Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  591 członków

Hegel Klub
IGNORED

Klub HEGEL


Violet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy będzie można posłuchać u Was w salonie w/w Hegla ?

 

Cyt z recenzji ... "Nie jest to wzmacniacz dla każdego, bo część melomanów woli bardziej lampowe brzmienie, cieplejsze i gęstsze. Jeśli jednak chcemy usłyszeć co na płytach jest naprawdę, to uda nam się to właśnie z Heglem." Czyli jednak inny niż h200 --dla mnie dość lampowy, ciepły i gęsty.

Z info od dystrybutora, wychodzi, że po Audio Show powinien już być. Na AVS jest zaplanowana premiera.

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalne urządzenie,przestrzeń, lekkość,nadzwyczajna naturalność no i cudowny bas.Chyba dzisiaj nie pójdę spać.Niestety,cd z lat 80-tych nie się słuchać.Dla marnie nagranych płyt nie ma litości

A jak to nowy wzmacniacz to jeszcze się dźwięk poprawi także powinno być zdecydowanie lepiej także na słabych płytach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przydałoby się wyjście słuchawkowe do szczęścia

 

No jak ludzik nie ma w swoim systemie audio wyjścia słuchawkowego to tak. Wtedy przydałoby się wyjście słuchawkowe.

 

Co do szczęścia ... Hegel to fajny wzmacniacz zintegrowany. Jednak nie zostawiłem piec u siebie już na stałe.

Po pierwsze... Oczekiwałem lepszej jakości wykonania. Model flagowy powinien wyróżniać się od pozostałych modeli w kwestii wykonania !!!

Po drugie ... wzmacniacz występuje w dwóch kolorach. Co to za głupia moda ? !!! o_O

Po trzecie ... wyświetlacz

Po czwarte... Gniazda RCA ( Chociaż nie używam to powinny być lepszej jakości )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlacz i reszta to chyba kwestia gustu. Mnie sie podoba wyświetlacz. Co jest nie tak z jakością wykonania? Wszystko na poziomie, obudowa metalowa i sztywna taka jak powinna być, pomalowana proszkowo chyba. Troche inny odcień od frontu ale to jest inna struktura farby to zawsze będzie inny troche odcień. Gniazda Rca są takie same jak w innych wzmacniaczach w tej samej cenie.

A jak się przyglądałem innym markom to tam jest standardem nie jednolita kolorystyka. W zasadzie opcja koloru srebro/czerń dotyczy tylko panelu frontowego. To wygląda dopiero ochydnie. Atoll czy Cayin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze... Oczekiwałem lepszej jakości wykonania. Model flagowy powinien wyróżniać się od pozostałych modeli w kwestii wykonania !!!

Po drugie ... wzmacniacz występuje w dwóch kolorach. Co to za głupia moda ? !!! o_O

Po trzecie ... wyświetlacz

Streszczając jeden woli arbuz drugi ogórki...a przecież o gustach się nie dyskutuje. Choć Hegla już nie mam bo wybrałem trochę inne brzmienie to wyglądu będę bronił. Mój obecny wzmak bardzo mi przypomina Hegla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hegel H190 po pierwszych odsłuchach wydaje się znacznie lepszym brzmieniowo wzmacniaczem niż H160. Na razie jesteśmy po krótkich testach w połączeniu z ATC SCM40, jest naprawdę dobrze. Na początku tygodnia bardziej szczegółowo opiszemy brzmienie takiej konfiguracji.

Piszcie z jakimi kolumnami mamy połączyć H190 i opisać nasze wrażenia. Macie inne pytania, piszcie proszę, postaramy się odpowiedzieć. Natomiast jeśli tylko macie taką możliwość, zapraszamy serdecznie do naszego salonu na przedpremierowe odsłuchy Hegel H190. Mamy egzemplarz urządzenia, który jest gotowy do odsłuchów w naszej sali odsłuchowej.

 

Jeśli macie wzmacniacz Hegel i chcecie wymienić na H190, zapraszamy do kontaktu!

