Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  268 członków

ATC Klub
IGNORED

Klub Posiadaczy Zacnych Głośników ATC


slaaawek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam z roksanem k2 i powiem ze jakos nie slysze brakow w dzwieku i problemow wysterowania ich , wiadomo mozna lepiej zawsze tak jest z Audio Hobby.

Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Panowie czy ATC SCM 11 to odpowiednie kolumny do muzyki elektronicznej (ezoterycznej), instrumentalnej, ambient np. ?

1. Tangerine Dream,

2. Andreas Vollenwieder,

3. Robert Rich, Steve Roach,

 

Ja slucham ambient , industrial , neo classic , experimental music , dubstep i powiem ci ze wypadaja rewelacyjnie uslyszysz szczegoly ktorych ja np nie slyszalem w MOnitorach audio to samo w dynkach , a najfajnieszy efekt 3d czasami czuje sie jak bym mial wielkie sluchawki , naprawde polecam do muzyki elektronicznej , bass i przejrzystosc dzwieku jest poprostu perfekcyjna

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Dlaczego klubowicze i posiadacze ATC sa tak malo aktywni na forum? Bo sluchaja muzyki:)

 

Abysmy jednak raz na jakis czas mogli sie tu spotkac i nie odcinali sie tak zupelnie od swiata to podsylam link do najciekawszego miejsca w sieci gormadzacego posiadaczy tych kolumn, w tym najwyzszych serii.

 

Tutaj np. jeden z ciekawszych dla oka watkow z odnosnikami do galeri zdjec posiadaczy: http://atcforums.co.uk/viewforum.php?f=16

 

oraz przykladowy okraszony fajnymi fotami z porowania aktywnych 50 z 100: http://atcforums.co.uk/viewtopic.php?f=16&t=667&sid=0c27e81681d8a8e56933611658c74c2e

 

Dostep mozliwy bez logowania, zachecam do pooglodania i poczytania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za stronki bardzo fajne

 

Nie ma co pisac , poprostu gra muzyka :)

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.changye.com.cn/bbs/viewthread.php?action=printable&tid=34869

Ciekawe jak ATC chodzi z roksanem caspian hmm

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym rozpocząć przygodę z scm najchętniej 7 ale może być również 11. Odkupię od kodoś kto myśli o większych.

 

Bedzie to niesamowita przygoda czy jestes gotowy ?

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie to niesamowita przygoda czy jestes gotowy ?

Zawsze się znajdzie ktoś mądy a może i mądrzejszy od wszystkich który zjadł wszystkie rozumy lecz z rozpędu zjadł również i swój.

Wyjaśniam więc, że chcę ze wzgledu na chwalebne opinie mieć możliwość ich weryfikacji zaczynająszego od najniższego modelu a kończąc gdzieś na aktywnych zestawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się znajdzie ktoś mądy a może i mądrzejszy od wszystkich który zjadł wszystkie rozumy lecz z rozpędu zjadł również i swój.

Wyjaśniam więc, że chcę ze wzgledu na chwalebne opinie mieć możliwość ich weryfikacji zaczynająszego od najniższego modelu a kończąc gdzieś na aktywnych zestawach.

 

czlowieku to byl Zart.

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, może faktycznie zbyt impulsywnie zareagowałem, ale to tylko wynikło z doświadczeń i wypowiedzi jakie czyta się na forach.

 

Jeszcze raz, cofam poprzednią wypowiedź.

 

Spoko , :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez anxion

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie marza ATC 40 ale trzeba miec wieksze mieszkanie i wzmacniacz odpowiedni :( moze kiedys .

 

Jak ktos ma ochote moze ogladnac jak u mnie wygladaja SCM 11 http://atcforums.co.uk/viewtopic.php?f=16&t=3726

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze gdybym miał mniejszy pokoik to pewnie też bym celował w monitor atc

 

czy w uk są atc scm19 i scm11w piano black?

http://www.hifix.co.uk/sku2.lasso?item=136f734f64974daf260f525be2a1f3dd&rlog=nxtprv

 

Tak mozna zamowic czeka sie okolo miesiaca , tak samo jak na zwykle czarne .

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anxion - widzę że na tym anglojęzycznym forum zostałeś gwiazdą! :) No to teraz posypią się zamówienia z UK do Tomanka! :)

Dobrze, dobrze! Trzeba naszych promować jak się da.

A swoją drogą - super fotki!

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No link jest wyżej - zapodał go anxion, zrobił zdjęcia swojego zestawu i mojego tableta. ;)

Żartuję - po prostu opierając się na Jego doświadczeniach, też kupiłem sobie Motorolę Xoom2 do sterowania zestawem stereo... BAJKA! Trochę drogi pilot ale wart każdego grosza!

http://atcforums.co.uk/viewtopic.php?f=16&t=3726

Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.