Skocz do zawartości
IGNORED

Plazma Panasa czy może inna ?


IGNAC

Rekomendowane odpowiedzi

50 cali to juz troche duzo kasy, aczkolwiek jakbym miał kupic 46 to juz wolałbym dorzucic te 300 zł i wziąźć 50. miedzy 42 a 46 roznica jest spora bo 700 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 cali to juz troche duzo kasy, aczkolwiek jakbym miał kupic 46 to juz wolałbym dorzucic te 300 zł i wziąźć 50. miedzy 42 a 46 roznica jest spora bo 700 zł

 

Teraz zgaduję i próbuję się uwiarygodnić, ale mnie to wygląda na matrycę..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tendencja od lat idzie w kierunku zwiększania przekątnych

Tylko że 58% światowego rynku telewizorów - to modele 40"-42", a 33% - mniejsze od 40". Proporcje te utrzymują się od lat i nie wykazują tendencji do zmian. Na wielkie rozmiary pozostaje raptem 9%.

 

ktoś kto dziś twierdzi że 42 jest ok,za 2-3 lata powie że 50, za kolejne 2-3, 55.

Powie albo nie powie. Skąd ta pewność?

 

matryce produkowane do dużych przekątnych (55+, może nawet 50+ w przypadku plazmy) są po prostu lepszej jakości- są głównie używane w wysokich modelach a do niskich w zasadzie nie trafiają (lub w ograniczonej ilości, co logistycznie wyklucza je z produkcji - tzn dużą tanioche).

To są jakieś wyssane z palca fantasmagorie. Taki sam panel (14 generacji) jest w 42" 46" 50" 55" 60" 65". Różnią się tylko rozmiarem. Technologia produkcyjna identyczna.

 

Jeżeli dobrze kojarzę to w tym modelu masz opcje 50cali maks i nie daj się namówić na coś mniejszego.

A ja Ignaca namawiam na 42". W zupełności wystarcza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo-Rock wszyscy Ci tu tłumaczą, że w plazmach jest obecnie Panasonic i potem dłuuugo nic.

 

Na razie poza tobą nikt niczego mi nie tłumaczy a na pewno nikt nie użył żadnych konkretnych argumentów .Wyobraź sobie że stwierdzenie "plazmach jest obecnie Panasonic i potem dłuuugo nic" mnie nie przekonuje ,to tylko twoja subiektywna ocena ,tak samo jak moja na temat Samsunga tylko różnica jest taka że je nie piszę że Samsung a potem .... za siedmioma górami ...

Proszę o konkrety ,bo konkretem jest zieleń w panasie ,sam potwierdzasz .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zgaduję i próbuję się uwiarygodnić, ale mnie to wygląda na matrycę..

A mnie na zagrywki marketingowców i speców od sprzedaży. Wyłącznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwendam się po dużych tv marketach i podglądam z ciekawością jak jest zwykły sygnał tv a nie demonstracyjny. Tylko plazmy panasonica w sposób akceptowalny dla mnie radziły sobie z sygnałem telewizyjnym.Tylko ten pobór prądu-50 st30 panasonica miała podłączony miernik i leciał TVP1 bujał się między 260w do 390w poboru chwilowego.

Oprócz klasy telewizora bardzo ważnym elementem jest sam sygnał.

Na kablówce osiedlowej na tv LCD -tylko takie mają znajomi nikt nie ma plazmy-obraz bez rewelacji często jakby lekko zasiarczony przy zwykłym sygnale tv.Nawet hd w tej kablówce mnie nie powaliło.

Na lcd fajny obraz tylko widziałem u znajomego co miał talerz i N-kę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie poza tobą nikt niczego mi nie tłumaczy

Nieprawda. Patrz wpisy Il Dottore z 10:02 i 5z0p3n z 10:16. Poczytaj inne wątki, zwłaszcza "Plazma vs LCD".

 

stwierdzenie "plazmach jest obecnie Panasonic i potem dłuuugo nic" mnie nie przekonuje

No to przejdź się do marketu, zwłaszcza gdy będzie tam mało klientów, poproś o piloty i pobaw się sam. A potem będę ciekaw Twojej opinii.

