Skocz do zawartości
IGNORED

KUJAWSKO - POMORSKIE ODSŁUCHY .


Piotr_1

Rekomendowane odpowiedzi

chyba jeszcze

9. palton ;-)

 

czy mamy wojować sami....

 

a serio, to jakie będą sprzęciory, może warto napisać co potrzebne, w końcu tyle osób, może okaże się, że ktoś może przytargać coś potrzebnego..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza by Bossowi podziękować za gościnę, dobrą wyżerę i ogólnie miłą atmosferę.:)

Cholerka..,tylko mordy nie zmoczyłem jak było w planach, ale co tam..,niedostatek zrekompensował Vittorio swoim piecem

a, humor zapewnił jeszcze jeden ze słynnych Witoldów:)

Miło było osobiście poznać wspomnianego Vittorio, Liana i paru innych chłopaków.

Dobrze, że Sławek dojechał:)

 

Tyle na dziś, bo jakiś zdechły jestem.

 

Chłopaki, serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, ze to nie nasze ost. spotkanie.

 

PS.Serdecznie, osobne podziękowania dla seniorów Bossa za gościnę i wyrozumiałość:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja też jakiś obolały troszeczkę......

B. miło było się spotkać, baaaaardzo

fajnie, że byli mądrzy ludzie, którzy mają wiedzę i umiejętności, żeby zrobić coś samemu - duży szacun

organizacja też jak zawsze super

Macieju! tysięczny post ładnie Ci się udał!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera była bardzo fajna, dźwięk też :) Dzięki za wspólne spotkanie, oraz największe podziękowania dla organizatora spotkania i kolacji - Paltona

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Dzięki panowie za przybycie. W szczególności podziękowania należą się Vittorio, oraz Piano z Piotrem,którzy to mieli pół kraju do przejechania.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) post-24402-0-83487600-1359937635_thumb.jpg

 

Kilka moich spostrzeżeń:

 

Główny pokój.

Dynki zagrały nieźle, o wiele lepiej na basie niż u Sławka. Przyczyniła się do tego akustyka, z którą walczyliśmy wspólnie z Vitorio. Świetnie się spisały panele od cocacola, naprawdę wpływ był bardzo duży. Wystarczyło odrobinę przesunąć panele rozpraszające i świat się zmieniał. Trochę przesadziłem w głównym pokoju z ilością tłumienia i scena była gorsza niż zwykle. Wydaje się, że rozpraszanie daje lepsze efekty bo eliminuje dudnienie, a wrażenia przestrzenne na tym nie tracą. C3 pokazały, że potrafią zagrać dobrze. Trochę firmowego pogrubienia pozostało, ale kontrola była co najmniej przyzwoita. Poza panelami, dużą rolę odegrały tutaj wzmacniacze. Najpierw słuchaliśmy zestawienia z Electrocompanietem i Thule, Dac McGyvera + SB T, oraz okablowaniem IC - Cosmic Audio, sieciową Tarą, Nemesis audio Project i Transparentem. Było całkiem przyzwoicie, co większość przyznała. Później dzielony potężnie zbudowany wzmacniacz Piano z Gryphonem Adagio. Zdecydowanie poprawił się bas, ale reszta była gorsza. Zmieniliśmy źródło z Gryfa, na SBT + Dac. Według mnie, było zdecydowanie lepiej, płynniej, mniej szkliście. Później cyfrowa integra Pi, która może naprawdę wiele. Poziom głośności był niemal koncertowy, a potęga brzmienia była imponująca. Po tych wyczynach, przełączyliśmy na BiArta + DAC z regulacją i ... okazało się, że można jeszcze bardziej skontrolować dynki. BiArt to dynamika, szybkość i detal, Pi podobnie, choć odrobinę mniej precyzyjnie, za to o zdecydowanie większym woalu dźwięku. Instrumenty były większe, ogólnie wszystko było potężniejsze. BiArt precyzyjniej oddawał scenę i detale tła. Trudno powiedzieć który z tej trójki był najlepszy, wszystko zależałoby od reszty.

