Skocz do zawartości
IGNORED

recenzje prasy audiofilskiej


troy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie osoby, firme, ktora bedzie robic to czsopismo - jesli nie to sluze pomoca. Jestem z zawodu poligrafem i w DTP sedze od 20 lat.

 

Pozdrawiam kaszanka7

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wszyscy myślą tylko o sobie. Tylko ja myślę o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ten magazyn audio nazywa sie hi-fi choice albo news albo what hi-fi. szczerze wierze, ze to bedzie porazka. porazka jest piar, ktore to nowe pismo robi se na tym forum. to na pewno. a co bedzie rzeczywiscie - obaczym. przewidzialem upadek kilku albo kilkunastu pism na polskim rynku - nigdy sie nie pomylilem.

ps nastepne w kolejce do upadku jest audio. hfm trzyma sie mocno. nadredaktor poczul sile samplerow. dobrze sie sprzedaja, prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

czyli - kaszanka robi DTP, McGyver prowadzi kącik DYI, mła przy muzyce o konsumpcji, tajemniczy recenzent opisuje sprzęt i to by byo na tyle ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no Panowie, stałego prowadzenia kącika DIY się nie podejmę, mogę natomiast dostarczyć materiały na co najmniej jeden odcinek, niewykluczone że na wiecej. Tylko o tym była mowa, nic więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chętnych do zamieszczenia bezpłatnego ogłoszenia (działaność handlowa - NIE) zapraszam do przesyłania takowych na adres e-mail (w "o mnie") w formacie:

- 120 znaków (ze spacjami i z kontaktem),

- cena (dział sprzedam oczywiście),

- dział : Sprzedam, Kupię, Zamienię i Inne

Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń niezgodnych z ww. założeniami i tematyką pisma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majo

Nasze forum wyrasta na najpotężniejsze i jedyne całkowicie niezależne medium audio w tym kraju. Kreuje mody i autorytety. Jego nakład jest, jak sądzę, zdecydowanie większy niż wszyskich gazet audio razem wziętych, po odliczeniu oczywiście zwrotów.

Staje się właściwie jedynym, liczącym się dostarczycielem obiektywnych informacji dla audiofili, którzy zdegustowani kolejnym zakupem sprzętu o cudownych testach i kompletnie niesatysfakcjonującym ich brzmieniu, odsuwają się od kupowanych w kioskach branżowch materialów reklamowych.

Redaktorzy, którzy uświadomili sobie, że tak naprawdę to forum może uwiarygodnić ich gazetę, a nie odwrotnie, starają się zabiegać o pozytywną opinię forumowiczów. Myślę, że jest to marketingowo słuszny pragmatyzm.

Twierdzę, że pieczątka "akceptuję- audiostereo" może być dużym bonusem na starcie dla nowego magazynu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>stefanB

>> Staje się właściwie jedynym, liczącym się dostarczycielem obiektywnych informacji dla audiofili,

 

Gdzie tu obiektywizm? Nie ma czegos takiego. To jest zbior subiektywnych opinii.

Tutaj nie wystepuje jednomyslnosc, a pyskówki czesciej i przekonywanie innych "do jedynie slusznej wlasnej racji"

Ja sie wielokrotnie rozczarowalem w przypadku "obiektywnych", wielokrotnie powtarzanych opinii.

Z pozostalymi fragmentami sie zgadzam:)

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niezaleznosc forum wierze, w jego kreacyjne mozliwosci slabo, a to znaczy, ze nie przekonuje mnie twierdzenie, ze kreuje mody i autorytety. doceniam jednak, ze dzieki niemu poprawia sie jakosc obslugi w salonach:-) to niewatpliwy sukces tego forum. natomiast jesli chodzi jeszcze o magazyn audio... jesli rzeczywiscie ma zamiar zabiegac o przychylnosc forum, to ja osobiscie robilbym to w sposob mniej metny, za to bardzo konkretny. taktyka teaserow ma sens, owszem, w przypadku promowania prezerwatyw, a nie magazynu kierowanego do ludzi z pieniedzmi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat nadaje sie do sponsorowanych.

