Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  592 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny zaufam twojemu uchu, ale tylko jednemu ;)....bo dla moich paczek niski bas to nieznana częstotliwość jest :)

Ja też nie mam zejscia takiego bo audio physic sitara 25 tez jak by tego nie dają , nie dają tzw pełnej kur,,y ale na moje pomieszczenie jest w sam raz i to był wybór juz przetestowany w sensie nie da sie wiecej bo jest lipa , to jest optimal i tak musi zostać

 

Eeeee tam, nie chce mi się tego ruszać, za długo nad tym pracowałem i nie chcę tego zepsuć :)

Nie jestem wymagający, mi wystarcza jak czuję bas pod tyłkiem, pod stopami i czasem w żołądku a nawet czasem to i pokój się lekko zatrzęsie :)

Na klacie nic się nie dzieje, no może parę włosków przybyło ;)

 

Pokój wydaje się duży może na filmikach ale w rzeczywistości to tylko zapchane 16m2. Wchodzisz, mijasz po lewej lewą kolumnę (ręce przy sobie) i ława i kanapy, wszystko.

ok rozumiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam zejscia takiego bo audio physic sitara 25 tez jak by tego nie dają , nie dają tzw pełnej kur,,y ale na moje pomieszczenie jest w sam raz i to był wybór juz przetestowany w sensie nie da sie wiecej bo jest lipa , to jest optimal i tak musi zostać

 

ok rozumiem

 

Dokładnie mam to samo u siebie, dobrałem pod swoje pomieszczenie wedle swojego ucha.

 

Parę miesięcy temu był u mnie znajomy ze swoimi podłogówkami Elaca, nie jakieś tam drogie paczki ale po zmianie kolumn dźwięk się skurczył jak bałwan na wiosnę :)

Ja się zdziwiłem, że aż tak mimo, że wiem jak dużym dźwiękiem grają LS50 mimo swoich rozmiarów i jestem do takiego dźwięku przyzwyczajony, ale znajomkowi to mowę odebrało i tylko przeskakiwał wzrokiem na swoje i na moje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam to samo u siebie, dobrałem pod swoje pomieszczenie wedle swojego ucha.

 

Parę miesięcy temu był u mnie znajomy ze swoimi podłogówkami Elaca, nie jakieś tam drogie paczki ale po zmianie kolumn dźwięk się skurczył jak bałwan na wiosnę :)

Ja się zdziwiłem, że aż tak mimo, że wiem jak dużym dźwiękiem grają LS50 mimo swoich rozmiarów i jestem do takiego dźwięku przyzwyczajony, ale znajomkowi to mowę odebrało i tylko przeskakiwał wzrokiem na swoje i na moje :)

ok kumam masz dopieszczone , elaca raz kupiłem na garaz nie pamietam modelu ale to stary kapec był jakis i tylko sie po cichu usmiechnąłem poszł na allegro ale one raczej juz wyeksploatowane juz raczej były bo bas był bardzo nie kulturalny że tak powiem :) teraz mam jescze jakies na vifie zapomniałem nazwy spaliśmy cos na zwrotkach ale to kurna gra dobrze i je zostawiam daje do regeneracji bo to dobre granie jest nie pamietam nazwy ale widziałem że na vifie są zrobione i to powiem gra juz uczciwie tylko za ostro czasami jedziemy hee i cos poszło na zwrotkach bo sprawdzałem baterią i samę wysokie skrzeczą a te nie żyją :)) Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to już jak elementarz nigdy nie wolno przesadzać :)

 

Właśnie podobny temat omawiają na forum studio16hertz. Kolumny po prostu muszą pasować do pomieszczenia, a nie im większe tym lepsze. W jaskini 20m2 z niskim sufitem mam CG Signature i te kolumienki tam pasują jak ulał...

Dla mnie to już jak elementarz nigdy nie wolno przesadzać :)

 

Dla mnie to już jak elementarz nigdy nie wolno przesadzać :)

 

Dla mnie to już jak elementarz nigdy nie wolno przesadzać :)

Ale to jak sie juz ma 43 wiosny hee pozdrawiam wszystkich

 

Dla mnie to już jak elementarz nigdy nie wolno przesadzać :)

 

Dla mnie to już jak elementarz nigdy nie wolno przesadzać :)

 

Ale to jak sie juz ma 43 wiosny hee pozdrawiam wszystkich

Tu do młodych posłuchajcie starszych i nie marnujcie czasu idzcie dalej i dalej to może my starsi cos wyrwiemy od was bo wy macie swoja szybka dziwna aure czasami i możecie lepiej to czekam na info :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja całkowicie z innej beczki. Ku przestrodze.

