Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  453 członków

Denon Klub
IGNORED

Klub marki Denon


radas66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, kiza napisał:

Panowie proszę pomóżcie, czy warto kupić. Może w tych pieniądzach można lepiej ????

https://allegro.pl/oferta/odtwarzacz-blu-ray-denon-dn-500bd-mkii-outlet-11780588605

Zależy do czego tego potrzebujesz. To seria Professional z przeznaczeniem do długiego użytkowania w np hotelach , firmach , barach itp. Sprzęt raczej zaprojektowany bardziej na trwałość - niż na super jakość dzwięku czy obrazu. Ale bardzo zastanawiające jest posiadanie wyjść XLR , bo to mają już sprzęty z wysokiej półki HI-FI.

Jak nie kupisz to się nie dowiesz, Może warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, danielzy napisał:

Jak nie kupisz to się nie dowiesz, Może warto spróbować.

Bardzo dziękuję za pomoc -))

18 godzin temu, Pszczyna napisał:

A do jakiego celu ma służyć

Oglądanie i słuchanie koncertów Blu-ray DVD, także zależy mi na jakości dźwięku, jak i obrazu.

Właśnie zaciekawiły mnie wyjścia XRL, bo zazwyczaj są montowane w dobrej klasy urządzeniach.

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawia mnie połączenie Denona PMA-1600NE z KEF R3. Słuchał ktoś takiego zestawienia i może coś więcej powiedzieć? 

Muzyka to pop, rock, elektronika (zwłaszcza lata 70, ale nie pogardzę też czymś współczesnym) funk, blues, trochę hip hopu, trochę jazzu itd.

Pomieszczenie 22m2

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam ,miałem 1500AE+KEF IQ7 (18m^) i dopóki miałem wykładzinę ledwo to grało a po zamontowaniu paneli podłogi  BAS się wyprowadził definitywnie .

Polecam Monitor Audio,Heco ,Wharfedale ,Klipsch ,

kable Chord Odyssey ,Telurium Q Blue-Ultra Blue -Black ,Qed Silver Spiral, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Pszczyna napisał:

Odradzam ,miałem 1500AE+KEF IQ7 (18m^) i dopóki miałem wykładzinę ledwo to grało a po zamontowaniu paneli podłogi  BAS się wyprowadził definitywnie .

Polecam Monitor Audio,Heco ,Wharfedale ,Klipsch ,

kable Chord Odyssey ,Telurium Q Blue-Ultra Blue -Black ,Qed Silver Spiral, 

Tutaj jest jednak mowa o innym wzmacniaczu i innych kolumnach. Denon PMA -1600NE robi świetne wrażenie z KEF R7, tyle, że ta kolumna jest za duża dla mnie, dlatego zastanawiam się nad R3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.02.2022 o 12:39, costa brava napisał:

Kolumny tak, ale wzmak nie pokazuje

I na innych kolumnach mogą byc calkiem inne odczucia,  choć sądzę że  tez a110 bylby najlepszy

Jak słychać różnice  na kiepskich kolumnach to na lepszych powinna być jeszcze większa 

Tyle teoria, a jak praktyka to się  okaże:)

Aha, nie tylko kolumny ale i źródło masz takie sobie  

To tez ważne

No i leci (lub płynie) do mnie dcd a110

 

A na kolumny przyjedzie czas...wiem na pewno że będzie to coś ze stajni Audiovector

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Mathia74 napisał:

Denon PMA-1600NE kupiony niecałe dwa lata temu bez większej łaski za 5,5 tyś teraz patrzę i...9 tysi...nieźle jadą wszyscy z cenami. Inflacja?

Niekoniecznie inflacja. Raczej cwaniactwo i okazja do większego zarobku...

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj dotarł po 2 miesiącach dcd a110.

Krótko, jestem przekonany że znalazłem swój system docelowy.

Może kiedyś tylko jeszcze uprgade R1 z signature na arette.

Ale na chwilę obecną nie czuje takiej potrzeby. DCD wniósł mnóstwo szczegółów w system..

IMG_20220427_135344~2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W obecnym moim zestawie Denon pma 2000r (w oryginale) napędza podłogowe Monitor Audio Silver S8 i brzmi to nawet, nawet. Jak to bywa w tym hobby od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianami, postanowiłem zacząć od kolumn. Ze względu na wielkość pomieszczenia chcę nabyć Monitor Audio Silver 500 G7. Czy mój Denek da sobie radę z poprawnym napędzeniem tych kolumn? A może ktoś już słucha takiego zestawienia i podzieli się wrażeniami. Z góry dziękuję za info.

Denon PMA-2000r/Denon DCD-1550AR/Denon TU-1500RD/Rotel RX-602/Monitor Audio Silver 8 + kable bi-wiring, DIY by johnys/DIY Citrone Tube Sabre DAC na lampach 6sn7/DIY IC-RCA Citrone Venture/IC-RCA na XLR +USB+Coaxial+zasilający DIY by johnys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.