na zacieśnianie więzów koleżeńskich. Gromadzenie anonimowych punktów, za równie anonimowe rzeczy, bo przecież w profilu nie ma informacji, czy to za polityczne wynurzenia, czy za merytoryczne wpisy audio, też ciężko powiązać z sensownym wpływem na przyjaźnie.

 

Usuńcie z serwera tysiące zdjęć a przede wszystkim setki filmików Hjujni, wklejone przez 747, zobaczycie jak wam serwer odetchnie i przyśpieszy. Nie trzeba będzie kombinować z kolejkami i za zamulanie serwera odpowiedzialności zrzucać na forumowiczy.

 

 

To sensowna uwaga, w sensie technicznym .Powiniem być w systemie zaimplementowany mechanizm ograniczający ilość zdjęć i filmów możliwych do wrzucenia, a przypadających na jeden post. Bo inaczej to każdy tego typu silnik forum, zacznie mulić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dla mnie cały ten system to dziecinada, całkowicie zbędna.

A mnie się przydawała bo ułatwiała szybkie odnalezienie ciekawych wypowiedzi przez zakładkę reputacja u popularnych użytkowników. Teraz nie będzie to takie proste, ale cóż władza ma zawsze rację jak w systemach ............ ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się do niedawna też byłeś przeciwnikiem FB. Nawet się chwaliłeś, że nie jesteś obecny na tym portalu. Też nie jestem tam obecny i jest to raczej powód do dumy niż zmartwienia. Co się zmieniło ? Czy punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ?

Po latach SławekR napisze książkę i wyjaśni powolutku o co w tym wszystkim tak naprawdę chodziło, tieper nielzia :-)

 

Fajnie, że na razie wycofał się z tego kontrowersyjnego pomysłu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatie to się mogą zawiązywać poprzez uczestnictwo w rzeczowych i merytorycznych dyskusjach, ale jakoś ciężko mi dostrzec wpływ anonimowych "kolejek" na zacieśnianie więzów koleżeńskich.

Słabo obserwujesz to forum. Ja mam inne wrażenie (spostrzeżenia).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej proponowałem ewentualny podział Bocznicy na części, ale nie spotkało się to ze specjalnym zainteresowaniem

 

Jak rozumiem moderatorzy w sprawach ew. nowego kształtu forum (bocznica) dyskutują tu w imieniu właściciela?

 

Panowie! ile osób w tym temacie dyskutuje? czy to jest reprezentacja w jakimkolwiek userów tego forum?

 

Cały czas widzę kilku frustratów, którym się nic nie podoba, a ostatnio wrogiem nr 1 jest FB.

 

Chcecie zasięgnąć opinii? to proszę założyć osobny temat w jakimś częściej odwiedzanym miejscu, i niech więcej osób się wypowie.

 

Przypominam, to Forum nie jest tylko dla kilku uciśnionych frustratów (około 5-6) ciągle tu piszących.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość SlawekR

(Konto usunięte)

Zdaje się do niedawna też byłeś przeciwnikiem FB. Nawet się chwaliłeś, że nie jesteś obecny na tym portalu. Też nie jestem tam obecny i jest to raczej powód do dumy niż zmartwienia. Co się zmieniło ? Czy punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ?

Forum dalej chodzi jak traktor z lat 50 ubiegłego wieku, więc te punkty popularności sprytnie zlikwidowane pod hasłem przyśpieszenia działania nic nie pomogły użytkownikom.

Pozdrawiam manipulatorów ;-)

 

Nic się nie zmieniło, nie dalej jak kilka postów temu ponownie to samo powtórzyłem. Nie mam konta na Facebooku i mieć nie zamierzam. Powiewa mi wykwintnie, system lajków, czy to facebookowych, czy jakichkolwiek innych. Uważam go za zbędny i niczemu nie służączy, a wręcz dziecinny.

 

Ale to moje zdanie prywatne, a z drugiej strony, staram się uszanować potrzeby i oczekiwania innych. Jeśli ktoś będzie mieć taką potrzebę, to niech sobie ma system "fejsbookowy". Mnie nic do tego, do czasu aż nie będzie mi to bezpośrednio szkodzić.

 

Podałem info o możliwości rozważenia takiego systemu, chociaż osobiście jestem jego zagorzałym przeciwnikiem. Ale nie ma powodu, abym kierował się prywatą i małostkowością, tylko dlatego że sam za czymś nie przepadam. I innym polecam gorąco podobne podejście, odrobina tolerancji jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę powszechnie panoszącego się fejsbuka i nachalnych reklam zagnieżdżających się w każdym miejscu naszego życia - i od razu zostałem frustratem. Dobre :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będzie mieć taką potrzebę, to niech sobie ma system "fejsbookowy".

Ale ja nie chcę być na FB.

A co z tym forumowym "Traktorem". Jeszcze rok temu u mnie problem nie istniał a teraz staje się coraz bardziej upierdliwy. Od razu dodam że raz jest lepiej a raz gorzej a czasem tragicznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk wyloguj się popsuł.

 

Nie wylogowuje mnie ... albo niby wylogowuje ale po powtórnym wrzuceniu jakiejś strony AS jestem zalogowany ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PUNKS NOT DEAD ' ... analogowo w cyfrowym świecie ... '

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.