Skocz do zawartości
IGNORED

Warszawski Klub Audiofila i Melomana


twonk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Walery, 7 Maj 2005, 12:43

 

>"W następną sobotę od południa (a może i niedzielę) gościmy Mac`a. Szczegóły jeszcze są dogadywane

>i pojawią się później. Automatycznie więc sesje klubowe przenosimy na te dni."

>

>Z ostatniej chwili: niedzielę proponuję również rezerwować

 

 

Oficjalnie potwierdzam krążące tu i ówdzie pogłoski. Dzięki gościnności Walerego zostajemy do niedzieli. Mamy nadzieję dzięki temu lepiej (i więcej) Was poznać.

 

Pozdrawiam

McGyver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>minę mam taką, bo nie wiedziałem na czym bardziej się mam skupić.

>Osiałkowi w żłoby dano .....

>awas

 

Lepiej opowiedz wszystkim jak to Ci się 'niechcący' weszło na 'niecne' stronki w necie i co z tego wyniknęło dla Twojego komputera. Dotąd klub nie ma dobrej komunikacji bo adresy zaginęły:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej opowiedz wszystkim jak to Ci się 'niechcący' weszło na 'niecne' stronki w necie....

 

Trochę zamieszania było, ale bez przesady, komputer przy pomocy dziecka ruszył na drugi dzień, a adresy odzyskałem, bo zapisałem je w bezpiecznym miejscu, tylko o tym zapomniałem.

 

Hornet rozmawialiśmy w czoraj o kolumnach (tych do ściany), mówiłeś, że masz projekt, zapomniałem Cię poprosić, żebyś przyniósł - to chyba przez te sałatki, w ogóle jakiś rozkojarzony byłem - a jeżeli jest w formie łatwej do przesłania mailem, to się uśmiecham.

pozdrawiam

awas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> electro,

Monobloki Pana Maćka (współkonstrukcja i wykonawstwo) - sympatyka klubu, klub sympatyzuje z P. Maćkiem.

Produkcja niby na własne potrzeby, poniważ jednak wykonawca się rozsmakował i rozwija, to "wydłubał" kolejne, na temat których pialiśmy już z zachwytu (inne konstrukcyjnie i lampowo) w związku z czym te mogą pójść do ludzi. Ponoć na ukończeniu jest trzeci zestaw (jeszcze inne), mamy obietnicę, że jak Maciek je doreguluje i nacieszy się nimi w domu, to też przywiezie nam je pokazać.

Wracając do tych na zdjęciu na "diabełkach" push pull, o ile pamietam trochę ponad 40 W.

Bardzo dynamiczne i uniwersalne, do każdej muzyki (składy duże i małe). Sterofonia i lokalizacja bez zarzutu, o głębi trudniej mi mówić, bo mamy z nią kłopoty wklubie. Musimy jeszcze popracować nad pomieszczeniem, bo to ewidentnie jego wina, może uda się nam coś poprawić.

Nie są (monobloki) za bardzo finezyjne w brzmieniu, ale piszę to z mojego punktu siedzenia i słyszenia, bo daj audiofilska muzo by większość się do tego zbliżyła. Jak wykazało wczorajsze doświadczenie, pewnie z nich można jeszcze więcej wycisnąć odpowiednią konfiguracją systemu.

 

>>> Jar wstawaj od komputera i główkuj na przedwzmacniaczem klubowym.

 

pozdrawiam

awas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awas

dzieki za informacje, wygladaja interesujaco...

jesli chodzi o pomieszczenie to na waszym miejscu bym chyba wygluszyl cala scianke za kolumnami i sprzetem gabka moletowana z eurofoamu albo zachemu, a po bokach dal takie rozpraszajace wytloczki w mazaje co w niektorych studiach sie widzi, stracilem kontakt do producenta takowych , bo sam ich potrzebuje, jak bede wiedzial dokladnie to napisze

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver: tamta była - jak dla mnie - ok., choć SEASy chyba lubię bardziej niż inne ;) Poza tym - tak z perspektywy - zastanawiam się czy średnica na węglowcu nie była nazbyt gorąca. No, ale to już ocenią teraz inni, zobaczymy.

Ja uważam - b. udane kolumny bez dwóch zdań. Ale tygodniowy odsłuch u docelowego właściciela by nie zawadził, bo jedyną moją maleńką wątpliwość wyraziłem wyżej. Licho wie, czemu dotarła do mnie dopiero po jakimś czasie (?) ;)

E, kto co lubi. Jestem chyba w obozie zdecydowanej większości, że topowa słynna 18" i mnie się podoba ;)

 

Pozdr.

 

Teo: jakoś nie wykapowałem dobrze daty, przyznaję. A że za tydzień to może i lepiej ? Co prawda nic nie zapowiada mego wyjazdu do stolicy ale może, kto wie... Chciałbym.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzwonił do mnie dzisiaj właściciel gramowfonu, z którym umawia się Walery. Gramofon będzie mógł postać przynajmniej dwie klubowe sesje. Jak sądzę na pierwszej sesji będzie podłączanie i "pierwsze koty za płoty", to może na drugiej sesji zrobilibyśmy prawdziwy koncert, a nie tak po kawałku.

Oddaję w tej sprawie inicjatywę w Wasze ręce i z góry akceptuję każdy muzyczny pomysł, w przeciwnym razie będę Was katował kawałkami, które mnie rozrzewniają, a które jak mi się wydaje potraficie wytrzymać dzięki olbrzymiej uprzejmości.

Pozdrawiam awas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soboty pełnej atrakcj c.d.

(przepraszam coś mi się kliknęło)

 

Na tę że sobotę, co by kolumny McGyver miały dobry napęd, sciągam Delta Studio z najnowszym wzmacniaczem na 6s33s (push-pull), podobno wyjątkowy, odlotowy, klasa sama w sobie (w oryginale było, że zajebisty, ale nie znam takich słów więc prztłumaczyłem, nie wiem czy trafnie). Z godzinę temu dostałem potwierdzenie przyjazdu.

 

Kolejną atrakcją, choć zupełnie innego rodzaju będzie wizyta (zapowiedź 17-18) Pana Łukasza "Lukara", Twórcy niniejszego forum.

 

Uff idę coś podjeść, żebym miał siłę znieść taką dawkę atrakcji.

Pozdrawiam

awas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.