Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  268 członków

ATC Klub
IGNORED

Klub Posiadaczy Zacnych Głośników ATC


slaaawek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Porywaj się na ATC bo to będą najlepsze kolumny jakie słyszałeś i najpiękniejszy bas jaki słyszałeś. Warte są każdej złotówki, kolumny na lata! Miałem MA rx2 i ATC 19 więc wiem co piszę.MA z audiolabem może być trochę ostro na górze, lepiej grają z lampą. Nawet jeśli na początku nie wyciśniesz wszystkiego z ATC to warto dla nich zmienić wzmacniacz.

Słuchawki HD800, T1, LCD2, Wzmacniacz/Dac HDVD800,Microlab 7c,Kenwood KT-7020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porywaj się na ATC bo to będą najlepsze kolumny jakie słyszałeś i najpiękniejszy bas jaki słyszałeś. Warte są każdej złotówki, kolumny na lata! Miałem MA rx2 i ATC 19 więc wiem co piszę.MA z audiolabem może być trochę ostro na górze, lepiej grają z lampą. Nawet jeśli na początku nie wyciśniesz wszystkiego z ATC to warto dla nich zmienić wzmacniacz.

Dzięki dobry człowieku!Chyba i tak bym kupił ATC SCM 7 nawet bez odsłuchu:)niech się dzieje,co chce,czasami warto zaryzykować,a MA ma chyba większość,a ja nie chcę być w większości...:)Tylko ile trzeba dać za ATC SCM 7 i ile można wynegocjować w salonie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadalem MA rx 6 , rx8 . Slyszalem wielokrotnie rx2 i serie gs i powiem ci jedno odpusc sobie MA chyba ze chcesz zniszczyc sobie uszy :)

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beowulf22 pamietaj nie nastawiaj sie ze jak wlaczysz kolumny to szczeka ci opadnie i zaniemowisz wrecz przeciwnie wydzadza ci sie normalne kolmny grajace przecietnie ,ale po pewnym czasie docenisz ich jakos i barwe brzmienia , dla mnie graja tak rowno w kazdym akpekcie , moze kiedys sobie sprawie atc scm 40 narazie mam maly salon a ostanio na ebayu poszly atc 40 w kolorze piano black za1300 funtow okazja swietna , bo nowe 2400 do tego kolor piano czarny nastpeny tysiac funtow

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beowulf22 pamietaj nie nastawiaj sie ze jak wlaczysz kolumny to szczeka ci opadnie i zaniemowisz wrecz przeciwnie wydzadza ci sie normalne kolmny grajace przecietnie ,ale po pewnym czasie docenisz ich jakos i barwe brzmienia , dla mnie graja tak rowno w kazdym akpekcie , moze kiedys sobie sprawie atc scm 40 narazie mam maly salon a ostanio na ebayu poszly atc 40 w kolorze piano black za1300 funtow okazja swietna , bo nowe 2400 do tego kolor piano czarny nastpeny tysiac funtow

Domyślam się,najbardziej chodzi mi o przestrzeń,neutralność,scenę i chcę wreszcie doświadczyć oderwania sie dżwięku od kolumn obecnie gram na audiolab 8200A + CA StreamMagic 6 + Kef C5),jaki model posiadasz,z czym są podłączone i na jakich kablach??? Edytowane przez beowulf22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beowulf22

Jesli dobrze dobierzesz wzmacniacz i zrodlo do ATC to wszystko uzyskasz to co wymieniles wyzej i nawet bedziesz mial efekt 3d jesli dobrze ustawisz glosniki.

Posluchaj jeszcze cos ze stajni PMC tez bardzo dobre granie i neutralne.

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beowulf22

Jesli dobrze dobierzesz wzmacniacz i zrodlo do ATC to wszystko uzyskasz to co wymieniles wyzej i nawet bedziesz mial efekt 3d jesli dobrze ustawisz glosniki.

Posluchaj jeszcze cos ze stajni PMC tez bardzo dobre granie i neutralne.

Kurczę,ma nadzieję,że Audiolab da radę,wierzę w niego:)))Oddam Kef C5 w dobrej cenie(półroczne) Edytowane przez beowulf22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew wszystkim opinią, ATC wcale nie są tak trudne do napędzenia.

