Skocz do zawartości
IGNORED

KUJAWSKO - POMORSKIE ODSŁUCHY .


Piotr_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Użytkownicy+

Szkoda, że nie byłem...

 

Ruszył klub audiofila w Bydzi:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • Użytkownicy+

Cisza w wątku, a tu tyle się dzieje... No cóż, jestem winien kilka słów o moich ostatnich odsłuchach.

 

Cały czas męczymy dynki C3 szwagra. Na tą chwilę, najlepiej wypadły monobloki JR model 6 i końcówka Audioneta AMP1. Duży wpływ mają też sieciówki Furutecha i oczywiście preampy. Ciekaw jestem, na czym ostatecznie stanie. Wiadomo już, że piec musi mieć dużą moc, co odkrywcze specjalnie nie jest :) Mam nadzieję, że jednak nie będzie to Audionet, bo na pioruna trzeci taki piec w mieście (przynajmniej o którym wiem) ;)

 

Byłem też u Piotra_1 w Bydgoszczy. Poprawa w jakości dźwięku - spektakularna. Naprawdę fajnie się tego słuchało, pomimo nie najlepszych warunków akustycznych. Okazuje się, że wystarczyło zmienić cewkę basowca w zwrotnicy (z toroidalnej na powietrzną) i niewielkie zmiany w innym miejscu zwrotki, a także drobne dłubnięcie rDaca.

 

Miałem też okazję posłuchać systemu Imacmana w Łodzi. Dźwięk fajny, z dogrzaną średnicą na pierwszym planie i konturowym basem. Wysokie delikatne, uzupełniające pasmo. Przestrzeń została ładnie oddana, instrumenty miały swoje miejsce na scenie. Naprawdę dźwięk może się podobać, szczególnie wokale wypadają wyśmienicie. Brak sybilantów i dokładny dół pasma powodują, że całość jest płynna i namacalna. Jak sądzę, tutaj należy się pokłonić nad adaptacją akustyczną. Doświadczenie z rozpraszaczami Cezarego (cocacola), prowadzą właśnie do takich wniosków. Marek przy użyciu min. paneli 1 i 2D zrobił dużo dobrej roboty, co dało ciekawy efekt wizualny i dźwiękowy. Na zdjęciach można zobaczyć, jak ładnie się to wszystko komponuje.

 

Dziękuję wszystkim za gościnę.

Robert

 

 

PS.Wiem, że u Imacmana odbywają się częste spotkania, prosiłbym więc Marka o fotorelacje z nich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-24402-0-11507400-1365440731_thumb.jpg

post-24402-0-44564200-1365440765_thumb.jpg

post-24402-0-32377200-1365440808_thumb.jpg

post-24402-0-50322400-1365440834_thumb.jpg

post-24402-0-26593800-1365440873_thumb.jpg

post-24402-0-19626800-1365440899_thumb.jpg

post-24402-0-48098900-1365441515_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Trochę z innej beczki zadam pytanie: Czy podłączenie przewodu zasilającego bezpośrednio do gniazdka, a przez listwę znacznie zmienia brzmienie? Nie zakupiłem jeszcze przewodów zasilających więc nie mam jak tego sprawdzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie różnice między przewodami zasilającymi odczuwacie? Ja miałem dwa lata temu ostatnio taką zabawę przy zmianie kabla zasilającego przy DACu i powiem, że więcej dało niż wymiana głosnikowych, ale nie wiem czy tylko chciałem słyszeć czy tak rzeczywiście było. Miałem niecały dzień na testy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Tak jak wspominałem w poście

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , sprawdzaliśmy w ostatnim czasie sporo kabli sieciowych. Najlepiej w naszej opinii (mojej i Sławka), wypadały pożyczone od Nergala Furotechy. W szczególności podobał nam się kabel dedykowany do źródła, może Nergal podpowie który to model. Transparent również jest dobry do źródła. Tara dobrze się zgrywa z końcówką mocy. Nemesis Audio Projekt są dosyć wyrównane, dodają mało od siebie. W swojej niskiej cenie, to naprawdę niezłe druty. Bartek to szczupły i konturowy kabel. Dla mnie zbyt suchy. Było tych kabli więcej (Enner itd.), ale już nie pamiętam co z czym i jak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że sieciówki jak i listwy mają wpływ na brzmienie systemu. Ale nie ma reguł, najlepiej posłuchać samemu i kierować się własnymi spostrzeżeniami i preferencjami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuda, posucha i żałość w kujawskich no to sie niespodziewanie skrzykneliśmy i odwiedziliśmy Sławka trochę bo ja chciałem posłuchać końcówki a trochę bo wszyscy chcieli posłuchać jak to zagra z moim pre.