Później zmienialiśmy kilkukrotnie dynki na kulki. Różnice w sposobie prezentacji ogromne. Niech inni się wypowiedzą na ten temat, dla mnie kulki najmojsze ;)

 

post-24402-0-26439200-1359937781_thumb.jpg

 

Pokój drugi:

Podobnie jak w pierwszym pomieszczeniu, kłopoty z akustyką były spore. Poprzednim razem, system ustawiony w tym "wagonie", zagrał słabo, a właściwie, to grało pomieszczenie... Tym razem, wystarczyło ustawić odpowiednio 8 sztuk rozpraszaczy 60x60cm i było idealnie. Nie mogłem się temu nadziwić, ale tym razem, ten pokój miał lepszą akustykę. Szczerze mówiąc, chyba dopiero ten eksperyment, uświadomił mi, że rozpraszanie jest lepszym rozwiązaniem. Dotąd byłem przekonany, że trzeba przede wszystkim tłumić. Byłem w błędzie.

Po załatwieniu akustyki, ustawiliśmy sprzęcik - Wadia 3200, DAC Liana + Indiana Line Tesi 260. Te ostatnie, to niesamowite monitorki, które grają świetnie. Zarzuty o promowanie tych kolumn przez moją osobę, są w pełni prawdziwe. Nie można bowiem postąpić inaczej, jeśli głośniczki za 1350 zł, grają jak inne za wielokrotność tej kwoty. Moje B&W 705 kosztujące kiedyś 5000zł, nie mają żadnych szans. A więc, jak się nie zachwycać?

Chłopacy sporo tam mieszali z klockami, więc może sami się pochwalą co z czym. Mogę tylko powiedzieć, żę zostałem poproszony o opinię w sprawie daców. Nie wiedząc który gra, wybrałem zdecydowanie dac Vittorio, co chyba było zbieżne z większością głosów.

 

post-24402-0-25880600-1359937886_thumb.jpgpost-24402-0-69291000-1359937770_thumb.jpg

 

Dwa pokoje to zdecydowanie dobry pomysł, ale też podwójna robota w przygotowaniu... Mimo wszystko warto to robić, bo taka formuła jest zdecydowanie ciekawsza.

 

Sorki za jakość zdjęć,zapomniałem lustrzanki ..

post-24402-0-73321400-1359937579_thumb.jpg

post-24402-0-69474200-1359937597_thumb.jpg

post-24402-0-41626400-1359937611_thumb.jpg

post-24402-0-37858300-1359937655_thumb.jpg

post-24402-0-53534300-1359937669_thumb.jpg

post-24402-0-12481600-1359937687_thumb.jpg

post-24402-0-06663200-1359937808_thumb.jpg

post-24402-0-64126400-1359937861_thumb.jpg

post-24402-0-75480100-1359937903_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-24402-0-73321400-1359937579_thumb.jpg

post-24402-0-69474200-1359937597_thumb.jpg

post-24402-0-41626400-1359937611_thumb.jpg

post-24402-0-83487600-1359937635_thumb.jpg

post-24402-0-37858300-1359937655_thumb.jpg

post-24402-0-53534300-1359937669_thumb.jpg

post-24402-0-12481600-1359937687_thumb.jpg

post-24402-0-69291000-1359937770_thumb.jpg

post-24402-0-26439200-1359937781_thumb.jpg

post-24402-0-06663200-1359937808_thumb.jpg

post-24402-0-64126400-1359937861_thumb.jpg

post-24402-0-25880600-1359937886_thumb.jpg

post-24402-0-75480100-1359937903_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zaskoczyła mnie atmosfera spotkania i jej rozmach. Fajnie, że komuś się chce poświęcić czas i energię na coś takiego.

 

Myślę, że warto skrobnąć kilka słów na temat DACów, których słuchaliśmy. Przywiozłem ze sobą pudełeczko Audio Alchemy v1.1 z dzielonym zasileniem. Urządzenie leciwe już, ale gra lepiej od niejednego CA i tego typu zabawek, zwłaszcza z niezłym transportem. Porównywaliśmy tegoż AA z Vittorio (teraz już wiem że tak to się nazywa). Na początku wydawało się, że AA gra lepiej, namacalne instrumenty (jakby bardziej sugestywne barwy czy wokal), twardszy bas. Finalnie jednak Vittorio okazał się urządzeniem wyższej klasy - to moja subiektywna opinia. Grał bardziej finezyjnym dźwiękiem. Pozorne źródła dźwięku były lepiej określone, również te z drugiego planu, co akurat dla mnie jest bardzo ważne. Miałem odczucie lepszej płynności całości wraz z basem wypływającym ładnie z całości, mimo nieco mniejszej energii - muzyka płynęła , bardziej autentycznym przekazem.

