Skocz do zawartości
IGNORED

No to co? Szczepimy sie? Pewnie! Jak nie to wpier...


Zdzislav
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stary bej

(Konto usunięte)

Obawiam się,że jak to byłeś łaskawy zasugerować będę zmuszony sp***dalać z Polski.

 

Wszędzie, byle nie do USraela, tam już się wdrażają "pomyłki" farmakologiczne http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-rosnie-liczba-ofiar-skazonego-leku,1,5283137,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak oto wyglada uzaleznienie systemu od kapitalistow, przymusowe dzialania na korzysc kapitalisty, to tylko dobitny przyklad.

Tylko w przypadku rzadu dazacego dla dobra spoleczenstwa nie swojego takie przymusy moga nie przejsc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz!To ewidentny przykład gdzie państwo zajmuje się rzeczami którymi zajmować się nie powinno.Zamiast skupić się tylko na zapewnieniu bezpieczeństwa zewnętrznego i wewnętrznego oraz egzekwowaniu prostego i jasnego prawa, socjalistyczne państwa zajmują się przypodobaniu tzw. większości która daje się złapać na wszelkie obietnice.W ramach (tfu!) podlizywania się ludowi dochodzi do zwiększania stref którymi państwo się zajmuje, a nie powinno (korumpując się do granic możliwości) a przy tym do coraz większego ograniczenia wolności osobistej.W tej chwili ustrój kisi się we własnym sosie.Nasze życie i zdrowie jest zwyczajnie prze-regulowane a magików od regulacji niestety przybywa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Leszek B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda.

Ale państwo może i powinno stwarzać obywatelom optymalne warunki do życia, niezależnie od zapewnienia bezpieczeństwa.

Zapewnienie zdrowia obywatelom to jeden z istotnych zadań państwa. W końcu zdrowie to też bezpieczeństwo.

I wcale nie chodzi tu o jakąś socjalistyczną ściemę z tzw. powszechnym dostępem…

 

Zamęt z tymi regulacjami to zwyczajnie działalność człowieka. Jak taki człowiek stanie się urzędnikiem to zawsze będzie działał na zgubę własnej organizacji. BA, nawet z tego nie zdaje sobie sprawy. On, urzędnik musi działać dla dobra wspólnoty…

Zgrozą daje jak wysoki urzędnik jest idiotą.

 

Popatrzcie na te wszystkie działania sejmu, rządu,…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, warunki do życia to każdy obywatel powinien sam sobie zapewnić.Państwo jedynie nie powinno mu w tym przeszkadzać ( np. nakładaniem wysokich podatków i wymyślaniem coraz głupszych przepisów).<br />

Na podobnej zasadzie państwo nie powinno zajmować się zdrowiem obywatela.O swoje zdrowie obywatel powinien zadbać sam.O ile oczywiście dbać chce bo czy o zdrowie dba czy nie to już obywatela sprawa.I nikomu nic do tego.Dlatego takie cudo jak Ministerstwo Zdrowia powinno zniknąć z powierzchni ziemi, podobnie jak reszta ministerstw.<br />

Przez  dwa tysiące lat ludzkość bez niego jakoś się obywała to i teraz da radę.<br />

Chcę tylko powiedzieć że źródłem problemów jest ustrój w którym żyjemy i zmiany ekip polityków nic tu nie zmieni.Nawet jeśli uda nam się znaleźć takich super-uczciwych to w tym ustroju nie przetrwają aby się nie skorumpować.Tak będzie z praktycznie każdym urzędnikiem.Trzeba usunąć przyczynę a nie latami walczyć ze skutkami.Niektórzy mówią że nie należy zmieniać świń przy korycie ale najzwyczajniej usunąć ... koryto.<br />

W zdrowiu jest tak samo.Jeśli zależy nam na prawdziwym wyzdrowieniu to należy usunąć przyczynę choroby a nie latami, do samej śmierci walczyć z objawami choroby.<br />

Sam Pasteur powiedział kiedyś : „Podłoże jest wszystkim, bakteria zaś niczym.” Nie dbając o zdrowie sami stajemy się podłożem dla bakterii bo one lgną do słabej i chorej tkanki.Zdrowej nie ruszają.A co robi medycyna ? Walczy z wirusami i bakteriami jak z wiatrakami.A o przyczynie choroby nawet nie wspomni.Bo i po co.Jeszcze by każdy wziął się za własne zdrowie i po recepty nie biegał.Albo się nie szczepił.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stench:

W radiu słyszałem jak jakiś medyk już płakał, że przez to w Polsce zaszczepi się jeszcze mniej ludzi...