 

Proszę o konkrety

Kontrast, ostrość, plastyczność obrazu i jego wrażenie głębi (na 2D), jakość kolorów. Pisanie niewiele mówi. Trzeba samemu to zobaczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie przekonuje cie takie stwierdzenie posluchaj Bobcat'a idz do sklepu zobacz material puszczany w tym samym czasie. i zwroc uwage na glebie czerni i jakosc kolorow. nie patrz na demowki samsunga ktore sa o bitracie wiekszym od masy mojego ciala. Zwroc uwage na zywosc lecz i naturalnosc kolorow. Zrozumiesz ze Panasonic jest liderem na rynku i na prawde za nim nie ma dlugo dlugo nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IGNAC

 

Przeczytaj to uważnie i 2 razy:

 

WYBIJ SOBIE Z GŁOWY CAŁKOWICIE 42" wyrzucisz pieniądze i będzie niedługo płacz.

 

Absolutne minimum w Twoim przypadku to 46", a najlepiej 50".

 

Ja oglądam z 4,5 metra i mam 50". Spokojnie mógłby być 55"

Brat ogląda z 3,5 metra, kupił 42" i bardzo żałuje, źe nie wziął przynajmniej 46".

Wierz mi, że te cale są takie duże tylko na papierze, zwłaszcza takie się wydają jak ktoś miał wcześniej np. CRT 29".

Bardzo szybko sie przyzwyczaisz.

 

Jest wielu ludzi rozczarowanych bo kupili za małe telewizory i niewielu, którzy narzekają, że mają za duże - nie powielaj ich błędu.

A potem niestety, pieniądze poszły, brak pełnej satysfakcji, a przecież zaraz następnego nie kupisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejną plazmę Panasonica, tylko że ja mam modele HD Ready sprzed paru lat.

Jaki model?

 

narazie mam lipną telewizje z dialogu, pakiet tv +tel+internet, ale niedługo zmiana na jakąś N lub CyfrowyPolsat lub cos innego, co polecicie ? dodam ze nie oglądam za duzo sportu :)

Kupujesz TH-P50G30 i N.

Albo czekasz na tegoroczną ofertę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Patrz wpisy Il Dottore z 10:02 i 5z0p3n z 10:16. Poczytaj inne wątki, zwłaszcza "Plazma vs LCD".

 

Mówisz że wszyscy mnie tam przekonują ,no cóż ale wiesz ja się tam nie udzielałem.

Oczywiście że poczytam,z chęcią się zapoznam ,jak znajdę czas to coś skrobnę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa.

 

Do LCD musi być dobry, cyfowy sygnał.

Jak ktoś ma telewizję analogową to niech nie kupuje LCD, bo obraz jest nienajlepszy, Często gorszy niż na dobrym CRT.

Niektóży nieźle sie na tym przejechali. Oglądają super demo w sklepie, biorą LCD, w domu kiepski sygnal analogowy i robia wielkie oczy - czy napewno zapakowali nam ten sam telewizor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie poza tobą nikt niczego mi nie tłumaczy a na pewno nikt nie użył żadnych konkretnych argumentów .Wyobraź sobie że stwierdzenie "plazmach jest obecnie Panasonic i potem dłuuugo nic" mnie nie przekonuje ,to tylko twoja subiektywna ocena ,tak samo jak moja na temat Samsunga tylko różnica jest taka że je nie piszę że Samsung a potem .... za siedmioma górami ...

Proszę o konkrety ,bo konkretem jest zieleń w panasie ,sam potwierdzasz .

Widzę że ekspertem nie jesteś więc zobacz temat: Plazma vs LCD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla spokoju ducha wolałbym 46 lub 50 cali ale jak juz wspomniałem roznica miedzy 42 a 50 to aż 1000 zł a miedzy 42 a 46 to 700 zł. natomiast miedzy 46 a 50 to tylko 300 zł :) jak juz kupować to 50 albo zostac przy 42.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ekspertem nie jesteś więc zobacz temat: Plazma vs LCD.