Miło było ( podziękowania dla Sławka za gościnę i kilka miło spędzonych godzin) a i odsłuchowo ciekawie. Grało ulubione źródło chłopaków czyli skłizbox - no niech będzie. Funkcjonalnie na pewno super - w kilka godzin odbyliśmy niezła podróż muzyczną, ciężko byłoby skompletować te wszystkie nagrania na cd.

Generalnie tak to sobie wyglądało :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) post-28128-0-48926100-1367610281_thumb.jpg

post-28128-0-19590900-1367610295_thumb.jpg

 

Osobiście byłem troche zestresowany bo to debiut mojego wzmacniacza w roli pre - szczególnie, ze czekał już ten wielki 60-cio kilowy czarny bydlak. Jak się okazało po wymianie iluś tam kabli zgrało to się nadspodziewanie dobrze i małe dynki Sławka naprawdę dały radę.

Słuchaliśmy z przyjemnością szczególnie małych składów i akustycznych rzeczy. Spotkanie upewniło mnie, ze taki set (lampa jako pre i końcówka tranzystor) jest naprawdę ok - no przynajmniej dla mnie.

Może koledzy coś skrobną jak to grało bo później jeszcze coś tam kombinowali czy zamieniali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transparent również jest dobry do źródła.

Ja uzywam Transparenta MM link do wzmacniacza. Dwa miesiace temu wymienilem mu standardowe kiepskie wtyki na topowe Oyaide F1/M1e. Najpierw nie moglem sie przyzwyczaic, wszystkiego bylo za duzo, a glownie basu . W miare wygrzewania dzwiek sie sublimowal, dokonalem tez regulacji kolumn do nowej barwy Transparenta. Teraz ma ok 120 h -150 h i zaczyna pieknie spiewac pelnym , nasyconym i glebokim dzwiekiem. Wtyki Oyaide sa drogie, ale naprawde warto.

Probuje znalezc nowy kabel w klasie do ok 12-13 k pln detal i najbardziej przekonuje mnie Entreq Challenger 2010 , jednak nie na tyle, by Transparenta sprzedac i kupic Entreqa. Moze nowy Acro 7500 lub Ruby Mountain II okaza sie wyraznie lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

marslo, z kablami poruszamy się w niższej półce cenowej, więc trudno coś doradzić. Według mnie, nie ma innej rady, jak wypożyczać i sprawdzać druty w swoim systemie. Nie trzymałbym się kurczowo modeli na granicy budżetu, często tańszy model lepiej się wpasowuje w system. Wynika to prawdopodobnie z tego, że im wyżej, tym więcej wypełnienia. Taką prawidłowość zauważyłem, a nie zawsze wypełnienie jest pożądane. Mało tego, z tym wypełnieniem idzie w parze większa ilość basu, często o gorszej kontroli. Oczywiście analogicznie, czym niższy model, tym bardziej suche i ostre brzmienie.

Jak sądzę, powyższe jest związane z dokładaniem większej ilości żył, czy ogólnie zwiększania przekroju wraz ze wzrostem ceny. Wypada, żeby wyższy model był grubszy z wyglądu, jak i w dźwięku. Nie jest to ścisłą zasadą, ale często się tak zdarza.

