Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki dobry wzmacniacz słuchawkowy na tranzystorach po holdegronie


nikifor

Rekomendowane odpowiedzi

Może tak ? jednostronnie z gwiazdą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R4 i R13 zdaje się są w pętli NFB. Można je dać nad opampem wtedy jest krótka ścieżka.

Można też dodać pady przy IN- i OUT i wtedy podlutować je od spodu pcb - tak najlepiej.

 

Do rezystorów ustalających wzmocnienie dodałbym jeden stały zafiksowany, równolelgle do tych przy switchu. Wtedy te załączane przełącznikiem trzeba policzyć jakie powinny być by dawały odpowiednią rezystancję wyjściową.

 

Zasilanie przeniósłbym nad radiatory, tam gdzie wyjście sygnału. Przy opampie można dać małe smd 1206 100-220n NPO i obok miejsce na elektrolity. Raster 5mm i średnica 10mm w zupełności wystarczy na kondy 470u (a to dużo w tym miejscu).

 

W jakim eaglu pracujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PUNKS NOT DEAD ' ... analogowo w cyfrowym świecie ... '

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkimi szczegółami zajmę się w swoim czasie. W tym momencie chciałbym się dowiedzieć, czy taki sposób prowadzenia masy przy czterech elektrolitach za stabilizatorem jest poprawny, masa z pojemności przy WO łączy się w jedną i leci do głównej, a sygnałowa każda osobno do głównej. Czy z zasilaniem BD'ków jest teraz ok ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

dołączam się do tematu klona Lehmann'a.

Obecnie z użytkownikiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) pracujemy nad takim samym projektem.

Cały wzmacniacz wg. upodobania może pracować jako: Lehmann / przedwzmacniacz (lampki z serii ecc) / hybryda.

Płytki zaprojektował Mariusz, ja wytrawiłem.

 

Wrzucam zdjęcia z postępów w projekcie, sukcesywnie mogę dorzucać nowe na zachętę dla was.

 

post-28393-0-39540600-1311955025_thumb.jpg post-28393-0-74423600-1311955037_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lampy to nie klon.

 

Popracujcie nad taką minimalistyczną wersją bez zbędnych elementów i udziwnień wg. sugestii Majkela, a z pewnością znajdą się chętni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lampy to nie klon.

 

Popracujcie nad taką minimalistyczną wersją bez zbędnych elementów i udziwnień wg. sugestii Majkela, a z pewnością znajdą się chętni.

 

ale czy napisałem że sugeruję się wersją "Majkela"?

W założeniu nie miał/ma być to wzmacniacz w wersji minimalistycznej - może nawet - wprost przeciwnie ;)

Ba! -zaprojektowana jest również płytka o wiele większa!

 

Co do lamp. Jak ktoś nie chce, klik w switch i po lampkach. Czysty Lehmann klon.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lampy to nie klon.

 

Popracujcie nad taką minimalistyczną wersją bez zbędnych elementów i udziwnień wg. sugestii Majkela, a z pewnością znajdą się chętni.

BB84, czyli sugerujesz, ze Majkel (domyślam się, że chodzi ci o Michelangelo) źle radzi?

Czyli prezasilacz, j-fety i zmiana filtracji zasilania dla OPA2228 to złe rady?

Czy wobec tego sugerujesz, że na wersję rozbudowaną będzie mniej chętnych? - na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski?, pytam poważnie bo mnie ten mechanizm rozumowania interesuje i nie twierdzę, że jest zły. Chcę tylko poznać kryteria, którymi kierujesz się ferując takie osądy.

Chyba, że źle zrozumiałem twój wpis.

 

świetna konstrukcja czy jest możliwość dostania termotransferu aby wytrawić pcb?

Ewentualnie wcześniej wgląd do schematu, jeśli to nie tajemnica oczywiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robertinus

 

Oczywiście zjadłem przecinek, jak najbardziej popieram modyfikacje Majkela. Chodziło mi o okrojenie PCB do niezbędnego minimum, bez zbędnych elementów, w tym np. dipswitchy, które na dobrą sprawę nic nie wnoszą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robertinus

 

Oczywiście zjadłem przecinek, jak najbardziej popieram modyfikacje Majkela. Chodziło mi o okrojenie PCB do niezbędnego minimum, bez zbędnych elementów, w tym np. dipswitchy, które na dobrą sprawę nic nie wnoszą.

To ważna informacja, zdanie przybiera zupełnie inną postać - odwrotny sens.

 

Dipswitche wnoszą bardzo wiele, pewnie nie miałeś okazji słuchać tego wzmaka lub nie odsłuchiwałeś go na różnych ustawieniach.