Chciałbym posłuchać tego uważniej w zaciszu domowym (albo zagłośniu :) ).

 

Nie udało się przetestować do końca wadii jako transportu wersus z dwoma innymi transportami, ale to pewnie jeszcze nadrobimy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>

Po załatwieniu akustyki, ustawiliśmy sprzęcik - Wadia 3200, DAC Liana + Indiana Line Tesi 260. Te ostatnie, to niesamowite monitorki, które grają świetnie. Zarzuty o promowanie tych kolumn przez moją osobę, są w pełni prawdziwe. Nie można bowiem postąpić inaczej, jeśli głośniczki za 1350 zł, grają jak inne za wielokrotność tej kwoty.

 

Palton, możesz napisać do których konkretnie wielokrotnie droższych, oferowanych obecnie na rynku kolumn porównywałeś te Indiana Line?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie rozpraszacze. Sam ostatnio zastanawiam się nad tym tematem do swojego pokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

<p>

 

Palton, możesz napisać do których konkretnie wielokrotnie droższych, oferowanych obecnie na rynku kolumn porównywałeś te Indiana Line?

Jeśli chodzi o aktualnie produkowane, to miałem tylko w podobnej cenie - Audio Monitor Bronze 2. Jakościowo była przepaść, szkoda temat rozwijać.

Poza tym, modele już nieprodukowane, ale jakoś postępu w kolumnach nie zauważyłem. Ba, przeważnie starsze serie grają lepiej. Wspomniałem wyżej o B&W 705, do tego Dynaudio C3, Dynaudio Audioence 50 i Zoller Solution (wszystkie kolumny produkowane jeszcze kilka lat temu). Tylko te ostatnie, były zbliżone jakością do Indian. Zależnie od płyty, raz wolałem jedne, raz drugie. Jak się można domyśleć, Zoller z dwoma 22cm Etonami na basie, miał lepszy ten zakres. Wysokie to podobna jakość, średnica minimalnie lepsza z Indian, no może nieco inna. Scena dla mnie lepsza - głębsza.

Mam świeżo w pamięci Xaviany, Castle, ProAc i nie sądzę, żeby były lepsze... przynajmniej dla mnie. Scena, neutralność, szybkość i przejrzystość to cechy jakie bardzo cenię. Barwa niech się bierze z elektroniki, bo w kolumnach, to najczęściej zmulenie nazywane "muzykalnością".

 

Jakie polecacie rozpraszacze. Sam ostatnio zastanawiam się nad tym tematem do swojego pokoju.

 

Nie znam innych, niż cocacola. Jego działają i do tego nieźle wyglądają - sklejka z drewna egzotycznego. Widziałem ją też w wypasionej wersji, wtedy jest jeszcze ładniejsza. Kolega zamówił w W-wie rozpraszacze z kantówek drewnianych i wykonanie jest dramatyczne. Szczeliny po kilka mm, zwichrowane "kostki", po prostu dramat. Mam też ustroje z Avconu, ale to bardziej pochłaniacze, niż rozpraszacze. Też działają, ale inaczej. Bardziej nadają się do postawienia za głową, lub po bokach kolumn (ale nie na pierwsze odbicia).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też muszę powiedzieć, że te Indiany, czy jak tam to się zwie zrobiły na mnie, i chyba nie tylko, bardzo pozytywne wrażenie.

co prawda nie porównywałbym ich z Dynkami C3, czy Proakami (domyślam się, że chodzi o Responsy 2), to inna liga i inna bajka!

Dynki C3 z tymi mocarnymi końcówkami grały świetnie (po raz pierwszy....) i choć też lubię krągłości, a kulki miały lepszą przestrzeń, bliższy mojemu sercu był dźwięk Dynek.

