Skocz do zawartości
IGNORED

recenzje prasy audiofilskiej


troy

Rekomendowane odpowiedzi

>Magazyn - Nie tak ostro , przecież nam tylko chodzi o dobry miesięcznik z dobrymi recenzjami ! :)

 

Ostro ? Nic z tych rzeczy, "dobry" miesięcznik z "dobrymi" recenzjami czy aby nie za wiele na raz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy przemyt, potem dystrybutorów, teraz UE. A która to droga? Słynna to jest np. 66 a trzecia ?!

Wszystko można robić, tylko aby audiofilstwo nie było sprowadzane do zasobności portfela.

Życzę dalszych sukcesów handlowych! (ostatnie zdanie do Forumowicza majo)

 

nie rozumiem. czyzby magazyn audio mial chec byc przedstawicielstwem wielkich chinskich firm? psze bardzo. tylko prosze jeszcze przekonac, ze to ma sens. w tym co pisze magazyn audio nie zadnego sensu. a im wiecej pisze, tym mniej sensu.

 

Wszystko można robić, tylko aby audiofilstwo nie było sprowadzane do zasobności portfela.

 

znaczy - magazyn audio kazdemu zapewni audiofilski dzwiek za trzy juany? co za bzdury! magazynie audio: mam prosbe! jesli chcesz zawojowac ten rynek, to sobie odpusc. kup se jaga z komisu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm padł magazyn HiFi (inaczej nazwac nie mozna tego). "Magazyn Audio" uważa że jest to nisza na rynku którą nalezy zagospodarować (to jest hipoteza)...

Pytanie do "Magazyn Audio":

Gazeta będzie poświecona tylko i wyłacznie STEREO? Czy może dla muzyki w 5.1 tez będzie miejsce?

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>nie rozumiem. czyzby magazyn audio mial chec byc przedstawicielstwem wielkich chinskich firm?

 

Nie nie chce.

 

>psze bardzo. tylko prosze jeszcze przekonac, ze to ma sens. w tym co pisze magazyn audio nie zadnego sensu. a im wiecej pisze, tym mniej sensu.

 

Nikt nikogo nie chce przekonywać. Każdy ma swoje zdanie (poparte tokiem myślowym mam nadzieję) i się z nim zgadza.

 

>znaczy - magazyn audio kazdemu zapewni audiofilski dzwiek za trzy juany? co za bzdury! magazynie audio: mam prosbe! jesli chcesz zawojowac ten rynek, to sobie odpusc. kup se jaga z komisu.

 

Widać waluta nie jest wszystkim obca, prośbe można zawsze mieć.

Nie chcę zawojować i sobię nie odpuszcze. To ja wolę "se jaga od was nowego kupić" a nie z komisu a może wypożyczycie?

 

>jozwa: A majo robi PRrrrrr.

 

>no, zrobil cus takiego magazynowi hi-fi. i co? konie poniosly...

 

 

Staram się do takiego czegoś nie dopuścić a PRrrrrrr będą mogli zrobić tylko czytelnicy

 

 

Do forumowicza wolf- przykro mi ale tylko stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Tak, utrzymywanie się nie z reklam (reklamy pomocniczo) ale ze sprzedaży egzemplarzowej takie mamy założenie >(przemyślane czy mniej to się okaże).

 

Magazynie A., czy jestes w stanie wskazac na tytul prasowy, ktory utrzymuje sie TYLKO ze sprzedazy, nie zarabiajac na reklamach (lub nie majac sponsora)?

pozdr, burz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Magazynie A., czy jestes w stanie wskazac na tytul prasowy, ktory utrzymuje sie TYLKO ze sprzedazy, nie zarabiajac na reklamach (lub nie majac sponsora)?

pozdr, burz

 

Tylko ze sprzedaży ? Nikt nie mówi, że tylko ze sprzedaży ( 5%-10% objętości całego magazynu będą udostępnione na reklamy - tzn. w drugim numerze II, III i IV strona okładki).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • Redaktorzy

Hi

Jeśli wpis twórcy niniejszego wątku nie był jedynie głupim żartem, lub próbą manipulacji, to na dniach powinniśmy w kioskach/empikach dostać "mikołajkowy przezent".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli wpis twórcy niniejszego wątku nie był jedynie głupim żartem,

Nie był głupim żartem,

>lub próbą manipulacji,

Manipulacją forum? Nic z tych rzeczy i nie mamy powiązania z innym potentatem wchodzącym na krajowy rynek audio

>to na dniach powinniśmy w kioskach/empikach dostać "mikołajkowy przezent".

Na tygodniach i tylko w sieci Kolporter (czy saloniki prasowe czy centra handlowe będzie wiadomo za kilkanaście dni) Noworoczny prezent - oczywiście nr 1/2006

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

no to trzeba się było odzywać, a nie siedzieć cicho i udawać, że się nic nie stało. Juz taki jeden periodyk jest co z trudem mieści się w comiesięcznych ramach ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A więc nowy, nieznany Magazyn Audio zaczyna w stylu takim, jak reszta polskich gazetek audio, czyli źle. Albo wcale nie zaczyna. Jak wiadomo prasa audio w Polsce ma to do siebie, że wychodzi kiedy chce, redaktorzy mają w d... czytelników, wydają gazetki kiedy chcą, nie ma stałych terminów, kwartalniki robią się rocznikami itd.