Oczywiście przy OPA228 lub 2228 faktycznie mogą być zbędne lub ustawione cały czas na najwyższe wzmocnienie, ale przy innych op-ampach można sobie dopasować wzmak do własnych potrzeb i słuchawek. Chodzi o wzmocnienie oczywiście.

 

Ja obecnie słucham LBC przebudowanego w/g wskazówek Michelangelo, ale bez prezasilacza, taki wzmak pasuje mi bardziej niż oryginał w/g Lehmanna i tu nie ma już odwrotu. Ciekawy jestem tylko tego prezasilacza. Oczywiście mam parę swoich pomysłów, ale muszę to przenieść na papier - narysować schemat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robertinus

 

A propos prestabilizacji. Jeśli posiadasz BCL'a to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypróbować ten patent w jednym kanale. Wystarczy podłączyć się do mostka prostowniczego i odłączyć np. prawy kanał końcówki od zasilania. Nie wiem jak to dokładnie wygląda na Twojej płytce, lecz nie powinno być problemów. Jeśli spadek będzie dość duży (np. 12-13V na tej końcówce) można zjechać z napięciem na LM'ach. Mielibyśmy pewność, że warto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robertinus

 

A propos prestabilizacji. Jeśli posiadasz BCL'a to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypróbować ten patent w jednym kanale. Wystarczy podłączyć się do mostka prostowniczego i odłączyć np. prawy kanał końcówki od zasilania. Nie wiem jak to dokładnie wygląda na Twojej płytce, lecz nie powinno być problemów. Jeśli spadek będzie dość duży (np. 12-13V na tej końcówce) można zjechać z napięciem na LM'ach. Mielibyśmy pewność, że warto.

Tak się nie robi, takie porównania to wielki błąd.

Co w ten sposób porównasz?

Jak można porównywać do siebie dwa różne kanały?, co ze sceną dźwiękową?

porównuje się ze sobą dwa urządzenia a nie dwa kanały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. W tym wypadku chodzi nam o wstępną ocenę wydajności końcówki. Puszczając sygnał w mono powinieneś usłyszeć różnice przede wszystkim w dolnym rejestrze.

 

A co do sceny itp. można pójść w dual mono, to powinno wnieść poprawę i załatwić problem offsetu bez dodatkowych elementów w torze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. W tym wypadku chodzi nam o wstępną ocenę wydajności końcówki. Puszczając sygnał w mono powinieneś usłyszeć różnice przede wszystkim w dolnym rejestrze.

 

A co do sceny itp. można pójść w dual mono, to powinno wnieść poprawę i załatwić problem offsetu bez dodatkowych elementów w torze.

BB84, na prawdę nie mam czasu na takie dyskusje, przepraszam cię bardzo, ale jest mnóstwo literatury na ten temat.

Coś mylisz, nie do końca wiem co bo to dla mnie zupełnie nielogiczne.

Jaka wydajność końcówki?, co to ma z tym wszystkim wspólnego?, wydajność końcówki mocy?, co tam się zmienia?, jakie dual mono we wzmaku słuchawkowym i co to ma wspólnego z offsetem?.

Udowadniasz jakieś dziwne teorie o lepszym układzie dyskretnym nad op-ampem, o lepszej płytce jednostronnej nad dwustronną, później pokazujesz swój projekt z częściową płytką dwustronną, ale chcesz jej koniecznie uniknąć. Pytasz o poprawność prowadzenia masy wcześniej udając eksperta.

BB84, nie chcę cię krytykować ale to wszystko jest żenujące.

Pozwól spokojnie zrobić projekt innym a sam z niego tylko skorzystaj, albo zgłębiaj wiedzę i wtedy próbuj własnych sił. Tak chyba będzie lepiej.

Nie gniewaj się, ale od kilku dni robię coś pilnego na kompie, nie mam czasu na takie dyskusje, prostowanie czyichś niewłaściwych poglądów i wyjaśnianie szkolnych błędów.

 

W pewnym momencie piszesz do mnie "rozejm", co do u licha znaczy?, jaki rozejm i skąd ten rozejm?, czy prowadziliśmy jakąś wojnę?, ktoś komuś ją wypowiadał?, bo ja z tobą normalnie rozmawiałem, jeśli ty traktowałeś to jako wojnę na słowa to ja cię przepraszam, ale nie mam czasu.

Podkreślam - nie mam czasu na czcze wymiany słowne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB84, na prawdę nie mam czasu na takie dyskusje, przepraszam cię bardzo, ale jest mnóstwo literatury na ten temat.

Coś mylisz, nie do końca wiem co bo to dla mnie zupełnie nielogiczne.

