Skocz do zawartości
IGNORED

KUJAWSKO - POMORSKIE ODSŁUCHY .


Piotr_1

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że pora już zakończyć te dygresje, zwłaszcza, że nie wnoszą nic nowego, poza kolejną demonstracją bezmyślnej złośliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Arty to jestem kolejna osoba, ktorej dane bylo blizej sie z nimi zapoznac. Sluchalem ich w dwoch konfiguracjach w KAiMie jak rowniez u siebie w domu gdzie goscily przez pewien czas. Kolumny te na pewno budza emocje, a z mojego doswiadczenia - wsrod innych sluchajacych byly one wylacznie pozytywne. Jak juz wspomniano; sa bardzo wrazliwe na reszte toru i jesli cos komus 'nie gra' to osobiscie te kolumny posadzilbym na ostatnim miejscu jako przyczyne zle grajacego sytemu. W konfiguracji wcale nie potrzebuja jakis cudow ale podlaczajac do nich nieodpowiednie audiofilskie dziwolagi faktycznie tak tez zagraja. Natomiast podlaczcie do nich poprawnie skonstruowany wzmacniaacz, pomieszczenie wcale nie musi byc olbrzymich - salonowych rozmiarow, popracujcie tez nad ich ustawiieniem/dogieciem i powinniscie uslyszec dzwiek bardzo wysokiej klasy. A przy optymalnej konfiguracji wrecz wybitny.

 

Tak wiec zarowno ja, jak i wszyscy powyzej pozytywnie wypowiadajacy sie z pewnoscia nie mamy w tym swoich 'interesow', a robimy to, poniewaz po prostu slyszelismy te kolumny na zywo i wiemy co one potrafia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy właściwym posunięciem była jazda kolumn na Kujawy?

 

Twonk inteligentnie podziekował za wszystkie opinie-lecz uważam,że nie nalezy tam nic w nich zmieniać.

To jest bardzo dobra kolumna-znam szczegóły jej powstawania i wiem jak ona potrafi zagrac.

A na Kujawach nikt mi nie odpowiedział jaki system całościowo grał u Paltona,a jaki u jego szwagra-tu tkwi problem-

-bo pozycza kolumny a potem są recenzje mówiące o tym ,ze kolumny sa żle wykonane i dlatego żle grają.

Panowie z Kujaw taka dobra szczera rada.........zawsze bierzcie i dobierajcie systemy do recenzji bardzo przemyślanie-

-bo potem wychodzi to co wyszło tu.

Takze Twonku drogi nic w tych kolumnach nie zmieniaj........bardzo Cie proszę,bo jestem naprawdę dość mocno

osłuchany i z tymi kolumnami w referencyjnym systemie można smiało zyć-nie wieje z nich nudą.

Pozdrawiam wszystkich w tym watku........nawet tych co mnie nie akceptuja za słowo pisane-czyli prawde.

 

ps.

Swietny dżwięk z tych kolumn popłynął u mnie po podłączeniu integry na diabełkach Gzdacza.

Pozostałym elementem toru była shunyata-v-ray-kable zasilające transparent reference mm,głosnikowy transparent

reference mm,konekt transparent ref xl z dedykacja do lampy,zródło to dzielony mcintosh 1000 z cyfrowym coherence

fadela

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieczęsto piszę i nie uznaję się za "autorytet" ale urządzenia z którymi u mnie klony Artów grały, są raczej sensownie skonstruowane i tak też grające. do tego zestawu (jak w o mnie) podłączałem różne kolumny (może nie tak dobre jak te) i nigdy nie zauważyłem tego problemu o którym pisałem.

a pisałem nie po to żeby krytykować, bo uważam że mają potencjał pod pewnymi względami wybitny i coś zauważyłem, coś co mi b. przeszkadzało w całościowym odbiorze.

niech fachowcy to sprawdzą i może coś zmienią, a może nie

z tego co wiem zwrotnica nie jest idealną kopią oryginalnej (chyba że mam złe informacje) może w tym problem...

nie wątpię w wiedzę konstruktora i jego chęć w osiągnięciu jak najlepszego efektu, jednak u mnie był problem, myślę niespowodowany resztą toru, co zgłaszam jako powód do odsłuchów i przemyśleń.

tylko tyle

podr!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi Witku wiesz co jest w tym najdziwniejsze dla mnie-że po jednym wieczorze i po przypadkowej konfiguracji walicie jednoznaczne oceny.