 

 

post-25064-0-34304800-1509789868_thumb.jpg

post-25064-0-24466400-1509789874_thumb.jpg

post-25064-0-93419600-1509789879_thumb.jpg

post-25064-0-59859100-1509789885_thumb.jpg

Edytowane przez Q21

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie rozwód.

Z racji tego, że mam DAC HD12 chciałem spróbować wzmacniaczy Hegla, ale tak się składa że miałem w zeszły weekend Atolla IN300 i na razie nie widzę, żeby coś zagrało równie dobrze. Może mi się uda jeszcze sprawdzić Rogue Audio Sphinx v2 i Copland CTA 405A, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Na razie Atoll dość mocno wywarł pozytywne wrażenie, więc nie sądzę żeby z któryś z powyższych był w stanie mu dorównać.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ludzik nie ma w swoim systemie audio wyjścia słuchawkowego to tak. Wtedy przydałoby się wyjście słuchawkowe.

 

Co do szczęścia ... Hegel to fajny wzmacniacz zintegrowany. Jednak nie zostawiłem piec u siebie już na stałe.

Po pierwsze... Oczekiwałem lepszej jakości wykonania. Model flagowy powinien wyróżniać się od pozostałych modeli w kwestii wykonania !!!

Po drugie ... wzmacniacz występuje w dwóch kolorach. Co to za głupia moda ? !!! o_O

Po trzecie ... wyświetlacz

Po czwarte... Gniazda RCA ( Chociaż nie używam to powin

No chyba przesadzasz.Wygląd surowy,to fakt.Ale jakość wykonania? Bardzo solidna,wszystko dobrze dopasowane.Wyjścia rozmieszczone w sposób przemyślany.Zadaniem tego urządzenia jest dobrze grać.I takie właśnie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie rozwód.

Z racji tego, że mam DAC HD12 chciałem spróbować wzmacniaczy Hegla, ale tak się składa że miałem w zeszły weekend Atolla IN300 i na razie nie widzę, żeby coś zagrało równie dobrze. Może mi się uda jeszcze sprawdzić Rogue Audio Sphinx v2 i Copland CTA 405A, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Na razie Atoll dość mocno wywarł pozytywne wrażenie, więc nie sądzę żeby z któryś z powyższych był w stanie mu dorównać.

Jakie masz kolumny?

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie rozwód.

Z racji tego, że mam DAC HD12 chciałem spróbować wzmacniaczy Hegla, ale tak się składa że miałem w zeszły weekend Atolla IN300 i na razie nie widzę, żeby coś zagrało równie dobrze. Może mi się uda jeszcze sprawdzić Rogue Audio Sphinx v2 i Copland CTA 405A, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Na razie Atoll dość mocno wywarł pozytywne wrażenie, więc nie sądzę żeby z któryś z powyższych był w stanie mu dorównać.

 

Te dwa modele wzmacniaczy to lampowe, rezultat będzie zawsze troche inny. Atolla jakbym miał kupować to wolałbym PR300 + AM200 od Tego IN300.

A tymczasem H360 stoi już u mnie i czeka na jakieś kolumny. Przez ten okres wyczekiwań odsłuchałem sporo zestawów głośnikowych. Zmieniłem pomieszczenie na większe 22m jeszcze nie zagospodarowane do końca w stanie półsurowym. Myślę o podłogówkach aczkolwiek nie wykluczam podstawkowych. Czy obcował ktoś może z kolumnami Studio 16Hertz+Hegel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwa modele wzmacniaczy to lampowe, rezultat będzie zawsze troche inny. Atolla jakbym miał kupować to wolałbym PR300 + AM200 od Tego IN300.

A tymczasem H360 stoi już u mnie i czeka na jakieś kolumny. Przez ten okres wyczekiwań odsłuchałem sporo zestawów głośnikowych. Zmieniłem pomieszczenie na większe 22m jeszcze nie zagospodarowane do końca w stanie półsurowym. Myślę o podłogówkach aczkolwiek nie wykluczam podstawkowych. Czy obcował ktoś może z kolumnami Studio 16Hertz+Hegel?

