Skocz do zawartości
IGNORED

DAC-jakość ponad cenę! Czy super drogie DAC-i grają lepiej?


sly30

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam się szczerze, że pisząc to również przez chwilę pomyślałem o Ayre, choć wydawało mi się, że to jednak dCS był 'szybszy' we wprowadzaniu tej nowinki. Ale nawet jeżeli nie był, i w tym konkretnym przypadku był 'tylko' trzeci, bo zrobił to chwilę później niż Ayre i Meridian - to jakie to ma właściwie znaczenie ? Firm produkujących hi-endowe odtwarzacze i przetworniki są na świecie setki, więc czy jesteś pierwszy, drugi, czy 'tylko' trzeci, to w dalszym ciągu należy do ścisłej światowej czołówki. A przypomnę, że teza była taka, że dCS nie nadąża :)

 

Co do trzeszczącego napędu to nie bardzo wiem który model masz na myśli. Mechanizmy Sony i Philips wykorzystywane w starych transportach Verdi i odtwarzaczy 8Pi, faktycznie pozostawiały wiele do życzenia, także pod względem trwałości.

 

Z tego powodu, wszystkie najnowsze konstrukcje dCS, czyli Scarlatti, Puccini i Paganini wykorzystują mechanizmy Esoterica - VOSP w przypadku Pucciniego/Paganiniego i VRDS-Neo w przypadku Scarlattiego - które powszechnie uważane są za najlepsze na świecie. Nic nie trzeszczy, nic nie puka, nic nie chodzi 'nerwowo' - wszystko jak w szwajcarskim, wróć, jak w JAPOŃSKIM zegarku.

 

 

 

8Pi to jest odtwarzacz który nawet przez największych fanów dCSa uznawany jest za bardzo nieudany. Jeżeli już chcesz porównywać, to porównaj do czegoś nowszego.

 

 

 

Rozumiem że piszesz o starym dCS 8Pi. To teraz weź do porównania Pucciniego - cała obudowa z grubych płatów aluminium, aluminiowy front panel ma chyba 5 cm grubości, aluminiowa szuflada, a za nią najlepszy w swojej klasie napęd Esoterica. Przy nim AA Drive / DAC wyglądają jak zabawki ...

 

W środku AA również nie ma ABSOLUTNIE NIC innowacyjnego. Chyba że o innowacyjności firmy AA świadczy fakt, że jeszcze w 2011 roku oferowała DACi z wejściem ograniczonym do 16bit/48kHz :)

 

W środku części dobrej klasy, ale to wszystko jest standardowe, oklepane, części wzięte z półki, zwykła obudowa wykonana z kawałka zakrzywionej blachy i tylko panel frontowy wykonany (z cienkiego) aluminium. Śmiech.

 

Elb: pisałem dCs puczyniak, więc chodziło o Puccini. Zresztą, żadnego innego dCsa nie słuchałem, przyznaję. Ten stoi u mnie. Tak, trzeszczy mu napęd, a pilot wygląda koszmarnie tandetnie (pół biedy), gorzej, że jest do bani zaprojektowany i przyzwyczajenie się do rozkładu guzików zajmuje trochę czasu. Obudowa piękna i solidna, to fakt, dźwięk superrozdzielczy, ale techniczny. Choć czasami zdarza mu się zaskoczyć...muzykalnością :-) Ale tylko w trybie uspsamplingu PCM->DSD. W czystym PCM to już trochę tak siermiężnie jest. Generalnie jestem sobie w stanie wyobrazić konfigurację, w której się sprawdzi, ale można prościej, lepiej i taniej.No, ale 'no logo'. Generalnie ostatnio testuję trochę DACków i jestem coraz bardziej w szoku, jak małe manufakturki dają radę zrobić doskonałe produkty za małe pieniądze.

dCs to firma z tradycjami, o proweniencji studyjnej, a taki Ayre to śmieszna firemka przy nich, no ale byli pierwsi z filtrem apodyzującym, zresztą, nie jest to istotne, nie ujmuję dCsowi zaawansowania, ale ono już się aż tak jak kiedyś na brzmienie nie przekłada.Do tego aby rozszerzyć tego cdka do funkcjonalnośći stającej się w zasadzie standardem (np usb), trzeba jeszcze sporo dobulić, co czyni go jeszcze bardziej 'kolekcjonerskim'.

P.S. Zaden Esoteric tak nie trzeszczal, ale moze to przypadek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu tobie powiem że ten test u mnie nie bedzie obejmował USB.

