Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  268 członków

ATC Klub
IGNORED

Klub Posiadaczy Zacnych Głośników ATC


slaaawek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchaj ampli to jest do kina i tyle , nie ma co porownywac Apli do wmzaka stereo sorry, bo ten pierwszy przegrywa we wszystkich aspektach .

 

nie chodziło mi o powszechnie znane "prawdy" tylko konkretnie w czym przewaga Roksana się przejawia i czy porównywałeś onkyo z podłączonym tym samym odtwarzaczem CD po analogu (bez żadnych regulacji tj z włączonym pure-audio) czy dźwięk stereo był odtwarzany z odtwarzacza BR za pośrednictwem kabla HDMI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porownywalem roksana i onkyo w stereo dackiem i cd ktory kiedys posiadalem.

W onkyo bas rozlany, stereofonia do bani i gralo plasko nie ma nawet o czym pisac.

W kinie miazga po kalibracji.

Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh po co, samo ampli naprawde daje rade w kinie nie czuje zadnych brakow. A powiem ci ze nie chce ze by mi chodzily 2 wzmaki razem , troche sie obawiam rachunkow za prad.

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma prosiłeś o kilka słów na temat połączenia Atc 11 z Caspianem

 

 

-Bas jest fantastyczny, nisko schodzący, potężny, punktowy, genialnie kontrolowany

-Średnica to czysta poezja myślę że w tej cenie to mistrzostwo świata !

-Wokale rewelacyjne i urokliwe aż ciary przechodzą, na dobrze zrealizowanych płytach wokalista jest na wyciągnięcie ręki

-Wysokie tony trochę za mgiełką

-Scena szeroka a zarazem dość płytka z bardzo dobrą lokalizacją instrumentów

Ostatnio do zestawu dokupiłem listwę zasilającą TAP6 i po podłączeniu góra zrobiła się bardziej przejrzysta, ale nie kłująca w uszy

Zestaw jest bardzo muzykalny, wciągający i niemęczący można słuchać całymi dniami.

Kolumny są prądożerne więc tym zestawem murów nie zburzymy ale z pewnością możemy rozkoszować się muzyką i na nowo odkrywać swoje płyty

Ja słucham na godz 9 czasami 10 jest głośno i szczegółowo, ale musisz sam porównać z Focusami, bo to tylko moje subiektywne wrażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fantastycznie bo też się do nich przymierzałem (f160) ale z odsłuchem był mały kłopocik

Jestem bardzo ciekawy jak wypadną w konfrontacji z takim liderem jak f160

Jak będziesz miał je w domu to daj znać

Edytowane przez Rolo Tomassi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam po krótkiej przerwie. Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw zmieniłem decyzję. Zrezygnowałem z amplitunera KD na konto wzmacniacza. Wybór głośników bez zmian ATC SCM7. Dlatego też proszę o wszystkich użytkowników tych głośników o pomoc w wyborze wzmacniacza. Chciałbym wyciągnąć z tych monitorków jak najwięcej, nie wydając fortuny. Pomieszczenie 3x5m. Pierwszą propozycją jaką otrzymałem to Advance Acosutic MAX 450. Jak dla mnie trochę za drogo. Co o tym sądzicie? Bardzo liczę na Waszą pomoc. Mam nadzieję że niedługo będę mógł zapisać się do klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ATC 19 i wiem że lubią mocne wzmacniacze, wtedy pokazują pełnię możliwości. Nawet sam przymierzałem się do tych ATC SCM7. Podobno świetnie zgrywają się z Roksanami i warto za jakąś używką się rozejrzeć. Akurat na alledrogo jest parę używanych Roksanów w niezłej cenie. Ciekawy jest Roksan Kandy KA-1 MK3. Duża moc i analogowy dźwięk , tylko jedno ale że ma 10lat.

Słuchawki HD800, T1, LCD2, Wzmacniacz/Dac HDVD800,Microlab 7c,Kenwood KT-7020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.