Jaka wydajność końcówki?, co to ma z tym wszystkim wspólnego?, wydajność końcówki mocy?, co tam się zmienia?, jakie dual mono we wzmaku słuchawkowym i co to ma wspólnego z offsetem?.

Udowadniasz jakieś dziwne teorie o lepszym układzie dyskretnym nad op-ampem, o lepszej płytce jednostronnej nad dwustronną, później pokazujesz swój projekt z częściową płytką dwustronną, ale chcesz jej koniecznie uniknąć. Pytasz o poprawność prowadzenia masy wcześniej udając eksperta.

BB84, nie chcę cię krytykować ale to wszystko jest żenujące.

Pozwól spokojnie zrobić projekt innym a sam z niego tylko skorzystaj, albo zgłębiaj wiedzę i wtedy próbuj własnych sił. Tak chyba będzie lepiej.

Nie gniewaj się, ale od kilku dni robię coś pilnego na kompie, nie mam czasu na takie dyskusje, prostowanie czyichś niewłaściwych poglądów i wyjaśnianie szkolnych błędów.

 

W pewnym momencie piszesz do mnie "rozejm", co do u licha znaczy?, jaki rozejm i skąd ten rozejm?, czy prowadziliśmy jakąś wojnę?, ktoś komuś ją wypowiadał?, bo ja z tobą normalnie rozmawiałem, jeśli ty traktowałeś to jako wojnę na słowa to ja cię przepraszam, ale nie mam czasu.

Podkreślam - nie mam czasu na czcze wymiany słowne.

 

Jeżeli nie wiesz do czego służyć ma prestabilizacja, którą zaproponował Majkel i co ma dual mono wspólnego z offsetem i jakie ma zalety choćby nawet we wzmacniaczu słuchawkowym przy pojedynczych opampach, to rozmowa z Tobą rzeczywiście nie ma sensu. To ja Tobie nie będę tłumaczył podstaw.

 

Co do prowadzenia masy, przyznaję, nie wiem jak ten temat w tym wypadku najlepiej ugryźć, robiłem zazwyczaj dual mono i takich problemów nie miałem.

 

Poza tym uparłeś się na prestabilizację, ponieważ tak doradził Majkel, a w praktyce nic na ten temat nie wiemy. Nie zostało to sprawdzone, a Ty zamierzasz stosować to w gotowcu bez uprzedniego sprawdzenia.

 

Ja również życzę Ci wszystkiego najlepszego i skorzystania z gotowca. Oby ktoś się tym tematem zajął.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie wiesz do czego służyć ma prestabilizacja, którą zaproponował Majkel i co ma dual mono wspólnego z offsetem i jakie ma zalety choćby nawet we wzmacniaczu słuchawkowym przy pojedynczych opampach, to rozmowa z Tobą rzeczywiście nie ma sensu. To ja Tobie nie będę tłumaczył podstaw.

 

Co do prowadzenia masy, przyznaję, nie wiem jak ten temat w tym wypadku najlepiej ugryźć, robiłem zazwyczaj dual mono i takich problemów nie miałem.

 

Poza tym uparłeś się na prestabilizację, ponieważ tak doradził Majkel, a w praktyce nic na ten temat nie wiemy. Nie zostało to sprawdzone, a Ty zamierzasz stosować to w gotowcu bez uprzedniego sprawdzenia.

 

Ja również życzę Ci wszystkiego najlepszego i skorzystania z gotowca. Oby ktoś się tym tematem zajął.

Dobrze BB84, już dobrze.

To, co ja zamierzam w swoim gotowcu to moja sprawa a ciebie nie zmuszam do korzystania.

Proszę cię tylko nie proponuj mi jakichś durnych pomysłów rozwijanych następnie o równie durne teorie i dotyczące posiadanego przeze mnie wzmaka.

Nie będzie porównywania kanału z kanałem i urzeczywistniania twoich wizji.

Wybacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co ja zamierzam w swoim gotowcu to moja sprawa a ciebie nie zmuszam do korzystania.

 

Najpierw go zrób. A zacznij od podstaw polskiej pisowni, później krytykuj innych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw go zrób. A zacznij od podstaw polskiej pisowni, później krytykuj innych.

O tym co zrobię najpierw i czy zrobię to sam zdecyduję.

Co do pisowni to przypominam, że to ty zapomniałeś gdzieś tam przecinka, co zmieniło całkowicie sens wypowiedzi.

Natomiast mi nie wskazałeś jak na razie żadnego błędu w pisowni.

 

Ech, zapomniałem.