Muza z plików interesuje mnie jak najbardziej ale nie muza z komputera i wbrew pozorom nie ma w tym sprzeczności.

Teraz mam Linn Akurate DS i dobrym kablem cyfrowym wchodzę w DAC Esoterica K-1 i gra super, nie muszę bujać się

z komputerem itd.

Czytałem nawet wczoraj kilka opinii i recenzji topowych DAC-ów na światowych portalach i testowano np EMM Labs DAC-2X i lepiej grał po SPDIF niż po USB.

Jakeś 2 inne, uznane DACi podobnie, chyba ARC DAC 8 i jeszcze jakiś.

Tak więc nie planuje używania kompa i plików po USB i tego połączenia testować nie będziemy.

Ponoć Zodac Gold z Volticusem to świetny DAC w swojej cenie.

Komputer nie jest dla mnie sprzętem audiolfilskim.

Ale to tylko moje zdanie.

Dziwie sie tobie ze taka dales odpowiedz,Antelope Zodiak Gold moze tez isc nie po USB,firma produkujaca go, jest najlepsza na swiecie w "zegarach",to co potrafila w tym przypadku zrobic, to DAC ktory z tym niesamowitym zegarem najlepiej idzie po USB,tak wyszlo sami byli zaskoczeni.Pan Pacula recenzent sluchajac go nie po USB machnal reka, a kiedy dla swietego sokoju podlaczyl pod USB,scielo go tak ze zabraklo mu slow,powiedzial nie rozumiem nic z tego,rozlozyl wszystko co slyszalem.Firma ta widac poszla inna droga produkcji DAC,przykro bedzie ,jak ktos postawi dwa male sliczne pudeleczka przy tych waszych wspanialosciach i wszystkich zaskoczy.Sluchalem Zodiaka Gold i porownuje sprzet od 40lat i bylem tak samo zaskoczony jak Pacula. ktory do dzis powiedzial ze nic dalej nie rozumie jak oni po USB ten Zodiak taki zrobili!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie tobie ze taka dales odpowiedz,Antelope Zodiak Gold moze tez isc nie po USB,firma produkujaca go, jest najlepsza na swiecie w "zegarach",to co potrafila w tym przypadku zrobic, to DAC ktory z tym niesamowitym zegarem najlepiej idzie po USB,tak wyszlo sami byli zaskoczeni.Pan Pacula recenzent sluchajac go nie po USB machnal reka, a kiedy dla swietego sokoju podlaczyl pod USB,scielo go tak ze zabraklo mu slow,powiedzial nie rozumiem nic z tego,rozlozyl wszystko co slyszalem.Firma ta widac poszla inna droga produkcji DAC,przykro bedzie ,jak ktos postawi dwa male sliczne pudeleczka przy tych waszych wspanialosciach i wszystkich zaskoczy.Sluchalem Zodiaka Gold i porownuje sprzet od 40lat i bylem tak samo zaskoczony jak Pacula. ktory do dzis powiedzial ze nic dalej nie rozumie jak oni po USB ten Zodiak taki zrobili!

 

Może być tak jak mówisz ale właśnie po USB ale nas nie interesuje USB, gdyż ani transporty CD go nie mają ani wiele DS-ów np Linn-y. Poza tym jak sam napisałeś musi być zegar a teraz coraz więcej firm odchodzi od zegarów i od konieczności ich używania.

Dlatego chcemy przetestować DAC które nie potrzebują zegarów i najlepiej grają po SPDIF a nie po USB.

Nie będę podłączał komputera do muzyki bo nie muszę i nie chcę tego robić.

 

Natomiast wierzę że Zodiac Gold z zegarem może po USB zagrać super, tyle że nam to nie jest potrzebne.

 

Dziwie sie tobie ze taka dales odpowiedz,Antelope Zodiak Gold moze tez isc nie po USB,firma produkujaca go, jest najlepsza na swiecie w "zegarach",to co potrafila w tym przypadku zrobic, to DAC ktory z tym niesamowitym zegarem najlepiej idzie po USB,tak wyszlo sami byli zaskoczeni.Pan Pacula recenzent sluchajac go nie po USB machnal reka, a kiedy dla swietego sokoju podlaczyl pod USB,scielo go tak ze zabraklo mu slow,powiedzial nie rozumiem nic z tego,rozlozyl wszystko co slyszalem.Firma ta widac poszla inna droga produkcji DAC,przykro bedzie ,jak ktos postawi dwa male sliczne pudeleczka przy tych waszych wspanialosciach i wszystkich zaskoczy.Sluchalem Zodiaka Gold i porownuje sprzet od 40lat i bylem tak samo zaskoczony jak Pacula. ktory do dzis powiedzial ze nic dalej nie rozumie jak oni po USB ten Zodiak taki zrobili!