Jakiś czas temu pytałem o wzmacniacz Hegla 80 jak gra itp. Użytkownik eltoro, który również uczestniczył, na private napisał mi, że może mi sprzedać swój. Rozmawiałem z gościem przez tel. wszystko było umówione, że transakcja będzie na koniec października początek listopada i ok. Bardzo miła rozmowa była. Przepuściłem kilka innych wzmacniaczy w tym czasie . Umowa to umowa. Dzisiaj tak kontrolnie wysłałem sms' a i otrzymuje zwrotkę "sprzedany"... Także podkreślam ku przestrodze... Poza tym ani sorry ani resory ☹️.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez PolTor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja całkowicie z innej beczki. Ku przestrodze.

Jakiś czas temu pytałem o wzmacniacz Hegla 80 jak gra itp. Użytkownik eltoro, który również uczestniczył, na private napisał mi, że może mi sprzedać swój. Rozmawiałem z gościem przez tel. wszystko było umówione, że transakcja będzie na koniec października początek listopada i ok. Bardzo miła rozmowa była. Przepuściłem kilka innych wzmacniaczy w tym czasie . Umowa to umowa. Dzisiaj tak kontrolnie wysłałem sms' a i otrzymuje zwrotkę "sprzedany"... Także podkreślam ku przestrodze... Poza tym ani sorry ani resory ☹️.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

załatwiaj na forum ja tu duzo tematów załatwiam i nikt mnie nie oszukał jescze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć trochę godności człowieku zachowaj. To ty proponowałem sprzedaż i termin też wyszedł od Ciebie. Tylko dlatego czekałem. Rozmowa tel. była jedna i konkretna czegoś chcieć więcej. Można było zadzwonić i pogadać ale po co...

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

załatwiaj na forum ja tu duzo tematów załatwiam i nikt mnie nie oszukał jescze
Nikt mnie nie na szczęście nie oszukał tylko wykiwał ale to teraz wszechobecne i na topie z języka świder robić.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Edytowane przez PolTor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy już od pół roku(zobacz swoją pocztę) ,po jakims czasie zaproponowałem że mogę wysłać lub się spotkamy,ale dopiero w listopadzie(kiedy będę w Polsce i jeżeli do tego czasu nie sprzedam) Nie chciałeś wysyłki ,wolałeś poczekać...chociaż powiedziałem ci że jeżeli znajdę kupca to sprzedam wcześniej. Akurat dzisiaj go sprzedałem.

Jutro bym do Ciebie zadzwonił,albo napisał. Nie rób problemów ,na alle.... masz do wyboru H-80. Może tak bardzo szkoda,bo cena była atrakcyjna. Była ,dlatego znalazł się chętny (bardziej zdecydowany). Powodzenia w zakupie,to bardzo dobry wzmacniacz.Pozdrawiam.

PS-może nie zaśmiecajmy wątku

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialiśmy już od pół roku(zobacz swoją pocztę) ,po jakims czasie zaproponowałem że mogę wysłać lub się spotkamy,ale dopiero w listopadzie(kiedy będę w Polsce i jeżeli do tego czasu nie sprzedam) Nie chciałeś wysyłki ,wolałeś poczekać...chociaż powiedziałem ci że jeżeli znajdę kupca to sprzedam wcześniej. Akurat dzisiaj go sprzedałem.

Jutro bym do Ciebie zadzwonił,albo napisał. Nie rób problemów ,na alle.... masz do wyboru H-80. Może tak bardzo szkoda,bo cena była atrakcyjna. Była ,dlatego znalazł się chętny (bardziej zdecydowany). Powodzenia w zakupie,to bardzo dobry wzmacniacz.Pozdrawiam.

PS-może nie zaśmiecajmy wątku

Mam nadzieję, że nieźle się bawisz. Gratuluję sprzedaży. Ja za to mam nauczkę i to bez kosztową Edytowane przez PolTor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idefender zapowiada sie raczej dobrze bo dotarł dzisiaj ,ale poczekam na zasilacz od Tomanka i napisze swoje jak zawsze krótkie info :) ale już po cichu wam powiem że to robi dodatkowa fajna robte i chyba cezar przytulam sie do twojej jak by juz mi znanej informacji że czyścimy usb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idefender zapowiada sie raczej dobrze bo dotarł dzisiaj ,ale poczekam na zasilacz od Tomanka i napisze swoje jak zawsze krótkie info :) ale już po cichu wam powiem że to robi dodatkowa fajna robte i chyba cezar przytulam sie do twojej jak by juz mi znanej informacji że czyścimy usb :)

 

Freju już widzę banana na twojej twarzy gdy wepniesz zasilanie do iDefendera :)

Muzyka którą podałeś piękna, więcej takich możesz wrzucać :)

 

I po fajnym wątku klubowym...znowu te kabelki...