 

Chciałbym i ja podziękować Sławkowi za gościnę. Od kiedy ma oddzielny pokój do audio, przesiaduję u niego co drugi dzień:)

Kika słów odnośnie dźwięku. Piotr przywiózł pre lampowe Sonus Olivy, które do tej pory wykorzystywał wyłącznie jako wzmacniacz słuchawkowy. Jak się okazało, to był zdecydowany błąd! Warto dookoła tego pre zbudować system. Preamp wprowadza barwę i nasycenie w średnicy, jednocześnie nie gubiąc informacji. Mamy go jeszcze na kilka dni, więc spróbujemy go dokładnie sprawdzić (drżyj Piotr ;)

 

Abyssaund to świetna końcówka, niedługo posłuchamy jej u mnie. Jeszcze nie wiem, czy to będzie czwartek, czy sobota, ale mam nadzieję, że spotkamy się w przyszłym tygodniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, nie ma innej rady, jak wypożyczać i sprawdzać druty w swoim systemie. Nie trzymałbym się kurczowo modeli na granicy budżetu, często tańszy model lepiej się wpasowuje w system

 

Masz calkowita slusznosc. Sprawdzalem razm z kablami za 12-13 k pln polskiego Argentum Nokaut ( nowa wersja) i jedyne czego mu nieco brak to wypelnienie na przelomie gornego basu/dolnej srednicy. Poza tym niski i dobrze kontrolowany bas , szybkie transjenty, gleboka scen i bardzo precyzyjne zrodla pozorne. Ma w standardzie chinskie podroby Oyaide, masle ze z oryginalami serii 079 czy 004 zagralby jeszcze lepiej. A najlepsze jest na koniec. Cena : ok 2 k pln za 1 m i nieco ponad 3 k pln za 1,5 m . A gra w lidze Transparenta i Acro co najmniej 6100. Jest duzo lepszy moim zdaniem od Lessloss Original , ktory kosztuje ok 1,8 k pln .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ... trudno znaleźć coś sensownego od Transparentów, w ich cenach... chociaż przyznaję, z wtyki mają delikatnie pisząc wiejskie - chyba że to przemyślane;-)

ale troszkę powątpiewam, bo widełki w głośnikowych wołają o pomstę....

ale grają świetnie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Masz calkowita slusznosc. Sprawdzalem razm z kablami za 12-13 k pln polskiego Argentum Nokaut ( nowa wersja) i jedyne czego mu nieco brak to wypelnienie na przelomie gornego basu/dolnej srednicy. Poza tym niski i dobrze kontrolowany bas , szybkie transjenty, gleboka scen i bardzo precyzyjne zrodla pozorne. Ma w standardzie chinskie podroby Oyaide, masle ze z oryginalami serii 079 czy 004 zagralby jeszcze lepiej. A najlepsze jest na koniec. Cena : ok 2 k pln za 1 m i nieco ponad 3 k pln za 1,5 m . A gra w lidze Transparenta i Acro co najmniej 6100. Jest duzo lepszy moim zdaniem od Lessloss Original , ktory kosztuje ok 1,8 k pln .

 

Głośnikowy Argentum GCG-10/4 miałem kiedyś na testach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kabel dosyć jasny, słyszałem o innych modelach podobne zdania, więc prawdopodobnie to taka sygnatura firmowa. Transparenty są całkowicie odmienne (przynajmniej te mi znane), są wypełnione, żeby nie powiedzieć nadmuchane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napisałem do p. Ryszarda z Argentum i za 4-5 tygodni będzie IC i sieciówka - potestujem, potestujem..

Trochę offtop się zrobił ale jestem pod wrażeniem strony i informacji, które zdają się nic nie ukrywać. A już szczególnie powalił mnie fragment maila:

 

" Tak w nawiasie mówiąc będąc niezadowolony z usług co najmniej kilku firm jeśli chodzi o pokrycia galwaniczne sam zbudowałem linie galwaniczną w której proces przebiega liniowo w regulowanych bardzo dokładnie parametrach roboczych 0,1Volt, 0,1 A, 1 st.C i czasu z dokładnością 1 sekundy z cyrkulacją wody płuczkowej w obiegu wymuszonym zamkniętym z ruchomymi anodami. "

 

Ot tak nie byłem zadowolony i sobie zrobiłem własną linie - ciekawe ilu producentów kabli rodzimych/innych tak podchodzi do sprawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tytuł wątku to "kuj-pom odsłuchy" to może wspomnę kilka słów o odsłuchu, który odbył się dwa tygodnie temu "po sąsiedzku" u kolegi Mirosława... ;)

Słuchaliśmy na elektronice Mirka i na moich nowych monitorkach Harbeth'a M30.1

Już minęło trochę czasu więc nie będę wchodził w szczegóły, ale dźwięk który udało nam się uzyskać z setu Accuphase + Harbeth był świetny, taki do którego nie mam zastrzeżeń... taki z którym można spokojnie i szczęśliwie żyć.