Nie oisze tu o swoim absolutorium co do Twego systemu-że zły bądż dobry jednakże myslę,że dobierałeś go pod swój gust i do takiego

dżwięku sie przyzwyczaiłeś.Te klocki które sa nie pasuja do tych kolumn.Na tym zakończe swoje uwagi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Szkoda, że chłopaki najwyraźniej nie lubiejom się z panem z Albedo. On miał, a może ma na stanie oryginały tego modelu.

Do tego taki sprzęt lampowy, ze to musi zagrać :) Byłaby krótka piłka jakie są różnice, na lepsze, na gorsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi Witku wiesz co jest w tym najdziwniejsze dla mnie-że po jednym wieczorze i po przypadkowej konfiguracji walicie jednoznaczne oceny.

Nie oisze tu o swoim absolutorium co do Twego systemu-że zły bądż dobry jednakże myslę,że dobierałeś go pod swój gust i do takiego

dżwięku sie przyzwyczaiłeś.Te klocki które sa nie pasuja do tych kolumn.Na tym zakończe swoje uwagi.

raczej nikt tu nie "wali jednoznacznych ocen"

ale prawdą jest, że KAŻDY dobiera system pod swoje preferencje brzmieniowe, myślę że w Twoim przypadku jest podobnie, bo to normalny mechanizm.

możliwe, że mój system nie pokazuje potencjału tych kolumn (jestem przekonany, że można lepiej..)ale na nim udało się nam uzyskac z nich najlepszy dźwięk.

 

jednak dopasowanie systemu, a występowanie zniekształceń, to dwie różne sprawy... i chyba nie powinno to mieć miejsca, bo nigdy wcześniej nie miało..

 

 

Szkoda, że chłopaki najwyraźniej nie lubiejom się z panem z Albedo. On miał, a może ma na stanie oryginały tego modelu.

Do tego taki sprzęt lampowy, ze to musi zagrać :) Byłaby krótka piłka jakie są różnice, na lepsze, na gorsze...

akurat pudło. z Grzegorzem znam się dobrze od ok. 15 lat, inni też znają...

jak będę miał trochę czasu to planuję się do niego wybrać jakoś niedługo..

chociaż, jak wiadomo na bezpośresnie porównanie nie ma szans, bo inny sprzęt, pomieszczenie i oczywiście same kolumny!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Chciałbym zauważyć, że to hobby powinno sprawiać nam frajdę, a nie doprowadzić do apopleksji. ;-)

Otóż to, najważniejsza jest zabawa.

 

W przypadku Paltona akurat nie miałem pojęcia, że będzie aż tyle odsłuchów i aż tak szeroko upublicznionych (Palton po prostu szukał względnie tanich kolumn dla szwagra) - ale i tak dziękuję za wszystkie opinie.

Ja sam nie wiedziałem, że tyle się wydarzy... Mogłem oddać kolumny bez słowa na forum, mogłem też pozostać z tym, co napisałem po dwóch pierwszych odsłuchach. Nie dawało mi to jednak spokoju, tym bardziej po słowach Umki, którego niezwykle cenię. Oczywiście, nie chciałem też skrzywdzić Ciebie. To wszystko się opłaciło, wysiłek w targaniu kolumn, przewożeniu ich, ustawianie... Odwdzięczyły nam się niezłym dźwiękiem, wybitnym pod wieloma względami. Było to ciekawe doświadczenie, w pewnym stopniu zmieniło moje myślenie. Opisałem najlepiej jak potrafiłem, cechy jakie posiadają te głośniki. Są wyjątkowe, ale też mają swoje wady. Jestem niemal pewien, że można znacznie poprawić to, co uważamy za ich słabszą stronę.

