Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne wyobrażenie o elektro handlu .

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detaliści na dużych klockach ok 30% , dystrybutorzy ok połowy tego.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, marek-1969 napisał:

Detaliści na dużych klockach ok 30% , dystrybutorzy ok połowy tego.

Korci mni, żeby podać Ci konkretne salony i ceny po rabatach za Naimy SuperNait 3, nait xs3, naim Atom HE, Leema Tucana 2, Focal Clear Mg, Chord Mojo 1 i 2, Chord Qutest, Dali Menuet SE, itd., itd.

Zobaczyłbyś te zaledwie 30% u detalistów... 

Pozdrawiam serdecznie ale bajek to my sobie nie opowiadajmy. Jest jak jest i tyle.

 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.05.2022 o 15:25, kapusta7 napisał:

Budżetówka za 10 tyś 😀 , to ile w takim razie będzie kosztował Hi-end?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.05.2022 o 21:31, rafal735r napisał:

Wątpię. Sam dostałem ponad 15% rabatu i to od ręki. I w cale nie był to jakiś mega drogi klocek. A i tak na nim zarobili 

Zgadza się. Średnio w cenie końcowej, 21% to cena producenta, reszta ceny to marża dystrybutora i sprzedawcy bezpośredniego oraz podatek VAT. Dotyczy to większości towarów, nie tylko elektroniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać Denon poszedł po rozum do głowy i w Pma 1700 Ne przywrócili funkcje pracy wzmacniacza w trybie koncowki. Co nie zmienia faktu że 9500 za ten wzmacniacz to o połowę za dużo. Lepiej już kupić 2500 NE.

PMA-1700-NE-5.jpg

Edytowane przez kapusta7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kapusta7 napisał:

Zapewne tek samo jak poprzednicy. Ja nie wierzę w zmiany brzmienie. Jadą ze zmianami w wyglądzie i brandzluja ze złączami dodając je i ujmując. Po cyfrze może być inaczej.

To jest ostatnio taka polityka wielu firm. Odcinanie kuponów. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
7 minut temu, HipertrofiaAbsolutu napisał:

Zastał jeszcze na sprzedaż DCD a110 - 3 miesięczne. Stan Perfekt pełen komplet dokumentów - dla forumowiczów 11tyś zł W razie pytań - priv 

 

 

 

 

7 minut temu, HipertrofiaAbsolutu napisał:

Zastał jeszcze na sprzedaż DCD a110 - 3 miesięczne. Stan Perfekt pełen komplet dokumentów - dla forumowiczów 11tyś zł W razie pytań - priv 

 

 

 

Jakby nie przeprowadzka  do nowego domu to sam bym wziął Cd warto 

brać 

 

Wzmak a110 kupiłem i oddałem jakaś była   z nim  Lipa grało porażka ale Cd warto brać w ciemno 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witajcie, 

Jakiś czas temu używałem Denona AVR-X4200W z podpiętym na fronty PMA1510. Pisałem już później, że mi ten ampli nie pasował dźwiękowo. I zrobiłem poważny błąd, bo poza ampli pozbylem się także 1510-ki😟 Zachciało mi się droższego ampli. Bo zagra lepiej. Wybrałem Yamahe AVENTAGE RX-A2070. Nie zagrało lepiej. Zatem wracam do wzmacniacza żeby stereo było w porządku. I pytanie - na Alledrogo jest PMA1520 za 2500 - czy to dobra cena? Przyjmując, że jest jak pisze sprzedawca, w pełni sprawny. A przy okazji czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym sprzedającym? 

https://allegro.pl/oferta/denon-pma-1520ae-12440608594

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.07.2022 o 13:26, danielzy napisał:

Wzmacniacze Denona szczególnie te wysokie modele potrzebują min 100h grania - aby się wygrzały i wtedy pokażą na co je stać. Nowe grają " słabo " , ale myślę że inne firmy mają podobnie.

Witam który Dac jedt najlepszy .. w Rotel Rc 1590 czy Denon dcd a110 .. mam zestaw rotel rc 1590 i Rb 1590 .. chce kupić Cd denon a110 i nie  wiem z jakiego Dac skorzystać .. tego w rotel lub tego w Cd denon podłączając Cd rca kablami lub coax do Rc 1590 ..prosze o pomoc jak podłączyć Cd do przez wzmacniacza rotel a jakie kable rca czy coax  aby grało najlepiej i jaki Dac wykorzystać ..

Edytowane przez Knaplukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.07.2022 o 17:16, Mirosław Zych napisał:

Witajcie, 

Jakiś czas temu używałem Denona AVR-X4200W z podpiętym na fronty PMA1510. Pisałem już później, że mi ten ampli nie pasował dźwiękowo. I zrobiłem poważny błąd, bo poza ampli pozbylem się także 1510-ki😟 Zachciało mi się droższego ampli. Bo zagra lepiej. Wybrałem Yamahe AVENTAGE RX-A2070. Nie zagrało lepiej. Zatem wracam do wzmacniacza żeby stereo było w porządku. I pytanie - na Alledrogo jest PMA1520 za 2500 - czy to dobra cena? Przyjmując, że jest jak pisze sprzedawca, w pełni sprawny. A przy okazji czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym sprzedającym? 

https://allegro.pl/oferta/denon-pma-1520ae-12440608594

Tak dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, od ostatniego postu zapewne szybko 🙂 Ale od momentu, gdy się niczym kretyn wykastrowałem ze stereo, już nie. Musiał minąć czas aklimatyzacji i oswojenia mojej żony z błędnie zainwestowanymi kilkoma tysiączkami, potem remoncik lekko szarpiący budżet. Ale wreszcie teraz moje Focale, lubiące zejść do 3 omów, dostały partnera trzymającego je za twarz. I znowu jest...SUPER 😁 I tak to wygląda.

 

IMG_20220807_093501_Easy-Resize_com.thumb.jpg.5573d0fcf71261b9e92845b51335ab85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DJ LUCAS napisał:

Witajcie klubowicze. Do sprzedaży mój wzmacniacz Pma 2020AE. Chętnych zapraszam na priv. 

Pozdrawiam 

To znaczy, że Denon nie wyrobił prądowo w paczkach YB z revelatorem od Scanspeaka?

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.08.2022 o 10:03, Mirosław Zych napisał:

Hmm, od ostatniego postu zapewne szybko 🙂 Ale od momentu, gdy się niczym kretyn wykastrowałem ze stereo, już nie. Musiał minąć czas aklimatyzacji i oswojenia mojej żony z błędnie zainwestowanymi kilkoma tysiączkami, potem remoncik lekko szarpiący budżet. Ale wreszcie teraz moje Focale, lubiące zejść do 3 omów, dostały partnera trzymającego je za twarz. I znowu jest...SUPER 😁 I tak to wygląda.

 

 

Zdejmij ten dcd z tego pma bo się zagotuje od tych focali. U mnie Arie dobrze potrafią Denona zagrzać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.