 

Leszek:

Nie.

Rozumiem, że rodziny np. niepełnosprawnych powinny sobie same radzić? Albo np. jakiś kataklizm, który wyłącza całe lokalne społeczności...

Natura takich ludzi zwyczajnie unicestwi.

 

Może powinno to robić państwo? Było takie; faszystowski...

 

Otóż, Świat nie jest taki czarno biały. Niektórym się wydaje, że wszystko ureguluje się samo. Nie! Zawsze tworzyły się jakieś państwowości. Lepszy model to już taki nieco zbliżony do obecnego. Za dużo jest idiotów w polityce. Struktury państwowości zmienić już się nie da.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego unicestwi? Przecież ci niepełnosprawni mają własne rodziny i przyjaciół. Dlaczego zwolnić ich od odpowiedzialności za bliskich. Dziś bardzo łatwo zwalić wszystko na państwo i mieć czyściutkie sumienie. Dajemy sobie wmówić że jak już płacimy podatki (strasznie wysokie) na funkcjonowanie pewnych organów to jesteśmy zwolnieni z odpowiedzialności za pomoc bliźniemu. Doszło do tego że wysłanie sms-a z treścią "POMAGAM" na odpowiedni numer lub wrzucenie do puszki Owsiaka traktowany jest za szczyt heroizmu w niesieniu pomocy innym. To się nazywa postęp kiedy wysługując się innymi bo nam się zwyczajnie dupska ruszyć nie chce. Pewnie że się nie chce, bo i po co ?Od tego przecież są odpowiednie organy. To jest przecież takie demoralizujące. Z drugiej strony jesteśmy tak zabiegani w pogoni za pracą by utrzymać tak rozbudowane państwo że nie mamy czasu by dostrzec czy choćby ktoś z naszych najbliższych tej pomocy przypadkiem nie potrzebuje. A tu co jakiś czas ktoś na chwilę obudzi się zdziwiony skąd u ludzi ta znieczulica społeczna ?

Na szczęście są jeszcze ludzie którzy nie oglądają się na innych w niesieniu pomocy innym. Z reguły są to ludzie anonimowi, którym nie zależy na rozgłosie. Byle tylko to faszystowskie właśnie państwo im nie przeszkadzało.

 

Dobra, nie odbiegajmy od tematu wątku.

 

Jest wątek w którym jest sporo informacji na temat szkodliwości szczepień.Dopełnieniem niech będzie jeszcze jedno źródło informacji w postaci książki. "Szczepienia - niebezpieczne, ukrywane fakty" , autor Ian Sinclair.Z tej książki pochodzą "wykresiki" które wkleiłem na poprzedniej stronie wątku, podobne do tego pokazanego przez dra Jaśkowskiego z linku Zdzislava.

Książkę polecam, jest jeszcze dostępna.Widziałem też na allegro.W formie pdf jest tutaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Leszek B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Cytat:

"Jestem ojcem śp. Tomasza Gaickiego, który zmarł 2 dni po szczepieniu w wieku 18 lat. Uczynię co nikt nie odważył się uczynić stając przeciwko zasadności przymusu szczepień naszych dzieci.

Miałem przyjemność wychowywać moje dziecko przez 18 lat, w tym 10 lat sam, gdyż moja żona doznała udaru mózgu w 2001 r. i cudem przeżyła.

10 grudnia 2011 r. mój świat rozpadł się!!! Wymiar sprawiedliwości RP okazał się nieprzyjazny obywatelowi tego kraju. Mimo niezbitych dowodów morderstwa w białych rękawicach oraz ściemniania policji i prokuratury w celu ukrycia niewygodnych dla Ministerstwa Zdrowia możliwych nieprawidłowościach podawania szczepionek naszym dzieciom i nieponoszenia przy tym żadnych konsekwencji prawnych. My jako rodzice wychowujący dzieci płacimy kolosalne pieniądze koncernom farmaceutycznym oraz NFZ, które i tak nie finansuje naszych szpitali i lekarzy. Podkreślam w tym miejscu, iż nie popuszczę wymiarowi sprawiedliwości w dochodzeniu swoich praw nawet gdybym miał iść na piechotę do Strasburga!!! Wierzę, iż duża część Polaków z krwi i kości nie dopuści, aby taka niegodziwość istniała w wolnej Polsce.