podejrzewam, ze osoba kryjaca sie za "magazynem audio" jest przedstawicielem istniejacego magazynu,

chcacym "przeankietowac" srodowisko "czytelnicze". wybadac nastroje etc.

tak naprawde wielu z nas "psuje" im rynek, spada sprzedaz, "nowi" - zaczynajacy od czytania prasy audio trafiaja na forum i ... odkrywaja ze "telewizja klamie":))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gainclone?, LaGrange? Wykreowało je forum

Majo, co do zastosowanej metody-masz rację. Po którymś poście pojawiła się myśl, czy to aby nie czyjś żart.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do czego się przyczyniło czy przyczynia forum (jakość obsługi w salonach - !?) to napewno jest szybsza wymiana informacji. W kwesti zabiegania o ...(większość z osób wpisujących sie w tym wątku ma wyrobione zdanie na temat prasy i ulubionych tytułów) kogo? Miłosników prezerwatyw czy ludzi z pieniędzmi?

Nie, Magazyn Audio jest skierowany do zwykłego szarego czytelnika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmując jako pewnik powstanie i niezależność nowej gazety, oraz jej chęć korzystania z wiedzy i doświadczenia forum, należy mieć nadzieję, że może wykreować się interesujące i pożyteczne dla audiofilów przedsięwzięcie.

Dla różnych pseudoguru z okolic branży audio już niekoniecznie- bo to by chyba wynikało z przywileju niezależności...Wróżę pojawienie się sporej ilości wrogów jeszcze przed ukazaniem się pierwszego numeru.

Ja w każdym razie daję nowej gazecie pełny kredyt zaufania. Na pewno kilka pierwszych numerów kupię. Chocby po to, by zobaczyć jak ta niezależność wygląda. Chciałbym poczytać jak naprawdę różne klocki grają, albo że Blue Velvet Alpsa to minimum poprawności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie zyczylbym nowemu magazynowi

poswiecenia wiekszej uwagi "bebechom" urzadzen,

niz recenzjom kolumn w stylu "Ahmed Jamal czarowal prawa reka":)))

to sobie Panie Redaktorze sam stwierdze lub nie, natomiast w sklepie nie obejrze zawartosci klocka.

co w nim siedzi?

chetniej poczytalbym o historii audio, np. linii transmisyjnej, utopijnym projektom sprzed lat,

technice gramofonowej, wiecej ogolnej teorii i techniki.

wystarczy poczytac forum, by dowiedziec sie czego ludize szukaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Przyjmując jako pewnik powstanie i niezależność nowej gazety,

 

Takie są fakty i to, że zostanie wydany pierwszy numer również się zgadza.

 

>oraz jej chęć korzystania z wiedzy i doświadczenia forum,

 

O tym nic nie wiem ale jeśli będą takie sugestie czytelników to może coś będzie można z administratorem forum uzgodnić. Co innego współpraca z konkretnymi forumowiczami.

 

>należy mieć nadzieję, że może wykreować się interesujące i pożyteczne dla audiofilów przedsięwzięcie.

 

Dobrze powiedziane może ale nie musi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos znajacy sie na rzeczy bedziew opisywal wnetrznosci klockow? niejeden klocek jest albo zle opisywany jesli chodzi o budowe i zasade dzialania, albo niemal wcale tego sie nie porusza. pare znanych sprzetow rozbebeszylem z tym czy innym inzynierem i dopiero wtedy tak naprawde dowiadywalem sie co to je, z naszej prasy niestety nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazyn Audio jest skierowany do zwykłego szarego czytelnika.

