Jump to content
  1. What's new in this club
  2. Hej. Miło mi dołączyć do klubu z AE Aegis Neo Three. Spiąłem je z Marantzem PM8000. Miał może ktos podobne połączenie? Pozdrawiam ?
  3. Witam. Poszukuję głośnika średnio-niskotonowego do Acoustic Energy ae200 ew. samej membrany. Czy one miały jakieś oznaczenia , bo nawet nie wiem jak szukać. Na moim pisze ea200 i tyle.
  4. Witam, Dołączam do klubu z Acoustic Energy AE1 Active jako źródło Bluesound Node 2i Pozdrawiam
  5. Cześć, Niedawno zmieniłem Aegisy One na podłogowe AE309, teraz chciałbym wymienić swojego Cambridge Audio A300 na coś nowszego. Dźwięk jaki mam z tego zestawu podoba mi się, AE309-tki grają ze dwie klasy lepiej ? Wprowadziły fajny bas, głębszą scenę i dużo więcej mikrodynamiki i detalu, ale czasem słychać pojawiającą się kompresję w bardziej dynamicznych momentach. Miałem to na poprzednich kolumnach, które za to winiłem, ale jak widać to najwyraźniej cecha wzmacniacza. Co polecacie mocniejszego od A300, grającego "zdrowo", naturalnie w całym pasmie, bez przesterów, wyostrzeń, ale
  6. Miło mi założyć pierwszy wątek na temat tej świetnej marki w świecie audio. Aż dziwne, że nikt tego nie zrobił wcześniej, ale to nic, więc zaczynamy :) Wrzucajcie tutaj wszelkie ciekawe fotki waszego AE, informacje na temat waszych konfiguracji tj. sprzętu oraz okablowania jakie waszym zdaniem tworzy idealną "synergię".
  7.  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.