Skocz do zawartości
IGNORED

LUBLIN z województwem -Klub Miłośników Dobrego Brzmienia


whiter1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[Przegląd oraz wymiana potencjometru to banalna sprawa- zrobi każdy serwis.

Można też samodzielnie- pół godziny roboty.

Kłopotem będzie zdobycie dobrego zamiennika do oryginalnego potencjometru.

Najlepiej zorganizuj go samodzielnie. A może czyszczenie wystarczy?

Warto też sprawdzić na jaką wartość ustawić prąd spoczynkowy.

 

Samodzielnie to ja mogę odkręcić pokrywę i poodkurzać w środku co najwyżej ,kompletnie się nie znam na tych sprawach. A czyszczenie preparatem do tego przeznaczonym pomogło na chwilę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Wszyscy słuchają z zadowoleniem swoich systemów i nie zaglądają do wątku ;-)

 

Eee tam.

 

Ja tam słucham ale w formie testowej

DAC-End by Sevy już gra.

Nawet dwie wersje.

 

Teraz tylko dopasowujemy i testujemy Analogówki.

 

Jesień/Zima zapowiada się wybornie - bedzie co słuchać i na czym ( next level ) ;)

 

Już zapraszam ( Listopad, Grudzień, Styczeń , Luty )

Wcześniej to chyba nie zdazymy dopiać wszystkiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Koledzy! Za dwa miesiące nasze święto, czyli kolejne Audio Show. Czy się wybieracie? Ja jadę, jak co roku prawie, niech tylko zdrowie dopisze :)

 

Chociaż raz wypadało by pojechać ... W 2015 niewiele zabrakło ... nawet wejściówki mi zostały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Ja w tym roku planuję wyjazd w sobotę na Narodowy. Na cały weekend jak w poprzednich latach mi się nie chce jechać bo pod koniec i tak człowiek już zmęczony i chodzi aby "zaliczyć". Pewnie jak co roku będę miał komplet w aucie ale jakby coś się miało zmienić to dam znać. Zachęcam kolegów do organizacji wspólnych wypraw - zawsze podczas powrotu są ciekawe dyskusje co się komu podobało a co nie.

Z roku na rok co raz coraz więcej gra tub co mnie osobiście bardzo cieszy - w tym też liczę, że dopiszą.

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich,

 

w dziale ogłoszeń zamieściłem anons o sprzedaży odtwarzacza CD - Cambridge Audio Azur 540C. Może ktoś z Lublina lub okolic byłby chętny, polecam, sprzęt jest zadbany i w bardzo dobrym stanie, z nowym pilotem.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam Lubelaków i okolice!

Od razu przejdę do rzeczy... Padł mi mój Musical Fidelity A2 - to pewnie jakaś błahostka typu bezpiecznik lub mostek... Ale chciałbym go oddać w dobre ręce, naprawić, i zmodyfikować -najlepiej u kogoś w Lublinie lub okolicy. Był kiedyś delikatnie tunningowany, ale to już z 10 lat temu. Pewnie przydałaby się ponowna wymiana kondensatorów itp. Mam też linki do opisu 2 sprawdzonych modyfikacji, z których chciałbym skorzystać, bo wyglądają zachęcająco...

Więc możecie kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.