 

Właśnie otwieram najnowszy Stereoplay i Niemcy przetestowali 6 różnych DAC-ów w tym Antelope Zodiac Gold z Volticusem i zajął ostatnie miejsce!! Przegrał z wszystkimi więc może ten zachwyt jest przedwczesny.

Wszystkie DAC-i były w zbliżonej cenie. Wygrał AMR i Resolution Audio Cantata ale ten był droższy a AMR w zbliżonej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być tak jak mówisz ale właśnie po USB ale nas nie interesuje USB, gdyż ani transporty CD go nie mają ani wiele DS-ów np Linn-y. Poza tym jak sam napisałeś musi być zegar a teraz coraz więcej firm odchodzi od zegarów i od konieczności ich używania.

Dlatego chcemy przetestować DAC które nie potrzebują zegarów i najlepiej grają po SPDIF a nie po USB.

Nie będę podłączał komputera do muzyki bo nie muszę i nie chcę tego robić.

 

Natomiast wierzę że Zodiac Gold z zegarem może po USB zagrać super, tyle że nam to nie jest potrzebne.

 

 

 

Właśnie otwieram najnowszy Stereoplay i Niemcy przetestowali 6 różnych DAC-ów w tym Antelope Zodiac Gold z Volticusem i zajął ostatnie miejsce!! Przegrał z wszystkimi więc może ten zachwyt jest przedwczesny.

Wszystkie DAC-i były w zbliżonej cenie. Wygrał AMR i Resolution Audio Cantata ale ten był droższy a AMR w zbliżonej cenie.

jak mozesz to daj link na ten najnowszy Stereoplay chetnie przeczytam,chcem zobaczyc tez cenowe porownanie tych DAC!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozesz to daj link na ten najnowszy Stereoplay chetnie przeczytam,chcem zobaczyc tez cenowe porownanie tych DAC!!!

 

To jest papierowa gazeta. Wczoraj z Berlina przywiozłem.

Muszisz rzucić okiem na gazetę. Zobacz w Empiku.

Miewają Stereoplay, Audio i kilka innych zachodnich magazynów audio.

Jest test 5 DAC-ów poniżej 4000 euro i jeden droższy, ta Resolution Audio Cantata, ale też nie jest to ultra drogi DAC.

Jest DAC Ayre, jest BMC, jest Zodaic Gold, jakś którego w ogole nie znam, jest AMR, i ten droższy.

Zodiac zdobył najmniej punktów ale to już sam musisz sobie poczytać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozesz to daj link na ten najnowszy Stereoplay chetnie przeczytam,chcem zobaczyc tez cenowe porownanie tych DAC!!!

Ps.co do magazynu Stereplay jak i innych tym podobnych?,mozna czytac ich opinie, ale prosze sluchac wlasnego sluchu,kiedys przerabialem najlepsze wzm lampowe integry do uzytku sluchawkowego i ten wlasnie Stereoplay testowal wzm Cary 300SEI, nic dobrego nie napisal,po odsluchaniu jego przez bardzo wielu audiofili i innych znanych recenzentow z calego swiata, okreslony zostal jako najlepszy lampowiec sluchawkowy jaki powstal, a i do kolumn wysokoskutecznych wspanialy,tak ze .....!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest papierowa gazeta. Wczoraj z Berlina przywiozłem.

Muszisz rzucić okiem na gazetę. Zobacz w Empiku.

Miewają Stereoplay, Audio i kilka innych zachodnich magazynów audio.

Jest test 5 DAC-ów poniżej 4000 euro i jeden droższy, ta Resolution Audio Cantata, ale też nie jest to ultra drogi DAC.

Jest DAC Ayre, jest BMC, jest Zodaic Gold, jakś którego w ogole nie znam, jest AMR, i ten droższy.

Zodiac zdobył najmniej punktów ale to już sam musisz sobie poczytać.

