Skocz do zawartości
IGNORED

Topowe kable zasilające ?


sly30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Pawło said:

Tak myślałem. Zerowa wiarygodność, a zabierasz głos. Ciekawe jak wybierasz i porownujesz inne elementy toru. Ale nazywanie tego głupim i to co najmniej zasługuje na mocną odpowiedź, tylko że mi się nie chce. Rozmawianie z tobą jest dużo głupsze

Ja zmieniam sprzet raz na kilka lat, wtedy porownuje. A ty jak masz ochote to mozesz porownywac codziennie, tylko nie wiem kiedy sluchasz muzyki, bo piszesz ze sluchasz sprzetu i kabli. Ja sie delektuje muzyka w momencie kiedy ty kolejny raz zginasz sie za wzmacniacz czy kolumne zeby zmienic kolejny kabel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
10 minut temu, Uchatek napisał:

Ja zmieniam sprzet raz na kilka lat, wtedy porownuje. A ty jak masz ochote to mozesz porownywac codziennie, tylko nie wiem kiedy sluchasz muzyki, bo piszesz ze sluchasz sprzetu i kabli. Ja sie delektuje muzyka w momencie kiedy ty kolejny raz zginasz sie za wzmacniacz czy kolumne zeby zmienic kolejny kabel.

Szukasz problemów gdzie ich nie ma. Znam albumy z kolekcji. Po prostu wpialem Ziggyego Cheetah mkii i słucham szóstego albumu na luzie. Teraz Camel The Snowgoose. W całości. W środę podepne mkiii i posłucham raz jeszcze, lubię je. Ale niektórzy tu mają problemy?. Testowanie to i tak max 5% mojego słuchania. Śmieszne są niektóre wpisy na tym forum

Swoją drogą mogę gorąco polecić kabelki Ziggy, bardzo dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minutes ago, Pawło said:

Szukasz problemów gdzie ich nie ma. Znam albumy z kolekcji. Po prostu wpialem Ziggyego Cheetah mkii i słucham szóstego albumu na luzie. Teraz Camel The Snowgoose. W całości. W środę podepne mkiii i posłucham raz jeszcze, lubię je. Ale niektórzy tu mają problemy?. Testowanie to i tak max 5% mojego słuchania. Śmieszne są niektóre wpisy na tym forum

Swoją drogą mogę gorąco polecić kabelki Ziggy, bardzo dobre

Jak w srode zmienisz kabel to nie bedziesz pamietal jak gralo w poniedzialek. Masakra jakas. Ty chyba tego nie piszesz na serio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
5 minut temu, Uchatek napisał:

Jak w srode zmienisz kabel to nie bedziesz pamietal jak gralo w poniedzialek. Masakra jakas. Ty chyba tego nie piszesz na serio.

Widać piszesz o sobie?, powodzenia. Mi pełne 2 dni grania wystarczą by w środę wpiąć mkiii, żabki nie bój i zajmij się swoim, nie moim torem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Pawło napisał:

Opisz wrażenia z odsłuchów dobrych kabli sieciowych w swoich systemach, z pewnością nie piszesz nic publicznie bez wcześniejszego osłuchania, opisz te systemy, sposób porównań.

Co to jest dobry kabel sieciowy? Sprecyzuj to. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
40 minut temu, Huberto1984 napisał:

Co to jest dobry kabel sieciowy? Sprecyzuj to. 

Markowych, lepszych niż komputerowe, myślę że adresat wie o co chodzi. Moim zdaniem problem tego forum to wypowiedzi w zakładce hi-end o kablach osób, które nigdy w systemie nie miały nic więcej od dołączanych do sprzętu, o ile w ogóle mają cokolwiek z kablem nie na sztywno.

Inaczej to jak pisać w zakładce "wykwintne wina" o Bara Bara i Czerwonej Kartce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pawło napisał:

Markowych, lepszych niż komputerowe, myślę że adresat wie o co chodzi. Moim zdaniem problem tego forum to wypowiedzi w zakładce hi-end o kablach osób, które nigdy w systemie nie miały nic więcej od dołączanych do sprzętu, o ile w ogóle mają cokolwiek z kablem nie na sztywno.

Inaczej to jak pisać w zakładce "wykwintne wina" o Bara Bara i Czerwonej Kartce ?

