Skocz do zawartości
IGNORED

Warszawski Klub Audiofila i Melomana


twonk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podziekowania dla Jozwy za "podrzucenie" do klubu w zeszlym tygodniu, mile towarzystwo innych forumowiczow, darmowe piwo, ach, no wlasnie za zabranie kabli do trojmiasta do Pitdoga i przywiezienie kasy do stolicy. Biuro rzecznika prasowego tepsy wedelegolwalo do mnie dzisiaj speca i jestem nareszcie na necie. Poza tematem, dla tych ktorzy zaopatruja sie w elementy komputerowe w stolicy szczegolnie NIE polecam firmy ZNAK na Poznanskiej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podejrzewam, że większość klubowych kolegów jeszcze śpi, ja już od świtu szaleję audiofilsko w Delta Studio.

Powodem szaleństwa są prototypowe mnonobloki Delta Studio 813. Ten sprzęt gra.

Dobra wiadomość to taka, że w najbliższy czwartek i piątek będziecie mogli posłuchać ich w klubie.

Na Voice jeszcze czekamy, co mi się uda z nim załatwić napiszę wieczorem.

awas pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 12 godzinach odsłuchów i słyszę, że coraz mniej słyszę.

Nie ustaliłem konkretnego terminu, ale Voice obiecał pojawić się około połowy maja. Okazuje się, że nie tak łatwo ustalić od ręki konkretny termin, bi Ci ludzie prawie w każdy weekend są w kursie i trzeba się wstrzelić w jakiś wolny termin. Spotkałem też Nuda Veritas i mam obietnicę, że też do nas zjadą.

Zostałem upoważniony do przekazania audiofilskiego pozdrowienia Klubowiczom od mniej czy bardziej formalnego Klubu w orbicie Delta Studio.

pozdrawiam awas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukar sprężył się i założył nam listę mailingową. Dziękję.

Po wpisaniu adresu internetowego prosże się zalogować.

Ci co dali, a zapomnieli hasło i nick proszę o kontakt,

Niektórzy z Was nic mi nie dali więc sam wymyśliłem, proszę o kontakt.

Jeżeli kogoś pominąłem (przepraszam) proszę o kontakt, poprosimy Łukasz o uzupełnienie.

Proszę, proszę w dni klubowe.

Puszczam tę informację równolegle w wątku klubowym, to wszyscy zainteresowani powinni być powiadomieni.

pozdrawiam awas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awas > poirot

Hmmmm, to się zapowiada ciekawie. Monobloki Delta po świeżych jeszcze w pamięci monoblokach p.

>Maćka. Czy jest szansa żeby ich posłuchać też w sobotę?

 

Wyjaśni się w ciągu dwóch najbliższych dni. Czy byliby jeszcze inni klubowicze chętni na sobotę ??

Czy w przypadkach takich bardziej szczególnych okazji, zapraszamy audiofilów z poza klubu - o ile ktoś będzie chciał przyjść, a jeżeli tak to na jakich zasadach ?

Tylko pytam, będę wdzięczny za wskazówki.

Pozdrawiam awas

 

PS. Mam też pewien bagaż informacji po wizycie we Wrocławiu w Delta Studio. Proszę o przypomnienie to podzielę się uwagami.

 

Audiofilom Wrocławskim dziękuję za miłe spotkanie i pogawędki

pozdrawiam awas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wejście na listę www.audiostereo.pl/klub2/index.php potem trzeba się zalogować (hasło i nick - jakie podawaliście mi do listy).

Mnie wczoraj udało się wejść i zapisać wiadomośc, która powinna przejść na pocztę do tych osób, które już podałem Lukarowi. Nie wiem czy doszła. Hasła i nicki, też zbierałem na raty jak przychodziliście i nie jestem pewien czy wszystkich podałem. Powoli wszystko posprawdzam i dotrzemy, ale mam na to czas tylko mniej wiecej o tej porze.

Spróbuję jeszcze raz coś puścić pocztą, jeżeli coś dostaniecie dajcie znać (tak samo lub na moją pocztę).