Indiany kosztują jednak tyle co nic(ponoć coś w granicach 1300 zł) i z tej pers0pektywy prezentują się pod każdym względem baaaardzo dobrze. na tyle, że chętnie posłuchałbym ich u siebie o suchym pysku ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Witku,odpowiadałem na pytanie mczaja, z jakimi kolumnami porównywałem Indiany. Trochę opacznie można było to zrozumieć, bo nie uważam Indian za kolumny najlepsze w skali bezwzględnej. Sławka C3 i Twoje ProAc mogą oczywiście więcej, podobnie jak Zollery Krzyśka. Jednak samo porównanie do konstrukcji w tej cenie, to powód do dumy dla skromnych Tesi 260. Te ostatnie mają pojedyncze cechy, w których mogąkonkurować z tak drogimi kolumnami. Z dowolnymi Dynkami pod względem kontroli, a z pozostałymi w średnicy pasma. Indiany są dla mnie lepsze od od B&W 705, Xavianów 125 junior czy Dynek Audience 50, o Monitor Audio B2 nie wspominając. To powoduje, że są to kolumny wybitne w swojej cenie i lepsze niż za ich za 2-3 krotność. Sądzę, że trudno o coś lepszego w cenie do 5000 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość vittorio

(Konto usunięte)

Witam, przede wszystkim chciałbym Paltonowi (jako gospodarzowi) podziękować za możliwość uczestniczenia w "Kujawskich odsłuchach" ale sądzę, że szczególne wyrazy uznania należą się Rodzicom Paltona za tolerancję

i wyrozumiałość (gościć dziesięciu chłopa w domu to nie przelewki) wobec głodnych dźwięku audiofilów (dawane było w głośniki nieźle - i to w obydwu pokojach) zaś Mamie Paltona za przygotowywane posiłki - serdeczne podziękowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vittorio, sorki że w moim wpisie powyżej zrobiłem z Ciebie DACa, oczywiście chodziło o dac vittoria, a nie dac vittorio. Piszę, bo ktoś może chcieć szukać tegoż w google w ten sposób i nie znajdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na wstępie pragnę podziękować za serdeczne przyjęcie przez naszego gospodarza oraz dziękuję kol piano za namówienie mnie na ten wyjazd.

 

Pierwsze konfiguracje sprzętu rzeczywiście słabo zagrały; w/g mnie z powodu zakłóceń wcz w sieci, których prawdopodobnym źródłem był zasilacz impulsowy do HDD.

 

Szacunek dla Vittorio za wzmacniacz+DAC, jedyna uwaga to że jednak przy dużych głośnościach brak zapasu napięcia i wyraźnie słychać odcinanie szczytów sygnału.

 

Największym zaskoczeniem dla mnie okazały się monitory dynaudio, które odpowiednio napędzone pokazały że potrafią potrząsnąć sofą.

 

Bardzo dobrze spędzony czas. Gorąco pozdrawiam !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy. Twoje potężne wzmacniacze, pokazały naprawdę sporo. BiArt zresztą też, jednak pod innym względem. Pi był potężny w sensie skali dźwięku i potęgi, BiArt precyzyjniejszy i gładszy, dzielonka Piano (również spod Twojej ręki), była gładka i ogólnie fajna. Dla mnie jakość wszystkich wzmacniaczy jest w okolicach remisu. Wszystko zależnie od gustu i rodzaju reszty toru, zresztą trzeba by pożyć dłużej ze sprzętem, żeby coś zawyrokować.

 

PS. Właśnie popełniłem artykuł, odnośnie wpływu ustrojów Avcona i cocacola na na akustykę pokoju. Kilka osób z kujawskich miało okazję badać temat wraz ze mną, więc może to je zainteresuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, widać nie każdy ma takie szczęście....również do wzmacniaczy;-)

a w temacie na mnie też Adagio z C3 zrobił duże wrażenie, choć pod względem wykonania BiAmp pyszny..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kujawach dzisiaj mini spotkanko wykluło się spontanicznie u mnie. Zdjęcie jako ciekawostka... - dzielenie pospawanego lodu. Uczta się tam chłopaki z innych regionów jak to się robi. Pełna kultura, ale też bez ę i ą. Potrzeba matką wynalazku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.