Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  208 członków

Pro-Ac Klub
IGNORED

Klub marki ProAc


zentaur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dac'a nie masz już? Fajne te głośniki. Praktycznie nie słyszałem pro ac nigdy a z opisów to zawsze chciałem ;)

 

nie mam juz dac'a. nie wykorzystywalem w pelni jego mozliwosci wiec poszedl pod mlotek...

Naim CD5x + Flatcap 2x + NAC 72 + NAP 135 + KEF 105.2 Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszę to tylko i wyłącznie moja refleksja, nie chcę niepotrzebnie "jątrzyć" - miałem Response1S i 1SC - faktycznie magiczne głośniki, grają przepięknie muzykę.

Stare 1S w stosunku do 1SC praktycznie nie miały basu, ale chyba je wolałem, bo słuchanie płyt np Brendana Perry-ego to było coś - aż ciary przechodziły a wokół hektary przestrzeni.

Paradoksalnie "cofnąłem się" do Studio 100 - bo w nich czuć krew (jeżeli ktoś "lizał" własną wie o co mi chodzi) i ziemię.

1SC faktycznie są bardziej efektowne, ale pięknie kłamią, że są większe - setki niczego nie udają.

Tak czy owak konstrukcje Proaka bywają proste do bólu, ale część z nich tworzy już chyba historię czegoś o nazwie "high - fidelity" :)

Naim: DAC/TP XPS (+ CA CXC) + NAC 282/TP DTCap/NAP 250-2 + Lipinski L-707 + Target Audio MR70B 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi si udało wyhaczyć za bezcen z racji niemałych obić (na szczęście przetworniki są igła). Z drugiej ręki w dobrym stanie musisz się liczyć z wydatkiem od 3500 - 4200zł. Ale moim zdaniem wato.

W 18m2 spokojnie dadzą radę przy odpowiednim ustawieniu.

Edytowane przez PiotrJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie??Coś z nimi nie tak?

no ich stan nie jest chyba zbyt dobry, przetworniki dosc zmeczone i nie wiadomo czy wczesniej nie wymieniane, no i ta cena. jak napisalem wczesniej, ja bym ich nie kupowal za takie pieniadze

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też kiedyś zastanawiałem się nad ich zakupem jednak ewidentnie widać, że został wymieniony tylko jeden przetwornik. Jeżeli wymieniać przetworniki to tylko parami i z podobnego okresu produkcji jak te poprzednie. Ja tak wymieniałem w swoich studio 140 i jest naprawdę ok, ale trzeba liczyć się z kosztem ok. 50% wartości używanych kolumn. Więc biorąc pod uwagę, że studio 100 są coraz rzadziej spotykane i bardzo Ci na nich zależy a do tego jesteś gotów dopłacić jeszcze ok 1300 zł za przetworniki, jesteś na tyle cierpliwy, żeby je wygrzewać przez kilkadziesiąt godzin a najpierw użerać się z Audioklanem to bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ZA 2100?

posluchaj, to nie pierwsze i nie ostatnie takie kolumny. wiadomo, ze trzeba cierpliwosci, ale czasem oplaca sie poczekac. to jak z autem, jak ci sie spodoba, a rozum sie wylaczy, to mozna kupic niezla mine

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta. Kamil poczeka nast. pół roku kiedy wreszcie pojawi się na sprzedaż i ktoś pięknie mu z przed nosa sprzątnie. Kamil sobie pomyśli "nast. pół roku czekania" i pójdzie kupic Chario. Jeśli S100 to może rozejrzeć się na Ebay ? Są co chwilę. U nas jednak chyba ludzie cenią tą markę, bo jest ich na Alle naprawdę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta. Kamil poczeka nast. pół roku kiedy wreszcie pojawi się na sprzedaż i ktoś pięknie mu z przed nosa sprzątnie. Kamil sobie pomyśli "nast. pół roku czekania" i pójdzie kupic Chario. Jeśli S100 to może rozejrzeć się na Ebay ? Są co chwilę. U nas jednak chyba ludzie cenią tą markę, bo jest ich na Alle naprawdę mało.

sorry, ale akurat w przypadku tych kolumn jest szansa, ze jesli je kupi, to bedzie mial z nimi problem i zamiast cieszyc sie muzyka bedzie dumal, jak je sensownie i normalnych pieniadzach doprowadzic do stanu uzywalnosci.

po co swiadomie pchac sie w klopoty?

Grzegorz274 potwierdzil przeciez z wlasnego doswiadczenia, ze jesli sensownie wymieniac przetworniki to parami, koszt niemaly. tu sam sprzedawca twierdzi, ze wymieniono tylko 1. to proszenie sie o klopoty

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.