 

Fakt i nigdy za takowego się nie uważałem ,stwierdziłem jedynie że Samsung według mnie lepiej wyświetla a dla mnie to najważniejsze kryterium .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBIJ SOBIE Z GŁOWY CAŁKOWICIE 42" wyrzucisz pieniądze i będzie niedługo płacz.

Jest wielu ludzi rozczarowanych bo kupili za małe telewizory i niewielu, którzy narzekają, że mają za duże - nie powielaj ich błędu.

A potem niestety, pieniądze poszły, brak pełnej satysfakcji, a przecież zaraz następnego nie kupisz.

Mam 2 x 42".

Doskonale ulokowane pieniądze.

O żadnym płaczu nie ma mowy, wprost przeciwnie.

Absolutnie nie jestem rozczarowany, odwrotnie: bardzo zadowolony i nie potrzebuję (a nawet nie wyobrażam sobie) nic większego.

Pieniądze poszły na coś, co chciałem.

Za błąd uważałbym kupno zarówno czegoś mniejszego, jak i czegoś większego.

Satysfakcja pełna.

Nie myślę o żadnych następnych.

 

I to by było na tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik sebof01 dnia 17.01.2012 - 15:08 napisał

Teraz zgaduję i próbuję się uwiarygodnić, ale mnie to wygląda na matrycę..

 

A mnie na zagrywki marketingowców i speców od sprzedaży. Wyłącznie.

 

Zastanów się zanim coś napiszesz, bo to jest pusty i często powielany slogan. Ja pracuję w innej branży i służę jedynie dobrą subiektywną radą.

 

Cytat

stwierdzenie "plazmach jest obecnie Panasonic i potem dłuuugo nic" mnie nie przekonuje

 

No to przejdź się do marketu, zwłaszcza gdy będzie tam mało klientów, poproś o piloty i pobaw się sam. A potem będę ciekaw Twojej opinii.

 

świetny pomysł ... Oceń telewizor który jest w trybie "sklep" , z jasnością i kolorami które w domowych warunkach sprawią że "oślepniesz". Dodatkowo źródła w marketach nadają się do testów...

 

Żeby nie było pytań, ja jeździłem po marketach z własnym bluerayem, kablami i filmami i wybrałem 42vt30 do sypialni, następnie dokupiłem 46hx920 do salonu i teraz gdyby nie 2,5m od tv w salonie bym żałował. W sypialni też nie narzekam (choć jest dalej) bo to tylko filmy/programy do snu.

 

matryce produkowane do dużych przekątnych (55+, może nawet 50+ w przypadku plazmy) są po prostu lepszej jakości- są głównie używane w wysokich modelach a do niskich w zasadzie nie trafiają (lub w ograniczonej ilości, co logistycznie wyklucza je z produkcji - tzn dużą tanioche).

 

To są jakieś wyssane z palca fantasmagorie. Taki sam panel (14 generacji) jest w 42" 46" 50" 55" 60" 65". Różnią się tylko rozmiarem. Technologia produkcyjna identyczna.

 

Żyjesz w "chmurach" człowieku, obudź się bo świat opiera się na matematyce a nie spełnianiu życzeń klientów - smutne ale prawdziwe. Może w tym, czy innym przypadku będzie tak jak napisałeś, ale generalnie ja mam rację.

 

Życzę autorowi wątku zadowolenia z zakupu i zachęcam do zakupu 50+ (pomińmy temat matrycy bo zostanę okrzyknięty sprzedawcą roku).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się zanim coś napiszesz, bo to jest pusty i często powielany slogan.

Niestety stale prawdziwy.

 

świetny pomysł ... Oceń telewizor który jest w trybie "sklep" , z jasnością i kolorami które w domowych warunkach sprawią że "oślepniesz".

Tryb można sobie zmienić. Po to prosi się o pilota.

