Skocz do zawartości
IGNORED

Plazma vs LCD


KrzysiekA

Plazma vs LCD  

326 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktróra z technologii wyświetlania obrazu jest lepsza.

    • LCD
    • PDP
    • Jedna i druga technologia ma swoje wady i zalety.


Rekomendowane odpowiedzi

dziwna rozdzielczość jak na tv - zwłaszcza u nas, gdzie jak wiadomo wszyscy nadają 1080p ;)

ale co oni wyrabiają z tym 3d? z 2160 linii robią 720? domyślam się, że z 3840 robią też 1280 punkty. bez okularów, czyli która technologia?

jeśli 3d nie będzie powalające, to dużych obrotów u nas nie zrobią.

ale okroić i zrobić z tego monitor do pc... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby to wyszło i naprawdę pokazało się w handlu, choć chyba cena będzie zwalać z nóg. Obawiam się jednego. Toshiba od dłuższego czasu próbuje lansować jakieś swoje pomysły i wynalazki. Na początek natrętnie je lanasuje przedstawiając, że to absolutna i dystansująca konkurencję rewelacja. Potem sama się z tego wycofuje, bo to okazuje się być kolejny niewypał. Przykład: skanowane podświelenie, które rzekomo mało na telewizorze 100 Hz dawać efekty lepsze niż gdyby to było 200 Hz (a są wogóle istotne różnice?). Drugi przykład: Resolution+. W sumie jedno i drugie należy zaliczyć do kategorii marketingu. Mało skutecznego, gdyż jakoś tłumy nie walą.

Raczej strzał w dziesiątkę mierzona rozdzielczość obrazu ruchomego 1080 czyli pełne full HD i wyjątkowo wysoka ostrość i to szczególnie w HD dzięki Resolution+ Zresztą w niejednym teście o tym było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toshiba ma same "strzały w dziesiątkę". Tylko dziwne, że sama się z nich rychło wycofuje. W nowych modelach pojawiają się w ich miejsce kolejne rewelacje jednego sezonu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej strzał w dziesiątkę mierzona rozdzielczość obrazu ruchomego 1080 czyli pełne full HD i wyjątkowo wysoka ostrość i to szczególnie w HD dzięki Resolution+ Zresztą w niejednym teście o tym było.

 

Krzysiu, przyznaj, robisz to na forum za ambasadora toshiby?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toshiba ma same "strzały w dziesiątkę". Tylko dziwne, że sama się z nich rychło wycofuje. W nowych modelach pojawiają się w ich miejsce kolejne rewelacje jednego sezonu.

Dziwne bo w najnowszych modelach jest zarówno Resolution + jak i skanowane podświetlenie. Nie wiem skąd ty masz te informacje. Owszem Toshiba wypuściła kilka tańszych modeli bez resolution + żeby właśnie wyszły tańsze. Topowe modele nadal to mają. Nie wiem skąd masz te informacje że jest to ulepszenie jednego sezonu. Resolution+ stosowany jest w Toshibie już od kilku lat. Zresztą w tym nowym 3D bez okularów również.

Radziłbym poczytać trochę katalog toshiby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Krzysiu, przyznaj, robisz to na forum za ambasadora toshiby?

Możesz mi wytłumaczyć dlaczego boli cię to że mi się podoba mój telewizor. Dla mnie jest to wysoce irracjonalne zachowanie. Wytłumacz mi o co chodzi bo ja szczerz mówiąc to nie za bardzo potrafię znaleźć logiczne wytłumaczenie dla tego fenomenu.

Jest takie przysłowie że każda myszka swój ogonek chwali. Jak bym miał n.p. Samsunga to pewnie opowiadałbym dużo o Samsungu ale ja mam Toshibę i trochę ich telewizory poznałem, poczytałem trochę testów i według tego co przeczytałem zdecydowałem się na kupno tego telewizora. Stąd być może jestem monotematyczny w marce. Dodam jedynie że moim drugim faworytem jest LG i podejrzewam że jak bym kupił LG to pisałbym wiele o LG. Czy ta odpowiedź cię satysfakcjonuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli jak Cię zwolnią z Toshiby, to będziesz pracował dla LG? :)

 

Wyobraziłem sobie tok rozumowania czujnego rewolucyjnie kol. mczaj...

