Skocz do zawartości
IGNORED

LUBLIN z województwem -Klub Miłośników Dobrego Brzmienia


whiter1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo możliwe że tak właśnie jest

 

Kiedy wymieniłem amplituner kd na prawdziwy wzmacniacz stereofoniczny początkowo myślałem, że basu jest mniej - z tych samych kolumn.

Nie było go mniej, był po prostu lepiej kontrolowany i dlatego miałem takie pierwsze wrażenie. Może Ty również masz takie odczucia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie kolumny miały więcej basu, ale gorszego. To wynika z faktu, że tam grała ,,dziura'' a tu jest obudowa zamknięta. Fakt ten ma tę zaletę, że nie wzbudza się tak na częstotliwościach modów pomieszczenia. Dla mnie basu jest wystarczająco.

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich, właśnie dzisiaj przeglądając kluby szukając opinii o Cambridge Audio Azur 851A zobaczyłem, że w naszym mieście jest klub. Niektórych kolegów poznaję z postów. U mnie sprzęt jak w opisie + pc audio na Daphile i Moode z RPi2. Ja ostatnio trochę sprzętu przesłuchałem rożnych monitorów. Mam jeszcze po za opisem Edwards Audio Sp 1 ale stoją u szwagra i czekam na Tannoy Precision 6.2 i CA Azur 651A. I pozdrawiam kolegę Melepeta, bo wydaje mi się, że kiedyś od niego kupiłem Arcam cd82, ale teraz mam cd92 i cd73.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam Lublin,

Panowie, czy ma ktoś z Lublina lub okolic wzmacniacz Aniwersary lub monobloki Triode Phasta na diabełkach? Z chęcią chciałbym posłuchać, jestem zainteresowany zakupem, a do przedstawiciela do Bydgoszczy trochę daleko...

Stawiam dobrą whisky za możliwość godzinnego posłuchania i będę dożywotnio bardzo wdzięczny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witam. Straszna tutaj cisza. Można by informowac np o ciekawych koncertach...

Wczoraj byłem na kocercie Korteza w Centrum Spotkania Kultur (do wczoraj nie widziałem, że coś takiego istnieje.) Było fajnie chociaż nie wszytko mi się podobało. Przy piosence "ludzie z lodu" czułem się jak na pokazie laser/swiatło. Kulkukrotnie zmuszony byłem zamykacoczy bo światło sprawiało nieprzyjemne doznania. Niesamowite wykonanie "Kreskowki na dobranoc" byłem zachwycony. Przy piosence "Uleciało" moje uszy zostały zgwałcone (mimo że słuch mam raczej słaby) dudnieniem i przerazliwym syczeniem. To było coś strasznego. Natomiast koniec, czyli ostatni bis Korteza, to fenomenalne mistrzostwo świata. Kortez przy fortepianie bez zespołu zaspiewał "Do mamy". Ta ostatnia piosenka zmazałe wszelkie niedogodnosci. Chciałbym kiedyś mieć jeszcze możliwość usłuszenia korteza akustycznie z fortepianem przez cały koncert. Jesli bedzie taki koncert to na pewno na niego pojadę.

 

Generalnie sala nie zrobiła na mnie za dobrego wrażenia (natomiast mojej żonie akustycznie spodobała sie bardzo sala). Piosenki spokojniejsze, były super natomiast rokowe gitarowe wstawki muzyków zdecydowanie przerosły albo tą sale, albo dzwiękowców... Generalnie dużo lepsze doznania USZNE mam po koncertach w centrum kongresowym UP.

Co do Korteza to jest to bardzo miły i ciepły chłopak- przywitał sie miło z moim synem, pożartował, było naprawdę miło.

 

Ciekaw jestem Waszych opinii, może ktoś był na tym koncercie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.