 

ciesze sie, ze wsrod wydawcow prasy audio panuje tak szeroko pojety egalitaryzm, ze jestem gotow uwierzyc, ze czytelnikiem faktu i magazynu audio sa te same osoby. z drugiej strony jednak ja jestem dosc zaniepokojony tym, ze magazyn audio targetuje sie na osoby, ktore nie maja pieniedzy. ja jako potencjalny reklamodawca. bo w takim razie, jaki jest sens, zebym oglaszal sie z produktem, ktorego i tak nikt nie kupi, bo przeciez magazyn nie jest kierowany do osob z pieniedzmi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie dokladny opis nie jest konieczny.

dobre zdjecia wnetrza urzadzenia wystarcza. wiecej powie niz niejeden inzynier.

a tego nigdy za wiele.

mnie sie najbardziej podobaly okladki HFiM.

recenzje plyt tez byly interesujace.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAWARTOŚĆ

- dział "NOWOŚCI",

- dział "PRZEŚWIETLAMY",

- dział "FELIETONY",

- dział "RECENZJE",

- dział "LISTY",

- dział "OGŁOSZENIA".

 

w kwestii:

>ciesze sie, ze wsrod wydawcow prasy audio panuje tak szeroko pojety egalitaryzm,

 

Nie wszystkim jest do śmiechu.

 

> ze jestem gotow uwierzyc, ze czytelnikiem faktu i magazynu audio sa te same osoby.

 

Będą?. Mam nadzieję, że nie.

 

>z drugiej strony jednak ja jestem dosc zaniepokojony tym, ze magazyn audio targetuje sie na osoby, ktore nie maja pieniedzy.ja jako potencjalny reklamodawca.

 

Nie chciałem używać tego stwierdzenia "Target" to brzmi tak ...instrumentalnie.

 

> bo w takim razie, jaki jest sens, zebym oglaszal sie z produktem, ktorego i tak nikt nie kupi, bo przeciez magazyn nie jest kierowany do osob z pieniedzmi.

 

Na reklamy to nie będzie miejsca (3 strony z okładki) więc nie będzie problemu.

Czytelnikowi nikt do kieszeni nie będzie zaglądał i tak do końca nie można określić końcowego odbiorcy co do ilości setek złotych w portfelu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak do końca nie można określić końcowego odbiorcy co do ilości setek złotych w portfelu.

 

mozna, mozna, tylko trzeba wydac troche pieniedzy na badania. w kazdym razie gratuluje odwagi, bo bedziecie jednym z niewielu pism na rynku, ktore maja zamiar utrzymac sie nie z reklam, lecz ze sprzedazy egzemplarzowej. dosc brawurowy pomysl jak na te branze, ale z drugiej strony w dzialalnosc charytatywna osob, ktore stoja za takimi projektami na tym rynku to tez raczej srednio wierze. z tych fragmentarycznych informacji, ktore magazyn audio przekazuje wyciagam jeden wniosek - projekt jest nieprzemyslany. a moze przemyslany bardziej oryginalnie niz jestem w stanie sobie wyobrazic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, utrzymywanie się nie z reklam (reklamy pomocniczo) ale ze sprzedaży egzemplarzowej takie mamy założenie (przemyślane czy mniej to się okaże).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi magazynie audio, poza deklarowana niezaleznoscia niewiele o tobie wiem. dlatego bardzo prosze: podaj piec powod, dla ktorych mialbym wybrac ciebie, drogi magazynie, a nie konkurencje (zagraniczna lub krajowa).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>drogi magazynie audio, poza deklarowana niezaleznoscia niewiele o tobie wiem. dlatego bardzo prosze: podaj piec powod, dla ktorych mialbym wybrac ciebie, drogi magazynie, a nie konkurencje (zagraniczna lub krajowa).

 

 

Pięć powodów będzie za... pięć numerów Magazynu Audio (jeśli doczeka się piątego nru) - Magazyn nie ma być w założeniach konkurencją, dla nikogo. Potencjalny odbiorca to ten który z jakichś powodów nie kupuje krajowej prasy audio.

Nie ma potrzeby wybierać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy przemyt, potem dystrybutorów, teraz UE. A która to droga? Słynna to jest np. 66 a trzecia ?!

Wszystko można robić, tylko aby audiofilstwo nie było sprowadzane do zasobności portfela.

Życzę dalszych sukcesów handlowych! (ostatnie zdanie do Forumowicza majo)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.