 

;) :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat obserwuję telewizory w sklepach, zmieniają się generacje, coraz to nowe, rzekomo rewolucyjne technologie, 100Hz, teraz 600Hz, 3D i Bóg wie, co jeszcze... A wciąż nie udaje się największym producentom zrobić jednej prostej rzeczy: telewizora LCD, który by nie dawał zimnego, oczojebnego obrazu.

Można się zachwycać obrazem z LCD... póki nie postawi się go koło plazmy. I już wszystko wiadomo.

Kto kocha jaskrawo i efektownie - wybierze LCD, a kto kocha kino - ten postawi na plazmę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu o wyświetlaniu 2160p poprzez matematyczną obróbkę wejściowego sygnału 1080i/p na którejś-tam Toshibie słyszałem już 3 lata temu. Był nawet dyżurny egzemplarz obwożony po wszystkich targach i wystawach. I co? Ano dokładnie nic. Kupić go nigdzie nie było można.

 

Obecnie znowu Toshiba próbuje odgrzewać tego samego kotleta przy akompaniamencie marketingowego bełkotu, który próbuje przedstawić go jako nowe ogromne osiągnięcie ich myśli technicznej oraz milowy krok naprzód w rozwoju technologii TV. Powiedzmy sobie szczerze i bez fałszywego wstydu że te wszystkie matematyczne sztuczki i upskalowanie to są półśrodki i rozwiązania przejściowe. Prawdziwy krok naprzód to będzie telewizja Ultra HD. A ta Toshiba to jest takie Ultra-HD-Ready.

 

Il Dottore bez przesady. I na jednym i na drugim możesz mieć obraz piękny albo badziewny. Zależy jaki to producent, model, konkretny egzemplarz, sygnał wejściowy i jak sobie ustawisz/skalibrulejesz. Powtarzam do znudzenia, że są telewizory LCD mające certyfikat THX. A tego się "za piękne oczy" nie dostaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy produkuje marketingowy bełkot, w tym Toshiba, gorzej gdy forumowicze zaczynają tego bełkotu używać...

 

Może wszyscy zaczniemy pisać np. w ten sposób:

 

Właśnie obejrzałm film na swojej obsypanej nagrodami plaźmie PANASONICA. Dzięki rewolucyjnemu układowi Intelligent Frame Creation mogłem cieszyć się super płynnym obrazem o pełnej rozdzielczości FULL-HD !!! Zostało to potwierdzone w dziesiątkach testów i podań ludowych z całego świata !!!

A dzięki nowatorskiemu układowi 600Hz płynność ruchomego obrazu omal nie wywołała u mnie orgazmu !!! Dziękuję ci, PANASONIC.

 

Powtarzam do znudzenia, że są telewizory LCD mające certyfikat THX. A tego się "za piękne oczy" nie dostaje.

 

Zgadza się - to się kupuje :)

 

Aha. Czyli jak Cię zwolnią z Toshiby, to będziesz pracował dla LG? :)

 

Wyobraziłem sobie tok rozumowania czujnego rewolucyjnie kol. mczaj...

 

;) :D

 

a takie pojęcie jak "sarkazm", to znasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam znam, ale chyba mógłbym zapytać o to samo? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - to się kupuje :)

Z tego co słyszałem to aby dostać THX sprzęt musi przejść ileś-tam (wcale nie łatwych) testów. I że jest to certfikat jakości. Naprawdę uważasz, że wszystko się kupuje? I że każde badziewie może to dostać jeśli producent wyłoży stosowną kasę? Nie wpadajmy w przesadę please. VT30 oraz G30 mają THX. Kupiony?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle każde badziewie, ile modele wyznaczone w strategii marketingowej do posiadania tego znaczka, więc raczej te wyższe, lepsze modele

osobiście wolałbym VT30 tańszy o 500 zł a bez logo THX

 

ps. słyszałeś o przypadku, gdy jakiś wyznaczony do tego zaszczytu model nie dostaje znaczka THX, tzn. oblewa te "żmudne testy" i panowie z THX rezygnują z profitów od każdej sprzedanej sztuki ? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy Greenpease blokuje jakąś budowę bo jest nieekologiczna, a my po jakimś czasie dowiadujemy się że już jest ta sama budowa ekologiczną. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle każde badziewie, ile modele wyznaczone w strategii marketingowej do posiadania tego znaczka, więc raczej te wyższe, lepsze modele

osobiście wolałbym VT30 tańszy o 500 zł a bez logo THX

 

ps. słyszałeś o przypadku, gdy jakiś wyznaczony do tego zaszczytu model nie dostaje znaczka THX, tzn. oblewa te "żmudne testy" i panowie z THX rezygnują z profitów od każdej sprzedanej sztuki ? ;)