Z poważaniem. Jarosław Gaicki.

Odpowiem na każde Państwa pytanie i oczekuję pomocy. Mój nr tel. 722-082-650."

 

18-letni Tomek z podkaliskiej wsi Strzegowa umarł niespodziewanie podczas snu. Dwa dni wcześniej zaszczepiono go

w ośrodku zdrowia

 

Strzegowa, Grudzień 2011 rok.

WEZWANIE z dopiskiem PONAGLENIE i aż trzema wykrzyknikami trafiło do rąk ojca. W ten sposób wzywano, by stawił się z synem, Tomaszem Gaickim, do szczepienia przeciwko błonnicy-tężcowi.

– Tomek przecież powinieneś w końcu pójść na to szczepienie – reprymendował ojciec.

– Nie pójdę.

– Dlaczego nie chcesz? Przecież przyślą ci karę do zapłacenia. Zaczynasz pracować, a oni mogą skonfiskować ci część pensji... Jak nie tobie, to bratu, u którego się zatrudniłeś. Zacznij życie z czystą kartoteką. Podwiozę cię do ośrodka.

Ojciec Tomka jest mechanikiem samochodowym. Tego dnia akurat naprawiał samochód. Wyrwał się na chwilę z pracy, by podwieźć syna do ośrodka zdrowia o nazwie „Uśmiech Serca” w Nowych Skalmierzycach.

– Nie wchodziłem z nim do budynku, bo byłem w brudnym ubraniu roboczym – akurat naprawiałem silnik. Okno gabinetu pani doktor wychodzi na parking, gdzie wtedy czekałem. Przez to okno widziałem światło w pokoju. Przypuszczam, że wtedy właśnie wchodził mój syn i stąd wiem, że był w gabinecie nie więcej niż 30 sekund.

Gdy syn wrócił, zapytałem się czy został zaszczepiony, bo przecież tego dnia miał kaszel i katar. Syn potwierdził, że został zaszczepiony – mówi Jarosław Gaicki, ojciec zmarłego Tomka.

Następnego dnia, tak jak zwykle, wieczorem Tomek poszedł spać. Rano już nie żył. Dwójka synów spała w tym samym pokoju, ale nic nie słyszeli.

– Gdy zobaczyłem, co się stało, zadzwoniłem na pogotowie i zawiadomiłem policję. Lekarz z karetki przybył w towarzystwie dwóch sanitariuszy i policjanta. Spojrzał na nieżyjącego syna i stwierdził: „Ewidentna śmierć potężcowa”, co słyszało kilka osób. Później w pisemnej notce o zgonie już nie użył tego stwierdzenia – wspomina pan Jarosław.

Lekarz pogotowia stwierdził zgon bez udziału osób trzecich i bez zewnętrznych obrażeń.

 

Lekarz pogotowia

zaprzecza

Dotarliśmy do ostrowskiego lekarza, który stwierdzał wtedy zgon. – Absolutnie nie powiedziałem, że śmierć tego młodego człowieka ma związek ze szczepieniami – zapewnia dr Marek Fułek. – Zresztą, bardzo dobrze pamiętam ten przypadek. Zawsze, gdy umiera młody, zdrowy człowiek, zastanawiam się, co było przyczyną śmierci. Niestety, dzisiaj mimo sekcji zwłok nie wiadomo, co było przyczyną zgonu. Uważam jednak, że prawdopodobieństwo, iż ta śmierć miała związek ze szczepieniem jest tak małe, iż trudno poważnie brać je pod uwagę. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej nie spotkałem się z takim przypadkiem.

Co zatem mogło doprowadzić do stwierdzonego ,,zatrzymania krążenia”? – Nie wiem i nie chcę snuć dywagacji na ten temat. Na pewno jednak śmierć 18-latka, który wcześniej nie chorował, jest wyjątkowo zagadkowa – dodaje dr Fułek.