Trochę sobie posłuchałem tych konstrukcji, świetne głośniki, dla osoby

szukającej naturalności, efekciarstwa się nie spodziewaj.

Mam zamiar także w przyszłości nabyć coś z tej stajni.

PMC to linia transmisyjna, i są bardziej wymagające akustycznie.

Szkoła grania podobna do ATC, naturalność.Pozdr.

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to akurat są ATC 12 na znanej giełdzie.Kurczę, sam myślę co by znowu nie zakupić jakichś ATC, trochę się finansowo odkułem a już mam dosyć swoich microlabów 6. Jeszcze tylko jakiś wzmacniacz i już będzie grała muzyka.

Słuchawki HD800, T1, LCD2, Wzmacniacz/Dac HDVD800,Microlab 7c,Kenwood KT-7020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ATC19 i wedle opinii z zagranicznych for to te 12 są ich starszym odpowiednikiem. Grały niby bardziej muzykalnie i łaskawie dla źródła ale są bardziej wymagające do napędzenia od 19. Jak się cofniesz trochę w klubie ATC to jakiś użytkownik sprzedawał prawie nówki ATC7 za świetną cenę. Może jeszcze aktualne, jakby co to stawiasz piwo, che,che...

Słuchawki HD800, T1, LCD2, Wzmacniacz/Dac HDVD800,Microlab 7c,Kenwood KT-7020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ATC19 i wedle opinii z zagranicznych for to te 12 są ich starszym odpowiednikiem. Grały niby bardziej muzykalnie i łaskawie dla źródła ale są bardziej wymagające do napędzenia od 19. Jak się cofniesz trochę w klubie ATC to jakiś użytkownik sprzedawał prawie nówki ATC7 za świetną cenę. Może jeszcze aktualne, jakby co to stawiasz piwo, che,che...

wiem,poszły już....:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Panowie posluchac tego Kawalka na ATC , poprostu poezja dzwiek 3d , scena poprostu wgniata w siedzenie a o bassie , to nawet nie bede sie rozpisywal - poprostu perfeckja.

 

Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ATC19 i wedle opinii z zagranicznych for to te 12 są ich starszym odpowiednikiem. Grały niby bardziej muzykalnie i łaskawie dla źródła ale są bardziej wymagające do napędzenia od 19

 

ciekaw jestem czy faktycznie grają lepiej od 19 a podobno zdecydowanie lepiej od 11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przymierzam czy by nie zakupić tych ATC12 ale cena jak dla mnie trochę wysoka choć oczywiście sensowna jak za to co oferują. Ciężko utargować większy upust u tego sprzedawcy. Tylko teraz jaki wzmacniacz do tych 12, pewnie Roksan Kandy2 byłby niezły?!

Słuchawki HD800, T1, LCD2, Wzmacniacz/Dac HDVD800,Microlab 7c,Kenwood KT-7020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przymierzam czy by nie zakupić tych ATC12 ale cena jak dla mnie trochę wysoka choć oczywiście sensowna jak za to co oferują. Ciężko utargować większy upust u tego sprzedawcy. Tylko teraz jaki wzmacniacz do tych 12, pewnie Roksan Kandy2 byłby niezły?!

 

Masz tu wklubie co najmniej dwoje bardzo zadowolonych uzytkownikow z Kandy i ATC :)

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solofan bierz te SCM 12. Nic w podobnym przedziale cenowym nie gra na poziomie ATC. Swoją drogą Twoje SCM 19 sprawują się rewelacyjnie i każdego dnia uśmiecham się od ucha do ucha słuchając na nich czegokolwiek. Z heglem i ayonem stworzyły świetne granie. Ciekawy jestem tylko ile więcej wycisnąłby z 19stek H200. Może się z czasem przekonam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha...widzę że jednak przekonałeś się całkiem do tych ATC! Nie wiem czy starczy mi kasy na te 12, najwyżej załapię się na małe 7. Nie słucham głośno muzyki więc takie maluchy spokojnie starczą.

Słuchawki HD800, T1, LCD2, Wzmacniacz/Dac HDVD800,Microlab 7c,Kenwood KT-7020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.