To jest spiskowe postrzeganie rzeczywistości :)

Coś mi się obiło o uszy, że jakieś modele TV oblały egzamin na THX i znaczka nie dostały. Choć się starały. Nie pomnę już teraz jakich modeli to dotyczyło, sprawa sprzed kilku lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, coś chyba zmyślasz, może jednak sobie przypomnisz?

poza tym - sprzed paru lat? THX na TV stał się modny dopiero od całkiem niedawna, więc może z czymś Ci się pomyliło.

Niedługo znaczek THX będzie pewnie można zobaczyć na uniwersalnych pioltach ...

 

Naprawdę myślisz, że tu nie chodzi o biznes, tylko o jakość i idee?

 

W przypadku subów pamietam, że THX Ultra oznaczało po prostu możliwość wytworzenia określonego ciśnienia i zejścia w określonej kubaturze, co faktycznie coś znaczyło, bo to fizyka wymuszała, nie było głośników poniżej 30cm ani obudów typu kostka 30 na 30 na 30, wzmacniacz też musiał być solidny.

A jakie to kryteria musi spełnić TV żeby otrzymać znaczek THX? wiadomo chociaż?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek THX ma już (tak, tak...) 19 lat, gdyż powstał w 1982 roku. DVD z koncertu Jean Michelle Jarre w pekińskim Zakazanym Mieście jest chyba z roku 2005, więc nie wiem co dziwnego w tym "sprzed paru lat"? Fakt, na TV znaczek ten stał się modny całkiem niedawno. I to, o czym wspomniałem to też świeża sprawa, chyba dotyczyła LG. Opisywali jakie to perypetie mieli aby zdobyć ten znaczek dla swoich produktów, aż wreszcie się udało. Nie wiem jakie szczegółowo kryteria są dla TV, tam coś wspominano o "450 rygorystycznych testach z których niespełnienie choćby jednego dyskwalifikuje produkt z otrzymania certyfikatu THX".

 

Czy chodzi o biznes czy też o jakość i idee? A czy to zawsze musi być kontradykcja? Są (jeszcze) firmy którym zależy na jednym i na drugim. Czasami marka (jeszcze) zobowiązuje. Firmie Lamborghini czy Ferrari też zależy na biznesie, bo są firmami biznesowymi. Ale nie wyobrażam sobie, aby raptem poszli na ilość i zaczęli sprzedawać chałowe samochody opętani żądzą li tylko maksymalizacji sumy wpływów. Nazwa tych firm jest gwarantem jakości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt - marketing pcha się wszędzie, gdzie się da, ale działy pr też muszą uzasadniać swoje istnienie i tłumaczyć, dlaczego należy im płacić.

cudowność plazm i lcd - wszyscy eksperci (i nie tylko ;) )krzyczą: dynamika, kontrast, wierne barwy ipt. - wskażcie mi tv, w którym jest jeden pakiet ustawień wyświetlania, a nie ma trybów sport/natura/kino/sklep i inne lepiej marketingowo brzmiące. skoro wiadomo, że jakieś ustawienia są tip-top (dla danej matrycy i elektroniki za nią) to po co alternatywne? wetknę kij w mrowisko - jak było w kuro? (zastrzegam, że przed zadaniem tego jakże grzesznego pytania, zapaliłem kadzidełka obok monitora :D )

co do thx - przewrotnie, każdy może dostać - to tylko kwestia wyłożonej kasy. tyle, że na projekt, wykonanie, elementy. śmiem podejrzewać, że opłata za testy przed wydaniem certyfikatu to niewielki odsetek nakładów. :)

jakby było tego mało, księgowi liczą koszty i szacują potencjalne zyski. jaka firma zrobi naj-super-hi-end-extra-star tv - wzór dla wzorców, jak nikt go nie kupi?

nawet firmy z produkcją... elitarną, też muszą patrzeć na bilans. dobrze pamiętam: maybach odchodzi do historii?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie szczegółowo kryteria są dla TV, tam coś wspominano o "450 rygorystycznych testach z których niespełnienie choćby jednego dyskwalifikuje produkt z otrzymania certyfikatu THX".