Dzieki zobacze w Londynie mieszkam tam na stale,zobacze na miejscu ,jak nie bedzie to zalatwie w Polsce, to zaraz przysla,sam szukam odpowiedniego DAC, moja plytoteka "zaginela" i dlatego stawiam na cos nowoczesnego,juz do CD nie wracam,juz firmy przestaja produkowac odtwa.CD i tempo zmian jest 10razy szybsze, od tego kiedy kasety magnetofonowe zastepowano plytami CD,to zbiza sie jak tornado! firmy o tym wiedza i dlatego zaczynaja sie spieszyc ,aby nie zostac z tylu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest papierowa gazeta. Wczoraj z Berlina przywiozłem.

Muszisz rzucić okiem na gazetę. Zobacz w Empiku.

Miewają Stereoplay, Audio i kilka innych zachodnich magazynów audio.

Jest test 5 DAC-ów poniżej 4000 euro i jeden droższy, ta Resolution Audio Cantata, ale też nie jest to ultra drogi DAC.

Jest DAC Ayre, jest BMC, jest Zodaic Gold, jakś którego w ogole nie znam, jest AMR, i ten droższy.

Zodiac zdobył najmniej punktów ale to już sam musisz sobie poczytać.

widziałem ten test i dlatego będąc pod wrażeniem Zodiaka, zamierzam posłuchać też Cantaty. Ciekawe czy Audioforte ma ja w swojej ofercie hehe,czy nadal probuja ludziom wciskac Opusa za 17k.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest papierowa gazeta. Wczoraj z Berlina przywiozłem.

Muszisz rzucić okiem na gazetę. Zobacz w Empiku.

Miewają Stereoplay, Audio i kilka innych zachodnich magazynów audio.

Jest test 5 DAC-ów poniżej 4000 euro i jeden droższy, ta Resolution Audio Cantata, ale też nie jest to ultra drogi DAC.

Jest DAC Ayre, jest BMC, jest Zodaic Gold, jakś którego w ogole nie znam, jest AMR, i ten droższy.

Zodiac zdobył najmniej punktów ale to już sam musisz sobie poczytać.

Sly,możesz wstępnie określić jakie dacki będziesz chciał przetestować ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly,możesz wstępnie określić jakie dacki będziesz chciał przetestować ?

 

Jestem trochę ograniczony tym co moge mieć od dystrybutorów ale na szczęście relacje mam niezłe i Koris sporo pomaga.

Na pewno Accustic Arts Tube DAC 2 mk 2, EMM Labs DAC 2- X, ARC Reference DAC, jakiś MSB i coś jeszcze ale muszę poczekać aż pojawi się ARC Reference a to moźe być maj.

Czyli test pewnie w maju.

Może jeszcze jakiś pretendent dołączy do meczu...hehehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elb: pisałem dCs puczyniak, więc chodziło o Puccini.

 

Miałem u siebie 4 (słownie: cztery) egzemplarze Pucciniego - dwa zanim kupiłem swojego, swój, i przez cały ostatni miesiąc po tym jak sprzedałem swój egzemplarz, jeszcze egzemplarz znajomego. Cztery różne sztuki pochodzące z różnych serii produkcyjnych. W żadnym, powtarzam - ŻADNYM - nie było problemów o których piszesz. Napędy w tych odtwarzaczach chodzą wręcz idealnie - niezwykle cicho, szybko, ze świetną korekcją błędów - czyli dokładnie tak jak powinien chodzić japoński Esoteric.

 

Jeżeli twój chodzi inaczej, sugeruję niezwłoczny kontakt z serwisem.

 

Pilot faktycznie - w pierwszych egzemplarzach był plastikowy. Ani lepszy, ani gorszy niż inne plastikowe piloty jakie się spotyka w sprzęcie hifi. Egzemplarze wyprodukowane od połowy 2009 roku maja już piloty aluminiowe. Duże, ciężkie jak cegła. Moim zdaniem, użytkowo gorsze od tych startych plastikowych - łatwiej je uszkodzić (jak spadnie ci taki plastik na podłogę to nic się nie stanie; jak zrzucisz taką cegłę, to albo zrobisz dziurę w podłodze, albo uszkodzisz aluminiową obudowę pilota). Jeżeli więc o mnie chodzi - to zdecydowanie wolę plastikową tandetę niż ekskluzywne aluminium. Gdybyś znał kogoś kto chce sprzedać takiego 'tandetnego plastikowego' pilota to daj znać. Jestem właśnie na etapie poszukiwania takiego pilota do Scarlattiego, bo te nowe aluminiowe piloty mi nie pasują z powodów, które wymieniłem, a stare nie są już dostępne.