 

Żyjesz w "chmurach" człowieku, obudź się bo świat opiera się na matematyce a nie spełnianiu życzeń klientów - smutne ale prawdziwe.

Właśnie z matematyki wynika, że nie opłaca się robić innych technologicznie matryc do małych rozmiarów, a innych do dużych. Proste jak budowa cepa.

 

generalnie ja mam rację.

Ach ta dyskretna, wytworna skromność...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt i nigdy za takowego się nie uważałem ,stwierdziłem jedynie że Samsung według mnie lepiej wyświetla a dla mnie to najważniejsze kryterium .

Nie wyświetla lepiej, Tobie się tak wydaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyświetla lepiej, Tobie się tak wydaje.

 

Na tym polega bycie "ekspertem" cóż ... a może tobie się coś wydaje a może każdy widzi ciut inaczej ,każdy ma inne preferencje i takie gadanie jakie podajesz niema sensu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla spokoju ducha wolałbym 46 lub 50 cali ale jak juz wspomniałem roznica miedzy 42 a 50 to aż 1000 zł a miedzy 42 a 46 to 700 zł. natomiast miedzy 46 a 50 to tylko 300 zł :) jak juz kupować to 50 albo zostac przy 42.

Ostatecznie zadecysujesz sam.

Pamiętaj jednak, ze telewizor kupujesz na wiele lat (no moźe niektórzy zmieniają np. co rok/dwa).

Teraz zoszczędzisz, ale za rok nie będziesz już pamiętał, że miałeś te 1000zł.

Wtedy będzie ważne czy jesteś zadowolony ;)

 

Jeśli wcześniej miałeś telewizor w formacie 4/3 to pamietaj, że 16/9 to zupełnie inne proporcje.

Tej samej wielkosci ekran wydaje sie mniejszy ponieważ jest niższy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj Panasonic VT30 50" i UT30 ale dużo mniejszy, więc chyba 42".

 

Na VT30 leciał koncert Bon Jovi. Było tam dosyć ciemno, były niebieskie światła i muzycy w ciepłych barwach ( oświetleni ciepłym światłem). Ciężko mi było dostrzec na tym materiale migotanie (oglądanie w markecie). Jednak minimalna, trudno dostrzegalna pulsacja była (normalnie nie przeszkadzająca). W pokoju pewnie bardziej rzucałoby mi się to w oczy, tak jak niedoskonałości mojego TV, których w sklepie, nawet nie za jasnym nie było widać, a w domu już tak (kąty). Kolejna sprawa na VT30 to widać było w ciemnych miejscach dithering (pojedyncze np. zielone piksele zmieniające pozycje - taki specyficzny szum). Ale widać to tylko z małej odległości.

 

Dużo gorzej było na UT30, jednak leciał tam zupełnie inny materiał (kremowe, delikatne tło wpadające w czerwień na jakimś serialu, czy programie, na pierwszym planie aktorzy). Zwróciłem uwagę tylko na jedno - migotało jak diabli. Widać to było bez najmniejszego wysiłku centralnie na wprost.

 

Oglądałem też jakiegoś LCD LG 3D - nieźle to działało. Obok był Samsung z okularami migawkowymi - efekt też był ... ale za zdrowe to dla oczu nie będzie. Jasność jednak w tym 3D przez okulary spada, wiec lepiej by dany TV miał rezerwę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 4 metrach 50" na 100% nie będzie za dużo. Bierz 50", bo później będziesz żałował. 42" przy takiej odległości, to zdecydowanie za mało, no chyba, że ktoś lubi oglądać w "okienku" w którym coś widać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

na oglądanie z 4-5 m to wybrałbym 47,50 , a nie 42.ma być fan, do rozmiaru szybko się przyzwyczaisz a jak włączysz jakiś film to będziesz miał banana.

trend jest taki że coraz więcej stacji przechodzi na hd, a odtwarzacze nawet z dvd coraz lepiej skalują.

w miarę możliwości kupuj najwyższy model bo nawet przy tym samym panelu jest szansa na selekcję na lepsze i gorsze(zgadnij w których modelach będą gorsze)

wypisz modele i poszukaj sklepów internetowych z bezpłatnym odbiorem własnym, wtedy często odpakowują przy tobie, ja tak miałem kiedy kupowałem w Poznaniu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś kto dziś twierdzi że 42 jest ok,za 2-3 lata powie że 50, za kolejne 2-3, 55.

