Skocz do zawartości
IGNORED

Warszawski Klub Audiofila i Melomana


twonk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

No i cholera nie byłem na Mc Gyerowych spotkanie. A sobotę jakoś szybko skończyliście - jak przyjechała przed 20, to pan na bramie powiedział, że już pozamiatane. I co, do knajpki jakiejś pojechaliście pewnie, nie?

Napiszcie co i jak grało.

Pozdrowienia Stempur

PS W tym tygodniu przyniosę do klubu hymn audiofila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez było miło poznać kolegów 'kolumnowców' - bardzo sympatyczne chłopaki. A sprzęty nawieźli ładne. Bez nadęcia (i wzdęcia), rzeczowe dyskusje a przede wszystkim przyjemność z tgo co się robi. Mam nadzieję, że nie będzie to ich ostatnia wizyta w klubie.

Mnie osobiście najbardziej odpowiadało granie ich tzw. proaców z monoblokami Pana Maćka (tymi mniejszymi). Sympatyczny, muzykalny dźwięk z niezłą sceną. Średnica klasa, góra nieeksponowana. No bas mógłby być twardszy...

tutaj raczej grała skrzynia. Ale ponoć fabryczne Proaci też tak mają.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były jeszcze fajne kolumienki (monitoki) 'sypialniane', które przywiózł kolega z Tarchomina (niestety nie pamietam nicka). Wyjatkowo budżetowa kompozycja, ale wykonanie super, a dźwięk całkiem poprawny. Z tranzystorem grało to naprawdę sympatycznie i do sypialni jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stempur, 16 Maj 2005, 11:32

 

>Jar

>Ale lepiej grały McGyverowe niż Pentagony klubowoandrzejowe?

>Pozdrowienia Stempur

 

Trzeba chyba pamietać, że Pentagony to znacznie wyższa pólka cenowa. Kolumny chłopaków, jak sami twierdzą, są budżetowe i te które przywieżli nie pretendują do kolumn za ponad 10kPLN. Pentagony są napewno dokładniejsze, bardziej pozbawione własnego charakteru - no i bardziej bezlitosne co do sprzetu.

Kolumny chłopaków mają natomiast swój własny charakter - chodzi chyba głównie o muzykalna srednicę, co w połączeniu ze wzmacniaczami tranzystorowymi (dośc ostrymi) daje w sumie efekt, że słuchać można z przyjemnością.

Jest to troche osiągniete kosztem dynamiki i tutaj Pentagony sa zdecydowanie lepsze. Natomiast ta muzykalna srednica pozwala słuchać i sprawia że dźwiek nie jest męczący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1 dość trafnie opisał przesłuchiwane w sobotę i niedzielę kolumny. Jednak za pomruki o pedałach należy mu się, nikczemnikowi. A McGyvera, Grzegorza tudzież Lukara naprawdę miło było poznać. Pozdrowienia dla Was.

 

Rower WS to 7 kilogramowy, aluminiowy Fondriest Don Racer na kompletnym osprzęcie Campagnolo Record. Ma tylko tą wadę, że sam nie chce jeździć.

 

Odległa myszo, co dzień dobry. Po raz kolejny poczułem się zawiedziony nie spełnioną pogróżką. Miała być przejażdżka rowerowa a Ty się rozmyśliłaś. Why? Zaś pokonać jednego dnia na rowerze 230 km to trochę męczy, ale jest do zrobienia. Namawiam. Mój rekord to ok 370 km. Zmieniając temat, podoba mi się bardzo utworek AMJ, który tak zapamiętale cytowałaś.

 

A na zdjęciu gościnny Walery przysłaniający wiernego Sorokę - bravesta. Pozdrawiam - WS

post-5909-100006943 1170269216_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pal55, 16 Maj 2005, 11:35

 

>no i jakos o nowym wzmaku Delty Studio (prawie) ani slowa ... moze ktos sie jednak spręży??

 

Nowa Delta była u nas tylko chwilę. Wzmacniacz ma wielkie ambicje i pewno możliwości. Moim zdaniem wymaga osobnej, przygotowanej prezentacji. Wygląda pieknie i z okruchów słuchania wydaje sie, że ma w sobie dynamit, którego w tak krótkim czasie nie udało nam się poskromić. Chętnie posłuchałbym dłużej, go na specjalnie jemu dedykowanej sesji w optymalnym towarzystwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaro4444, 16 Maj 2005, 14:00

 

>Odnośnie tych "sypialnianych monitorów" to jestem z Żoliborka a nick już znasz ;) Pozdrawiam

 

Przepraszam, wydawało mi sie, że kiedyś Sapr tak mi powiedział.....Ale on i ja to juz podwójnie młodzi;-) Trzeba wybaczyć.

A propos, pokazałbyś nam moze coś więcej swoich wyrobów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu tu dotarłem. Udało mi się posłuchać Encore i Minas Anor. Wybierając między nimi chętnie zaposiadłbym Encore czyli tzw. pseudoproaki przy czym "pseudo" w tym przypadku nie powinno kojarzyć się pejoratywnie, nawet ten nienajtwardszy bas mógł się podobać co nastąpiło w miom przypadku, niezła propozycja dla kogoś szukającego czegoś przyzwoitego za bardzo niewygórowane pieniądze, wciągało. Zresztą drugi zestaw też bardzo przyjemny.

Towarzysko też bardzo przyjemnie, tym bardziej że pojawił się sam Lukar - pozdrawiam.

Trza to powtórzyć;-)

 

Dzięki dla Prezesa za Briana, a przede wszystkim dzięki dla chłopaków z Regis Audio, po pierwsze za przyjazd, po drugie za miły wieczór i późny wieczór przy piwku i lutownicy, a przede wszytskim za to że znów odkrywam płyty na nowo(opinia o Vivace2 wkrótce). McGyver i Grzegorz naprawdę wiedzą co robią, szalenie miło było pogawędzić sobie i tyle się dowiedzieć, a po posłuchaniu efektów pracy pewnie następny mój zestaw będzie zamówiony u nich, zresztą długo by pisać - szanuje ludzi z pasją, a co dopiero jak takie jej efekty. Tak więc zasilam szeregi pozytywnie wypowiadających się na temat w/w. a teraz do pracy bo im wcześniej skończę tym wcześniej odkryję na nowo resztę sowich płyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo Klubowicze! Właśnie rozmawiałem z jjp, niestety czwartek odpada, gramofon pojawi się w piątek a co najfajniejsze to chyba nie zniknie tego samego dnia;-)> w P-iątek po pracy zabieram gramofon i właściciela i jedziemy do klubu, mam nadzieję że dotrzemy w okolicach 18tej.

 

Althazan>>> McGyvera mail znajdziesz w jego "o mnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.