 

Jeszcze raz dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palton....,, to nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji i coś takiego... ,,nie chciałem skrzywdzić Ciebie,,... jest niepotrzebne....takie ugrzecznienie bywa szkodliwe.Proszę, nie naginaj bardziej karku......już padły słowa ,,brak wzmacniacza na Kujawach,, chcesz usłyszeć że co niektórzy są ja chorągiewki z ubytkiem jaj....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To wszystko się opłaciło..." Tak. najbardziej Twonkowi :-)

 

Ja je też miałem u siebie. Super kolumny i gdybym nie napalił się na Cremony, to bym je wziął.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawało mi to jednak spokoju, tym bardziej po słowach Umki, którego niezwykle cenię.

 

Dzięki za przychylne słowa mimo dośc ostrego ataku z mojej strony.

pozdr. Jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Palton....,, to nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji i coś takiego... ,,nie chciałem skrzywdzić Ciebie,,... jest niepotrzebne....takie ugrzecznienie bywa szkodliwe.Proszę, nie naginaj bardziej karku......już padły słowa ,,brak wzmacniacza na Kujawach,, chcesz usłyszeć że co niektórzy są ja chorągiewki z ubytkiem jaj....

 

Teraz jest moda na bycie hardym, a ja nie lubię tej mody. Mogę nie lubić?

Słowa padły i owszem, o dźwięku w konkretnym systemie i pomieszczeniu. Było kilka wpisów chłopaków z W-wy, którzy chwalą te głośniki. Brak mi tylko precyzyjnych opisów, co, jak i z czym. Ja z kolegami wypunktowaliśmy ich zalety, ale nie pominęliśmy wad. Tylko Umka potrafił uczciwie wspomnieć o nieco płytszej przestrzeni. Rozumiem, że kolumny mają tyle wybitnych cech, że wady mogą być mniej istotne, jednak warto mieć ich świadomość. Zresztą co do tych wad, to prawdopodobnie można to łatwo poprawić zwrotką, ew. doborem elektroniki.

 

>>>Umka

Życzyłbym sobie, żeby sposób w jaki wyraziłeś swoje zdanie, określano na forum, jako "ostry atak" :) Co najlepsze, właściwie to się zgodziliśmy co do cech charakteru, a to dla mnie najważniejsze. Poezja jest ciekawa, ale mało z niej pożytku.

 

>>>Lagmar,

Tak sądzę, że najbardziej "opłaciło" się to Twonkowi, bo on szuka optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych, a nie kupca na siłę. Potwierdza to jego wpis:

Przez te wszystkie lata nauczyłem się uważnie słuchać wszelkich uwag (zwłaszcza tych krytycznych i zwłaszcza od osób "osłuchanych"), starając się je przełożyć na język "techniczny", żeby w razie potrzeby próbować coś zmodyfikować - jeśli to w ogóle możliwe.

Mówienie okrągłymi słowami o dźwięku, mija się z celem. Przeprowadzona analiza (być może nieco powierzchowna, jednak w miarę możliwości precyzyjna), pokazuje na co zwrócić uwagę. Zachwyty w tym przypadku, mijają się z celem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Zapraszam w czwartek na spotkanie. Miejsce i godzina Wam znane. Jeśli ktoś nowy che wpaść, to proszę o info na PW.

 

Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście nie mam pojęcia do jakiego wzmacniacza kolumny są "dedykowane" i nie do końca rozumiem co to znaczy....

ale test chętnie przeczytam.

to co napisałem o zniekształceniach jest chyba niestety faktem, mogę podać przykłady nagrań na których to ewidentnie słychać

czy mamy przypadkowy sprzęt???? ja i paru kolegów raczej nie

na pewno przejrzysty i neutralny,

nikt nikogo o nic nie posądza. kol Twonk cieszy się zasłużonym szacunkiem, ale polecam sprawdzić to co napisałem

najlepszy przykład płyta DG, Zimerman i Boulez Koncerty M. Ravela, Scieżka nr 3 ok 0.40 - 1.00 lub 1.40 - 2.00 jeśli dobrze pamiętam fortepian w wyższych rejestrach

płytę tak czy inaczej polecam, bo nagranie bdb, wykonanie wzorcowe a i muzyka piękna...

