Skocz do zawartości
IGNORED

abrahamsen mlodszy brat electrocompaniet


mateuszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam przyjemnosc goscic u siebie dwa klocki tego producenta

abrahamsen V6 dac i abrahamsen V3 pre

prawde mowiac spory przypadek ale zaowocowal wieloma refleksjami

 

potrzebowalem daca do squeezeboxa bo mimo zapewnien pewnych ludzi ze dac w tym urzadzeniu jest bardzo dobry uszy nie daly sie oszukac.

przypadkowo pojawil sie na lini ognia abrahamsen dac V6. a ze wygladal ladnie i ludzaco podobnie do mojego obecnego pre bez dluzszych targo nabylem go droga kupna

 

po rozpakowaniu pudleka okazalo sie ze jest to kopia electrokompaniet. tak wierna ze zaczalem dociekac wraz wojkiem google o co chodzi, nie wtajmeniczonym powiem tylko tyle ze jeden z czlonkow ekipy electrocompaniet odlaczyl sie od zasadniczej brygady i zalozyl swoja firme. jakims cudem jednak zwinal ze soba nieznacznie zmieniony dizajn choc i czesc bebechow tez pochodzi od electrocomaniet. tyle z netu....

 

na plus musze zaznaczyc ze frontowy panel jest ze szkla a nie tak jak w electrocompaniet z akrylu - moim zdaniem to krok do przodu.

mozliwosc podlacznia bezposrednio do kompa przez usb tez mi bardzo do gustu przypadla - komp widzi to cacko jak karte dzwiekowa - instaluje sie natchmiast i dziala super

 

acha - no i jest zwyklego rozmiaru. nie ma 48 tylko jak pan bog przykazal zwykle 43 cm szerokosci

wyjscie xlr dopelnia tylko czare szczescia

 

oczywoscie dac ze squeezeboxa moze sie schowac.nawet nie poswiecalem zbyt dlugo czasu na jakies testy bo po paru sekundach slychac ze to nie ta liga

 

jaja sie zaczely kiedy sprobowalem porownywac daca z moim cedekiem - PD9700 sluzy wiernie pare lat i w testach potlukl mocno pare zacnych klockow. na poczatku bylo ciezko bo jednak cdek gral glosniej co komplikowalo cala zabawe

na pomoc przyszedl znajomy ktory opowiadal ze ma pre ktore pamieta sygnal na kazdym zrodle

tak do V6 dolaczyl V3 z tej samej stajni abrahamsena.. dzis juz nie mam czasu ale jutro sprobuje porownac moje obecne pre electrocompaniet 4.7 do tego abrahamsena V3

dac mnie super zaskoczyl. spodzewalem sie jakiejs parodii koncernu electrocompaniet. pomyslalem ze nowo upieczony wlasciciel chce pojechac na dobrej opinii szeroko znanej marki a tu zonk. pre jestna prawde bardzo dobry! fajna scena.tak samo szeroka jak w cdeku ale glebsza. zarabiste srednie. bas co najmniej taki fajny jak z pd9700 a to jest glowny atut tego cedeka bo w reszcie niestety wypada slabiej. udal sie ten dac norwegom nie ma co. za ta cene? super!

 

a na koniec male pytanko - macie jakies klocki tej firmy? obejrzalem sobie ich stronke i maja wiekszy wybor w tym konckowke mocy i cd. najbardzej mnie ciekawi ta koncowka. nie jest droga - rynek wtorny to okolo 2300pln a jesli gra tak samo fajnie jak pre i dac...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-983-0-72919100-1353194670_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawiasz poziom sygmalu np na tunerze i na aux. po przelaczeniu pamieta czyli jesli sxqeezebox gra ciszej od cedeka to przelaczajac zrodla nie musisz za kazdym razem regulowac glosnosci.

moim zdaniem praktyczne rozwiazanie

 

częściowo wrócił do dawnego designu

zerznal dizajn jak nic nawet srubki sa identyczne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abrahamsen był założycielem i zdaje się szefem firmy Electrocompaniet więc może miał prawo w nowo założonej firmie wykorzystać dawne pomysły (choćby wzornicze) a były moim zdaniem b. dobre

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak - kolo klockow electrocompaniet nie przechodzi sie obojetnie. ten pomysl z szybka jest niezly.

nie kazdy moze lubi zloto ale generalnie zloto z czarnym prezentuje sie niezle.