Czyli kabel marki castorama tez sie liczy? W komplecie ze wzmacniaczem czy cd playerem przeciez nie jest wiec o takich tez piszesz, czy jakies inne "wlasciwosci" musi miec ten kabel? Specjalne koszulki, izolacje z jakiegos konkretnego materialu, grubosc, ilosc "zyl"? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
15 minut temu, Huberto1984 napisał:

Czyli kabel marki castorama tez sie liczy? W komplecie ze wzmacniaczem czy cd playerem przeciez nie jest wiec o takich tez piszesz, czy jakies inne "wlasciwosci" musi miec ten kabel? Specjalne koszulki, izolacje z jakiegos konkretnego materialu, grubosc, ilosc "zyl"? 

A jesteś jego adwokatem, występujesz w jego imieniu? Bo nie kumam ?

Mi wystarczy, że napisze z jakimi miał do czynienia, czemu tek interweniujesz w pytaniu do osoby trzeciej? Jesli Ty stosujesz z Leemą itp. kabel Castoramy i uważasz to za markę audio ok, ja mniej ;). Myślę, że kolega sam umie odpisać i opisać swoje doświadczenia z kablami sieciowymi, chyba wie jakie miał w systemie, hm?

Ja mogę polecić kable Vincenta, Artecha, Shunyaty i Ziggye`go, jak na razie najbardziej uniwesralne z tych, które miałem. A Ty jakie masz sieciówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pawło napisał:

A jesteś jego adwokatem, występujesz w jego imieniu? Bo nie kumam ?

Mi wystarczy, że napisze z jakimi miał do czynienia, czemu tek interweniujesz w pytaniu do osoby trzeciej? Jesli Ty stosujesz z Leemą itp. kabel Castoramy i uważasz to za markę audio ok, ja mniej ;). Myślę, że kolega sam umie odpisać i opisać swoje doświadczenia z kablami sieciowymi, chyba wie jakie miał w systemie, hm?

Ja mogę polecić kable Vincenta, Artecha, Shunyaty i Ziggye`go, jak na razie najbardziej uniwesralne z tych, które miałem. A Ty jakie masz sieciówki?

Ja nie pisze w imieniu kolegi, tylko swoim. Chcialbym sie podlaczyc do dyskusji, ale zanim wyraze swoja opinie chcialem sie dowiedziec co to sa dobre kable o ktorych piszesz. Niestety nie umiesz mi tego wyjasnic inaczej niz mowiac "markowe" badz takie, ktore nie sa dawane w standardzie ze wzmacniaczem. Kabel z castorama do Twojego opisu pasuje. Zwlaszcza, ze zadnej specyfikacji kabla audio nie podales  ?

Mam tam jakies kable np. standardowy od technics. Leema nie mam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.11.2019 o 08:46, Pawło napisał:

Opisz w jakich warunkach i jakich systemach ją "odsłuchiwałeś" i jakie masz wnioski, jak było z nią a jak na zwykłej? Tylko to się liczy.

Lepiej albo inaczej - mój system na sieciówce Vincenta, Perfect Connection, Ziggyego czy Cardasa...to po prawdzie 4 różne systemy, serio trzeba być głuchym by nie usłyszeć czasem dużych różnic, na równi z ic

To jest ta listwa wyceniona na 20 tyś... tego typu listwę kupujesz w castoramie, tylko z innym środkiem, ale jednak...  na ile tutaj ten środek jest wyceniony i gdzie to się mieści..  i rewelacyjne gniazda... top of the top.. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To tak dla przykładu ten kondycjoner Made IN Poland  wyceniony jest na 19 tyś w detalu.. , można porównać i wnioski samemu wyciągnąć.. 

 

76713974-2458419657618529-42285098067401

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

image-37776.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

a tak wygląda to co jest w środku 

image-37780.jpg

75246761-622623881602986-732576627901123

Jak ktoś ma chęć może testować tę pierwszą , dla mnie szkoda czasu..  

Kiedyś widziałem w necie za 6 czy 8 tys do kupienia (mowa o Sulek), ale za taką kwotę również mogę wkleić zdjęcia kondycjonerów od tego czy innego Producenta i można zobaczyć co kto oferuje w takiej kwocie..   

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwa sulek przeciez markowa i audiofilska to dla Pawlo wyznacznik tego co dobre. 

Jak dla mnie sieciowki to poki co gra nie warta swieczki jesli chodzi o ksztaltowanie dzwieku. 

Stwierdzam, ze oplacalnosc takiego wydatku by poprawic jakosc dzwieku np. 500 funtow jest znikoma. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, lolek126 napisał:

To jest ta listwa wyceniona na 20 tyś

Ale wiesz, że manipulujesz faktami...