 

:)))

i kupujesz to?

Wymień proszę choć 5 podstawowych kryteriów jakie powinno spełniać TV żeby być godnym znaczka thx.

 

Bo ja powiem 1-no kryerium, które powinno być, a którego nie ma, co już na dzień dobry jest niepoważne, ale wynika ze statystyk sprzedaży.

Jest to kryterium wielkości - taki tehaiksowy ekran powinien mieć min. 60 cali, no dobra, 50, ale to już granica przyzwoitości, jeśli mamy mówić tak jak chłopaki z thx: żeby wiernie oddać zamysł reżysera czy też symulować warunki z kina.

 

ps. panasoniki w trybie THX mają za niską gammę przez co obraz wygląda słabo i jest zwyczajnie nieprawidłowy (obiektywnie). Więc o jakich tu 450 rygorysttycznych testach w ogóle mówimy?

 

ps2. skoro traktujesz logo THX na TV jako wyznacznik jego jakości znaczy to, że strategia działa prawidłowo, na tym to właśnie ma polegać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniczki Logitech 5500 też mają THX. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne odmiany THX

ja mam centralnie w gdzieś THX,

ważne jest jak sam tv obrabia obraz kolorystycznie, płynność ruchu etc a obszar barw to można sobie samemu nastawić i mieć thxa

tak upraszczając,

podsumowując może w tym tygodniu vt30 u mnie zawita,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)))

i kupujesz to?

Wymień proszę choć 5 podstawowych kryteriów jakie powinno spełniać TV żeby być godnym znaczka thx.

Może jestem trochę idealistą lub niepoprawnym optymistą, ale może jest jeszcze jakiś obszar gdzie nie wszystko sprowadza się do kasy. Myślałem że zaliczają się tam również certyfikaty THX.

 

Kryteria jakie ja bym widział? Na przykład takie:

 

1. Odwzorowanie kolorów zgodnie z trójkątem barw. Ustalenie jakiegoś bardzo wąskiego marginesu dopuszczalnych odchyłek.

 

2. Czerń nie gorsza niż...

 

3. Zdefiniowana minimalna jasność bieli.

 

4. Zniekształcenia związane z płynnością ruchu nie większe niż...

 

5. Zdefiniowanie odpowiednio dużego kąta przy którym wymienione w punktach 1 - 3 parametry nie pogorszą się o więcej niż... (odpowiednio niedużo).

 

6. Właściwą Gamma.

 

I tak dalej. W każdym razie nie ma wielkości ekranu. To mają być kryteria jakościowe.

 

panasoniki w trybie THX mają za niską gammę przez co obraz wygląda słabo i jest zwyczajnie nieprawidłowy

Bawiąc się G30 w MM włączyłem również tryb THX. Jak wiesz nie przepadam za tymi ustawieniami, ale muszę przyznać że na G30 podobały mi się bardziej niż gdziekolwiek indziej.

 

skoro traktujesz logo THX na TV jako wyznacznik jego jakości znaczy to, że strategia działa prawidłowo, na tym to właśnie ma polegać

Być może rozwiałeś oto mój kolejny mit.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak dalej. W każdym razie nie ma wielkości ekranu. To mają być kryteria jakościowe.

 

Bobcat, wymieniłeś sensowne kryteria (swoje własne), natomiast mi chodziło o to, czy ktoś zna 5 najważniejszych z tych 450 stosowanych (rzekomo) przez panów od logo THX dla ekranów TV.

Załóżmy, że oni też stosują te Twoje kryteria (choć skopana gamma na to nie wskazuje). Pytanie, jakie miałyby być te pozostałe 445 ? :))

Czujesz ten absurd? 450 kryteriów - myślę, że obraz to można maksymalnie opisać 20-stoma kryteriami, może jakiś upierdliwiec wymyśli 50, a gdzie pozostałe 400?