jednak najbardziej zabawna sprawa jest cena tych klockow - nie kosztuja nawet polowy "orginalow" a na ile zdazylem sie zorientowac nic im nie brakuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Abrahamsen istnieje przeszło 6 lat, czyżby pojawił się dystrybutor na Polskę ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie chyba nie - w skandynawii dystrybucja zajmuje sie siec hipermarketow agd. lezy sobie toto na stoisku z miniwiezami i zestawami kina domowego. tak wiec kolo popularnych klockow KD onkyo yamachy i denona. na necie znalazlem info ze ludki z abrahamsena zrobili to celowo aby przyblizyc highend szarym ludziom :)

chyba im sie udalo

jest jeszcze jedna ciekawostka - looknijcie na zdjecia bebechow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Abrahamsen był założycielem i zdaje się szefem firmy Electrocompaniet więc może miał prawo w nowo założonej firmie wykorzystać dawne pomysły (choćby wzornicze) a były moim zdaniem b. dobre

Był założycielem i właścicielem firmy i pewnie miał takie prawo,jeśli to zrobił.Co jest w środku już nie wiadomo.Zdjęcia nie za wiele powiedzą a odsłuch....dopiero.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...

Tak słuchał!!!

 

Przed i po uppgrade wraz z CD i DAC również ( DAC uppgrade nie miał)

 

 

 

Super świetnie tylko czy ktoś słuchał integry V20?

 

V2.0 a nie V20 ( nie żebym się czepiał )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****************...bo najważniejsza jest muzyka!!!...*****************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H

Tak słuchał!!!

 

Przed i po uppgrade wraz z CD i DAC również ( DAC uppgrade nie miał)

 

 

 

 

 

V2.0 a nie V20 ( nie żebym się czepiał )

No to chyba wzrok mnie myli ;) zatem słyszał ktoś V20 lub V2.0?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marcin_Sz

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w związku z tym słuchaniem? Jesteś czymś konkretnie zainteresowany?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****************...bo najważniejsza jest muzyka!!!...*****************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Ja mam komplet CD, pre i końcówkę stereo V1.0, V3.0 i 4.0 w wersji UP najnowszej i powiem szczerze, po kilku latach niebytu i po Amplifonie szukałem miesiąc czegoś do kupienia na nowo razem z kolumnami. Słuchałem oczywiście zakładając budżet do 10 tys zł Creek Evo 50, jakieś Audiolaby 8200 i poszedłem wyżej, gdy już kupiłem kolumny, a szukałem dźwięku pamięcią po Audio Physic Yara II Superior, nabyłem przekraczając budżet na wszystko Equilibrium Ether Ceramique i dalej latałem za elektroniką. Nasłuchałem się już cudów, najbliżej było zdecydowanie przekraczając budżet o kolejne dziesiąt tys. do Musical Fidelity M3. Wtedy przypadkiem trafiłem na czarne coś, z odpustowo złotymi gałkami i śrubkami, a kosmicznie nie cierpię czarnych sprzętów ale co tam, posłucham i szczęka mi spadła. Dwa dni mi zajęło przewracanie swoich zasobów z płytami, obsłuchałem wszystko i decyzja padła, że kupię to to, bo raz się żyje, a to zagrało taką sceną, takim wokalem i czystością dźwięków w moich klimatach, że poczułem się przez moment, jak bym w totka wygrał. Zostało u mnie, słucham może nie za długo, ale już wiem, że to nie był zły wybór. Cenowo nie jest drogi ten zestaw, można było obniżyć koszt, zamiast pre i końcówki kupić integrę ale jednak po dokładnym wysłuchaniu obu zestawień końcówka ma sporo więcej do zaoferowania, szczególnie w detalach i przestrzeni. Udało mi się wstrzelić z kablami w to wszystko, zgrać jakoś do kupy, jest zacnie na tą chwilę i z CD i z winylem, mogę w sumie powiedzieć, że odbudowałem się po latach na na prawdę dobrym poziomie dźwięku jakiego szukałem. Jakby ktoś w okolicy Poznania chciał posłuchać, to są szansę. Jak dla mnie, finansowo nie wiele mniej jak za MF M3 ale dużo lepiej brzmieniowo, wszystko poległo, a budżet przegiąłem tak, że będzie mi się to długo odbijać, ale raz się żyje, w moim przypadku dwa, ale to szczegół :)

 

Swoją drogą, mój już nie jest odpustowo złoty, zmieniłem śruby mocujące szkło na czarne walce, stopki też czarne a gały są większe, wytoczone z aluminium, wypolerowane na lustro i nałożone na oryginalne, teraz to jest to, przynajmniej trochę srebrnego, bo kocham jasny sprzęt, ale co zrobić, jak to ma grać, a nie wyglądać, choć może trochę też powinno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Shrek.pl

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 10 miesięcy temu...