Wkleiłeś zdjęcie kabla zakończonego listwą, który kosztuje 6 tys zł

Wiem co mam na stronie w swoim portfolio, a jeśli chcesz to sam sprawdź:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj ja nie dyskutuje, ja osobiście najmniej słyszę na kablach zasilających, ale uważam, że jest sens kupienia kabli zasilających, ale w rozsądnej cenie. Natomiast każdy kupuje to co uważa i na co go stać. A listwa sulek to jest przegięcie na maxa i tylko o to mi chodziło, bo każdy może sobie porównać jak obie wyglądają. A nawet jakby była tańsza teraz to i tak w tych cenacxh n arynku można kupić dużo lepsze produkty i to od rodzimych producentów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
5 godzin temu, Huberto1984 napisał:

Ja nie pisze w imieniu kolegi, tylko swoim. Chcialbym sie podlaczyc do dyskusji, ale zanim wyraze swoja opinie chcialem sie dowiedziec co to sa dobre kable o ktorych piszesz. Niestety nie umiesz mi tego wyjasnic inaczej niz mowiac "markowe" badz takie, ktore nie sa dawane w standardzie ze wzmacniaczem. Kabel z castorama do Twojego opisu pasuje. Zwlaszcza, ze zadnej specyfikacji kabla audio nie podales  ?

Mam tam jakies kable np. standardowy od technics. Leema nie mam. 

Czy ja mam znać specyfikację wszystkiego co mam torze? Ty znasz? Jest jakiś gwarant sukcesu? Żyły, lampa, kość czy liczy się aplikacja? Wystarczy pójść do pierwszego lepszego salonu audio by wypożyczyć przyzwoity kabel sieciowy i poznawać temat brzmieniowo. To chyba klucz? Jeśli kupujesz kable w Castoramie też fajnie?. Cardas, Wireworld, Tara, Artech, Enerr, PAD, Solid Core Audio, Ziggy, Tellurium...AZ...itp. itp. itp., rynek jest otwarty

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, lolek126 napisał:

A listwa sulek to jest przegięcie na maxa i tylko o to mi chodziło

Przegięcie to jest wklejać zdjęcie i dodawać zmyśloną cenę kolego!

Stawiasz tezę i by ją podeprzeć dopuszczasz się manipulacji... 

Ot taki drobiazg.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, jafi napisał:

Ale wiesz, że manipulujesz faktami...

Wkleiłeś zdjęcie kabla zakończonego listwą, który kosztuje 6 tys zł

Wiem co mam na stronie w swoim portfolio, a jeśli chcesz to sam sprawdź:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pierwsze informacje jakie były w necie to ta listwa miała niby kosztować 20 tyś.. i o tym fakcie pisano w necie., aż huczało, żeby nie powiedzieć co innego, ale tak jak napisałem, ja widziałem tę listwę za właśnie 6  i 8 tyś. Ale ok kosztuje 6 tyś.. cofam kwotę 20 tyś NIe ma ceny 20 tyś , jest cena 6 tyś. 

To ja wkleję kilka zdjęć kondycjonera w detalu kosztującego 6 tyś.. i ludzie mogą porównać..wszystkie gniazda furutech NCF rod, złoto do wyboru wedle zamawiającego, kolor kondycjonera również wedle uznania zamawiającego i wiemy co jest w środku.. 

76747350-2492805954179899-90914004736713

i teraz środek 

78487826-2496753337118494-49048880769222

 

Może ktoś wie co skrywa listwa Sulek za 6 tys zloty.. ?

 

A żeby nie było coś od innego producenta GW  Pf2  z najtańszym kablem GW w detalu kosztuje coś około 4300. W granicach 4-6 tys również od Ennera można już kupić dobrą listwę.. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

NIe dużo więcej  Kondycjoner sieciowy GigaWatt PC-1 EVO 7400 z kablem -  detal. 

Furutech f-TP615E -4400 zł detal..

I każdy może sobie przeczytać, obejrzeć  co skrywa dana listwa, kondycjoner...każdy ma wybór.. 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, lolek126 napisał:

To jest ta listwa wyceniona na 20 tyś... tego typu listwę kupujesz w castoramie, tylko z innym środkiem, ale jednak...  na ile tutaj ten środek jest wyceniony i gdzie to się mieści..  i rewelacyjne gniazda... top of the top.. 

listwa-zasilajaca-sulek-audio-2-metry-ok

 

To tak dla przykładu ten kondycjoner Made IN Poland  wyceniony jest na 19 tyś w detalu.. , można porównać i wnioski samemu wyciągnąć.. 