Mam S16H Canto Grand Signature, są co prawda połączone do lampowca, ale odsłuchiwałem je też z moim h300 którego mam w salonie i jest to bardzo dobre zestawienie. Jako że mam małe dzieci, musiałem odpuścić kolumny podstawkowe w salonie, bo już kilka razy łapałem w locie moje dyżurne Dali (teraz są przywiązane sznurkiem do ściany :D Jeżeli ktoś preferuje kolumny podstawkowe, to CG szczególnie w wersji signature na pewno są godne uwagi...

Edytowane przez zoromoto

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam S16H Canto Grand Signature, są co prawda połączone do lampowca, ale odsłuchiwałem je też z moim h300 którego mam w salonie i jest to bardzo dobre zestawienie. Jako że mam małe dzieci, musiałem odpuścić kolumny podstawkowe w salonie, bo już kilka razy łapałem w locie moje dyżurne Dali (teraz są przywiązane sznurkiem do ściany :D Jeżeli ktoś preferuje kolumny podstawkowe, to CG szczególnie w wersji signature na pewno są godne uwagi...

 

Ja słuchałem tylko minas od S16 też z lampą i było za tłusto dla mnie. A jak jest z wysokimi tonami w połączeniu Twojej H300 z Canto Grand? Jaką mają góre jasną ostrzejszą czy ocieploną?

Pamiętam że brakowało mi ostrzejszej góry z minasów. Wszystko było za ciepłe dla mnie.

Jakiego masz lampowca? Ciekawy jestem bo chciałbym jeszcze potestować troche ze sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem tylko minas od S16 też z lampą i było za tłusto dla mnie. A jak jest z wysokimi tonami w połączeniu Twojej H300 z Canto Grand? Jaką mają góre jasną ostrzejszą czy ocieploną?

Pamiętam że brakowało mi ostrzejszej góry z minasów. Wszystko było za ciepłe dla mnie.

Jakiego masz lampowca? Ciekawy jestem bo chciałbym jeszcze potestować troche ze sprzętem.

Słuchałem kiedyś Minasy z moim h80, ale w sklepie w pomieszczeniu odsłuchowym. Z tego co pamiętam to była zupełnie inna prezentacja od CG. Wtedy Minasy mi się spodobały, jednak bardziej mnie przekonały ESA Neo3 SE... ale wracając do CG vs Minasy, oczywiście wg moich subiektywnych odczuć

CG- Bardziej dynamiczny/bardzo szybki/kontrolowany bass, środek nie tak ciepły, ale dzwięczniejszy/barwniejszy, góra... hmm morel elite jest wrażliwy na źródło/realizacje nagrania. Jak grałem ze streamera to były barwne niejednolite wysokie, ale nic nie kłuło w uszy i to jest najbespieczniejsze źródło, tak mi się wydaje.

Nie jestem zbyt dobry w opisywaniu dzwięku, także sorki ;) Lepiej Ci to opiszą na forum S16H...

Przewaga S16H jest taka,że zawsze możesz zadzwonić/napisać do producenta, opisać czego oczekujesz, a on Ci doradzi co wybrać, ewentyalnie uszyje kolumny na miarę. To jest bardzo kumaty gość. Były przypadki że przyjeżdżał do klienta i dostrajał zwrotnicę do warunków zastanych!

 

Lampa to jest temat "morze" dopiero :)

Ja mam strego ale jarego Cayina A50T na lampach EL34, sterujące AX+AU Full Music

post-65483-0-54499800-1509821753_thumb.jpg

post-65483-0-48771800-1509821765_thumb.jpg

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słuchałem kiedyś Minasy z moim h80, ale w sklepie w pomieszczeniu odsłuchowym. Z tego co pamiętam to była zupełnie inna prezentacja od CG. Wtedy Minasy mi się spodobały, jednak bardziej mnie przekonały ESA Neo3 SE... ale wracając do CG vs Minasy, oczywiście wg moich subiektywnych odczuć

CG- Bardziej dynamiczny/bardzo szybki/kontrolowany bass, środek nie tak ciepły, ale dzwięczniejszy/barwniejszy, góra... hmm morel elite jest wrażliwy na źródło/realizacje nagrania. Jak grałem ze streamera to były barwne niejednolite wysokie, ale nic nie kłuło w uszy i to jest najbespieczniejsze źródło, tak mi się wydaje.