Ja mam komplet CD, pre i końcówkę stereo V1.0, V3.0 i 4.0 w wersji UP najnowszej i powiem szczerze, po kilku latach niebytu i po Amplifonie szukałem miesiąc czegoś do kupienia na nowo razem z kolumnami. Słuchałem oczywiście zakładając budżet do 10 tys zł Creek Evo 50, jakieś Audiolaby 8200 i poszedłem wyżej, gdy już kupiłem kolumny, a szukałem dźwięku pamięcią po Audio Physic Yara II Superior, nabyłem przekraczając budżet na wszystko Equilibrium Ether Ceramique i dalej latałem za elektroniką. Nasłuchałem się już cudów, najbliżej było zdecydowanie przekraczając budżet o kolejne dziesiąt tys. do Musical Fidelity M3. Wtedy przypadkiem trafiłem na czarne coś, z odpustowo złotymi gałkami i śrubkami, a kosmicznie nie cierpię czarnych sprzętów ale co tam, posłucham i szczęka mi spadła. Dwa dni mi zajęło przewracanie swoich zasobów z płytami, obsłuchałem wszystko i decyzja padła, że kupię to to, bo raz się żyje, a to zagrało taką sceną, takim wokalem i czystością dźwięków w moich klimatach, że poczułem się przez moment, jak bym w totka wygrał. Zostało u mnie, słucham może nie za długo, ale już wiem, że to nie był zły wybór. Cenowo nie jest drogi ten zestaw, można było obniżyć koszt, zamiast pre i końcówki kupić integrę ale jednak po dokładnym wysłuchaniu obu zestawień końcówka ma sporo więcej do zaoferowania, szczególnie w detalach i przestrzeni. Udało mi się wstrzelić z kablami w to wszystko, zgrać jakoś do kupy, jest zacnie na tą chwilę i z CD i z winylem, mogę w sumie powiedzieć, że odbudowałem się po latach na na prawdę dobrym poziomie dźwięku jakiego szukałem. Jakby ktoś w okolicy Poznania chciał posłuchać, to są szansę. Jak dla mnie, finansowo nie wiele mniej jak za MF M3 ale dużo lepiej brzmieniowo, wszystko poległo, a budżet przegiąłem tak, że będzie mi się to długo odbijać, ale raz się żyje, w moim przypadku dwa, ale to szczegół :)

 

Swoją drogą, mój już nie jest odpustowo złoty, zmieniłem śruby mocujące szkło na czarne walce, stopki też czarne a gały są większe, wytoczone z aluminium, wypolerowane na lustro i nałożone na oryginalne, teraz to jest to, przynajmniej trochę srebrnego, bo kocham jasny sprzęt, ale co zrobić, jak to ma grać, a nie wyglądać, choć może trochę też powinno.

 

Obecnie mam Cyrusa 8vs2 i do tego kolumny 16hert canto two. Czas coś zmienić, widzę że ceny Abrahemsenów są naprawdę przyzwoite

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jak spisywał by się zestaw preampu 3.0 i końcówki 4.0 up w muzyce rockowej ? Pisząc muzyka rockowa mam na myśli Dire Straits, Bruce Springsteen, więc też nic cieżkiego. A Jazzu też lubię posłuchać, czy jakieś instrumentalnej muzyki.

 

Shrek.pl posiadasz jeszcze te Abrahemsy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Grają fajnie ceny ok - jak jesteś dalej zainteresowany to musisz chwilę poczekać na test , kolega kupił ten zestaw lecz kolumn brak na tą chwile .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jest cisza w tym -interesującym mnie- temacie. poprosiłem Kolegę z forum o odwiedzenie polskiego sprzedawcę Abrahamsenów (z all...) w jego rodzinnej miejscowości. Test na wzmacniaczu i kolumnach sprzedającego- co uzgodniliśmy z uprzejmym sprzedawcą zawczasu, przed wizytą uczynnego Kolegi( Jego nicka podam za Jego zgodą po odsłuchu).