 

76713974-2458419657618529-42285098067401upload picture no account

image-37776.jpganonymous image upload

 

a tak wygląda to co jest w środku 

image-37780.jpg

75246761-622623881602986-732576627901123

Jak ktoś ma chęć może testować tę pierwszą , dla mnie szkoda czasu..  

Kiedyś widziałem w necie za 6 czy 8 tys do kupienia (mowa o Sulek), ale za taką kwotę również mogę wkleić zdjęcia kondycjonerów od tego czy innego Producenta i można zobaczyć co kto oferuje w takiej kwocie..   

 

Ja mam Tomanka za 5 stów, zrobionego extra pode mnie, ale z ciekawością zapoznałem się z tamtymi produktami. Lexus czy Volvo też branduja się w luksus. Niektóre marki tak się określają rynkowo i tam szukają klientów. Jeśli ktoś płaci co mi do tego. Nie mój geld

59 minut temu, Huberto1984 napisał:

Listwa sulek przeciez markowa i audiofilska to dla Pawlo wyznacznik tego co dobre. 

Jak dla mnie sieciowki to poki co gra nie warta swieczki jesli chodzi o ksztaltowanie dzwieku. 

Stwierdzam, ze oplacalnosc takiego wydatku by poprawic jakosc dzwieku np. 500 funtow jest znikoma. 

 

Przedszkolak. Bez urazy dla dzieci. Weź kubełek i zrób babkę bo Pawło coś napisał. Co to za dziecinada tu się odbywa. Poziom szamba?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lolek126

Manipulujesz dalej kolego. Jakby mało było tego, co już zmanipulowałeś.

Przeciwstawiasz zdjęcia kondycjonerów, listew innych producentów versus kabel sieciowy zakończony listwą Sulek Audio.

Nie widzisz drobnej różnicy przy cytowaniu cen, że Sulek nie sprzedaje samej listwy?

Taki drobiazg jak 2 metrowy kabel uchodzi twojej uwadze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy płaci za to co chce, ale jak płaci to wszystko chce wiedzieć o danym produkcie i kupując np. Opla nikt nie mówi, że to jest wspomniane np Volvo.A i cena jest "deczko" inna.. 

10 minut temu, jafi napisał:

@lolek126

Manipulujesz dalej kolego. Jakby mało było tego, co już zmanipulowałeś.

Przeciwstawiasz zdjęcia kondycjonerów, listew innych producentów versus kabel sieciowy zakończony listwą Sulek Audio.

Nie widzisz drobnej różnicy przy cytowaniu cen, że Sulek nie sprzedaje samej listwy?

Taki drobiazg jak 2 metrowy kabel uchodzi twojej uwadze?

Zauważyłem, że jest kabel .. tylko w przypadku GW również jest kabel co prawda 1,5 metrowy, ale jest... przy AD i Furutechu, Ennera nie ma kabli, ale bez dwóch zdań wolałbym te listwy i dopłacić do kabla i nadmieniam, że te ceny sa w detalu czyli od nich jest upust.. pewnie w przypadku listwy Sulek również, ale moje zdanie jest takie jak napisałem.. A każdy niech zobaczy i oceni, ale też warto wkleić środek tej listwy i napisać o komponentach tak jak jest to w przypadku konkurencji, chętnie obejrzę i poczytam. Myslę, że wszyscy co byliby zainteresowani chcieliby to samo co i moja osoba. Tylko sama obudowa tej listwy w porównaniu do konkurencji to powiem tak naprawdę delikatnie - "deczko się różnią"  . i Tyle ode mnie ,  a każdy zrobi jak uważa. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Pawło napisał:
Godzinę temu, Huberto1984 napisał:

 

Przedszkolak. Bez urazy dla dzieci. Weź kubełek i zrób babkę bo Pawło coś napisał. Co to za dziecinada tu się odbywa. Poziom szamba?

Co nazywasz dziecinada? Nie umiesz okreslic co to jest dobra sieciowka I czym sie charakteryzuje i mi piszesz, ze to co pisze just na poziomie szamba ? bo co? Bo wyrazam swoja opinie  ?