Nie jestem zbyt dobry w opisywaniu dzwięku, także sorki ;) Lepiej Ci to opiszą na forum S16H...

Przewaga S16H jest taka,że zawsze możesz zadzwonić/napisać do producenta, opisać czego oczekujesz, a on Ci doradzi co wybrać, ewentyalnie uszyje kolumny na miarę. To jest bardzo kumaty gość. Były przypadki że przyjeżdżał do klienta i dostrajał zwrotnicę do warunków zastanych!

 

Lampa to jest temat "morze" dopiero :)

Ja mam strego ale jarego Cayina A50T na lampach EL34, sterujące AX+AU Full Music

Piękny zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjścia rozmieszczone w sposób przemyślany

 

Z tym się akurat zgadzam z Tobą. Hegel H 360 ma perfekcyjnie rozmieszczone wyjścia / wejścia ...

 

Wyświetlacz i reszta to chyba kwestia gustu. Mnie sie podoba wyświetlacz. Co jest nie tak z jakością wykonania? Wszystko na poziomie, obudowa metalowa i sztywna taka jak powinna być, pomalowana proszkowo chyba. Troche inny odcień od frontu ale to jest inna struktura farby to zawsze będzie inny troche odcień. Gniazda Rca są takie same jak w innych wzmacniaczach w tej samej cenie.

A jak się przyglądałem innym markom to tam jest standardem nie jednolita kolorystyka. W zasadzie opcja koloru srebro/czerń dotyczy tylko panelu frontowego. To wygląda dopiero ochydnie. Atoll czy Cayin...

 

Wszystkiego co żeś nabazgrolił w tym poście nie chce mi się odpisywać " osobno " na każde pytanie które napisałeś ... ze tak się wyrażę. Napiszę co mnie zainteresowało w Twoim poście.

Obudowa metalowa i sztywna taka jak powinna być ... tak napisałeś. Tak zapytam ... ćpałeś coś : )

Zobacz sobie z jakiego materiału zbudowany jest Hegel H 200. Wtedy zrozumiesz dlaczego nowy Hegel H 360 " dla mnie " nie jest godny reprezentować produktu flagowego jako wzmacniacza zintegrowanego.

Jak zauważyłeś Hegel sporo podrożał. A no dlatego że cieniuteńka blacha ( nie dotyczy frontu ) ze starych parników i garnków podrożała to trza i było podnieść cenę. To jest chyba główna przyczyna : )

Na temat Hegla już pisałem. Także jak masz czas to sobie poszperaj, bo mi się nie chce bazgrolić.

 

Dobrze że Hegel H 360 nie ma wygrawerowanych napisów na froncie ... że tak się wyrażę. Bo wtedy cena wzmacniacza poszłaby w górę ... o jakieś 5.000 zł : )

post-51219-0-72613000-1509835952_thumb.jpg

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że o ile wzmacniacze Hegel potrafią zagrać naprawdę bardzo ładnie w swoich pieniądzach na rynku wtórnym (H80 za 4000zł, H300 za ok 8500-9000zł) i w niektórych modelach oferują funkcjonalnie więcej, niż konkurencja (no bo i DAC i obsługa USB) to jednak budowa nie jest przesadnie porządna. Weźmy takiego H360 za 25tys. złotych. Za to naprawdę można by zamówić piękną obudowę w wytwórni z Chinach. O ile rozumiem, że płacimy przede wszystkim za myśl techniczną, marketing i trochę za koszty produkcji, to koszty materiałowe mogły by być jednak nieco większe bez specjalnego podrażania wzmacniacza.

No ale to jest zawsze wybór - ładować w marketing (to Hegel robi doskonale i zobaczcie, jak Hegel się sprzedaje) czy ładować w materiały i być nieznaną, niszową firemką. W kategoriach bezwzględnych najważniejsze jest dla nas brzmienie, ale bądźmy szczerzy - jeśli ktoś nas "atakuje" ciągłymi informacjami z branżowych periodyków to często bardziej to na nas działa, niż sprawdzenie, czy ścianka obudowy ma 0,5mm czy 3mm.