Nowy Magazyn Audio miał być na mikołajki. Dziś jest 7 grudnia, dzień po mikołajkach a żadnego nowego pisma nie ma. A więc norma.

Zastanawiam się tylko, co to za dzienniakrze pracują w tej branży, czy wiedzą, co to takiego szacunek dla Czytelnika. I ciekawe co by było, gdyby na przykład moja gazeta albo na przykład GW, Życie Warszawy czy na przykład Puls Biznesu wydawał piątkowe gazety w poniedziałek, a wtorkowe w środę.

 

Magazynie Audio, coż to się takiego stało, że na starcie już problem?

Pozdrawiam Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam

 

>A więc nowy, nieznany Magazyn Audio zaczyna w stylu takim, jak reszta polskich gazetek audio, czyli źle. Albo wcale nie zaczyna. Jak wiadomo prasa audio w Polsce ma to do siebie, że wychodzi kiedy chce, redaktorzy mają w d... czytelników, wydają gazetki kiedy chcą, nie ma stałych terminów, kwartalniki robią się rocznikami itd.

Nowy Magazyn Audio miał być na mikołajki. Dziś jest 7 grudnia, dzień po mikołajkach a żadnego nowego pisma nie ma. A więc norma.

Po pierwsze A więc na początku zdania ale może tak ładniej.

Po drugie jak wcześniej odpowiadałem:

>jacch

 

kiedu się urodzi:)

 

 

Magazyn audio

 

stat: 46 / 46 / 0 28 Paź 2005, 22:41

Może na Mikołajki będzie na półkach.

 

>Zastanawiam się tylko, co to za dzienniakrze pracują w tej branży, czy wiedzą, co to takiego szacunek dla Czytelnika.

 

Nie z branży muzycznej to napewno.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

>I ciekawe co by było, gdyby na przykład moja gazeta albo na przykład GW, Życie Warszawy czy na przykład Puls Biznesu wydawał piątkowe gazety w poniedziałek, a wtorkowe w środę.

 

Będziemy o tym mówić jak numer styczniowy będzie dostępny w ... marcu?!

 

>Magazynie Audio, coż to się takiego stało, że na starcie już problem?

 

Nic się nie stało czekam na drugi magazyn wchodzący na rynek!

>Pozdrawiam Stempur

 

Z Pozdrowieniami

"polska gazetka"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazynie Audio.

Pisanie krótkich noteczek o muzyce to zupełny margines mojej działalności zawodowej. Głównie zajmuje się współredagowanie części gazety, w której pracuje. Branża - muzyka, audio, informacje zagraniczne, ekonomia, wiadomości wędkarskie, motoryzacja - nie mają znaczenia. Szacunek dla Czytelnika, czyli między innymi dotrzymywanie terminów wydań, jest rzeczą dość istotną.

Zachęcacie w rubryce "ogłoszenia" do dawania takowych. Jak się ma czuć potencjalny dawca ogłoszeń czy reklam, jeśli już na początku okazuje się, że zapowiadany pierwszy numer wyjdzie z opóźnieniem?

Nie czepiam się, sam chętnie przeczytam Wasze pismo i jeśli bądzie dobre, to będę je kupował. Tylko start, lub raczej jego brak, wydaje mi się mało profesjonalny.

Pozdrawiam Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Szacunek dla Czytelnika, czyli między innymi dotrzymywanie terminów wydań, jest rzeczą dość istotną.

 

Nikt inaczej nie mówi - na zapytanie forumowicza "jacch" odpowiedziałem, że może na mikołajki - nic bliższego nie chciałem podawać - bo i po co wprowadzać w błąd. Numer pierwszy będzie numerem styczniowym.

O terminowości i różnych takich sprawach będzie można mówić po pojawieniu się magazynu w sprzedaży.

 

W sprawie "ogłoszeń" - pogratulować spostrzegawczości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia ,dopiero jeden kwartalnik Magazyn Audio padł - chyba ? W tym roku miały być 4 nr. był jeden. Czy mówimy o nowym czasopiśmie ? Czy to czasopismo tylko i wyłącznie o audio, czy znowu 1/2 to kino.

I czy już ukazał się jakiś nr.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Mam mieszane uczucia ,dopiero jeden kwartalnik Magazyn Audio padł - chyba ?

 

Czy dopiero to nie wiem.

 

> W tym roku miały być 4 nr. był jeden.

 

Nie wiem

 

>Czy mówimy o nowym czasopiśmie ?

 

Tak

 

>Czy to czasopismo tylko i wyłącznie o audio, czy znowu 1/2 to kino.

 

Przykro mi, tylko audio i tylko do dwóch kanałów włącznie (nie licząc sub.)

 

>I czy już ukazał się jakiś nr.?

 

Jeszcze nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.