 

Jeżeli chodzi o brzmienie - cóż, na pewno nie jest to klocek który można wrzucić w każdy system i oczekiwać że się zobaczy od razu Allaha. Jak masz technicznie grający system, to i taki dźwięk dostaniesz z Puccinim. Puccini to niesłychanie przeźroczysty, i niesłychanie gładko grający klocek. Pod tym względem moim zdaniem nie ma sobie równych. Nie jest to klocek, który jest tak podbarwiony, że od razu narzuca swoje brzmienie reszcie systemu (takie klocki oczywiście również mają swoich fanów), maskując jego niedoskonałości. Jeżeli budujesz system na zasadzie 'pudrujemy syfa', to oczywiśnie nie jest to klocek dla Ciebie. Ale w dobrze skonfigurowanym systemie, potrafi zagrać magicznie. Oczywiście słuchamy w trybie PCM->DSD (lub jeżeli z PCM to przynajmniej z filtrem asymetrycznym - aby mieć do tego dostęp musisz pobrać odpowiedni update).

 

Pilot 2008-2009:

z159953866.jpg

 

Pilot 2009-2012:

debussy-remote.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Pilot 2009-2012:

Dołączona grafika

Drodzy Państwo,Szanowni koledzy,

To jest pilot do urządzenia dCS za około 100.000 zł który przeszedł totalną metamorfozę

na przestrzeni 3 lat,tak że jego wygląd ZAPIERA ODDECH.

Elb,podobny do mojego od telewizora sprzed 10 a nawet więcej lat.Pilot jak pilot

NIE GRA ale jeśli już chcesz popatrzeć na niezły pilot to zobacz na pilot Accustic Arts

za 1/3 ceny dCS'a.Ale najważniejsze to posłuchaj AA jak gra na tle Twojego pupilka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefek,masz rację że pieję nad Accustic Arts bo najlepsze combo jest DWUKROTNIE,powtórzę

2 razy tańsze od Pucciniego.To teraz rozumiesz dlaczego..../50.000 masz na inne zabawki

lub samochód dla żony/

 

Magnepan,

Należy się czytelnikom małe sprostowanie, bo w Twoich wpisach jest sporo pomyłek.

Nowy AA Drive II kosztuje w Niemczech 7590 Euro, taką cenę znalazłem na Audiomarkt.de. Podejrzewam, że AA Dac II kosztuje podobnie. Daje to pewnie ponad 15 tys. Euro. za komplet.

Cena nowego DCS Puccini jest praktycznie taka sama. Dcs posiada jeszcze w ofercie dwa zestawy dzielone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Magne

 

Tak na powaznie te DCS-y to błyszczą!....ale tylko w najlepszych pokojach audio w układzie warszawskim....i ten niekończący się upgrade.....dający Nirvanę-zostało mi tylko o tym marzyć!

 

serdecznie pozdrawiam.

Sugerujesz że jest coś takiego jak silna Hi-Endowa Grupa Warszawska składajaca się tylko z posiadaczy DCS-ów?

 

Co z resztą Warszawy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnepan,

Należy się czytelnikom małe sprostowanie, bo w Twoich wpisach jest sporo pomyłek.

Nowy AA Drive II kosztuje w Niemczech 7590 Euro, taką cenę znalazłem na Audiomarkt.de. Podejrzewam, że AA Dac II kosztuje podobnie. Daje to pewnie ponad 15 tys. Euro. za komplet.

Cena nowego DCS Puccini jest praktycznie taka sama. Dcs posiada jeszcze w ofercie dwa zestawy dzielone.

Accustic Arts Ref. drive II i Accustic Arts Ref.Tube II mk2. kosztuje ok.13.000 euro.

DCS Puccini 21.000 euro.Cena jak widzisz nie jest ta sama.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Accustic Arts Ref. drive II i Accustic Arts Ref.Tube II mk2. kosztuje ok.13.000 euro.

DCS Puccini 21.000 euro.Cena jak widzisz nie jest ta sama.

 

To był zabieg marketingowy żeby sobie przygarnąć tanio jeszcze jednego Pucciniego ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accustic Arts Ref. drive II i Accustic Arts Ref.Tube II mk2. kosztuje ok.13.000 euro.

DCS Puccini 21.000 euro.Cena jak widzisz nie jest ta sama.

 

I po co wygadywać takie głupstwa ?

