Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .. jaki na dziś warto kupić denon pma i dcd miałem zestaw 2500 i sprzedałem  bo mi sie znudził 😂😋😜 i teraz co warto kupić z Denon.. bo kompletnie nie wiem czy isc dalej od nowa w 2500 czy spróbować 110 ale czy jest lepiej względem 2500 jak tak to o ile i czy warto ogólnie 110 czy zostać i kupić od nowa 2500 .. prosze o pomoc kable rca i głośnikowe to nadal chord epic .. glosniki będą  za kilka mc Klipsch RF 7III .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o nowy cd 110 czy jest duuuza przewaga nad 2500 czy majac pma 110 do tego cd 2500 i bedzie w sumie to samo czy jednak musi byc ten cd 110 ..Ktos wie jak gra ten nowy cd 110 i czy naprawde jest wow czy raczej male zmiany i tylko nabijanie klienta na kase .....zastanwaim sie bo cd 2500 moge miec za 1600 funtow a nowy waidomo duzo drozej 2800 funtow  i czy jest warte zakupu ... Czy moze byc pma 110 a cd 2500 czy jednak  nie chyba ze jest naprawdec duuzy przeskok miedzy tymi cd .. sorry za bledy  nie mam pl klawiatury w kompie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, izapat napisał:

Jak Ci się Denon znudził , to poszukaj czegoś z innych firm. Nie podałeś żadnych szczegółów. Forum , to nie sklep . 

Właśnie w tym problem że coś innego to ciężko po prostu znudził mi się jakoś po miesiącu ..  Nie miałem zastrzeżeń do jakości dźwięku ..  

 

jakos tak wyszło .. chyba nadal nie wiem czego chce .. i tu jest problem 

A w tej cenie coś innego to ciężko wybrać żeby przebiło Denona ..chyba ze  advance acoustic i110 

 

https://advance-acoustic.com/en/hifi-elements/integrated-amplifier/157-x-i1100

 

niby jest potencjał parametry dobre leprze niż denon ale hmmm  nie wiadomo jak to gra .. 

  Zastanawiam się aby Dac szanse Denon   110 chyba ze wyjdzie za jesień coś nowego 🙂 to się poczeka .. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Knaplukasz napisał:

Mam pytanie o nowy cd 110 czy jest duuuza przewaga nad 2500 czy majac pma 110 do tego cd 2500 i bedzie w sumie to samo czy jednak musi byc ten cd 110 ..Ktos wie jak gra ten nowy cd 110 i czy naprawde jest wow czy raczej male zmiany i tylko nabijanie klienta na kase .....zastanwaim sie bo cd 2500 moge miec za 1600 funtow a nowy waidomo duzo drozej 2800 funtow  i czy jest warte zakupu ... Czy moze byc pma 110 a cd 2500 czy jednak  nie chyba ze jest naprawdec duuzy przeskok miedzy tymi cd .. sorry za bledy  nie mam pl klawiatury w kompie ...

I ktoś coś wie jak się ma Cd 2500 do 110 Versji i pma 2500 do 110 ? 
 

jest taka przepaść ze warto model 110 Cd jak i pma czy jednak nie .. ktoś ma i może coś powiedzieć  jak jest naprawdę .. ? 

A jaki Nie  denon 110  to co myślicie o Michi  3 i acoustic advance i110 ? 
 

triody klasa A i b Hi End i pobór  mocy duuuuzo większy niż  denony na kanał tez 200 watt ..  Jest problem nie wiem jak to gra..  w ciemno też nie będę brał .. a w uk A ciężko wypożyczać.. ale może ktoś coś wie o nich .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś do swojego Denka ma podłączone Monitor Audio Silver 500 G6/7 ? Może ktoś słuchał takiego połączenia ?

Denon PMA-2000r/Denon DCD-1550AR/Denon TU-1500RD/Rotel RX-602/Monitor Audio Silver 8 + kable bi-wiring, DIY by johnys/DIY Citrone Tube Sabre DAC na lampach 6sn7/DIY IC-RCA Citrone Venture/IC-RCA na XLR +USB+Coaxial+zasilający DIY by johnys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.05.2022 o 18:21, Knaplukasz napisał:

Witam .. jaki na dziś warto kupić denon pma i dcd miałem zestaw 2500 i sprzedałem  bo mi sie znudził 😂😋😜 i teraz co warto kupić z Denon.. bo kompletnie nie wiem czy isc dalej od nowa w 2500 czy spróbować 110 ale czy jest lepiej względem 2500 jak tak to o ile i czy warto ogólnie 110 czy zostać i kupić od nowa 2500 .. prosze o pomoc kable rca i głośnikowe to nadal chord epic .. glosniki będą  za kilka mc Klipsch RF 7III .. 

Jest tu w klubie wpis od gościa co kupił PMA - 110 i po nie długim czasie dokupił DCD - 110 i był zachwycony - , wystarczy poczytać. Ja sam kilka stron wcześniej zamieściłem odnośnik do wypowiedzi innego forumowicza który odsłuchiwał i porównywał bezpośrednio PMA 110 z innymi wzmakami nawet droższymi i też był pod wrażeniem Denona. Wiec myślę że warto . Nie wiem jak Denon zagra z twoimi kolumnami - to inna sprawa. Ale ponoć PMA 110 w porównaniu z wcześniejszym PMA 2500 to przepaść. Może warto pojechać do jakiegoś sklepu na odsłuch , albo jeszcze lepiej wypożyczyć zestaw do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, danielzy napisał:

Jest tu w klubie wpis od gościa co kupił PMA - 110 i po nie długim czasie dokupił DCD - 110 i był zachwycony - , wystarczy poczytać. Ja sam kilka stron wcześniej zamieściłem odnośnik do wypowiedzi innego forumowicza który odsłuchiwał i porównywał bezpośrednio PMA 110 z innymi wzmakami nawet droższymi i też był pod wrażeniem Denona. Wiec myślę że warto . Nie wiem jak Denon zagra z twoimi kolumnami - to inna sprawa. Ale ponoć PMA 110 w porównaniu z wcześniejszym PMA 2500 to przepaść. Może warto pojechać do jakiegoś sklepu na odsłuch , albo jeszcze lepiej wypożyczyć zestaw do domu.