 

Prokurator nadzoruje śledztwo, ale nie zabezpieczyła karty zdrowia

– Byłem przekonany, że zgon syna nastąpił po szczepionce podanej 2 dni przed jego śmiercią, więc wspomniałem o moim przekonaniu w prokuraturze prosząc, by nie zamietli tego pod dywan. Wierząc prokuraturze liczyłem, że zabezpieczą wszystkie dowody z tym związane. Miesiąc później przyjechałem do prokuratury w Ostrowie Wielkopolskim, by dowiedzieć się o postępy w śledztwie i zeskanować zabezpieczone dokumenty. Dostałem kserokopie całej sprawy i usiadłem na parkingu przed prokuraturą, by je przejrzeć. Wtedy stwierdziłem, że nie ma tam najważniejszego moim zdaniem: kartoteki zdrowia, karty szczepień czy informacji o rodzaju szczepionki, jej serii, numeru ani producencie. Nie było tych dokumentów, pomimo że prokurator natychmiast zarządziła policji ich zabezpieczenie. Od razu pojechałem do ośrodka zdrowia w Skalmierzycach. Pokazałem pani w rejestracji dowód syna i spytałem czy jest u nich jego kartoteka. Usłyszałem, że jest. Wtedy pojechałem na posterunek policji w Skalmierzycach i zdenerwowany zapytałem dlaczego nie zabezpieczyli tych dokumentów. Policjanci odparli, że nie było potrzeby. Dlatego zadzwoniłem do pani prokurator z informacją, że kartoteki są nadal w ośrodku i niezabezpieczone. W odpowiedzi usłyszałem od prowadzącej śledztwo, że zajmie się tym natychmiast. Domyślam się, że dopiero w tym dniu, czyli po miesiącu, zabezpieczono kartoteki w ośrodku zdrowia, ale ja do dnia dzisiejszego nadal nie wiem, jaką dokładnie szczepionkę podano mojemu synowi. Wiem tylko od syna, że szczepionka była podana, a z wezwania, że była przeciwko błonnicy-tężcowi. Jaka seria? Jaki numer? Jaki skład szczepionki? Jakiego producenta? Jaki termin przydatności? Jak szczepionki były przechowywane? Skąd je sprowadzono? – Nadal nie wiem – mówi Jarosław Gaicki.

 

Badania i opinia biegłych

Prokuratura zleciła biegłym oględziny zwłok oraz wysłała wniosek do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu o zbadanie próbek krwi zmarłego „w celu stwierdzenia zawartości alkoholu, środków odurzających oraz innych substancji toksycznych”. Badanie krwi nie wykazało obecności najczęściej spotykanych substancji psychotropowych, środków odurzających, farmakologicznych ani alkoholu.

Natomiast oględziny zwłok przez patomorfologa wykazały m.in.:

– na ustach zaschnięty „grzybek” białej piany,

– drobne otarcie naskórka skrzydełka nosa,

– przekrwienie bierne naczyń oponowych, a w komorach mózgowych niewielka ilość wodojasnego płynu,

– w płucach po ucisku wydobywa się obfita ilość pienistej wodojasnej wydzieliny.

Patomorfolog z Ostrowa ustalił, że bezpośrednią przyczyną nagłego zgonu Tomasza Gaickiego było zatrzymanie krążenia w obrazie ostrej niewydolności lewokomorowej serca, która mogła być spowodowana porażeniem ośrodka krążenia i oddechu w pniu mózgu na skutek masywnego obrzęku mózgu i wklinowania struktur pnia mózgu do otworu wielkiego”.

 

Dysponując tymi danymi, prokuratura po półtorej miesiąca od zgonu, zleciła Zakładowi Medycyny Sądowej w Poznaniu badanie histopatologiczne wycinków tkanek i poprosiła o stwierdzenie przyczyny zgonu.

Biegli przeczytali dokumentację oraz kartę zdrowia. Prawdopodobnie właśnie w tej karcie, która przez miesiąc po śmierci przebywała niezabezpieczona w ośrodku zdrowia, przeczytali że: „Rozwój dziecka był prawidłowy, szczepienia stosowano w terminie. Ostatni zapis w dniu 7-12-2011– szczepienie – bez dolegliwości, próchnica zębów – zdrowy.” Przypomnijmy, że ojciec Tomka twierdzi inaczej, że w dniu szczepienia syn czuł się przeziębiony, że kaszlał i miał katar.