Czy możesz wyjaśnić co ma dual mono wspólnego z offsetem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym co zrobię najpierw i czy zrobię to sam zdecyduję.

Co do pisowni to przypominam, że to ty zapomniałeś gdzieś tam przecinka, co zmieniło całkowicie sens wypowiedzi.

Natomiast mi nie wskazałeś jak na razie żadnego błędu w pisowni.

 

Ech, zapomniałem.

Czy możesz wyjaśnić co ma dual mono wspólnego z offsetem?

 

Przed "a" stawiamy przecinek, a zwracamy się do kogoś z dużej litery.

 

Wyregulujesz w oryginale przy parce LM317/337 zera dla obu kanałów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy wogóle powstanie ten projekt bo on jest bardzo prosty a tu widzę wszystko się strasznie komplikuje,zróbcie klona 1:1 i nie ma co wydziwiać,4strony praktycznie o niczym a tak to już dawno szło by zamówienie na pcb,które i tak wydłuża okres oczekiwania do 2dygodni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed "a" stawiamy przecinek, a zwracamy się do kogoś z dużej litery.

No tak, to przygadał kocioł garnkowi.

Nie obawiasz się, że ktoś patrzący z boku posądzi cię o brak argumentów w dyskusji?

 

Wyregulujesz w oryginale przy parce LM317/337 zera dla obu kanałów ?

Tak, jest na to wiele sposobów i większość nie wymaga użycia większej liczby elementów. Najwyżej zamiana jednych na drugie.

Problem offsetu jest tak prosty, że najlepiej zostawić to na koniec.

 

jestem ciekaw czy wogóle powstanie ten projekt bo on jest bardzo prosty a tu widzę wszystko się strasznie komplikuje,zróbcie klona 1:1 i nie ma co wydziwiać,4strony praktycznie o niczym a tak to już dawno szło by zamówienie na pcb,które i tak wydłuża okres oczekiwania do 2dygodni.

Nie ma sensu skoro na allegro, e-bayu i ogólnie w sieci są dostępne płytki na wzór oryginału.

Tylko zmiany układowe przemawiają za zasadnością projektowania nowego wzoru pcb, a właśnie o tych zmianach jest część tego wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to przygadał kocioł garnkowi.

Nie obawiasz się, że ktoś patrzący z boku posądzi cię o brak argumentów w dyskusji?

 

To staje się powoli nużące. Trzymajmy się tematu.

 

Można regulować np. zmianą rezystora, ale chce Ci się go zmieniać przy zabawach z WO ?

 

Na dobrą sprawę można skopiować oryginał dodając fet'y. Tylko wywalić ten potek i gniazda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę można skopiować oryginał dodając fet'y. Tylko wywalić ten potek i gniazda.

 

To by było dobre,tylko czym będzie regulowana siła głosu jak wywalisz potencjometr?

 

a i czy jak bedą fety to nie da nam za dużego ofsetu na wyjściu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było dobre,tylko czym będzie regulowana siła głosu jak wywalisz potencjometr?a i czy jak bedą fety to nie da nam za dużego ofsetu na wyjściu?

 

Ja mam attenuator w DAC'u i polecam zastosowanie takiego w BCL'u, można też ALPS'a. Cokolwiek wciśniemy można to zamontować bezpośrednio na panelu, tak samo jak gniazdo wyjściowe. Kondensatory na wejściu też można spokojnie podlutować na gniadach RCA. Tak jest uniwersalnie i zmniejsza rozmiary PCB do minimum. Fet'y najlepiej sparować, końcowe również, ewentualne różnice skoryguje się rezystorami. Offset na poziomie +/-5mV to nic strasznego. W miejsce tego potka i gniazd można wstawić zabezpiecenie słuchawek w formie odłamywanej PCB.

 

Mogę zrobić wierną kopię oryginału z uwzględnieniem pojedynczych opampów i zmian Majkela (prócz prestabilizacji). Pytanie, czy wszystkim to odpowiada i dojdziemy w końcu do porozumienia ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścieżka sygnału nie jest zbyt krótka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-18073-0-67702300-1312075980_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścieżka sygnału nie jest zbyt krótka.

 

Już samej ścieżki sygnału bym się nie czepiał, ale wydaje mi się jeśli dobrze widzę, że masa na wyjściu nie ma połączenia. Radiatory przecięły masę. Proponuję również do samej ścieżki zasilania od staba, która przecina masę w poprzek płytki dać krótszą - tzn pociągnąć ile się da na bottomie i zrobić przelotki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikifor

 

Przeczytaj co napisałem wyżej.

 

Rozmiar 118x93 mm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-18073-0-22962800-1312118923_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.