 

Czytałem wywiad z panem od THX w HiFiChoice. Spytali go wprost: co certyfikat THX daje w procesorze i odtwarzaczu końcowemu użytkownikowi?

Koleś odpowiedział jakimś totalnym bełkotem, zero konkretów, taka wyuczona sprzedażowa gadka, z której kompletnie, ale to kompletnie nic nie wynikało.

 

Nie mówię, że to totalna lipa, sam mam amplituner z THX Ultra (tu przynajmniej ma być możliwość sterowania obciążeń 4 ohmowych z odpowienią mocą) oraz suby z tym certyfikatem (tu: normy "wydajnościowe"), mówię natomiast, że trzeba do tego podchodzić jednak z pewnym dystansem. Tzn. mój ampli i suby mają być po prostu dobre, a to czy potem ktoś to potwierdzi certyfikatem, to już inna sprawa - miła, ale drugorzędna.

Albo inaczej - Twój CA nie ma certyfikatu, nad czym bym kompletnie nie rozpaczał, bo jestem pewien, że gdyby producent poczynił starania, to by go dostał z palcem w dupie (jak nie Ultra to THX Select), tylko Ty też wtedy musiał byś zapłacić odrobinę więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mczaj zastanowiwszy się nad Twoją argumentacją nie pozostaje mi nic innego, jak się z Tobą zgodzić. W całości.

 

Wiara w certyfikat THX na telewizorze to drugi przypadek, kiedy dałem się zwieść syrenim śpiewom marketingu. Pierwszy to było (nic dodatkowego nie wnoszące) 7.1, z którego prędko się wycofałem wracając do 5.1 przy okazji zamiany na CA.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak koledzy pozwólcie że dołączę do arcyciekawej dyskusji , a więc z filozoficznego punktu widzenia immanentnie abstrahując od transcendentalnej dywagacji w kierunku retrospektywnej rekapitulacji dochodzimy to konkluzji iż THX jest swoistym paradoksem swojej anomalii, tak mi się wydaje :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę kolejny dylemat natury filozoficznej: czy pałka zakuta w orczyk i następnie rozkuta jest w swej istocie pałką czy też rozkutym orczykiem? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak koledzy pozwólcie że dołączę do arcyciekawej dyskusji , a więc z filozoficznego punktu widzenia immanentnie abstrahując od transcendentalnej dywagacji w kierunku retrospektywnej rekapitulacji dochodzimy to konkluzji iż THX jest swoistym paradoksem swojej anomalii, tak mi się wydaje :)

:D:D:D:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wciąż nie udaje się największym producentom zrobić jednej prostej rzeczy: telewizora LCD, który by nie dawał zimnego, oczojebnego obrazu.

:) Niedawno będąc w Centrum Handlowym, korzystając z wolnego czasu, wzorem kolegi Bobcat :) wmówiłem sobie, że wynajdę najdroższy TV LCD i przekonam się, że jednak nie jest aż tak zły. Po kilkunastu minutach stwierdziłem, że każdy model ma SZTUCZNY OBRAZ o rzeczonych cechach OCZOJEBNOŚCI :)

 

osobiście wolałbym VT30 tańszy o 500 zł a bez logo THX
Dokładnie ja również. Tym bardziej, że z tym THX w porównaniu do tych bez aż takiego szału nie ma i jeśli ktoś z producentów bardzo chce to zawsze go dokupi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobcat :) wmówiłem sobie, że wynajdę najdroższy TV LCD i przekonam się, że jednak nie jest aż tak zły. Po kilkunastu minutach stwierdziłem, że każdy model ma SZTUCZNY OBRAZ o rzeczonych cechach OCZOJEBNOŚCI :)

Jesteś po prostu uprzedzony. Oglądasz LCD tendencyjnie pod z góry zadaną tezę i na zasadzie "do czego by się tu jeszcze przyp...ć". Najlepszym dowodem "rzetelności" Twojej oceny są KILKUNASTOMINUTOWE (aż) oględziny. W takim czasie rzeczywiście można duuużo stwierdzić.

 

Ziejesz do LCD nienawiścią. Z tego można się wyleczyć. Zapewniam. Trzeba tylko chcieć. Vide exemplum moja osoba. Ja do niedawna miałem identyczne podejście do plazmy. Ale już nie mam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.