Ty nawet nie umiesz (tak jakbys chcial) sprecyzowac co to jest dobra sieciowka. Mnie za to winisz?  Pytam Cie o to od poczatku i dowiaduje sie, ze jestem dzieciak. Przynajmniej umiem okreslic to o czym pisze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, lolek126 napisał:

Myslę, że wszyscy co byliby zainteresowani chcieliby to samo co i moja osoba

To zła maniera mówić w imieniu wszystkich. Mów za siebie.

Jeszcze zapytam, czy jak widzisz, to wiesz jak gra?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jafi napisał:

To zła maniera mówić w imieniu wszystkich. Mów za siebie.

Jeszcze zapytam, czy jak widzisz, to wiesz jak gra?

To ja odpowiem w ten sposób.. po pierwsze, każdy kto wydaje kasę tej wielkości na coś takiego jak listwę/kondycjoner chce wiedzieć co jest w środku i chce to zobaczyć, a po drugie nie można zapłacić  za np opla tyle co za np volvo.. a dla mnie tak to wygląda.. To jest moje zdanie, a prywatnie powiem, nie tylko moje, a do którego mam prawo.  Każdy zrobi tak jak chce, bo to pieniądze potencjalnego nabywcy i nikomu nic do tego na co je wydaje. Ja bym nie wydał takich pieniędzy na nią , patrząc co ma w ofercie konkurencja co powyżej przedstawiłem, nawet jakbym w konsekwencji musiał coś dopłacić. A w kilku rozwiązaniach nawet by wyszło taniej z kablem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minutes ago, jafi said:

Przegięcie to jest wklejać zdjęcie i dodawać zmyśloną cenę kolego!

Stawiasz tezę i by ją podeprzeć dopuszczasz się manipulacji... 

Ot taki drobiazg.

Przegieciem to jest wycenianie takiego czegos na szesc tysiecy.

Manipulacja natomiast jest wciskanie potencjalnemu nabywcy kitu o wspanialych wlasciwosciach sonicznych tego czegos.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dajcie spokój. Potwierdzam wersje Jafiego. Ten kabel zasilający z tym fenomenalnym wtykiem z "przyklejoną" listwa na doczepkę nie  kosztuje 20 tys zł. Kosztuje jedyne 6 tys zł.

Nie mogę się napatrzyć na ten cudowny wtyk w tej kablo-listwie. Choćbym sto lat myślał - to bym tego nie wymyślił - uwielbiam ludzi z  poczuciem humoru. JAFI szacunek....

Ale jeszcze większe poczucie humoru mają ludzie którzy 6kzł położą na stół za to cudo. Chciałbym poznać takiego osobnika - to byłby dla mnie zaszczyt. I nie mówię tu o osobach , które mają ten wynalazek Sulka a zapłacili za niego 47 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę - nie mogę się na patrzyć na tą fotkę listwy Sulka - jedno z najlepszych zdjęć w historii hi-end.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jafi napisał:

@babatular

Meloman i highendowiec od patrzenia:)

Jafi

  Mam gorącą prośbę - pokaż środek tej listwy.  Stań ponad to forum, które nie docenia Twojego geniuszu i pokaż kotku co ma w środku ten plastikowy wynalazek z marketu budowlanego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, Huberto1984 napisał:

Co nazywasz dziecinada? Nie umiesz okreslic co to jest dobra sieciowka I czym sie charakteryzuje i mi piszesz, ze to co pisze just na poziomie szamba ? bo co? Bo wyrazam swoja opinie  ?

Ty nawet nie umiesz (tak jakbys chcial) sprecyzowac co to jest dobra sieciowka. Mnie za to winisz?  Pytam Cie o to od poczatku i dowiaduje sie, ze jestem dzieciak. Przynajmniej umiem okreslic to o czym pisze. 

Dostałeś całą listę, sprawdź który spisze się najlepiej u Ciebie. To już subiektywne, kwestia całego toru. Pisać popularnie pod publiczkę to ty umiesz. Mógłbym też wymienić całą listę dobrych interkonektow, a który się najlepiej sprawdzi to inna bajka. Ale ty kupujesz kable marki Castorama także luz. Nowa marka w audio??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, babatular napisał:

Mam gorącą prośbę

Na Twoje prośby pozostanę głuchy. 

Lepiej być głuchym w ten sposób niż patrzeć i z tego patrzenia wyciągać wnioski zamiast posłuchać.

I tak to się odbywa na tym forum od lat 5-u, czyli od kiedy istnieje Sulek Audio.

Sami esteci, którzy oceniają dźwięk po wyglądzie i obudowie.

W sferze życzeń pozostaje dyskusja o dźwięku.

Samych sukcesuf życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.