 

Przypominam Delta Studio u nas szaleje od czwrtku do soboty włącznie, warto posłuchać ich nowych monobloków. Z wyglądu jeszcze prototyp, ale grają jak skończone. Może po kilku godzinach muzyczek testowych uda się nam zrobić jakiś koncert. Hiszpan przygotuj coś z klasyki, a prezes WS coś z latin, stempur jak się kapnąłem rock - może dla dorosłych (młodych inaczej). No i naszemu młodzianowi damy zaszaleć, będzie sporo czasu.

Pozdrawiam

awas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przepraszam, ale nim odnowię adresy (zwalił mi się komputer), to potrwa i komunikacja może trochę kuleć. Patrzcie (Klubowicze) trochę uważniej na ten wątek.

 

Z wstępnych ustaleń wynika, że w najbliższy czwrtek i piątek możemy bawić się Spendorami Hiszpana i monoblokami Pana Maćka, a na dokłakę mamy CD Sony zmodyfikowany (lampowo) przez Pana Leszka (załatwił Karol).

Sony ma wyjście "stare" i "nowe", tak że możemy porównać co modyfikacja dała. Możemy też porównać z moim CD Philipsem, przerabianym przez Bogdana Dubiela (Skorpion)

Poirot potwierdził, że pasuje mu udostępnienie jego KT88 w następny czwartek i piątek, to o ile pasowałby ten termin Teo i mógłby zjechać ze swoim Amplifonem, to w kolejnym tygodniu słuchalibyśmy tych wzmacniaczy.

Czy Teo pasuje ten termin?

Pozdrawiam awas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teo ten termin pasuje, o ile pasuje Szanownemu Ogółowi. Proponuję uzgodnić poprzez listę emailową (o ile w ciągu jakiegoś tygodnia uda się ją udostępnić wszystkim zainteresowanym), ile osób byłoby zainteresowanych wizytą w Klubie przed przedłużonym do 3 maja weekendem. Jeśli np. Klubowicze się rozjeżdżają już w piątek, możemy termin przesunąć, jeśli są chętni - robimy.

 

Zdjęcia Delty nawet siakieś wyszły (www.teo73.prv.pl/audio/odsluch.html - i tam kliknąć gdzie należy) z tego gupiego aparatu, co to go nie umiem dobrze poichczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ci co nie znaleźli czasu dla monobloków Delta Studio niech załują, po przedbiegach czwrtkowych, doszlifowaniu w piątek, już w piątek i w sobotę pokazały klasę.

Czas pędizi do przodu i my z nim.

Zestawiłem dzisiaj wstępnie monobloki Pana Maćka (te gorsze na diabełkach) z CD Sony (lampowym) od Spooky i z braku czasu nie słuchałem zbyt długo, ale, ale.... Zapowiada się jednak, że do klubu powinniście przyjść z wstążkamu do podwiązania brody i w pampersach, co by nie poskrobać ząbkami w klubie podłogi jak szczęki opadną, ani jej nie zmoczyć jak będziecie ....... po nogach.

W czwartek wygrzeję to od rana.

Pozdrawiam awas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy czwartek i piątek męczymy w Klubie dwie lampowe integry, do forumowiczów należące: Deltę KT88 i Amplifona WT30-II (o ile ten drugi dotrwa, bo coś mu dziwnie lampy lecą - w ciągu kilku miesięcy poszły trzy, z tego niedawno dwie jednocześnie...). Jeśli Alek nie zabrał w piątek Sparka (a wychodziłem po 21.00 i Spark wciąż leżał), to lampowe integry będą trzy ;)

 

Ogólnie, ciepło i bursztynowo w Klubie: w piątek grały trzy lampowe odtwarzacze, Lektor oraz modyfikowane Sony i Philips.

http://teo73.prv.pl/audio/050318/strony/jpg19.html

Na lampowych monoblokach, naturalnie - rewelacyjnych zresztą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.