 

Powie albo nie powie. Skąd ta pewność?

 

Pozwolę sobie jeszcze zacytować Bobcat-a i napiszę dlaczego nie warto czytać co odpisuje.

Na powyższym przykładzie widać że jego zadaniem jest czepiać się wszystkiego czego się da.

Pozwolę sobie odpowiedzieć na ten zarzut, że miałem na myśli ogół ludzi a nie konkretnego człowieka.

Jeżeli uważasz że z biegiem lat standardem nie stają się większe rozmiary to cóż... NA PEWNO MASZ RACJĘ

 

Chciałbym już zakończyć sprzeczki z wyżej wymienionym osobnikiem i nie będę odpisywał na resztę "argumentów" bo czuję że nawet przekonujące odpowiedzi niczego by nie zmieniły.

 

Autorowi tematu polecam (nie jako jedyny - co by się ktoś nie przyczepił) jednak 50.

Ja osobiście wybrałem panasonica, ale serii o której piszesz nie testowałem, choć podobno jest niezła przynajmniej w kategorii cena/jakość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz w tzw salonie plazmy 50 calowej oglądanej z ok. 3- 3.5m (sygnał z dekodera n-ki) mogę tylko powiedzieć, że każdy mniejszy rozmiar byłby już dla mnie nie do zaakceptowania a te 50 cali jest w sam raz.

W pokoju AV mam 58 cali, oglądam z podobnej odległości i też jest w sam raz.

 

Natomiast znam człowieka, co przekonuje wszystkich, że skoda fabia co ją ma, to jest najoptymalniejsze auto globu i tak naprawdę nic więcej człowiekowi do szczęścia nie potrzeba. Coś jak z tą przekątną 42 cale ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym już zakończyć sprzeczki z wyżej wymienionym osobnikiem i nie będę odpisywał na resztę "argumentów" bo czuję że nawet przekonujące odpowiedzi niczego by nie zmieniły.

Pudło. To właśnie spokojne, rzeczowe, wyważone argumenty Mczaja i Witka przekonały mnie, kiedyś zdeklarowanego przeciwnika, do plazmy. Trzeba po prostu umieć dyskutować na poziomie gentlemana. Jest to umiejętność, którą nie każdy posiada.

 

Coś jak z tą przekątną 42 cale ;)

Może koneserzy lubią większe przekątne ale 91% światowego rynku to telewizory =< 42".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie dylematy to można mieć przy małej odległości do ekranu, gdzie trzeba wyznaczyć sobie priorytet - czy zależy nam na odrobinie lepszej jakości SD (zwykła telewizja) co da mniejszy tv, czy chcemy mieć jakość i ekstra komfort przy filmach HD

przy 4m obydwa pytania nie mają racji bytu, do SD nawet 50' może być ciut za mały, a do HD to jedynie mniejsze zło - bo optymalnie coś z okolic 65'+ powinno być

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekonałeś mnie i pluję sobie w brodę, teraz wiem, że powienienem był kupić 42 cale

Tu jak widać nasze spokojne, rzeczowe, wyważone argumenty nie trafiły, cóż. [teraz się będzie ze mną kłócił tydzień :D]

Bobcat jest przekonany że dobrze uczynił kupując 42 cale do pokoju AV, myślę że mając wcześniej mniejsze przekątne (bańka) jakoś tam został uwarunkowany przez te wszystkie lata oglądania i to bezpośrednio sprawiło że kupił 42', z drugiej strony przy odległości dwóch metrów i lepszym sygnale SD z satelity wielkość chyba optymalna, gdy zaś włączy blue-ray'a myślę że 46-50 byłoby w sam raz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.