 

Biegli z poznania zawyrokowali: „...Brak jest podstaw do jednoznacznego określenia bezpośredniej przyczyny nagłej i niespodziewanej śmierci Tomasza Gaickiego. Można jedynie z dużym prawdopodobieństwem przyjąć, że była to śmierć czynnościowa, sercowopochodna, być może w następstwie ostrych zaburzeń rytmu serca, np. migotania komór”....

Prokuratura jednak dociekliwa dalej i 22 marca 2012 r. poprosiła Zakład Medycyny Sądowej o uzupełnienie opinii, pytając wprost, czy można określić związek przyczynowy między szczepieniem a zgonem Tomka?

Biegli odpowiedzieli, że z dokumentacji, którą dostali wnioskują, że nie występuje związek przyczynowy pomiędzy podaniem szczepionki przeciwko tężcowi a przyczyną zgonu Tomasza Gaickiego. 29 marca 2012 r. prokuratura umorzyła śledztwo.

 

Ojciec został z pytaniami bez odpowiedzi:

Jaka była seria, numer podanej szczepionki?

Jaki był skład szczepionki?

Jakiego producenta?

Jaka data produkcji i termin przydatności?

Jak szczepionki były przechowywane?

Skąd je sprowadzono?

Dlaczego natychmiast nie zabezpieczono karty zdrowia, skoro ojciec zgłosił podejrzenie, że syn był przeziębiony przed szczepieniem?

 

Komentarz

Skoro biegli wskazują, że przyczyną śmierci był obrzęk mózgu, to w takim razie co spowodowało ten obrzęk?

Przypadek Tomka jest łudząco podobny do znanego syndromu nagłej śmierci łóżeczkowej zdrowych dzieci, czyli SIDS (Sudden Infant Death Syndrome ). Literatura światowa aż się roi od opisów dzieci, które podobnie jak Tomek były zdrowe i zmarły nagle w nocy podczas snu i wiąże je nader często ze szczepieniami. W USA każdego roku z syndromem SIDS, umiera ok. 2200 zdrowych dzieci. Tam również sekcja zwłok nie jest w stanie nic udowodnić, choć rodzice często podejrzewają szczepienia.

Czy możemy coś zrobić, by SIDS się nie powtarzał?

A może by tak skończyć ze szczepionkowym terrorem, z przymuszaniem nas do szczepień. Niech ludzie mają wolność wyboru. Pamiętajmy, że Tomek nie chciał iść na to szczepienie. Choć nie kończył dumnie brzmiących szkół, to był to jednak oświecony chłopak. Zafascynował się ideą życia i trwania w teraźniejszości, i niczym przesłanie dla nas wytatuował sobie wielkimi literami na przedramieniu (patrz zdjęcie) słynną sentencję Horacego „Carpe diem” (chwytaj dzień).

Tym, którzy zamierzają zaszczepić dziecko, doradzałbym by na tysiąc procent upewnili się, czy ich pociecha jest akurat zdrowa. Dodatkowo radziłbym na 3 tygodnie po szczepieniu zabronić dzieciom używania telefonu komórkowego. Naukowcy wykazali, że już 30 sekund rozmowy przez telefon komórkowy otwiera barierę krew-mózg, a przecież nie wiemy, co z zawartości szczepionki może przez tak otwarte wrota dostać się do mózgu.

Jeszcze jedno: jak są badane wasze dzieci, kiedy przyprowadzacie je do szczepienia? Czy jesteście pewni, że akurat w chwili zaszczepienia są zdrowe?

 

Arkadiusz Woźniak

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...

Sprawa śmierci Tomka ( o którym pisałem wyżej ) który zmarł po zaszczepieniu znalazła miejsce w programie "Sprawa dla reportera". Na mnie robi duże wrażenie zakłamanie i obłuda przedstawicieli medycyny.

A w pozostałych programach telewizji rozpoczął się beztroski okres propagandy szczepionkowej a pseudo-autorytety nakłaniają do wstrzykiwania toksycznych szczepionek pod byle pretekstem.

