Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  120 członków

RLS Klub Kolumn
IGNORED

Klub posiadaczy kolumn RLS


sweetminio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

RLS ? brak tego czegoś w muzyce robi swoje, takie są moje wieloletnie odczucia ze słuchania tanich zestawów.

Masz rację, mój zestaw jest budżetowy, jednak i tak RLSy oferują mi tyle radości jak żadna inna kolumna z moim tanim wzmakiem:) W pewnych aspektach jest zdecydowanie ponadprzeciętnie, choć przyznaję, że gdyby było więcej tego czegoś to słuchałbym częściej. Wiadomo, że gra cały zestaw, pomieszczenie etc. Wiadomo też, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posłuchaj z naimem xs2.

 

Ja słuchałem :) - ale jakoś zawsze coś w tych Naimach mi nie leżało :) H160 był dla mnie oczywistym wyborem - 250W na kanał przy 4 omach, neutralność, szybkość, dynamika i przestrzeń - bas schodzi do takich poziomów, że ma się to nijak do parametrów callisto IV na papierze :) Dodatkowo wbudowany streamer o jakości, której się nie spodziewałem, TIDAL HIFI trochę flacków 24bit i jest git. Callisto jeszcze na wygrzewaniu a ja już nic nie chcę aby się poprawiało. Prąd, prąd i jeszcze raz prąd i wtedy callisto IV zaczynają po prostu zaprzeczać prawom fizyki - pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Panowie czym napędzać Nereida II? Czy wydajny prądowo wzmacniacz 50W wystarczy?

Hej, ja gram na titonach III to takie przedłużone Nereidy które są do sprzedaży (730029232) i wzmacniacz exposure 8 ohm= 120 w i też jest wydajny prądowo ,ale czuje lekki nie dosyt, no ale to podłogówki, uważam że na Nereidy może być troszkę za mało, najlepiej trzeba by sprubować posłuchać , zaczym odkryłem RLS dużo słuchałem i te kolumny są okey, a sprzedaje tylko dlatego że zmieniam sprzęt ale nadal kolumny rls.

 

Panowie czym napędzać Nereida II? Czy wydajny prądowo wzmacniacz 50W wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, należę do miłośników tej firmy i z żalem sprzedaje swoje rls triton, w bardzo dobrym stanie, możliwość odsłuchu, zmieniam sprzęt i może półka wyżej kolumny, więcej informacji pod numerem 730 029 232,i na allegro. pozdrawiam

Panowie czym napędzać Nereida II? Czy wydajny prądowo wzmacniacz 50W wystarczy?

Panowie czym napędzać Nereida II? Czy wydajny prądowo wzmacniacz 50W wystarczy?

Witam.Uzytkuje Triton III , to tak jak przedłuzona Nerida te same głosniki, a Neridy też słuchałem, piękny dziwęk , nutralny, ale do mniejszego pokoju Nerjdy okey co do wmacniacza to te 50 w trochę mało , ja mam 120 w i tez wydajny prądowo, ale przydało by sie więcej mocy.może masz ochote na moje tritony?Jka masz okazje kupić to bez zastanowienia będziesz zadowolony, ale najpierw należałoby sprawdzić oponie innych na przesłuchaniu kolumn. Ja żeby dojść do rls sporo słuchałem i stwierdziłem że to kolumny któer grają natralnie nic nie upiększjąc i wszystkie pasma równo, dla mnie extra, sprzedje bo będę kupował wyzszy model tez rls. promujmy polskie dobre rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam.Uzytkuje Triton III , to tak jak przedłuzona Nerida te same głosniki, a Neridy też słuchałem, piękny dziwęk , nutralny, ale do mniejszego pokoju Nerjdy okey co do wmacniacza to te 50 w trochę mało , ja mam 120 w i tez wydajny prądowo, ale przydało by sie więcej mocy.może masz ochote na moje tritony?Jka masz okazje kupić to bez zastanowienia będziesz zadowolony, ale najpierw należałoby sprawdzić oponie innych na przesłuchaniu kolumn. Ja żeby dojść do rls sporo słuchałem i stwierdziłem że to kolumny któer grają natralnie nic nie upiększjąc i wszystkie pasma równo, dla mnie extra, sprzedje bo będę kupował wyzszy model tez rls. promujmy polskie dobre rzeczy

 

Który z RLS wart uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Czy Nereida II to dobry kierunek dla hegel h80? Gram od kilku lat na AA Phoebe III, chciałbym pójść oczko wyżej i zmienić kolumny . Pokój 25-30m2. Słucham głównie pop/elektroniczna/jazz ripy CD we flac z Synology też Spotify( Bluesound Node, Hegel h80, Rega Dac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Czy Nereida II to dobry kierunek dla hegel h80? Gram od kilku lat na AA Phoebe III, chciałbym pójść oczko wyżej i zmienić kolumny . Pokój 25-30m2. Słucham głównie pop/elektroniczna/jazz ripy CD we flac z Synology też Spotify( Bluesound Node, Hegel h80, Rega Dac).

 

Witam, do takiego pokoju, może Moje RLS Tritony wystawiam na allegro, zresztą pisze o nich we wcześniejszych postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam, do takiego pokoju, może Moje RLS Tritony wystawiam na allegro, zresztą pisze o nich we wcześniejszych postach.

 

Witam, cisza nikt nic nie pisze, i nie ma ochoty na tritony ?

 

Masz rację, mój zestaw jest budżetowy, jednak i tak RLSy oferują mi tyle radości jak żadna inna kolumna z moim tanim wzmakiem:) W pewnych aspektach jest zdecydowanie ponadprzeciętnie, choć przyznaję, że gdyby było więcej tego czegoś to słuchałbym częściej. Wiadomo, że gra cały zestaw, pomieszczenie etc. Wiadomo też, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Pozdrawiam.

 

Fajna dyskusja co lepsze STX czy RLS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Myślę o zmianie Callisto IV na Nereida II.... Czy Naim Nait 5si da radę poprawnie je wysterować?

Pozdrawiam

A.

 

Mam Nereide II se, obecnie gra z Supernait 2. Miałem chwilę w domu 5si i grał z nereidami ok, na początek może być ale bardzo polecam minimum XS. Kolumny mają wielki potencjał i im lepszy wzmacniacz tym więcej pokazują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam. Zagląda tu ktoś czasem ? Znalazłem trochę info na temat Nereida 2 i nie wiem czy jest jeszcze ktoś aktualnie ich sluchajacy ? Z czym dobrze grają?

 

Tak. U mnie grają z elektroniką naim, polecam. Im wyższy model tym lepiej.

 

Jestem zainteresowany opinią na temat Umbriel II. Jest jakiś posiadacz? Zmieniam pomieszczenie na znacznie większe i zastanawiam się nad wymianą Nereida II SE na Umbriel II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.