Zawsze mogło by być lepiej, konkurencja w zakresie cenowym ok 25tys. ma dużo więcej do zaoferowania jeśli chodzi o jakość obudów czy złączy. Na szczęście o tym gazety specjalnie się nie rozwodzą. A dzwiękowo - no cóż, naprawdę trudno znaleźć lepsze brzmienie ale tylko w cenach rynkowych egzemplarzy z drugiej ręki.

Edytowane przez bagnet

Lubię słuchać muzyki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam dylemat jeśli mógłby się ktoś wypowiedzieć i miał podobny problem lub posiada już hegla H160 i spendory A5 lub A5R które wybrać? Które głośniki lepiej zgrają się lepiej ze wzmacniaczem H160 A5 które posiadają szczelinowy bas reflex czy A5R które są skrzynkami zamkniętymi please pomóżcie!

Edytowane przez shiver07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do urody Hegla trudno się wypowiadać.Uważam ,że są paskudniejsze produkty np.Cyrus,CEC.Czy naprawdę ma takie znaczenie grubość blach?Nie wiem,nie zastanawiałem się nad tym,bo jestem skupiony nad tym jak gra.A gra dobrze.Cena rynkowa nie odzwierciedla,ceny zakupu.Nie zdarzyło mi się jeszcze,kupić sprzętu audio z rabatem niższym niż 25%.Jeśli takiego nie uzyskuję,szukam innego sklepu.Najlepszym tego przykładem jest mój zakup sprzed tygodnia,H360 za 18 tyś,Tellurium Q Ultra Black 2x3m 5800,w jednym z renomowanych salonów sprzętu audio.Co do marketingu,przeczytałem około 80 opinii na temat H360 przed zakupem,w branżowej światowej prasie.Nikt co prawda nie napisał,że to najlepszy wzmacniacz świata,ale nikt też nie ocenił,że sprzęt ma istotne wady.Brytyjska prasa ma to do siebie,że ,,przywali"każdemu jak trzeba.O rzeczonym piszą przychylnie.Na koniec coś od siebie.Uważam,że H360 to jedno z najlepszych brzmień w tej kategorii cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam dylemat jeśli mógłby się ktoś wypowiedzieć i miał podobny problem lub posiada już hegla H160 i spendory A5 lub A5R które wybrać? Które głośniki lepiej zgrają się lepiej ze wzmacniaczem H160 A5 które posiadają szczelinowy bas reflex czy A5R które są skrzynkami zamkniętymi please pomóżcie!

To nie jest takie proste :)

Skąd mamy wiedzieć jaki bas lubisz, albo jakie masz warunki w pomieszczeniu (to ma akurat ogromny wpływ na efekt końcowy)

Trzeba po prostu załadować paczki na plecy, wtargać do domu i odsłuchać ;)

Jeżeli zasugerujesz się czyjąś radą odnośnie wyboru, to nie będzie do końca świadomy wybór...

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do urody Hegla trudno się wypowiadać.Uważam ,że są paskudniejsze produkty np.Cyrus,CEC.Czy naprawdę ma takie znaczenie grubość blach?Nie wiem,nie zastanawiałem się nad tym,bo jestem skupiony nad tym jak gra.A gra dobrze.Cena rynkowa nie odzwierciedla,ceny zakupu.Nie zdarzyło mi się jeszcze,kupić sprzętu audio z rabatem niższym niż 25%.Jeśli takiego nie uzyskuję,szukam innego sklepu.Najlepszym tego przykładem jest mój zakup sprzed tygodnia,H360 za 18 tyś,Tellurium Q Ultra Black 2x3m 5800,w jednym z renomowanych salonów sprzętu audio.Co do marketingu,przeczytałem około 80 opinii na temat H360 przed zakupem,w branżowej światowej prasie.Nikt co prawda nie napisał,że to najlepszy wzmacniacz świata,ale nikt też nie ocenił,że sprzęt ma istotne wady.Brytyjska prasa ma to do siebie,że ,,przywali"każdemu jak trzeba.O rzeczonym piszą przychylnie.Na koniec coś od siebie.Uważam,że H360 to jedno z najlepszych brzmień w tej kategorii cenowej.