Szkoda tylko że ucierpią na tym niczego nie świadome dzieci.

 

Polecam obejrzeć program pani Jaworowicz :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POJEDYNCZE przypadki incydentalnej śmierci po szczepieniu zdarzają się - nie ma co się oszukiwać - jednak NIE SĄ argumentem przeciwko zaprzestaniu szczepień tzw. "kalendarzowych". po prostu dużo, dużo więcej ludzi by umarło BEZ tych szczepień, niż po nich, nawet zakładając istnienie powikłań poszczepiennych.

W Polsce kilkaset osób rocznie umiera z powodu wstrząsu anafilaktycznego po penicylinie - czy jest to argument by zaprzestać podawania penicyliny? NIE! Bo miliony dzięki temu antybiotykowi są w tym czasie ratowane!

NIE ISTNIEJE LEK BEZPIECZNY W 100%! Sam widziałem człowieka który się przeniósł na łono Abrahama po zażyciu... aspiryny! Zwykłej aspiryny!

Tak więc kwestii powikłań polekowych i poszczepiennych bym nie demonizował.

Jest natomiast inna strona medalu: szczepienia bez wskazań, szczepienia bez sensu, szczepienia pomagające TYLKO firmom farmaceutycznym. Grypa A, grypa B, HPV i cała reszta... to są szczepienia nie objęte oficjalnym kalendarzem.

I tutaj radzę się 100x zastanowić, czy WARTO? Czy nie lepiej przechorować tą grypę, nabyć odporność w sposób NATURALNY, niż narażać się na ew. powikłania poszczepienne.

Bo oczywiście - grypa zabija w Polsce TYSIĄCE ludzi rocznie. OK. Ale zabija ona osoby nie zdrowe, nie młode, nie z normalnie funkcjonującym układem immunologicznym.

Ale ja zaprzestałem szczepić siebie i swoją rodzinę p/grypie gdy na oddziale umarła mi kobieta lat 24 na poszczepienne zapalenie mózgu. Zostawiła małe dziecko. Jej mąż mówił, że zapłaciła za szczepionkę p/grypową bo chciała być na 100% zdrowa. Uczyła się i pracowała jednocześnie.

Także odpuściłem sobie szczepienia pozakalendarzowe.

Efekt jest taki, że mimo codziennego kontaktu z chorymi na grypę, choruję (poważnie - gorączka i te sprawy) mniej więcej raz na 4 lata.

Moje dzieci nie są szczepione i chorują dużo częściej - ale one w szkole mają kontakt z wirusem

Żona nie choruje praktycznie wcale.

To po cholerę się szczepić tym badziewiem?

Już pomijam inne powikłania po szczepionkach grypowych znane w literaturze. Np. narkolepsja.

Teraz w Irlandii jest wielka akcja rodziców dzieci z narkolepsją by uzyskać odszkodowania. Zapomnieli, że SAMI PODPISALI ZGODĘ NA SZCZEPIENIA.

Ale i tak mają szansę gdyż narkolepsja nie była wymieniona na oficjalnej liście możliwych powikłań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

z racji daty i pogody można uznać, że sezon grypowy zakończył się .

u mnie w domu zero szczepień, zero grypy jedna infekcja bakteryjna.

 

 

jakie statystyki u was moja obejmuje 4 osoby

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że z reguły nie ma u mnie chorób tzw. przeziębieniowych (anginy, grypy, katary…) to jednak raz do roku zimą ktoś pociągał nosem.

W mijającym sezonie nikt z Rodziny nie miał najmniejszego kataru (sic).

 

Myślę, że jest to wynikiem stosowania profilaktycznego naturalnych specyfików wspomagających…

 

W międzyczasie w pracy u mnie średnia to 10 dni zwolnień lekarskich na łebka… U Żony był wielki „pomór” tej zimy… Córka, brak danych…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich jest historii jest troche. Problem jest w tym ze mamy rowniez inne np zakazenie wirusem, podanie niewlasciwego leku,uciecie niewlasciwej nogi itp.wszytko to wynika z glupoty personelu tak jak i szczepienie w okresach w których szczepic sie nie powinno albo szczepic po zbadaniu dziecka na uczelenia etc.Takie przypadki skutecznie wystraszaja ludzi a to sie w przyszlosci odbije czkawka.Ciekawe jest natomist jak ten czynnik ludzki wypada w krajach o wysokiej kulturze medycznej bo ze sa przypadki wstrzasu po podaniu szczepionki to fakt ale sporadycznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika że kto nie nabrał odporności na wpływ propagandy medycznej i biega do lekarzy po antybiotyki ma wciąż problemy z nawracajacymi infekcjami, kaszlem i katarem.