Hey No 2  2 dni temu w ciemno kupiłem pma 110  Denon dziś zaraz będzie 😀 dałem okazja nowy 5 lat gwarancji w UK 2500 £  funtów .. wiec Chyba nie dużo .. co do Cd to hmm może jednak  wybiorę znowu model  2500 . Bo czy usłyszymy różnice w Cd 2500 a Cd 110 hmmm ..   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Knaplukasz napisał:

Hey No 2  2 dni temu w ciemno kupiłem pma 110  Denon dziś zaraz będzie 😀 dałem okazja nowy 5 lat gwarancji w UK 2500 £  funtów .. wiec Chyba nie dużo ..

Jeżeli  w normalnym sklepie to cena super. W Polsce cena 19 tyś. Pln.

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, danielzy napisał:

Jest tu w klubie wpis od gościa co kupił PMA - 110 i po nie długim czasie dokupił DCD - 110 i był zachwycony - , wystarczy poczytać. Ja sam kilka stron wcześniej zamieściłem odnośnik do wypowiedzi innego forumowicza który odsłuchiwał i porównywał bezpośrednio PMA 110 z innymi wzmakami nawet droższymi i też był pod wrażeniem Denona. Wiec myślę że warto . Nie wiem jak Denon zagra z twoimi kolumnami - to inna sprawa. Ale ponoć PMA 110 w porównaniu z wcześniejszym PMA 2500 to przepaść. Może warto pojechać do jakiegoś sklepu na odsłuch , albo jeszcze lepiej wypożyczyć zestaw do domu.

Ten gość to ja.

Nadal jestem zachwycony. Gra to z Audiovector r1 signature i japońskich kablach furutech. 

Miałem kiedyś pma2500 z dcd800

Bez porównania. Dużo więcej szczegółów i przestrzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, HipertrofiaAbsolutu napisał:

Ten gość to ja.

Nadal jestem zachwycony. Gra to z Audiovector r1 signature i japońskich kablach furutech. 

Miałem kiedyś pma2500 z dcd800

Bez porównania. Dużo więcej szczegółów i przestrzeni.

A co myślisz o Cd 110 warto czy Cd dcd 2500 do pma 110 wystarczy na dobrych kablach ..  

Edytowane przez Knaplukasz
Błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam warto ? 
 

co myślicie  do płyt  Cd  i super Audo Cd  DVD player Denon  DVD A1ud 

 

po przeglądzie 2021 listopad w servicie denon laser nowy itd nowy był po 4.500 funtów i to najlepiej wykonany w historii  sprzęt  i ze  ma super jakość dzwieku  i lepiej gra  Cd i Sacd w szczególności lepiej niż dcd 2500 i dcd 110 

 

moge mieć stan igła za 1200 funtów 

 

co o tym myślicie .. warto go mieć do Sacd ?? 
 

stan igla 

BC3F1134-0753-4408-B4F4-7F581BB9C260.jpeg

098E2CC8-5E38-4E7C-BBCA-FD83FB657372.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie uczono że odtwarzacz DVD jest do filmów a odtwarzacz CD do muzyki. Ok ten Odtwarzacz jest z najwyższej połki ale to tzw kombajn mający dekodery do wszystkiego , a DCD 110 jest nastawiony tylko na muzykę. Ja bym zakupił DCD 110.  No ale decyzja należy do ciebie , poza tym jak to mówią - jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości Denona :

PMA-900HNE ( sieciowy ) 999€

PMA-1700NE 1999€ następca 1600

DCD-900NE 499€ następca 800

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze zdjęcie nowości :

3601-281-1f1e4b0da5f568e27a0ce25ad7935934-3900x1841.jpg

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMA-1500AE kupowałem za 2600

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, kapusta7 napisał:

Pma 1700 ne 9000 zl.

W dupach im się przewraca.

Myślę,  że rynek zweryfikuje ceny... Nie będzie popytu to być może cenę zrobią uczciwszą. Choć w audio to ciężka sprawa...

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże firmy boją się inwestować w streamery.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, costa brava napisał:

Skoro 1700ne za 9500 ( bo za tyle widzę  na Alledrogo) to następca 2500ne pewnie  dogoni Yamahe as2200 za 18400 🙂

Wirus wie co robi w tym Szanghaju 

Dobrze, że udało mi się kupić a110 jeszcze przed podwyżką i nowymi seriami.

Brakuje tylko dobrego streamera...a chciałbym zostać przy Denon.

Boję się jednak, że Marantz poszedł w sacd + streamer, a Denon pójdzie w wzmak + streamer w jednej obudowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
41 minut temu, kapusta7 napisał:

Pazernoty nie mają umiaru

Jak u większości konkurencji tak i tu działa ta sama zasada, dystrybutor ma 100 % marży od ceny zakupu u producenta i diler ma 100% marży od ceny zakupu u dystrybutora. I z ceny początkowej 2 kzł z ogonkiem robi się 9 kzł z ogonkiem. Wszystko gra 🙂

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.