 

:) Hegel nie drożeje dlatego że ma cienką obudowe z blachy czy z grubą z alu. Podatek w gore co rok. koszta, Wszystko drożeje nie tylko H.

A cena taka może sie wydawać zbyt wysoka u nas. W No, UK możliwości finansowe są troche inne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do urody Hegla trudno się wypowiadać.Uważam ,że są paskudniejsze produkty np.Cyrus,CEC.Czy naprawdę ma takie znaczenie grubość blach?

 

Też uważam że są paskudniejsze produkty. Wystarczy podjechać do jakiegoś Marketu ...

Te droższe grajki : ) nie odbiegają zastosowanym materiałem od wzmacniacza Hegel H 360 ( Nie dotyczy przedniego frontu ) ...

 

Gdzie tam : ) ... Nie ma znaczenia z jakiego materiału został wyprodukowany wzmacniacz zintegrowany. Kto by się tym przejmował ... Dobra będzie sprzeda się : )

Wystarczy zrobić porządnie front. I tak większość poupycha wzmacniacz w szpary : ) gdzie tylko widać front wzmacniacza.

 

Tak żebyś nie był za bardzo smutny to powiem Tobie " nabazgrole " Miałem jeszcze gorszy wzmacniacz pod względem zastosowanego materiału ... Cambridge Audo CXA 80

Mistrz Tandety !!! Grać to grało fajnie, ale poziom zastosowanych materiałów ...poziom nędzy i rozpaczy.

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że są paskudniejsze produkty. Wystarczy podjechać do jakiegoś Marketu ...

Te droższe grajki : ) nie odbiegają zastosowanym materiałem od wzmacniacza Hegel H 360 ( Nie dotyczy przedniego frontu ) ...

 

Gdzie tam : ) ... Nie ma znaczenia z jakiego materiału został wyprodukowany wzmacniacz zintegrowany. Kto by się tym przejmował ... Dobra będzie sprzeda się : )

Wystarczy zrobić porządnie front. I tak większość poupycha wzmacniacz w szpary : ) gdzie tylko widać front wzmacniacza.

 

Tak żebyś nie był za bardzo smutny to powiem Tobie " nabazgrole " Miałem jeszcze gorszy wzmacniacz pod względem zastosowanego materiału ... Cambridge Audo CXA 80

Mistrz Tandety !!! Grać to grało fajnie, ale poziom zastosowanych materiałów ...poziom nędzy i rozpaczy.

post-65483-0-00748500-1509876394_thumb.jpg

"Zły dzwięk zabija dobrą muzykę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że są paskudniejsze produkty. Wystarczy podjechać do jakiegoś Marketu ...

Te droższe grajki : ) nie odbiegają zastosowanym materiałem od wzmacniacza Hegel H 360 ( Nie dotyczy przedniego frontu ) ...

 

Gdzie tam : ) ... Nie ma znaczenia z jakiego materiału został wyprodukowany wzmacniacz zintegrowany. Kto by się tym przejmował ... Dobra będzie sprzeda się : )

Wystarczy zrobić porządnie front. I tak większość poupycha wzmacniacz w szpary : ) gdzie tylko widać front wzmacniacza.

 

Tak żebyś nie był za bardzo smutny to powiem Tobie " nabazgrole " Miałem jeszcze gorszy wzmacniacz pod względem zastosowanego materiału ... Cambridge Audo CXA 80

Mistrz Tandety !!! Grać to grało fajnie, ale poziom zastosowanych materiałów ...poziom nędzy i rozpaczy.Smutny nie jestem i nie byłem.Krótko:jeśli coś gra tak jak oczekuję,to jego wygląd ma znaczenie drugorzędne.I to wszystko.Nie porównuj tandety marketowej do hi end,bo wychodzisz na ignoranta i zawistnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.