Ja, odkąd zastosowałem się do zasad profilaktyki prozdrowotnej, odchorowałem (a nie leczyłem) parę infekcji. Organizm dzięki infekcjom pozbył się porcji toksyn i teraz są tego efekty. Nawet przebywanie wśród ludzi chorych u mnie nie ma większego znaczenia. Tak jakbym nabył odporność ale tę prawdziwą a nie tę sztuczną (tfu!) ... ze strzykawki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast podstawowy problem to problem odpowiedzialnosci ludzi za to co robia a na to jest tylko jedna metoda.Ubezpieczenie szczepionego w ubezpieczalni a ta juz skutecznie zalatwi ludzi pracujacych w sluzbie zdrowia dla statystyki szczepien.

 

Z moich obserwacji wynika że kto nie nabrał odporności na wpływ propagandy medycznej i biega do lekarzy po antybiotyki ma wciąż problemy z nawracajacymi infekcjami, kaszlem i katarem.

Ja, odkąd zastosowałem się do zasad profilaktyki prozdrowotnej, odchorowałem (a nie leczyłem) parę infekcji. Organizm dzięki infekcjom pozbył się porcji toksyn i teraz są tego efekty. Nawet przebywanie wśród ludzi chorych u mnie nie ma większego znaczenia. Tak jakbym nabył odporność ale tę prawdziwą a nie tę sztuczną (tfu!) ... ze strzykawki.

no tak ale sa pewne choroby i pewien wiek pacjenta kiedy to jest niemozliwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale sa pewne choroby i pewien wiek pacjenta kiedy to jest niemozliwe.

 

Oczywiście. Jeśli tzw pacjent w ignorowaniu profilaktyki prozdrowotnej był tak dobry że zafundował sobie porządną toksemię - pewnie nie ma innego wyjścia.

Zaś osoby żyjące zgodnie z własnym organizmem z reguły nie mają większych problemów do późnych lat. O zdrowie dobrze jest zadbać puki ono jest. Ale nie jakimiś ćwiczeniami albo dietami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zdrowie dobrze jest zadbać puki ono jest.

 

Amen!

Pamiętajcie, żeby nie kupować wódki - rozrabiać samemu spirytus z wodą źródlaną + trochę miodu, to podstawa długiego i zdrowego życia! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te gadki o dbaniu i zdrowym życiu prędzej czy później i tak kończą się śmiertelną chorobą :)

Mądrości działają dopóki zdrowie jest...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Amen!

Pamiętajcie, żeby nie kupować wódki - rozrabiać samemu spirytus z wodą źródlaną + trochę miodu, to podstawa długiego i zdrowego życia! ;)

i jak ktoś pali to tylko to co sam wyhodował !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te gadki o dbaniu i zdrowym życiu prędzej czy później i tak kończą się śmiertelną chorobą :)

Mądrości działają dopóki zdrowie jest...

 

Z tej wypowiedzi nic nie wynika. Typowe masło maślane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak ktoś pali to tylko to co sam wyhodował !

 

Kolejna święta racja! Warzywa, przyprawy i zioła tylko z własnego ogródka, hehehehehe... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam własnego ogródka. I żyję :).

 

A wracając do tematu szczepień to wkleję fragment atykułu Józefa Słoneckoego "Zanim pozwolisz zaszczepić dziecko" :

 

 

"... Hipokratejska definicja profilaktyki zdrowotnej była nie do pogodzenia z prężnie rozwijającą się medycyną rockefellerowską, opartą na wynajdywaniu chorób i produkowaniu przeciwko nim chemicznych leków. Wychodząc naprzeciw potrzebom, WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) opublikowała w roku 1966 „swoją”, przyjazną dla medycyny rockefellerowskiej definicję profilaktyki zdrowotnej: Profilaktyka zdrowotna to działania mające na celu zapobieganie chorobom, poprzez ich wczesne wykrycie i leczenie. Tutaj nie chodzi już o zapobieganie chorobom, żeby ich nie było. Przeciwnie – w rockefellerowskiej wersji profilaktyki zdrowotnej chodzi wyłącznie o to, żeby było co leczyć.

