Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  98 członków

Pass Labs Klub
IGNORED

PASS Labs klub


JarlBjorn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Zglaszam się w klubie Passa i modelem INT 150.

Dziękuję klubowiczom za wyrażenie swojej opinii w wysłanych do nich zapytaniach. Jestem zachwycony wzmacniaczem. Balans tonalny, dynamika, bezpośredniość, muzykalność ... zachwycające ! Właśnie mam frajdę z próbowania interkonektów. Zadziwiające dla mnie jest to, jak bardzo zmieniać potrafią efekt końcowy, czyli dźwięk w kolumnach.

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje dobrego wyboru.

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nieaudiofilski" celowo w cudzyslowiu i z przymrużeniem oka rzecz jasna, po prostu brzmieniowo wzmacniacz ten nie jest imo nastawiony na uwypuklanie audiofilskiego planktonu, mikrodetali czy budowanie jakiejś supersceny. On w pewnym stopniu upraszcza przekaz, skleja dźwięki żeby układały się w muzykę zamiast je rozseparowywać, bez silenia się na tzw. neutralność. Po prostu sprzęt do słuchania muzyki dla przyjemności a nie wsłuchiwania się w najdrobniejsze detale. W tym sensie sprzęt bardziej dla melomana niż audiofila imo, i dla mnie to jest zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nieaudiofilski" celowo w cudzyslowiu i z przymrużeniem oka rzecz jasna, po prostu brzmieniowo wzmacniacz ten nie jest imo nastawiony na uwypuklanie audiofilskiego planktonu, mikrodetali czy budowanie jakiejś supersceny. On w pewnym stopniu upraszcza przekaz, skleja dźwięki żeby układały się w muzykę zamiast je rozseparowywać, bez silenia się na tzw. neutralność. Po prostu sprzęt do słuchania muzyki dla przyjemności a nie wsłuchiwania się w najdrobniejsze detale. W tym sensie sprzęt bardziej dla melomana niż audiofila imo, i dla mnie to jest zaleta.

Mam ten wzmak i jesli nie miales "..audiofilskiego planktonu, mikrodetali czy budowanie jakiejś supersceny.." to chyba jednak zle skonfigurowany sprzecik miales.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ze nie zastosowałem zaawansowanego systemu antywibracyjnego, podkładek pod przewody głośnikowe lub zignorowałem kierunkowość kabli .

 

Natomiast nigdzie nie napisałem ze z INT150 "nie było" audiofilskiego planktonu, mikrodetali itd., ale ze nie były uwypuklone. A to jest zasadnicza różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nieaudiofilski" celowo w cudzyslowiu i z przymrużeniem oka rzecz jasna, po prostu brzmieniowo wzmacniacz ten nie jest imo nastawiony na uwypuklanie audiofilskiego planktonu, mikrodetali czy budowanie jakiejś supersceny. On w pewnym stopniu upraszcza przekaz, skleja dźwięki żeby układały się w muzykę zamiast je rozseparowywać, bez silenia się na tzw. neutralność. Po prostu sprzęt do słuchania muzyki dla przyjemności a nie wsłuchiwania się w najdrobniejsze detale. W tym sensie sprzęt bardziej dla melomana niż audiofila imo, i dla mnie to jest zaleta.

 

wiele jest takich wzmacniaczy w rozsądnych cenach, znacznie tańszych, dających porównywalne rezultaty co "nieaudiofilski" Pass:)

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jet takie proste zagrać jak Pass :)

Dzięki uprzejmości klubowicza Trab, za co jeszcze raz ogromne podziękowania, miałem okazję posłuchać przez chwilę INT-150 u siebie.

Napisze tak, jeżeli kiedyś będę chciał kupić wzmacniacz tranzystorowy z dużym prawdopodobieństwem będzie to właśnie PASS.

W źródle lub pre lampa będzie jednak wtedy musem :)

pozdrawiam klubowiczów

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

sluchałem:

Hegel h360

Yamaha a-s3000

Pass int-150

Devialet 200

MF m6 500i

 

Wszystkie to b.fajne wzmaki (oprócz yamahy ktora nie zagrala sie z focusami 380), wybór wg. mnie zależy od osobistych preferencji/upodobań, ale tylko podczas sluchania 150 dostałem 'gęsiej skórki'. Wielki szacun dla devialeta, mała skrzynka, ale byk:)

Nie daje mi spokoju myśl jak zagrałby Pass int-250...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchałem:

Hegel h360

Yamaha a-s3000

Pass int-150

Devialet 200

MF m6 500i

 

Wszystkie to b.fajne wzmaki (oprócz yamahy ktora nie zagrala sie z focusami 380), wybór wg. mnie zależy od osobistych preferencji/upodobań, ale tylko podczas sluchania 150 dostałem 'gęsiej skórki'. Wielki szacun dla devialeta, mała skrzynka, ale byk:)

Nie daje mi spokoju myśl jak zagrałby Pass int-250...

 

Słyszałem przez kilka minut int250 we Wrocławiu. Głęboki szacun!

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jet takie proste zagrać jak Pass :)

Dzięki uprzejmości klubowicza Trab, za co jeszcze raz ogromne podziękowania, miałem okazję posłuchać przez chwilę INT-150 u siebie.

Napisze tak, jeżeli kiedyś będę chciał kupić wzmacniacz tranzystorowy z dużym prawdopodobieństwem będzie to właśnie PASS.

W źródle lub pre lampa będzie jednak wtedy musem :)

pozdrawiam klubowiczów

 

:)

 

Tak właśnie jest u mnie tzn. lampa na źródle + Pass i jest o.k.

Najlepsze tranzystory jakie kiedykolwiek słyszałem to właśnie urządzenia Pass Labs.

 

P.S.

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników urządzeń firmy Pass.

Edytowane przez Axolotl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

na tle konkurencji....super integr.....cena wygląda dość pospolicie :)

 

Zgadza się, ale napaliłem się na 250 jak mały chłopczyk na zabawkę a budżet mi się w żaden sposób nie zamyka...poza tym jak rodzina się zorientuje, że wydałem 40 tys na wzmacniacz to mnie chyba ubezwłasnowolnią. Na razie szukam/czekam na używki przesłuchanych wzmaków.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

poczekam, aż budżet się domknie i zostanę przy Pass-ie:) ten 3-letni ma7000 to wg. mnie taka sobie okazja za 22,5 tys.

znalazłem nowego Devialeta 250 za ok 27 tys i to jest okazja, ale to trochę inne granie więc nie wiem co robić:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam VTL MB 185 SE2 na sprzedaż. Małem Passa x250, ale nie ma porównania do VTL.

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam, aż budżet się domknie i zostanę przy Pass-ie:) ten 3-letni ma7000 to wg. mnie taka sobie okazja za 22,5 tys.

znalazłem nowego Devialeta 250 za ok 27 tys i to jest okazja, ale to trochę inne granie więc nie wiem co robić:(

 

No i co kupiłeś tego 250?

 

poczekam, aż budżet się domknie i zostanę przy Pass-ie:) ten 3-letni ma7000 to wg. mnie taka sobie okazja za 22,5 tys.

znalazłem nowego Devialeta 250 za ok 27 tys i to jest okazja, ale to trochę inne granie więc nie wiem co robić:(

 

No i co kupiłeś tego Devialeta 250?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.