Skocz do zawartości
IGNORED

LUBLIN z województwem -Klub Miłośników Dobrego Brzmienia


whiter1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spod mojej ;)

W 80% to znaczy wszystko poza źródłem (głównie gram z DACa lub gramofonu i to jedyne kupione zabawki).

Porównywałeś już kiedyś swoje ustroje z czymś markowym? Z wyższej półki.

 

U mnie zmiany.

Kolumny Pioneer CS-63DX. Wzmacniacz Struss Chopin. Zapraszam tych co byli wcześniej, jak i innych.

 

Malepeta . Jak tam test kabelków zakończony?

Edytowane przez pelot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Swój wzmacniacz lampowy bezpośrednio porównywałem np z Vincentem sv-237 (nie wiem czy to już ta wyższa półka) były też konstrukcje DIY. Czasem zapraszam na odsłuch znajomych ale chętnie usłyszałbym opinie od bardziej osłuchanych uszu. A i sam czegoś ciekawego posłuchał.

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Staram się to wypośrodkować. Lubię szybkość, dynamikę, detaliczność ale nie może być to pozbawione muzykalności. Muzyki najczęściej słucham dla relaksu więc nie może ona męczyć nawet przy słuchaniu przez dłuższy czas. Najczęściej słucham muzyki akustycznej więc lubię jak brzmienie jest zbliżone do naturalnego.

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się to wypośrodkować. Lubię szybkość, dynamikę, detaliczność ale nie może być to pozbawione muzykalności. Muzyki najczęściej słucham dla relaksu więc nie może ona męczyć nawet przy słuchaniu przez dłuższy czas. Najczęściej słucham muzyki akustycznej więc lubię jak brzmienie jest zbliżone do naturalnego.

 

O.... to podobnie jak ja z tym że ja idę jeszcze w klasykę i operę , cenię sobie bardzo sprzęt DIY. Aczkolwiek nie w 100% żródła cyfrowe (CD) ,jeden z gramofonów "komercyjne" . Mam integrę lampową +kolumny DIY . Oraz aktywne monitory studyjne na końcówkach tranzystorowch . Obecnie czekam na klona, Krell KST100 z dedykowanym preampem do niego i lampowym DACem +kolumny na modernizowanych Focalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Szpaku żyw ;-)

Wpadnij Pioneerów posłuchać. Sławek nie mógł szczęki podnieść, jak usłyszał.

 

Żyję, żyję ... ;)

 

... chociaż ostatnio przez te upały jakoś mniej się muzyki chce słuchać.

Wpadnę na pewno jak będę miał już dac'a wtedy obaj ze Sławkiem będziecie szczęk szukać na podłodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.