 

5s poświęcone na szukanie w google i proszę: dCS 14950 (a jeszcze niedawno kosztował 13.500)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Preis TUBE DACII MK2: ab 7.590 Euro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ACCUSTIC ARTS DRIVE II bei Spreeaudio 6.990,00

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Razem: 14580 euro

 

Przy okazji, szukając ceny Pucciniego zauważyłem, że 'nie nadążający' za rynkiem dCS dostał HiFi Records Editors Choice Award 2011

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Polecam przeczytać uzasadnienie.

 

Ten 'technicznie grający' player (vide wpis kolegi p0is0n) kostał doceniony za ... niezwykle analogowe brzmienie :)

 

Doprawdy, co jeden wpis na tym forum (p0is0n, Magnepan), to lepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc cene w audiofascie to było 15 tys euro za puccini

Nie znalazłem ceny 15.000 euro na stronie Audiofastu.

Natomiast za Odrą. Puccini z clockiem kosztuje 21.000 euro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

en 'technicznie grający' player (vide wpis kolegi p0is0n) kostał doceniony za ... niezwykle analogowe brzmienie :)

Elb,jeśli Puccini gra analogowym dżwiękiem to przy Accustic Arts,Puccini będzie grał

technicznie.

 

.no ale chyba w Nirvanie to już tak jest taka bezkompromisowość wyboru)

Audiofil,zrób sobie lewatywę to będziesz miał Nirvanę za friko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem ceny 15.000 euro na stronie Audiofastu.

Natomiast za Odrą. Puccini z clockiem kosztuje 21.000 euro

taka była cena ostatnie 2-3 lata jak pamietam

czy wiesz za ile mozna było kupic hienda cd2pro w sprzedazy wysyłkowej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast za Odrą. Puccini z clockiem kosztuje 21.000 euro

 

Magnepan, znowu to samo ... czy szukanie w google jest dla Ciebie czynnością aż tak trudną, że niewykonalną ?

 

CD/SACD-Player

dCS Puccini/U-Clock

 

18100 EUR

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Za niewiele ponad 21k, bo już za 23k euro to możesz sobie już kupić dCS Paganini transport + dCS Paganini DAC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnepan, znowu to samo ... czy szukanie w google jest dla Ciebie czynnością aż tak trudną, że niewykonalną ?

 

CD/SACD-Player

dCS Puccini/U-Clock

 

18100 EUR

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Za niewiele ponad 21k, bo już za 23k euro to możesz sobie już kupić dCS Paganini transport + dCS Paganini DAC.

[/quote

Elberoth,tak naprawdę to nie ma większego znaczenia czy Puccini kosztuje 18.000 euro czy 21.000.Gdybym przypadkowo był lub stał się właścicielem tego urzadzenia to SPRZEDAŁBYM

NATYCHMIAST z uwagi na techniczne brzmienie dcs'a

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Gdybym przypadkowo był lub stał się właścicielem tego urzadzenia to SPRZEDAŁBYM

NATYCHMIAST z uwagi na techniczne brzmienie dcs'a

 

@ Magnepan :

Jezeli jednak będziesz (oczywiście przypadkowo !) właścicielem dCS Puccini, daj proszę znać. Odkupię. I będę miał dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście miałbyś do tego prawo. Każdy kupuje taki sprzęt, jaki najbardziej mu się podoba. Tylko nie pisz nieprawdy i nie wprowadzaj ludzi w błąd że Puccini kosztuje 21k euro, w momencie gdy kosztuje 14950 euro.

 

To samo dotyczy ceny kompletu AA, która jest wyższa niż podawana przez Ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elberoth,tak naprawdę to nie ma większego znaczenia czy Puccini kosztuje 18.000 euro czy 21.000.Gdybym przypadkowo był lub stał się właścicielem tego urzadzenia to SPRZEDAŁBYM

NATYCHMIAST z uwagi na techniczne brzmienie dcs'a

0

 

Absolutnie tak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnepan - z tobą faktycznie musi być już słabo, skoro cytujesz sam siebie i sam sobie przytakujesz, LOL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak jest,że jeden z dwóch musi narzucić temu drugiemu swoją racje?Jeden lubi córke a drugi teściowej dziurke.DCS gra technicznie a AA gra analogowo,to już wiemy a co jeszcze ciekawego będzie na tym odsłuchu?sly masz liste już gotową?

 

A na marginesie to te piloty od DCS-a,to plama jak jezioro Mamry.........minimum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.