 

Jest to półśrodek, ale mam ponad trzysta kilometrów do tej miejscowości. Będzie to rodzaj preselekcji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piramidon

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedziałem koledze by zainteresował drugiego zestawem Abrahamsena , więc pojechali 400km do sprzedającego . I ? Zadowoleni z dzwięku zestawu oraz sprzedającego dokonali zakupu :-) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają fajnie ceny ok - jak jesteś dalej zainteresowany to musisz chwilę poczekać na test , kolega kupił ten zestaw lecz kolumn brak na tą chwile .

 

Bartku, jestem ciekawy jak wypadł test, podzielicie się nim na forum ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do początku sierpnia jestem w delegacji więc nawet nie słuchałem tego zestawu , z relacji kolegi wynika że gra bardzo fajnie ciepło z klasą , mówił że ten zestaw z odsłuchiwanymi kolumnami Sonus Faber ( mocno drogie) jeśli dobrze pamiętam nadaje się do spokojniejszych klimatów .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Do początku sierpnia jestem w delegacji więc nawet nie słuchałem tego zestawu , z relacji kolegi wynika że gra bardzo fajnie ciepło z klasą

 

Bartku

co z zapowiadanym testem ? Jakie wrażenia po urlopie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O urlopie to mogę pomarzyć , delegacja była . We wrześniu chyba druga połowa dopiero mogę się z nim umówić na odsłuchy . My w budowlańce mamy masę pracy w sezon .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Czy ktoś może coś napisać o ich CD V1.0 UP?

Zastanawiam się nad tą pozycją.

Jak z dźwiękiem, jaki laser?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez HipertrofiaAbsolutu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

U mnie V2.0UP napędza ProAci D15. Uważam ze to dobre połączenie, troche wzmaków przewaliłem. Z kompaktem arcam alpha 8SE czaruje. Brakuje troche najniższych basów ale to problem mojego pomieszczenia.

Pożycz. Gość od którego kupiłem z Wielkopolski wypożycza za kaucja i coś tam jeszcze idzie utargować.

To jest kawał wzmaka za taka kasę.

Z minusów to zbyt duże przeskoki przy sterowaniu głośnością, bardzo mocno świecący wyświetlacz, którego nie idzie wyłączyć. Po włączeniu na zimno potrzebuje z 15-30 minut na rozgrzanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez GOŁĄB89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosilem kolegę z forum i ten posłuchał i zachwycony nie był. Wzmacniacz ten przeznaczony jest do bardzo wydajnych kolumn, jest nie za silny. Żeby ten wzmacniacz zadziałał należycie, trzeba dostarczyć mu sygnał po xlr, to jest o wyżśzym napięciu.

Cytuję

"XLR w przy przesyle sygnałowego ma standard +4dBu czyli 1.22Vrms i 3.47Vp-p, Zakładając że często urządzenia mają zapas 15dB, daje to 6.90Vrms - 19.52Vp-p

 

Złącza RCA - chinch, pracują w standardzie -10dBV czyli 0.31Vrms - 0.89Vp-p. Urządzenia w tym standardzie przeważnie nie mają zapasu i jest to maksymalne napięcie."

 

Mam wymagające kolumny Dynaudio.

I nie kupiłem tego wzmacniacza.

 

Kupiłem Yamahę A-S801. to jest prawdziwe 100wat(8 ohm) , a i dysponuje silnym impulsem. Nooo... nie jest zbyt audiofilska.

Dobudowuję subwoofer aktywny.

 

Sam sprzedający podkreślal, że ten wzmacniacz potrzebuje źródła podłączonego po XRL.

Tu więcej o xrl:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zawsze można (hihi!!) popróbować poprawy prz pomocy kabli, jak tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wybrałem prostackie przesyłanie sygnału po USB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piramidon

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Jako że dość poważnie przyglądam się odtwarzaczowi i integrze Abrahamsena, mam pytanie:

Jakie monitory polecilibyście do tych klocków? Chciałbym kupić głośniki godne zestawu (aktualnie Monitor Audio BX 2), a jednocześnie nie robiące przeciągu w kieszeni.

 

Pomieszczenie ok. 16 m, muzyka: jazz i klasyka. Zależy mi na szerokiej scenie, wyrazistym basie i muzykalności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam Was. Poszukuje wzmacniacza Abrahamsen V 2.0 UP. Jezeli ktos posiada takowy na zbyciu, prosze o kontakt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim Uniti Atom | Chario Delphinus | Vermouth Serenade 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.