Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  208 członków

Pro-Ac Klub
IGNORED

Klub marki ProAc


zentaur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedawca odradził mi wyższe modele serii D ponieważ jest problem jak powiedział z napędzeniem.Zaproponował mi studio 148.

no maja nieco gorsza sprawnosc, ale ani tym, ani kablami nie przejmowalbym sie przy zakupie. nie wiem, moze mi sie wydaje, ale latwiej wymienic wzmacniacz, czy inne elementy niz kolumny.

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2 są świetne, ale nie uważam, że są jak żyletki. Po prostu dokładne do bólu, ale granicy nie przekraczają ze sprzętem w miarę neutralnym i nie wyostrzającym góry.

 

Zagrały dobrze nawet z tanim Peachtree, za mniej niż 4000 PLN. Z lampą 302CRC było już bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dobrać jasny wzmacniacz z małą ilościa basu i prawdopodobnie można zapomnieć o głośnym słuchaniu muzyki. Właśnie o tym mówię ;) Chyba też gdzieś czytałem że D2 są bardzo dokładne, ale zarzucano im trochę że zatraciły tą proakowską magię gdzieś ptrzez tą dokładność.

Edytowane przez PiotrJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dobrać jasny wzmacniacz z małą ilościa basu i prawdopodobnie można zapomnieć o głośnym słuchaniu muzyki. Właśnie o tym mówię ;) Chyba też gdzieś czytałem że D2 są bardzo dokładne, ale zarzucano im trochę że zatraciły tą proakowską magię gdzieś ptrzez tą dokładność.

a moim zdaniem troszkę się jednak trzeba postarać aby tą magię ProAc'a uzyskać ;)

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wszystkim polecam polaczenie Naim ->ProAc. Od 3 tygodni w domu D15-ki i ciagle odkrywam kolejne smaki ;)....Hipnotyczny rytm Naima z barwa ProAc - poezja....

 

teraz czekam na podkladki pod kolce i ustrojstwo miedzy kolumnami....

post-21780-0-43359800-1417609818_thumb.jpg

post-21780-0-43359800-1417609818_thumb.jpg

Naim CD5x + Flatcap 2x + NAC 72 + NAP 135 + KEF 105.2 Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś dyfuzor czy obraz ??

 

Chce zrobic dyfuzor na jakichs suwnicach, zeby zakryc telewizor podczas sluchania i odkrywac przy tv...

 

twinslaver - oj tak, tak! - a ja już nie mogę się doczekać aż dojedzie preamp do 250-tki, ale już teraz końcówka pokazuje, że to jest to :)

 

Podejrzewam ze porzadnie "tupie"..;)

Naim CD5x + Flatcap 2x + NAC 72 + NAP 135 + KEF 105.2 Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z Cezarym,

może dałoby się zrobić 53+1/150 skłądający się z dwóch części, rama zewnętrzna w kolorze ProAc'a a szczeliny w kolorze stolika - świetnie by to wyglądało

Edytowane przez squad05

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z Cezarym,

może dałoby się zrobić 53+1/150 skłądający się z dwóch części, rama zewnętrzna w kolorze ProAc'a a szczeliny w kolorze stolika - świetnie by to wyglądało

 

Juz dzwonilem;)...

Naim CD5x + Flatcap 2x + NAC 72 + NAP 135 + KEF 105.2 Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wszystkim polecam polaczenie Naim ->ProAc. Od 3 tygodni w domu D15-ki i ciagle odkrywam kolejne smaki ;)....Hipnotyczny rytm Naima z barwa ProAc - poezja....

 

teraz czekam na podkladki pod kolce i ustrojstwo miedzy kolumnami....

 

Wyglada to naprawde super.(wklejone zdjecie)

Jak duzy jest Twoj pokoj?

Pozdr.

Edytowane przez TOMEK75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProAc to magia. Kiedyś jak miałem Studio 100 i ktoś porównywał do Response 1SC, trochę się wkurzałem i myślałem jak to możliwe, aby takie małe gówna grały większym dźwiękiem i lepszym pod każdym względem od `Studio 100. Teraz mam i potwierdzam. One SC są magiczne, zresztą jak i inne ProAc.

Edytowane przez PiotrJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProAc to magia. Kiedyś jak miałem Studio 100 i ktoś porównywał do Response 1SC, trochę się wkurzałem i myślałem jak to możliwe, aby takie małe gówna grały większym dźwiękiem i lepszym pod każdym względem od `Studio 100. Teraz mam i potwierdzam. One SC są magiczne, zresztą jak i inne ProAc.

 

tak piszecie, ze juz troche zaluje, ze sprzedalem moje studio. moglem je chyba do 2go systemu zostawic. no ale coz. mam nadzieje, ze nowy wlasciciel bedzie z nich zadowolony.

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak z fanami marki Saab. Z bólem sprzedają swoje auto, ale wierzą, że następny właściciel będzie z niego zadowolony :)

 

Fajnie tak jest, w dobie pogoni za wszystkim, niby lepszym i co się bardziej świeci...

pewnie tak, oby tylko wlasciciel sie nie zmienil, jak to bylo w przypadku saaba. a do 2go systemu to pewnie jakies response zakupie.

Edytowane przez leon28

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.