 

W zeszłym tygodniu słuchałem specjalnie w KAiM tych kawałków wymienionych, gdzie te znieksztacenia miały być słyszalne. Przyznam się, ze kilkakrotnie staraliśmy się w te kawałki wsłuchiwać i niestety, niczego sczególnego nie usłyszałem. Naprawdę nie wiem co tam musiałoby słyszalne, żeby okreslić jako wadliwość w dźwieku.

Dźwięk tych kulumn może się podobac albo nie, mają swoją sygnaturę, ale ewidentnych zniekształceń w jakimś paśmie to ja nie stwierdziłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Dzięki panowie za towarzystwo w ostatnich odsłuchach.

W krótkim odstępie czasu, słuchaliśmy kilka razy. Dzisiaj przybył nam nowy kolega Darek (znamy się od lat, ale nie od strony audio), który przytargał swoje ładnie wykonane monitory i grzebniętego blue raya z buforem lampowym. Było trochę porównań, ale zbyt mało mieliśmy czasu, żeby wyciągać końcowe wnioski. Jedno jest dla mnie pewne - monitory zagrały bardzo ładnie, dźwiękiem dosyć mocno docieplonym (przynajmniej w stosunku do kulek), bardzo przyjemnym w odbiorze.

Miałem też w planach ponownie sprawdzić wpływ rezonatorów wykonanych przez cocacola, jednak brakło już czasu. Sprawdzimy to, jak dojadą ustroje Avconu. Będzie można sprawdzić skuteczność jednych i drugich, a także różnice jakie wprowadzają.

 

Zapraszam więc ponownie na czwartek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wczorajsze spotkanie wypełniło poznawanie głośników zbudowanych przez Darka. Jak widać na zdjęciu kolumienka prezentuje się bardzo dobrze. Odsłuch nas zaskoczył, zwłaszcza po poznaniu ceny użytych przetworników. Krzysiu stwierdził, że głośniki można lokalizować w przedziale cenowym miedzy 2.000, a 5000.

Darek okazał się przemiłym i skromnym gościem. Dzielnie znosił odloty muzyczne Krzysia i moje. Głośniki dzielnie podążały za kontrabasem Olesia, stawały na palcach żeby nadążyć za barokowymi ariami.

Jak zwykle okazało się, że wiele zależy od okablowania i konfiguracji. Zabawa była świetna!

Robert, siła spokoju i serdeczny moderator, dodał do spotkania miłą, rodzinną atmosferę.

 

 

 

 

 

post-41250-0-62909600-1355911452_thumb.jpg

 

 

 

 

 

post-41250-0-39572500-1355911472_thumb.jpg

 

 

Na zdjęciu Darek wsłuchany w swoje monitory.

 

 

 

post-41250-0-95854000-1355911505_thumb.jpg

 

 

Robert wspomniał o ustrojach akustycznych. Rzeczywiście nie badaliśmy ich wpływu na jakość reprodukcji. Jednak, według mnie, wniosły one wiele do jakości dźwięku. Scena była bardziej stabilna, a odwzorowanie pogłosów nie było zaburzone. Warto to zbadać wnikliwiej.

Malkontentów, którzy zgłoszą uwagi, że w dziale hi-end piszę o kolumnach za "tysiaka" pragnę uspokoić, używaliśmy przedwzmacniacza Audionet i modyfikowanego (Stelmach 4) odtwarzacza Sony. A, bym zapomniał, kable były hi-endowe :)

 

 

 

 

 

 