Może Mirek coś napisze więcej, w końcu kilka dni tam sobie pograły... ;)

 

Dzięki Mirku za gościnę.

 

ps. niedługo najprawdopodobniej pojawi się u mnie coś nowego i ciekawego, dam znak. ;)

pozdr.

joa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tannoye poszli w świat...

Teraz nastał czas Harbeth'a... jak długo potrwa? - nie wiem, na razie jest nam super ;)

...choć muszę przyznać że szykują się poważne zmiany w najbliższych dniach, ...i nie będą to kolumny.

 

...a fotek niestety nie robiliśmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Yoa, może przytaszczysz Herbatki na "Kujawskie"?

 

Postanowiliśmy przełożyć spotkanie o kilka dni, tak lepiej wszystkim pasuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • Użytkownicy+

Lepiej byś wpadł, bo Twoje cuda świetnie się zapowiadały na AS. Za mało było czasu i konfiguracja mogłaby zawsze być lepsza, ale i tak nieźle było. Chętnie bym przetestował te wyrwane z Miga bebechy ;) którym się tak dziwił Henk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

(w połowie strony)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak znam, znam, wtedy do gralo do dupy teraz sie znacznie poprawilo ;)

Haha! Ja też co miesiąc tak mówię.

Czyli na skromnie będzie we wtorek, bo we wtorek przychodzi paczka z nowymi gadżetami, także nie zdążę ich wlutować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki,

 

Starym zwyczajem Kujawskich- udane spotkanie:))

 

Dzięki za gościnę i następnym razem przywiozę ryby - prawdziwe, a nie jakie padliny z Lidl,a:)

 

Dziś - po 300km i 3h spania, sam wyglądam jak padlina!Mimo tego, było b.sympatycznie, sporo dobrej muzy, a reprodukowały ją ciekawe monitory, przynajmniej mnie się b.podobały.Piotr - dobra robota!

 

Pozdrawiam Panów,

M.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piano ;)

Dziękuję za zaproszenie, a także miłą (jak zwykle) gościnę z przekąskami i popitką ;)

Może kiedyś Wit-told przyniesie keyboard i nam pogra?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Wicia ma jakiś problem z netem, więc pewnie odpowie później.

 

Tradycyjnie chciałem podziękować Wam za przybycie i fajną zabawę. Tym bardziej dziękuję, że ludzie już prawie się nie spotykają...

 

Wprawdzie nie jestem dzieckiem fejs zbuka, ale mimo to wkleję tradycyjnie kilka zdjęć, bo bez nich i choćby powierzchownego opisu, pisanie o jakichkolwiek spotkaniach nie miałoby sensu... Wprawdzie to teraz nie jest to w modzie, bo niezwykle się ceni tajemnicze miny dewotek i obśmiewanie jakiejkolwiek pasji, oraz związanej z nią działalności. Jak to mawia Piano "mam na to wylane" i mam gdzieś jakąś zakłamaną modę prowadzącą do matni, która nie pozwala się dzielić wiedzą i entuzjazmem z innymi. Widzę, że szala się przechyla w stronę marmurowej maski Raikkonena, wobec tego, niedługo będziemy mogli popatrzeć w pusty monitor. "Kujawskie" dopóki chęci wystarczy. nie podążą za tą modą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie to teraz nie jest to w modzie, bo niezwykle się ceni tajemnicze miny dewotek i obśmiewanie jakiejkolwiek pasji, oraz związanej z nią działalności.

 

Robert, jest ich kilku i nie zrażajmy się nimi. Jak coś fajnego zdarzy się w KAIM-e też wklejamy. Krzykacze powiedzą swoje, a bez odpowiedzi tracą grunt.

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.