 

Stasiu przecież kable to nic złego, no może poza ceną jedną wadę mają.... kurz zbierają, lecz metoda jest na to, podkładki aplikujesz, siadasz, słuchasz i nowe wnioski snujesz ;)

Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freju już widzę banana na twojej twarzy gdy wepniesz zasilanie do iDefendera :)

Muzyka którą podałeś piękna, więcej takich możesz wrzucać :)

 

 

 

Stasiu przecież kable to nic złego, no może poza ceną jedną wadę mają.... kurz zbierają, lecz metoda jest na to, podkładki aplikujesz, siadasz, słuchasz i nowe wnioski snujesz ;)

Cudownie czasami najlepiej w ogóle nie rozmawiać bo i tak sie nie da komuś czegoś wytłumaczyć skoro mu sie nie chce nawet spróbować ,cza to zostawić i słuchać sobie dalej i dalej masz racje Cezar słucham teraz całej płyty i jest na bogato i znowu made in poland :))) Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=na2o70sSa5s

tak na dziś kolega podesłał jest na tidalu wycisza mi to nie spokojną głowę

 

Freju posłuchaj płytę Lebowski "Cinematic" lub koncertowy "Lebowski plays Lebowski", bardzo kameralna, klimatyczna grupa. Polecam. Chłopaki są z mojego miasta, ale bardzo rzadko grają i nie miałem okazji ich posłuchać na żywo. Mało wydają, zdecydowanie za mało:(

 

o widzę na ich stronie, że pomału zaczynają grać znowu

http://lebowski.pl/pierwsze-jesienne-koncerty/

Edytowane przez Vikingman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wbije bo jestem w trakcie naszego stanu :))

 

To jest na tidalu cinematic z resztą prawie wszystko jest na tidalu :)) to jest moim zdaniem mega :)

co i tak nie zmienia faktu że to dobra muzyka jest po prostu jest dobrze nie przeszkadza :)

 

i ten cinematic powiem ci jest dobry bo jak by sie dzieje chyba wiecej fajna muza ,a to pepe mój dobry kolega mnie uczy słyszy wiecej bo ostatnio nawet mi wyłapał podstawke pod kolumną która wydawała dzwięki nie wskazane serio kozak jest :) plastik ułamany sie wzbudzał ale ja tego nie słyszałem :))

 

No niestety ja słucham muzyki serduchem pełnym czuję jak mi cisnienie skacze , nie wiem czy macie to samo ale mam czasami tak że w ogóle nie słucham muzyki bo sie troche jak by boję serio :) musze odpoczywać od tego fajna shiza nie :) ale tak jest dlatego słucham głownie w samotności samemu wtedy nawet to sie lepiej rozumie :)

 

Tak wracając do idefendera za 200pln bo tyle kosztuje , zastanawiam sie czy większej roboty nie robi niż igalvanic za 2tys ,posiedze nad tym i napisze jak juz będę miał wszystko w komplecie :) bo powiem wam jest dobrze ,ale to wymaga jescze paru testów żeby zlokalizwać co jest tak naprawdę dobre :)

 

I błagam nie wyzywać mnie za literówki itp ,, bo wiem że wale babole ale czy o to nam chodzi ? dzielmy sie wiedzą doświadczeniami będziemy bogaci :)))

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

freju nie wiem czy znasz Lunatic Soul? Solowy projekt Mariusza Dudy z Riverside. Polecam Ci wieczorem odsłuch w samotności. Zacznij od pierwszej, czyli czarna, biała a potem reszta. Melancholijna i zaczarowana muzyka. Zresztą sam Riverside jest mega. Taka ciekawostka to zespół, który moim zdaniem bardziej był znany za granicą, niż u nas. Pamiętam w 2003 roku na lotnisku w Amsterdamie kolega pokazał mi ich płytę. W Polsce w sklepach z płytami jej nie widziałem, fakt sklepy z płytami w Szczecinie w tamtym czasie znałem chyba dwa. Mowa o płycie "Out Of Myself" i tak się zaczęła moja przygoda z Riverside...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe @freju zdecydowanie nam tu brakowało Twojego entuzjazmu :)

Muza rzeczywiście świetna, klimatyczna. Posluchaj VooVoo "7" tylko to trochę slow motion, trzeba mieć nastrój.

Mnie ciekawi jak wypadnie hd25 vs diy po wyczyszczeniu usb, bo temu drugiemu też to powinno pomóc.

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie z AS w Horten Jacek pewnie cos skrobnie jak H590 wypadła. Na zdjęciach widziałem że prezentacja jest duuuzo lepsza niż rok temu. Widocznie nie tylko ja byłem rozczarowany ;) Niestety chorobsko mnie rozłożyło i musiałem odpuścić tym razem. Wielka szkoda bo Electrocompaniet sie wystawił, elektrostaty, tubowce, McIntosh, wszystko do czego chciałem ucho przyłożyć...

 

https://www.hifisentralen.no/forumet/oversikt-over-hi-fi-messer-og-shows/92439-horten-2018-a-8.html

Edytowane przez zoromoto

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.