post-41250-0-09795300-1355911515_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Wpisy nie na temat przeniosłem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..kilka dni przed świętami dostałem kable głosnikowe Anakonda Z-Tron (oczywiście od świętego Mikołaja) kable dość grube ale łatwe w ułożeniu.Poprzednio miałem Acrolinka s-3000,podstawowy model.Nie będę opisywał różnic między tymi kablami,bo to jest całkowicie inna liga,ale jednym słowem powiem PRZEPAŚĆ.Tak nasyconego i gęstego dzwieku jeszcze nie bylo u Mirosława.Góra jest fajnie otwarta,dzwięczna,delikatna,zwiewna,..co tu więcej pisać....Dynaudio S25se dają popis jak powinna brzmieć góra.Natomiast średnica jest cholernie dociążona,gęsta i nasycona.Anakonda wydobywa dzwięki z nicości....i to jest piękne w tym kablu.Jest jedna rzecz która mnie cały czas zadziwia....wystarczy że podkręcę trochę wzmacniacz...i mam brzmienie na żywo!! Przy głośniejszym słuchaniu nic się nie gubi,a wręcz dzwięk nabiera jakości.Wiadomo że Accu e-560 nie grzeszy dynamiką, ale tu jest na wysokim poziomie.....naprawdę nic mi nie brakuje jeżeli chodzi o ten aspekt dzwieku.Mam świadomość że Arolink 6300 i Argento FMR wspomogły Anakondę i wydobyły wszystko co najlepsze z tych moich gratów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..kilka dni przed świętami dostałem kable głosnikowe Anakonda Z-Tron (oczywiście od świętego Mikołaja) kable dość grube ale łatwe w ułożeniu.Poprzednio miałem Acrolinka s-3000,podstawowy model.Nie będę opisywał różnic między tymi kablami,bo to jest całkowicie inna liga,ale jednym słowem powiem PRZEPAŚĆ.Tak nasyconego i gęstego dzwieku jeszcze nie bylo u Mirosława.Góra jest fajnie otwarta,dzwięczna,delikatna,zwiewna,..co tu więcej pisać....Dynaudio S25se dają popis jak powinna brzmieć góra.Natomiast średnica jest cholernie dociążona,gęsta i nasycona.Anakonda wydobywa dzwięki z nicości....i to jest piękne w tym kablu.Jest jedna rzecz która mnie cały czas zadziwia....wystarczy że podkręcę trochę wzmacniacz...i mam brzmienie na żywo!! Przy głośniejszym słuchaniu nic się nie gubi,a wręcz dzwięk nabiera jakości.Wiadomo że Accu e-560 nie grzeszy dynamiką, ale tu jest na wysokim poziomie.....naprawdę nic mi nie brakuje jeżeli chodzi o ten aspekt dzwieku.Mam świadomość że Arolink 6300 i Argento FMR wspomogły Anakondę i wydobyły wszystko co najlepsze z tych moich gratów.

 

Zostają w systemie? Exquisite jednak odpadł?

 

ps. ...u nas po dzielnicy to chyba ten sam mikołaj chodzi, mi też trochę kabli przyniósł ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostają w systemie? Exquisite jednak odpadł?

 

ps. ...u nas po dzielnicy to chyba ten sam mikołaj chodzi, mi też trochę kabli przyniósł ;)

Oczywiście że zostają w systemie-kable nie do ruszenia!! Nawet Acrolink 6300 nie wniósł tyle zmian u mnie co Anaconda...,chyba że połączenie tych kabli dało taki efekt.....a jakie kabelki dostałeś od Mikołaja? Przy okazji pozdrawiam mojego świętego Mikołaja:):)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez mój komin te Anacondy by nie przeszły, więc tylko sieciówka Harmonix XDC350 StudioMaster oraz coaxial HS102, ale tak mi się spodobał Acoustic Revive Power Reference, że zastanawiam się czy nie było by z mojej strony przegięciem gdybym poprosił o jeszcze jeden...

 

;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly to Ty jestes tym Mikolajem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe....tak sobie napisałem że byłoby nietaktem bo kryzys mamy więc nie można za bardzo nadwyrężać dobrej woli nawet Mikołaja...hehehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daje poki ma i chce;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoahim

Napisz lepiej jak twój japończyk - masz go jeszcze?

 

Yamamoto był świetny. Miałem do niego mnóstwo lamp, powymieniałem, nasłuchałem się, ale jednak postanowiłem zostać przy Lebenie więc druga dziurka nie była mi potrzebna i niedawno HA-02 znalazł nowego właściciela. Szkoda że się nie spotkaliśmy... Za to YDA-01 zostaje, genialny DAC, który doskonale pasuje mi do systemu. W ogóle Yamamoto fajne, proste urządzenia robi... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.