 

Pierwsze próby manipulacji systemem odpornościowym

Medycynę rockefellerowską wciąż korcił pomysł zwiększenia sprzedaży leków i usług medycznych za pomocą osłabienia systemu odpornościowego dzieci po to, żeby nie chorowały w dzieciństwie, czyli wtedy, kiedy zgodnie z prawami natury powinny chorować, ale za to chorowały przez resztę życia. Ten perfidny plan realizowany jest pod płaszczykiem profilaktyki zdrowotnej.[/size]

W latach 60. XX wieku lekarze zalecali profilaktyczne usuwanie zdrowego wyrostka robaczkowego już w dzieciństwie, rzekomo po to, żeby wyeliminować choroby przewodu pokarmowego spowodowane chronicznym zapaleniem wyrostka robaczkowego. Niedługo potem lekarze zalecali profilaktyczne usuwanie migdałków u dzieci, żeby zapobiec częstym w tym wieku anginom. Plany te zawiodły z dwóch powodów. Przede wszystkim pozostała spora grupa porównawcza tych, którym w dzieciństwie nie usunięto ani wyrostka robaczkowego, ani migdałków, toteż łatwo można było wykazać, że w życiu dorosłym ludzie ci są zdrowsi od tych, u których dokonano „profilaktycznych” manipulacji na systemie odpornościowym. Drugą przyczyną niepowodzenia było to, że farmaceutyczno-medyczny kartel był jeszcze zbyt słaby, żeby zablokować pojawienie się tych informacji w środkach masowego przekazu.

 

 

Szczepienia „profilaktyczne”

Idealnym sposobem zapewnienia sobie dozgonnych nabywców leków i usług medycznych okazał się proceder zwany systemem szczepień obowiązkowych, polegający na konsekwentnym „wyszczepieniu” wszystkich dzieci po to, by nie można było wykazać, że dzieci nieszczepione są zdrowsze od szczepionych, z powodu braku grupy porównawczej. Niewielki odsetek dzieci nieszczepionych to dzieci zwolnione ze szczepień z powodów zdrowotnych, więc na ich przykładzie nie można wykazać negatywnych skutków szczepień. Ewidentnym dowodem „skuteczności” szczepień jest epidemiczny wzrost liczby aptek, ale nikt nie mówi, dlaczego. Wszelka bowiem krytyka jest skutecznie blokowana przez niewyobrażalnie bogate obecnie wielkie korporacje farmaceutyczne.

 

 

Profilaktyczna rola chorób wieku dziecięcego

Szczepienia profilaktyczne dzieci zapobiegają zachorowaniu na choroby wieku dziecięcego, to fakt. Czyżby farmaceutyczno-medyczny kartel działał na swoją szkodę? Bynajmniej. Kartel nie jest zainteresowany leczeniem chorób wieku dziecięcego, na które choruje się raz i nabywa na nie odporność na całe życie. Kartel jest zainteresowany leczeniem ludzi przez całe życie, w konsekwencji nieodchorowania chorób wieku dziecięcego. Jak to jest możliwe?

 

Hipokrates, ojciec medycyny i prekursor profilaktyki zdrowotnej stwierdził: Choroby są procesem pozbywania się toksyn z organizmu. Objawy są naturalną ochroną organizmu. Nazywamy je chorobami, lecz w rzeczywistości leczą one choroby. Wszystkie choroby mają jedną przyczynę, choć objawiają się w różny sposób, w zależności od miejsca, w którym występują. Co miał na myśli Hipokrates mówiąc, że są choroby, które tylko tak się zwą, bowiem w rzeczywistości leczą one choroby, a więc mają charakter prozdrowotny? Bez wątpienia są to przebiegające z gorączką sezonowe choroby wirusowe, a więc choroby wieku dziecięcego i grypa ... "

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Leszek B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec cholera,swinka ,gruzlica, ospa,heinego medina zniknely bo tatus slonecki zostawil slepa kiszke dzieciom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.